DAATH

Sokban csalatkozik az, ki sokat próbál, s többször hibázik az, ki ébren van, mint ki alszik.

Széchenyi István

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (24666 - 24765)

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
enwazze2011. május 16. 22:33
 
 
hmmm, nem hangzik rosszul, bár én azt hallottam hogy tipikus zsibbadás enyhe jó flessek és ennyi, nem mondták hogy nagy szám lenne, bár én szívesen kipróbálnám.... Kezd az járni az agyamban hogy ezeknek az új cuccoknak addig erős a hatásuk amíg valamelyest frissek, ki tudja ezt megcáfolni? xD
 

 
 
>>> Új "bódító" hatású növénykék..saját felfedezések,tapasztalatok! <<<
TheFakeRat2011. május 16. 21:27
 
 
Ja, a mennyi víz az kimaradt. Egy nagyobb bögrébe szoktam, és viszonylag rövid idő alatt iszom meg, emellett lehetőleg éhgyomorra, vagy legalább pár órára az étkezés után.
 

 
 
>>> Új "bódító" hatású növénykék..saját felfedezések,tapasztalatok! <<<
TheFakeRat2011. május 16. 21:24
 
 
1,5g van egy filterben, és az előző napi filtert mindig lefőzöm még egyszer az újjal együtt, hátha maradt benne még értékes anyag.
Intenzívebb hatást én csak szünet után tapasztalok, másnap újra fogyasztva már csak annyit érzek, hogy enyhén módosulva vagyok. Hosszabb kúra során pedig szinte semmit. (az antidepresszáns hatását leszámítva) Persze az is simán lehet, hogy csak én vagyok túlérzékeny rá. :)

A téli fogyasztás után te hogyan állsz le vele? Egyik napról a másikra, vagy fokozatosan csökkentve? Éreztél negatív hatásokat a leálláskor? Nekem most a 3 napos kényszerszünet az valami embertelen volt.
Arról tudsz valamit, hogy mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből teljesen? Ha mondjuk olyan anyagot akarnék használni, ami mellé tilos a MAO gátló... (merthogy az orbáncfű az enyhe MAOi)
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
enwazze2011. május 16. 21:16
 
 
Hát köszi, majd reméljük hogy meglesz, csak ezen a héten legyek még túl :D marty: azt veszem észre hogy egy mondatot próbálsz mindig kiragadni valahonnan és azt úgy megcsavarni ahogyan csak lehet.
A szereket leszaroztam, nem azt amit más szerez, nem más lelkébe tiportam bele, mint ahogy te próbálsz nálam, hanem a sajátomra mondtam, hogy mért? nemtom, talán mert jobban örülnék az eredeti MDMA-nak...
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
jackob2011. május 16. 20:44
 
 
megélhetési tripgájd.. nemtom én nem ismerem enyire, nekem a pszichologiai dolgok tetszenek amikrol beszél, spiritualis téren nem különb senkinél. nicns tanitvany nincs mester, legrovidebben ez a velemenyem errol a gájdoskodásrol , meg arrol hogy egyaltalan kell barmit is tenni a fejlodeshez mert nincs, ramana maharsi ezt mondta : Istent látni az Önvaló, a látó látása nélkül nem egyéb, mint az elme kivetítését látni. Csak az látja Istent, aki az Önvalót látja – ekképpen mondják. Ám aki elveszítette az egót és meglátta az Önvalót, az nem különbözik Istentől. ja halál? hogy tudna meghalni vmi ami meg se szuletett? nincs halál :D az ego persze meghalha
 

 
 
>>> Bemutatkozás, Help, FAQ <<<
TheFakeRat2011. május 16. 20:13
 
 
Regisztrációmkor nem mutatkoztam be, mert akkor még nem gondoltam, hogy aktív tagja leszek a közösségnek. :) Ezt most akkor pótolom.

- Hogyan keveredtél a daathra?
Minden szer kipróbálása előtt alaposan tájékozódom a hatásokról és a kockázatokról, úgyhogy kikerülhetetlen volt, hogy előbb-utóbb ebbe az oldalba is belebotoljak.

- Miért pont ez a nicked? (önmeghatározás!)
Az ok nagyon egyszerű. A mindenhol használatos nickemmel értelemszerűen nem regisztrálhattam. Van egy másodlagos nickem, de azt meg a youtubeon használom aktívan, úgyhogy az is kiesett. Nem maradt más, mint a másodlagos nickem átvariálása, így lettem thefakerat. A rat az a patkányokhoz fűződő szimpátiámból fakad, a többi meg azért van, hátha a rat már foglalt, és egy "second" vagy egyéb elő/utótaggal már kimeríteném a nickplágium gyalázatos bűntettét.

- Miért/hogyan/mióta olvagatod a témaköröket? Melyeket?
A miértet már megválaszoltam. A hogyanra talán azt tudom mondani, hogy segítőkészen. Ha tudok valamiben segíteni, akkor megteszem, ha nem értek hozzá, akkor meg kussolok. December óta teszem, mert akkor kerültem közelebbi kapcsolatba a pszichedelikumokkal. Melyeket? Ami érint, és amihez érdemben hozzá tudok szólni.

Magamról: viszonylag ritkán élek tudattágító szerekkel, és nincs is sok személyes tapasztalatom velük. Látnokzsályát használok havi 2-3 alkalommal január óta, meg néha patronozok. Emellett egy barátom, aki mindig részletesen beszámol az élményeiről és akit az egyszerűség kedvéért SWIM-nek rövidítek, rendelkezik némi tapasztalattal az illegális szerek terén (fű néha-néha, gomba egyszer, meg MDMA speciális alkalmakkor). Egyesek szerint néha már túlságosan is a biztonságra és az ártalomcsökkentésre megyek, de szerintem meg ez a helyes hozzáállás a drogokhoz. (pl. nagy dózisú C-vitamin kínálása SWIM eki fogyasztása mellé, hogy csökkentse a szer neurotoxicitását) Emellett végtelenül materialista szemléletű vagyok, a "nem evilági" jelenségeket, élményeket is materialista szemszögből magyarázom, eddig egész jó sikerrel. Mindemellett hiszek azokban a természetfeletti jelenségekben, amiket tudományosan valamelyest meg tudok magamnak magyarázni.

A szóismétlésekért elnézést, és még egy kérdés, amit nem tudom, hol lenne a legideálisabb feltenni:
Volt olyan eset az oldal fennállása óta, hogy valaki a fórumos tevékenysége folytán keveredett galibába a hatósággal? Vagy olyan, hogy az itteni bejegyzéseit felhasználták ellene egy eljárás folyamán?
 

 
 
>>> Új "bódító" hatású növénykék..saját felfedezések,tapasztalatok! <<<
kajszi2011. május 16. 19:35
 
 
Hello, és mennyi herbát raktál mennyi vízbe? Én a téli hónapokban naponta szoktam inni, de ilyen hatásokat még nem tapasztaltam. Viszont most pár hónapja nem fogyasztottam, teszek egy próbát azt hiszem.
 

 
 
>>> Halálról <<<
neutroncsillag2011. május 16. 19:23
 
 
Buká

Jaj, hát hogyan? Hát nem úgy ahogy mondják :)

Egyébként van egy nagyon egyszerű vizualizációs technika arra, hogy milyen lesz az az élmény:

(csak haladó Bódhizagyváknak)

feküdj le kényelmesen
vegyél lassú, mély lélegzeteket
csukd be a szemedet
és
képzeld el, hogy nem képzelsz el semmit :)
 

 
 
>>> Új "bódító" hatású növénykék..saját felfedezések,tapasztalatok! <<<
TheFakeRat2011. május 16. 19:12
 
 
3 nap szünet után ittam egyet, hogy valami emberformám legyen. Kb egy-másfél óra múlva elkezdtem iszonyat pörögni. Kimegyek, felteszem a tésztának a vizet forralni - bemegyek a tükörhöz megnézem a pupillám - hú de nagy a pupillám - leülök a gép elé - vajon felforrt-e már a víz? - kimegyek - nem forrt fel - leülök a gép elé - vajon most mekkora a pupillám - megnézem a tükörben - vajon felforrt-e a víz - kimegyek - nem forrt fel - bemegyek - húdeállat a zene - muszáj mozognom - felforrt-e már a víz - nem forrt fel és így tovább, de folyamatosan. Utána cigi (sima) lenyugtatott, csak ültem és elképesztő módon élveztem a zenét. Mellékhatásként vízhajtó, és megemeli a pulzust és a vérnyomást. Napi szinten alkalmazva enyhülnek a hatások, és inkább az antidepresszáns vonala dominál, arra mondjuk kiváló. (én arra használom) Néha enyhe szeretetflesst is érzek, főleg a "lejövés" fázisban. Igazából összességében véve olyasmi, mint az mdma, csak sokkal-sokkal gyengébben. (ami érthető, mivel mindkettő a szerotoninvisszavételt gátolja)
 

 
 
>>> Fenetilaminok (2C-család) <<<
ydl2011. május 16. 19:00
 
 
Nem igazán értem mit akarsz mondani. A fogyasztók mindenképp hibáztak, ha Br-DFly volt, ha nem. Az eladó is, aki valószínűleg nem szándékosan mérgezte meg őket, tehát vagy nem vizsgáltatta be amit a labortól kapott és magán se próbálta ki vagy összecserélte véletlenül. Esetleg képtelen volt megtanulni a IUPAC nomenklatúrát és mást gyártatott le, mint amit akart. Volt már rá példa, az ilyen embereket kell elkerülni, ami kis rutinnal nem nehéz. Meg persze betartani pár egyszerű szabályt, és máris kevésbé veszélyes a dolog.

A labor is hibázhatott, de a tudatos kevergetés nem jellemző Kínában se (előfordul azért a stimulánsokkal, főleg a legendás Eriknél).




 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
TheFakeRat2011. május 16. 18:54
 
 
Nem tudnánk inkább szeretni egymást? Barátilag, mint egy szubkultúra tagjai szokták, természetesen.

enwazze örül a cuccának, hát tegye. Nem követ el ezzel semmi rosszat, mivel nem dílerként reklámozza, nem buzdít senkit a vételre. (e-mailjeink alapján) Az meg, hogy ki mennyit tol, mindenki magánügye egész addig, amíg nem megy át "nyolcgrammottoltamegyéjszakanemtudommivótdekészvótamhűdefaszavótnemtommitsz
aroztoktimilligrammokkal" stílusba. Szerintem ő ettől messze volt, meg amúgy is semmi közünk hozzá. Én szívesen olvasnám a részletes methylone beszámolót. :)
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
martyrdom2011. május 16. 18:21
 
 
a beszállást meg nem úgy értettem, hogy te is elkezdtél oltani, hanem szépen írogattad, hogy "már amennyire ezeket a szarokat minőséginek lehet nevezni", magyarán próbáltad éreztetni, hogy te is lenézed ezeket, meg azokat, akik használják, közben láttuk tőled az 1-2grammos határokat, hát ha valamit írsz apám, akkor 'vállald fel magad' és ne keveredj ellentmondásokba..
 

 
 
>>> Herbal smoke, szintetikus kannabinoidok, Spice, potpourri <<<
Anonymusq2011. május 16. 18:18
 
 
Sziasztok!
Van két kérdésem:
Az egyik: szerintetek meddig lesz még legális a herbál?
A másik meg hogy ha nem bontom meg a zacsit, meddig jó?
Csak mert nemrég fedeztem fel a herbált, és nagyon bejött, aztán ezért tettem fel ezt a két kérdést.
Legalább 3-4szer jobban megéri (anyagilag) mint igazi zöldet venni.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
martyrdom2011. május 16. 18:16
 
 
"mivel én beszállítótól veszem aki hollandiábol hozza így bizton állítom h a cuccok állt tiszták"

"máskülönben én örülök h ezt-azt betudok szerezni, sőt megmerem kockáztatni h itthon a legjobb minőséget a legtöbb dologból"

"ezért kell kínábol hozatni, ott legalább nem az az érdek mint itthon, tisztát kap az ember és minőségit.(már amennyire ezeket a szarokat minőséginek lehet nevezni.)"

"amit még tudok szerezni az mpdv és methylone, mindből teljesen tisztát tudok nagy beszállitotol."

a 3ik idézet zárójeles szövege tartozik pedig az alkalmazkodni akaráshoz, amit mondtam..
és ezek utána ne mondd azt hogy ez nem nyálrázás volt..
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
saamaan2011. május 16. 18:14
 
 
gén: ja, van már ppp börtön:
http://www.origo.hu/uzletinegyed/magyargazdasag/20080328-atadtak-az-tiszaloki-pppb
ortont.html

 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Én+te+ö=gén2011. május 16. 17:35
 
 
tester:
:) Remek példa - egy orvosi/szakértöi véleményt vagy a szakma etikájába vetett bizalom alapján kellene elfogadni, vagy pedig egy szintén szakmai kétlépcsös ellenörzési-felülbírálási rendszert kialakítani - de a szakmai véleményeket ennyire bizalmatlanul anblokk kétségbe vonni és korruptnak tartani egyenlö az egész szakma szembeköpésével.

A "tettel arányos bíráskodást" viszont teljes mértékben támogatom - különösen a kábítószerfogyasztás mint áldozat nélküli büncselekmény esetében. Az ilyen tettek súlyával kb. a büncselekményböl szabálysértéssé átnyilvánítás lenne arányos.

Kiváncsi lennék a statisztikákra is, hogy az eltereltek mekkora része "visszaesö", tehát kerül többször elterelésre.

Lehet, hogy tényleg feljövöben van a börtönlobbi, és inkább lecsukják a fiatal felnötteket, mivel rendes munkát nem tudnak adni ennek a generációnak?
 

 
 
>>> THC/Drog Kimutatás <<<
koviz2011. május 16. 17:19
 
 
Sziasztok
Valaki megtudná mondani,hogy az lehetséges,hogy az MDPV hamis drog tesztet produkál?
Ismerősöm be bukott a tesztt ki jelezte a THC fogyasztást meg Amphetamine-t.A fű az valós de ő amphetamine származékot nem fogyasztott hónapok óta viszont az eset előtt 2 nappal MDPV-t.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. május 16. 17:14
 
 
Pl: ez talán tabletta infó vagy mi?
De van még egy jó pár ilyen aminek semmi köze a tabletta infóhoz szerintem!!!

Kérem akkor ezeket is töröljétek ki, légy szíves!!!!


5937. Én+te+ö=gén 2011. március 10. 14:28



ezékiel:
Ehh, te jöttél itt a helyesírással, és én lennék a kötözködö? :)

A drogtilalom sikere pont az olyan irracionális pszichológiai félelmeken alapul, mint amiket te is terjesztesz. Hiszen ha létrehozod/fenntartod az önálló, emberfeletti erövel rendelkezö drog-entitás fogalmát, akkor nem kell szembesülni azzal, hogy minden droghasználati következmény közvetlenül a drogot fogyasztó EMBER viselkedéséböl ered. A drog viszont egy ANYAG, ami nem áll kapcsolatban a külvilággal, nem mondja meg, hogy mit kell tenni, nincsenek intenciói.

Félrevezetés tehát a "drog->droghasználó->következmények" idörendbeli láncának elsö elemét (=drog) feltétel nélkül az okságbeli elsö elemnek venni. Itt tehát a közvetett, kettövel azelötti elem (=drog) van hibáztatva a közvetlen, eggyel azelötti elem (=droghasználó) felmentése által.

"állításaim forrásai három korábban mindenféle droggal próbálkozó egyén"

Stop. Szerinted mit mond el valakiröl az, hogy eleve "mindenféle droggal próbálkozik"? Mert szerintem már ebböl kitünik egy lényeges, potenciális veszélyeket elörevetítö, magasabb kockázati magatartás. Ha valakinek hajlama van pl. az önpusztításra, akkor addig keres, amíg elöbb-utóbb betalál egy olyan szert, amivel elérheti a(z esetleg tudatalatti) céljait.

Ugyanazt a metamfetamin nevü "kemény drogot" Desoxyn néven ADHD gyógyítására használják az USA-ban. Gondolom, abból iparilag kivonták a démont, ami 3-4 használat után tárgyiasít és fél év alatt elpusztít...
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. május 16. 17:04
 
 
[nincs tabletta-infó]
 

 
 
>>> Halálról <<<
ezékiel2011. május 16. 16:57
 
 
mostanában azon gondolkoztam, hogy ha a vágy, ami irányultságát tekintve mindig a beteljesítéshez próbál közeledni, ami a végét, ha tetszik a halálát jelenti, akkor végül minden hétköznapi értelemben felfogott vágy a halált vágyja, és ez pont passzol egy olyan halálra épülő társadalomban, mint a miénk.

kaptam egy Zen könyvet, és mostanában vannak hetente két-három másodpercek, amikor sikerül egy-egy mondat egy-egy jelentését megérteni (a sok közül.) ilyenkor azt érzékelem, hogy a determináltság csak közösen megvalósítható, mindenből ki lehet válni, a legmagasabb szinteken tényleg mesebeli képességei lesznek az embernek.

például az, hogy nem szenved saját halálvágyától.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. május 16. 16:54
 
 
[nincs tabletta-infó]
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
enwazze2011. május 16. 16:49
 
 
Hozzátenném, bármilyen nagyobb vita volt, inkább kimaradtam belőle, azt akitől veszem, azért mert nem koszosat ad nekem, azért nem szólhatsz meg, se őt sem engem. Az esztelen szerhasználatot meg nem támogatom, voltak igaz húzósabb próbálkozásaim, de csak kísérleti jelleggel, azóta már nem.
Ja és köszi hogy szerinted iszonyat nagy király vagyok, de inkább lennék ugyanolyan sima ember mint a többi ha megbocsátasz.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. május 16. 16:35
 
 
Kerek, rózsaszín csillag van benne, és felezős,valaki találkozott ilyennel esetleg mostanában?

http://www.pillreports.com/index.php?page=display_pill&id=25366
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
enwazze2011. május 16. 16:27
 
 
martyrdom@ látod az ilyenek miatt mint te nem szívesen írok, nem fogod fel a hsz em lényegét, pedig nem nehéz. de azért keresd csak a szálkát, mert te tökéletes vagy!
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
TheFakeRat2011. május 16. 15:32
 
 
SWIM sem tapasztalt ilyet az eddigi 4 alkalom során. Bár marquis híján nem 100%, hogy mdma volt, csak 99. :)
Persze az is lehet, hogy csak annyira képen kívül volt, hogy észre sem vette, úgyhogy majd szólok neki, hogy legközelebb figyeljen a vizelési szokásaira és számoljon be az élményeiről. :D
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
ideaweed2011. május 16. 15:11
 
 
MDPV! Mifelénk PV vagy MD :D
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
fL3x2011. május 16. 14:41
 
 
Lentebb ajánlotta sirdarmoksha, én megnéztem 1nek elment,de a filmben az a drog max egy utópia lehet sztem,
am mi az a pv?
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
ideaweed2011. május 16. 14:32
 
 
Csúcshatást látta valaki? Komoly kis film szerintem. Kérdés azokhoz kik látták: Szerintetek a szer amit bevesz nem hasonlít a Pv-hez? Szerintem a pv a kistestvére :D Van egy olyan érzésem, hogy a felső körökben már mozognak ilyen szerek.
A film elején és a film végén, nem is ugyan az a tag van, ég és föld a két karakter.
Aki nem látta még nézze meg! Jó nagyon! :))
 

 
 
>>> Te kinek az italába dobnál bélyeget? <<<
ideaweed2011. május 16. 14:27
 
 
A parlament összes "jóakaratú" képviselőjének raknák az italába bélyeget, hogy meglássák a lényeget és ne a pénz vigye Őket. De van egy olyan érzésem, hogy ez sem segítene rajtuk se rajtunk...
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Divine2011. május 16. 14:17
 
 
Nekem az MDMA nem okozott, a metilonról meg nem tudok nyilatkozni.
 

 
 
>>> Szorongás és egyéb pszichés betegségek leküzdése <<<
Yopo Ono2011. május 16. 14:08
 
 
igen tudom, néha direkt :) néha pedig így sikerül... de dolgozom rajta.
 

 
 
>>> Halálról <<<
Buká2011. május 16. 13:19
 
 
Hát hogyan? Kíváncsivá tettél!
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Buká2011. május 16. 13:15
 
 
Ezek szerint a JWH is jót tesz neki.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Buká2011. május 16. 13:11
 
 
Bizonyos anyagok szervezetbe juttatása nagyban akadályozza a hazaszeretetet, hagyományőrzést, erkölcsös életvitelt, családközpontúságot, szemben a pálinkával, ami meg kifejezetten serkenti úgy tűnik.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
tester2011. május 16. 12:46
 
 
" hiszen könnyen beszerezhető olyan orvosi igazolás, hogy valaki kábítószerfüggő”, mondta Répássy."

Ha már egy igazságügyi szakértőnek sem lehet hinni, - merthogy ők állíthatnak ki egy ilyen igazolást - akkor vajon kinek a véleménye számít majd ezután?

Ez olyan mintha azt mondaná, hogy egy ballisztikus szakértő végülis bármit mondhat hogy honnan jött a golyó, mint ahogy az igazságügyi patológus is bármilyen papírt kiállíthat, akár azt is írhatja egy lőtt sebre hogy szúrt.
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
Asdfghj2011. május 16. 12:31
 
 
Sziasztok!

Egy pár hónappal ezelőtti kérdésemre válaszolnék hátha valaki fog még hasonló cipőben járni ezekben az ínséges időkben. Február vége/március eleje sikerült megbízható forrásból MDMA kristályt vennem, ami tényleg az volt. Viszont várni akartam még vele, egyrészt, hogy az írásbeli érettségik, évzárás stb lemenjen, másrészt mert mindenképp szabadon a természetben szerettem volna. Az egyik fiókomban volt simán fóliában. Semmi hűtő, lakásban konstans 25fok+. Tegnap jött el a nap, amikor megszerveztük egy kedves barátommal a dolgot, és hibátlan volt, semmit sem gyengült, nem vesztett az erejéből :) Gyönyörűen elállt.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
koviz2011. május 16. 12:19
 
 
Deep:
A methylonnál nem észleltem bár nem sokat használtam
Az MDMA-az igen okozott.
Szinte teljesen lehetetlen volt tőle egy ideig vagy akadozott.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Asdfghj2011. május 16. 12:01
 
 
Deep:
Metylone-ról nem tudok nyilatkozni, soha nem éltem vele és nem is tervezem. Ellenben MDMA-val már nagyon sok közös tapasztalatot gyűjtöttünk. Én úgy vettem észre, hogy eleinte, ha ritkán, alkalomadtán használja az ember akkor nem okoz, viszont ha besűrűsödik a használat és/vagy a dózis mennyisége nő akkor határozottan. Egy idő után pedig már hihetetlenül zavaró módon. Nehezen indul, akadozik, alig jön stb. Nem tudom, hogy pontosan miért, de remélem segítettem :)
További szép napot!
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Hopax2011. május 16. 11:50
 
 
http://nol.hu/belfold/20110516-tettel_aranyos_biraskodas

"„Az új Btk. ezt úgy szabályozza majd, hogy kábítószerbűnözésnél csak az első esetben kell megengedni az ťeltereléstŤ, a második vagy harmadik alkalommal már ki kell szabni a büntetést."

Érdekes amúgy ez a kontextus is, hogy a fogyasztók egyben kábítószerbűnözők, mintha rögtön valami szervezett sötét bugyrokban maffiálódnának :)
 

 
 
>>> Fenetilaminok (2C-család) <<<
Yopo Ono2011. május 16. 10:21
 
 
haha, mindent szegény bromodragonfly-ra kennek... már régóta. csinálok is magamnak egy ilyen pólót, mármint a molekulájával, olyan szép úgyis...
persze lehet, h a kínaiak összekevernek mindent, érted van egy pár kva nagy gyár, amit ráállítottak az elmúlt években a pszichókémiára, kapnak a vegyészmérnökök x leírást, aztán teljesítenek, de valszeg ők sem tudják, h mit csinálnak pontosan és/vagy direkt kevernek ilyet-olyat "nesze nektek" címszóval...

meg ki az aki gyártatja?....

gázos lenne valszeg bevallani, hogy ne vegyetek gyerekek a netről semmit, mert veszélyes, mivel akkor a nem kínai érdekek is erősen sérülnének...
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Yopo Ono2011. május 16. 10:16
 
 
nemtom a feldmár nekem - főleg mióta személyes levelezésbe bocsájtkoztam vele az elmúlt kb másfél évben (nem dicsőség, facebookos játéknak indult) - egyre kevésbé hiteles, és néha komolyan azt érzem rajta, hogy nincs benne igazán segítő szándék, hanem egotrip, megélhetési tripgájdolás, és barátai... sokkal nagyszerűbb, tájékozottabb, mélyebb tudású, jobb indíttatású neosámánok is vannak, akiket a feldmárok és rajongótáboruk nem hagynak szerepelni... szánalmas.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. május 16. 02:34
 
 
de ahogy elnéztem a hozzászólásaid, úgy gondolom ezzel tisztában vagy, szóval nemtudom mire vélni a kérdésed :)
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
martyrdom2011. május 16. 02:30
 
 
enwazze, megpróbálom megfogalmazni, hogy az a pár nagyokos miért kritizál téged, süt rólad az alkalmazkodni akarás, ha a junkiek oltása ment, te is beszálltál, közben az eszetlen szerhasználatról tettél tanúbizonyságot, állandóan a forrásodat ajnároztad, hogy ilyen fasza meg olyan fasza cuccokat szerzel elsőkézből, ergo iszonyat nagy király vagy..visszataszító egy egyéniséget ismertem meg benned, így látatlanban, és gondolom ezt mások is észrevették
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. május 16. 02:22
 
 
6011 LOL!
az mdma az eki(a klasszikus eki, nem a mostani szarok, hanem a 4 évvel ezelőtti és korábbi években kapható tabletták)hatóanyaga
mdma=ecstasy
 

 
 
>>> Fenetilaminok (2C-család) <<<
ydl2011. május 16. 00:47
 
 
"After chemical analysis of the drug, officials now believe the actual substance was another powerfully-hallucinogenic designer drug know as Bromo-DragonFLY."

http://www.newson6.com/story/14641463/second-victim-dies-after-taking-designer-dru
g-in-konawa
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
enwazze2011. május 16. 00:21
 
 
Ha pár nagyokos nem vette volna el a kedvem és megírtam volna egy hosszabb beszámolót a methylone ról akkor kitértem volna a vizelési nehézségekre, nekem az elején nem volt, aztán 1-2X előfordult, mint másoknál is. Nőknél nem vizelési nehézség van, hanem vizelés közben nem érzik hogy vizelnek. Remélem valamit segítettem.

Meg ha már itt vagyok akkor 1 kérdés, előfordulhat hogy valami tárolási forma vagy bármi kicsit módosíthatja a későbbiekben felhasznált methylone hatását?
 

 
 
>>> Koan-TAN <<<
ensophor2011. május 15. 23:12
 
 
Koan-Lánc:


Téged folyamatosan félrevezetnek,
ezért te is folyamatosan félrevezetsz másokat.

Te azt képzeled, hogy el kell valamit érned;
Te azt hiszed, hogy meg kell valamit oldanod
(mielőtt meghalsz).

Te azt reméled, hogy Isten, a megvilágosodás, a pszichedelikus szerek stb.
segíteni fognak rajtad.

Te bízol a nagy tanítókban és szeretnél hozzájuk hasonlóvá válni.

Te hiszel a reinkarnációban.

Elárulok Neked egy titkot:
ha csak egyetlen egyben is hiszel ezek közül,
már "benyaltad a bélyeget"...
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
jackob2011. május 15. 23:07
 
 
Juhéééé feldmár bácsi ozorán ^^ szoritok h osszejojjon magic garden keretei koze siman beferhetne, majd kiderül, ugyis benezek majd meditálni :D
 

 
 
>>> Halálról <<<
ensophor2011. május 15. 22:52
 
 
Halálról:

Megkapod végül a jutalmadat, de nem úgy, ahogyan mondják.
 

 
 
>>> Versfaragás <<<
ensophor2011. május 15. 22:49
 
 
álom álom édes álom
rózsát láttam álmomban
rózsát láttam álmomban
felébredtem
álmodtam


álmomban álom voltam
sehol és mindenhol voltam
álmomban itt fekszem holtan
azt álmodom valóság voltam

álmomban mindent szerettem
halhatatlan istenné lettem
álmomban álmokat írtam
világok világaival
bírtam

álmomból felébredek
hogy ismét álommá legyek

...

mélységes ősvíz
fodraid közt
arcom meglátom

mélységes ősvíz
fodraid közt
arcom nem látom

mélységes ősvíz
te vagy a titok
mélységes ősvíz
beléd olvadok

itt vagyok és ott vagyok
ködök között
hol vagyok



 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
deeptrip2011. május 15. 22:38
 
 
Nektek MDMA kristály okozott vizelési nehézséget?
És a metilon?
 

 
 
>>> Te kinek az italába dobnál bélyeget? <<<
deeptrip2011. május 15. 22:34
 
 
Nem azt írtam, hogy azt kellett volna kipróbálnod és nem tudom, hogy jön a képbe, hogy milyen végzettségem lesz. Egyszerűen csak reagáltam rád, de igazad van és megértelek zárjuk a témát mert offolunk. Béke!
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Audiofly2011. május 15. 21:57
 
 
Új helyről szereztem be a füvet, de szintén hasonló dolgokat tapasztaltam. Tegnap este szívtuk el. Ha ez így megy tovább teljesen leállok a fűről és a hasonló dolgokról. Az előző hozzászólásom válaszaihoz visszatérve, hiába csinálnék egy erős cigit akitől kaptam, legfeljebb az lenne a reakció hogy akarnának még a cuccból. Az egyik legjobb haverom társaságáról van szó, ők is azt szívták, de nekik csak ennyit jelent "De ütős a cucc, azt sem tudom hol vagyok de ez f*sza!" Csak azt nem fogják fel, hogy látni rajtuk hogy butulnak. Ők állandó jelleggel ráálltak. Az egyik haveromon sárga foltok jelentek meg, és orvoshoz került. Bár ő sokat is iszik. Azt veszem észre, hogy a fű 70-80%-a szintetikus. Ha belegondolok, hogy fél éve hallottam először a szintetikus fűről, ezek az adatok szörnyűek és lehangolóak. Abba még belegondolni is rossz, hogy milyen károsodás érhetett, ami hosszútávon megjelenhet, mert ugyebár ezekkel a szerekkel nem történtek kísérletek.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Yopo Ono2011. május 15. 21:50
 
 
az a baj az ozorafest-tel, hogy több irányból megy a szervezés, iszonyat profin megírt, bejáratott ártalomcsökkentő programot küldtünk nekik, amit a maps és több egyéb szervezet is ajánlásban részesített, kanadai sámán dinasztiából származó és pszichológus végzettségű ember lett volna az egyik főkoordinátor, biztonságtechnikai leírás van a mellékletben biztonságtechnikus mérnöktől, stb,
3x elküldtem mindhárom szervezőnek, azt is felajánlva, hogy a magic gardenben workshopként is működünk - ott (post)badtripeseknek a kanadában, amerikában bevált pszichoszínházzal kiegészülve - nem kértünk mást csak 5 db belépőt:

azóta sincs válasz. megyünk transylvania gatheringre... meg máshova... aztán majd keresnek ők...
 

 
 
>>> Te kinek az italába dobnál bélyeget? <<<
Yopo Ono2011. május 15. 21:44
 
 
aham, jah, blahblah...
a nitróról azért nem vettem tudomást, mert nem az én drogom. kinőttem, nem érdekel. csináltam, amit jónak láttam, orvos, meditáció, stb.
azért hadd ne próbáljak ki mindent, amit itten javallanak nekem, mégha az illető pszichomókus hallgató, akkorsem...

enwazze-val kapcsolatban az adott topikban, nem off-ként hozzászólva - mint a rákövetkező retorziók :D - én is csak jót akarnék... de komolyan.

azért illetek jelzőkkel lényeket, mert
lásd előző hsz-eim, nem vagyok papagáj...

defenzív hsz.-ek sem mentesítenek a bugyutulás mémjének terjesztésétől.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
tester2011. május 15. 20:49
 
 
Szerintem a fű eltűnésében a herbál cuccok játszanak közre a leginkább.

A fűvel szemben legálisan hozzájuk lehet jutni, viszonylag megbízható forrásból, nincsenek felütött 0.6-ek kétezerötért, a minőség is állandó nem úgy mint a dílereknél.
Asztal felett tekerhetik a kocsmában és szívhatják a rendőr előtt.
A dílerek is átálltak az RC-kre és a herbálra, haszon nagyjából ugyanaz, a kockázat viszont szinte nulla.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Én+te+ö=gén2011. május 15. 20:31
 
 
jackob:
Pssszt psssszt! ;)
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
jackob2011. május 15. 20:23
 
 
na miaz lesz daath sátor ? vagy még titkos ?:D
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Én+te+ö=gén2011. május 15. 20:08
 
 
Tud valaki müködö kontaktot (email, mobil) az Ozora fesztivál szervezöihez, a honlapjukon megadott info-emaileken kívül? Privát mélben, elöre is köszönném.
 

 
 
>>> Ki áll az egész hátterében? <<<
Zsuzsk42011. május 15. 18:33
 
 
Sokféle hit van, de vajon létezik-e gyógyszer a sokféle hitre?
Miért kellene, ha szerinted "a világ nem megváltoztatandó és nem megjavítandó"?:)
Ha megtaláljuk utunk végén a nagy semmit, tehát már nem leszünk úton, megálltunk, a semmi lesz örömteli talán, ahogy az állapot változik, úgy változik vele a jó-és-rossz fogalma(és minden más is, mert pillanatról pillanatra változik, folyamatos áramlásban lévő dinamikai rendszer).
Sok gyanakvásodban osztozok én is...:)
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
deeptrip2011. május 15. 18:32
 
 
costa mindig is az volt a legtutibb, ha magadnak tudod megtermelni ezeket! Főleg, hogy szinte soha nem lehetsz biztos benne, mikkel locsolgatták és később még mivel itatták, szórták az amúgy bio füvet. :(
 

 
 
>>> Te kinek az italába dobnál bélyeget? <<<
deeptrip2011. május 15. 18:28
 
 
Wazze nem én vagyok enwazze! Bárki, aki ratyi, buta stb. jelzőkkel illet mást annak szólok. A problémádat komolyan vettem írtam is rá, hogy egy disszoc nitró élmény megérne egy próbát, de úgy látszik átnéztél rajta...
Te beszélsz konstruktív hozzászólásról, mégse én vagyok az, aki sértő jelzőket használ userekre, de van egy olyan érzésem, hogy ez se érdekel téged.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
costa2011. május 15. 18:24
 
 
ezek szerint jó uton halad a magyar kormány
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Buká2011. május 15. 18:03
 
 
És megy a börtönbe öt, tíz évre.

Ez az egyik oka annak szerintem, hogy elapadt nagyon a marihuána ellátmány, hogy meg lett lebegtetve a szigorítás... Többen is abbahagyták emiatt. Tulajdonképpen érthető.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
costa2011. május 15. 17:33
 
 
Lassan eljutunk oda, ahogy Yopo is mondta, h az lesz a legutibb, ha mindenki megtermeli saját zöldjét, kalapját, changáját a retek, káposzta, paradicsom, szalonna mellett.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. május 15. 17:08
 
 
mdma kristálynak van olyan fogyasztási módja, ami eki hatását kelti?
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Bankár2011. május 15. 17:04
 
 
Nem tudom másfelé mi a helyzet, de itt nálunk(bács-kiskun megye), már a sima fű is kezd olyanná válni mint az MDMA. Nehéz beszerezni, de ha van az is sovány (max 0.5), a fele mag és összességében egy kalap sz@r pár évvel ezelőtthöz képest.
JWH-k futnak mindenhol, ami érthető, hisz 2-3x akkora egy pakk, mint fűből ill. nem is kell annyi egy c-hez és hát LEGÁLIS.

Ez a hányatós fű nem tudom mi lehetett, de pár hete kaptam egy jwh változatot, ami nagyon rossz volt. Spanom azt mondta olyan a szaga mint a kakukkfűnek (én nem tudom milyen az, szóval biztos olyan volt mindenesetre erős és furcsa szaga volt). Nekem igazából fújás közben lett erős hányingerem, de 10 percre rá elmúlt. Vagy ezzel ütötték fel páran a csóri pakkjukat és adták tovább vagy az is lehet h penészes volt a zöci.

2070. Olvastam már olyat, h tőlünk nyugatabbra már tiltják az RC-ket. Kémiában nem vagyok otthon, de ezek az RC-k ugye egy-egy már tiltott szer picit módosított változatai, ami nem tiltólistás(pl metilon) és így jogi következmények nélkül használható. Ennek kikerülésére alkottak egy törvényt, h pl. nem csak az x szert tiltjuk be, hanem x-et és az összes rokonát is. Ez mondjuk még mindig nem túl jó megoldás, mert 1 jön az y család, 2 tiltás, ami 50 éve nem működik.
 

 
 
>>> A valóság <<<
Buká2011. május 15. 16:27
 
 
Na jó, az túlzás, hogy a dátosok agresszívak. Visszaszívom. De azért vannak összecsörrenések.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
TheFakeRat2011. május 15. 15:32
 
 
Én meg azt remélem, hogy kiokoskodnak végre egy olyan törvényt, ami nem hagyja nyitva az RC-k kiskapuját. Valahogyan biztos meg tudnák oldani, hogy ez az RC-téma végleg lezáruljon, és akkor idővel kikopnának ezek a szarok, amiket mostanában árulnak, mivel illegális a régi és az új is, viszont a régi jobb. Innen meg már a piac elintézi. Persze a legjobb nyilván az lenne, ha legalizálnák a régi jól bevált drogokat, de ez jelenleg maximum csak utópia...

Kb 0,1g-ról volt szó amúgy a lentebbi írásomban, szóval egyáltalán nem volt sok. Csak furcsa. És rossz.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Buká2011. május 15. 14:53
 
 
Csak hogy árnyaljam a képet, számtalan helyen olvastam és tapasztaltam is, hogy nagyobb mennyiségben a sima, ütetlen fű is tud furcsa reakciókat produkálni. Azt gondolnánk, hogy a fű az amolyan lazulós, chillezős élmény, szerintem (számomra) nem az. Enyhe hallucinogén hatása is van.

Mellesleg teljesen egyetértek, az illegalitás nem szül sok jót. Van különben egy olyan érzésem, hogy hamarosan a JWH származékok tökeit is elkapják a hatóságok, és ki lesz vonva a forgalomból. Valószínűleg, ahogy Vick is írta valahol, emiatt van, hogy a kufárok rádobnak még egy, vagy kettő lapáttal az árfekvésre, hátha megszedik magukat még mielőtt beüt a krach.
 

 
 
>>> Te kinek az italába dobnál bélyeget? <<<
Tom0032011. május 15. 14:45
 
 
lehet enwazze másik feje meg Divine :D
(Mint a family guy azon részében ahol tudtak a párhuzamos világok között utazni és volt egy ahol mindenkinek 2 feje volt az egyik pesszimista a másik meg optimista)
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
ideaweed2011. május 15. 14:12
 
 
Felháborító ami itt megy! De komolyan. A sok ostoba ember, aki szeretné magát"szétcsapni" nem értik, hogy mi van. Mert nekik már nem jó, a jól bevált természetes kellemes lágy lazulás, mondván: "attól már nem kapom" Hát ne is kapd, ha ilyen ostoba felfogással ülsz neki egy ciginek! Véleményem szerint a cigizésnek meg van a maga módja menete, és ha nem kapod meg tőle, akkor nem feltétlen a fű a rossz, hanem a lelki állapotod nem tudod át adni magad a fűnek és akkor Ő se keres téged. (lehet, kicsit elszállósan fogalmazok, de remélem, értitek) Szóval itt jön a képbe a sok mesterséges szintetikus fos, ami rád rak egy olyan intenzív érzést, ami talán emlékeztet a régi tépésekre, de semmiféle képen nem ugyan az már, mint régen. Aztán meg megindítja az embert egy olyan úton, amire ha nincsen felkészülve lélekbe/fejben akkor annak az útnak a végén nem sok jó fogja, várja.
http://drinfo.hu/eletmod/egyensulyban/fuggesben/9209-hamis-fu-de-igazi-drog-terjed
-a-k2
 

 
 
>>> A valóság <<<
Buká2011. május 15. 14:09
 
 
A netes valóságunkhoz. Szerintem eléggé idevág, főleg, hogy már daathon is kezd egyre inkább jellemző lenni az agresszió. Nagyon érdekes, intelligens beszélgetés újságírókkal.

http://www.youtube.com/watch?v=vSSZFJ-cY0A&feature=related
 

 
 
>>> Te kinek az italába dobnál bélyeget? <<<
Buká2011. május 15. 13:54
 
 
Nekm lehet h kevered enwazze-t Divine-al? Az enwazzetől eddig csak defenzív pozícióból olvastam hszeket.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. május 15. 12:54
 
 
hát zölöldröl nem hallottam, de fehérrel taliztunk már...
az katalinos...
 

 
 
>>> Te kinek az italába dobnál bélyeget? <<<
Yopo Ono2011. május 15. 12:23
 
 
más:
enwazze problémáját én is komolyan vettem, más is komolyan veszi, de mivel a segítő szándékú hsz-ekre elutasítóan, fellengzős magasztossággal reagál, így a jelenléte nem tekinthető többnek, mint veszélyes mém-gyárnak, vagy paródiának. sok "átlagos" gyerek - mint általában minden közösségben - a leghülyébbet követi, mivel a butaságot egyszerűbb lemásolni, mint az átlagon felüli, tudatos, megismerő, stb. viselkedésmintákat.

másrészt deeptrip, ez az "és te" típusú, ráadásul nem túl konstruktív érvelés amit itt toltál, nem igazán méltó...

üdv.
 

 
 
>>> Te kinek az italába dobnál bélyeget? <<<
Yopo Ono2011. május 15. 12:17
 
 
deeptrip:
ezek szerint te vagy enwazze, lol?
vagy miért reagálsz erre így?
a bicefáliám mellesleg komoly volt és most is az, csak másként...
arról nem tehetek, hogy ezékielen kívül kb. más - ezek szerint te - sem vette komolyan.
megauto:
ha valaki a kétfejűséget ly-nal írja és közben lehülyéz mást...
 

 
 
>>> Fenetilaminok (2C-család) <<<
Yopo Ono2011. május 15. 12:14
 
 
kínaiak nagyon durvák...
"On March 17th in Minneapolis and on May 7th in Oklahoma two groups of 19 people total were hospitalized and 3 people died after the ingestion of 2C-E.

2C-E has been used over 20 years without serious incidents. 2C-E its onset takes 2 hours, while the victims experienced effects after only one hour. This gives a serious indication that the 2C-E bought over the internet was tainted or mislabeled. We have just received news that this is indeed the case.

According to police the 2C-E involved in the death in Oklahoma was purchased from chemicology.net The website is no longer active- and it is unclear if it was taken down voluntarily or by the authorities. It is very likely that the Chemicology was
supplied this 2C-E by a Chinese vendor. Chemicology was a US based vendor selling only 2C-E and 2C-I .

If you have bought product from this vendor then do NOT consume it nor let others consume it. If you have purchased any product from them recently please contact the staff.

The 2C-E causing the Minneapolis death and hospitalizations is said to be ordered online from a Chinese vendor. It is currently not known which Chinese vendor is involved, nor if this vendor supplied other research chemical vendors.
For this reason we urge you to avoid all 2C-E. Please spread the word.

More information is available here: http://www.drugs-forum.com/forum/showthread.php?t=160088 "
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Én+te+ö=gén2011. május 15. 12:11
 
 
Divine:
Erröl nincs is mit vitatkozni :) Hiszen azt írod, hogy a számodra is létezik egy bizonyos számú adat, amit te is elfogadsz a következtetések alapjául. Csupán annyi a különbség, hogy te ezt a számot meghatározatlanul "jó pár"-nak írod, a statisztikatudomány viszont pontosan kiszámolja.

Persze, a statisztika is részben közmegegyezésen alapul: onnantól vesznek valamit statisztikailag szignifikánsnak, ha 5% alatt van az esélye annak, hogy az eredmények véletlenszerüek. Ezt nagyon egyszerü megérteni: ha ki akarod deríteni egy dobókockáról, hogy ólmozott-e, akkor elkezdesz dobni vele és felírod az eredményeket. Ha egyre több dobás után egyre világosabban túlsúlyban lesz a hatosok aránya, akkor turpisság van a dologban. De ez nem fog kiderülni néhány dobásból - az általános mintára/jelenségre vonatkozóan csak egyre nagyobb adatmennyiség alapján lehet egyre megbízhatóbb következtetéseket tenni.
 

 
 
>>> Webtrip <<<
cellux2011. május 15. 11:59
 
 
Flying Lotus: Zodiac Shit
http://www.youtube.com/watch?v=wtjZOf0WmdE
 

 
 
>>> Calea Zacatechichi <<<
neutroncsillag2011. május 15. 11:46
 
 
Én 50 g-ig mentem el főzetben. Valahol lentebb írtam róla.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Divine2011. május 15. 10:40
 
 
Na jó, én nem fogok megint erről vitatkozni. :D Szerintem aki jó pár szubjektív vélemény alapján nem tudja leszűrni a lényeget, és levonni a megfelelő következtetéseket, annak egy stat sem fog segíteni. Na csé
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Én+te+ö=gén2011. május 15. 10:38
 
 
fL3x:
Ja nem, nem a link a gond, hiszen sok ilyen blotter artos weboldal létezik már régóta. Múlt hónapban Canterburyben a Breaking Convention c. pszichedelikus konferencián a résztvevök névkitüzői is 13x9-es blotterekre voltak nyomatva :)
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
hlm2011. május 15. 04:51
 
 
Mármint hogy ilyen lényeges kérdéskörrel nem foglalkozik senki.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
hlm2011. május 15. 04:46
 
 
Erre csak varjúként tudok reagálni.
Kár-kár.
 

 
 
>>> Webtrip <<<
fL3x2011. május 15. 03:16
 
 
Gén,jogos,ha gondolod moderáld ki,
am szignifikánsan nemhiszem
lsd fogyasztók belsőbb kört alkotnak,kevésbé rosszarcúdealerek(bárez csak saját tapasztalat)
de csalók itt is vannak,és ez egy jó felület lehet nekik.
btw einsteines blotter ftw :)
 

 
 
>>> Szorongás és egyéb pszichés betegségek leküzdése <<<
ezékiel2011. május 15. 02:39
 
 
érthető volt. amúgy semmi baj, csak néha szóilag hektikussá válsz :-)
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
koviz2011. május 15. 02:11
 
 
Azét kérdem mertl átom,hogy irtak itt óla egy párán!De nem az a vélemény róla mint amit nekem mondtak!
MDPV helyett ajánlották mert nem volt már az.
Azt mondta a srác ,hogy ezt vitték helyette.Ő nem prőbálta de nagyon dicsérik.Az adagolás is 10-20 mg mint az MDPV-nek.
Végül nem hoztam ek mert csak került egy pak MDPV.
De kíváncsivá tett.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
koviz2011. május 15. 01:57
 
 
MDAI-ró tud valaki valamilyen infot?
Ajánlották nekem azt mondta az egyik srác,hogy mdpv szerű!De ő is csak halotta!
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Én+te+ö=gén2011. május 15. 01:32
 
 
Divine:
"Én csak azt oltom, tudod, hogy a saját tapasztalatokat, meg a szubjektív véleményeket mindig lehúzzátok, akárhány van belőle, de ha valami nagyokos összefoglalja őket egy statisztikába, akkor attól meg rögtön hasra estek. Nem érzed az ellentmondást?"

Nem, mivel pont az "akárhány van belőle" a lényeg. A statisztikai analíziseknél a szignifikáns eredményekhez muszáj meglennie egy bizonyos minimális alanyszámnak. Az egyedi beszámolók (1,2, néhány eset) egyrészt messze nem érik el ezt az alanyszámot, másrészt az adatgyüjtés nem egységes, hanem közvetített, sokadkézböl származó, pontatlan, stb. Az egyedi különbségeket csak a "nagy számok törvénye" alapján lehet minél megbízhatóbban kiátlagolni úgy, hogy az átlag az egyedinél megbízhatóan jellemzöbb közös vonást tudjon mutatni a jelenségröl.

Kvantitatív kutatást végezni melós dolog: a feltárandó jelenségröl fogalmat alkotni, a legrelevánsabb kérdésekre korlátozódni, korábbi kutatásokat ismerni, kérdöíveket összeállítani, szükség esetén meglévö instrumentumokat alkalmazni (esetleg lefordítani), alanyokat találni, technikailag megoldani az adatgyüjtést, adatokat megszürni, egyesíteni, egységesíteni, kistatisztikázni, grafikonozni. Hasraesést ezzel aligha lehet elérni, legfeljebb hozzájárulni valamennyivel ahhoz, hogy egy bizonyos jelenséget jobban megismerhessünk - még ha erösen korlátozott mértékben is.

Persze, ilyenkor is mindig jön egy-egy sztenderd oltogató bekiabálás arról, hogy "de ez a kutatás nem reprezentatív!". Így van, nem reprezentatív, nincs is annak szánva, nem állítja róla senki, és nem is kell annak lennie. Ráadásul jó eséllyel mások sem fognak csak úgy hipp-hopp reprezentatív kutatást végezni (ha fognak egyáltalán - legfeljebb az ESPAD jópár év múlva, de most ök is megszívják, mivel még nincs is kategóriájuk erre a sok új cuccra).

Üdv: egy nagyokos :)
 

 
 
>>> Calea Zacatechichi <<<
kisyasa2011. május 15. 01:09
 
 
na hát el kell hogy mondjam, hogy ilyen undorító ízt még nem éreztem. százszorta rosszabb mint az ayahuasca :)
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Én+te+ö=gén2011. május 15. 00:46
 
 
"The Blotter´s are of course without L.S.D."

Jah, és vajon mennyire fog megemelkedni a gyönyörüen printelt/perforált, de üres kamublotterek részaránya a piacon?
 

 
 
>>> Webtrip <<<
tester2011. május 14. 23:24
 
 
"Dealer requests are welcome !!!"
:)
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Divine2011. május 14. 23:16
 
 
Igazad van deep, most Tom003 nyomatta ezt.
 

 
 
>>> Cigarettációzis <<<
Buká2011. május 14. 22:46
 
 
persze sehol sem illegális. úgy értem árusítják. elírtam
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
TheSlaydo2011. május 14. 22:32
 
 
Itt is témábavágó szvsz.
 

 
 
>>> Calea Zacatechichi <<<
kisyasa2011. május 14. 22:06
 
 
Elég sokmindent olvastam az adagolással kapcsolatban: 4-10g/tea/fő. Van akinek 4-5 bőven elég, és volt aki 10re azt mondta, hogy szinte semmi. Van egy 25gs zacsim, arra gondoltam, hogy a feléből gyártok teát, biztos ami biztos.

Mit gondoltok?
 

 
 
>>> Új "bódító" hatású növénykék..saját felfedezések,tapasztalatok! <<<
kajszi2011. május 14. 21:51
 
 
Na mesélj! :)
 

 
 
>>> Cigarettációzis <<<
deeptrip2011. május 14. 21:45
 
 
Van ahol nem legális?
 

 
 
>>> Cigarettációzis <<<
Buká2011. május 14. 21:36
 
 
Basszus 20 nap múlva hozzák ki, amit angliából rendeltem. Fakk! Nem tudja valaki, hogy a herbál cigi a környező országok valamelyikében legális-e? ....
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!