DAATH

A sajtószabadság is csak azoké, akiké a sajtó.

Abbott Joseph Liebling

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (43826 - 43845)

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
Sennin2009. június 30. 16:02
 
 
0.031 de amúgy 0.200 körül mozog, nem tudom hogy sikerült =)
 

 
 
>>> Élet a halál után <<<
cellux2009. június 30. 15:00
 
 
(A témában elmélyedni kívánóknak javaslom J. Krishnamurti műveit.)
 

 
 
>>> Ayahuasca <<<
tester2009. június 30. 14:57
 
 
tilcsuk be!
 

 
 
>>> Élet a halál után <<<
kisróka2009. június 30. 14:29
 
 
Persze, a gondolkodik is idézőjeles. Oké, hogy mi a gondolkodás fogalma, de mi az univerzumé? Nekünk csak fogalmaink vannak, de valójában fogalmunk sincsen.
Ami viszont bennem is egyre inkább dereng, az ez:
"mindenki csak abban akar hinni, hogy tudata örökké létező lesz." /retek/
Vallások, megvilágosodás, ezotéria... Mind a halált tagadja, és az ego játszmáira hivatkozik. De vajon ez nem csupán az ego legtrükkösebb játszmája?
 

 
 
>>> PARAGÉP-?-, avagy állandosuló módosult tudat kontra NORMÁLIS? <<<
deeptrip2009. június 30. 14:22
 
 
Deeply szerelmes vagy?
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2009. június 30. 14:03
 
 
roli166:
Ilyen esetekben mindig érdekel, hogy egyáltalán hogyan/miért vesz valaki tízesével hatástalan/kamu/veszélyes tablettákat (ismeretlentöl)?
 

 
 
>>> Ayahuasca <<<
Én+te+ö=gén2009. június 30. 13:58
 
 
chucknorris100:
:) Jól rátapintottál a lényegre; az egész kémiai alapú drogtörvénykezés úgy hülyeség ahogy van. A DMT (meg pld. a GHB is) az emberi szervezetben természetesen elöforduló anyagok. Hogy lenne bárkinek joga eldönteni, hogy ki mennyit birtokolhat a saját testének vegyi anyagaiból? Tilcsukbe a szerotonint meg a dopamint is, csak mert több jóérzést okoznak? Az endokannabinoidokat, az endorfint meg az adrenalint is? Az elöanyag aminosavakat, tápanyagokat stb. is? A konvertáló és lebontó enzimeket, meg a lebontóenzimgátlókat is? Áhh... ezt az egész "ha bejut a molekula, akkor elromlik a társadalom" alapötletü materialista hatalomönigazolást kellene már egy tollvonással eltörölni.
 

 
 
>>> PARAGÉP-?-, avagy állandosuló módosult tudat kontra NORMÁLIS? <<<
tester2009. június 30. 13:33
 
 
Az a nagyon jó ebben az egészben, hogy felismered a folyamatot, látod hogy működik, milyen gondolatok merülnek fel egymás után, mint egy válaszként az előző gondolatra vagy éppen a helyzetre.

A szív idegességet pedig jelző lámpaként is lehet használni, felhívja a figyelmedet hogy belebonyolódtál egy gondolatsorba.

Sokszor magukkal ragadhatnak vagy elsodorhatnak ezek a gondolatok, viszont abban a pillanatban amikor felismered, "magadhoz térsz", lehetőséged van hogy felül emelkedj, vagy egy kevésbé káros gondolattal fejezd be a sort, pl:

sms->hú ki ez-> miért ezt válaszolta vajon-> szorít a szívem-> már megint ilyeneken gondolkozok->

->itt vagy elkezdesz egy újabb kört és marcangolod magad hogy folyton ilyeneken gondolkozol,

->vagy annak örülsz hogy ráébrettél és kint vagy belőle. Ez vezethet ahhoz hogy egyre hamarabb felismerd a berögzült negatív gondolatmintákat, és ezt bármikor beszúrhatod amikor csak felismered, rajta kapod magad.
Aztán vissza is követheted a gondolatsort, közben a saját testedben érezheted a negatív hatásokat, és ha megtanulsz figyelmet fordítani erre, nem fognak olyan könnyen magukkal sodorni a gondolatok.
 

 
 
>>> PARAGÉP-?-, avagy állandosuló módosult tudat kontra NORMÁLIS? <<<
cellux2009. június 30. 12:54
 
 
szerintem ez normális. (nekem is voltak hasonló "bad tripjeim" tinédzser koromban. )
 

 
 
>>> Kinek mi a fő célja ebben az életben? <<<
cellux2009. június 30. 12:48
 
 
Összeszedjük magunkat, aztán ebből az összeszedettségből, ez által indíttatva-vezérelve cselekszünk. Ennyit tudunk tenni, és ez éppen elég is.

Az emberek jelentős része (magamat is beleértve) még önmaga összeszedését tanulja.

Az ideológiai indíttatású cselekvéssel pedig vigyázni kell, mert visszacsap.
 

 
 
>>> Ayahuasca <<<
chucknorris1002009. június 30. 11:49
 
 
Gén, ez érdekes. akkor előfordulhat olyan eset, hogy ha valakinek jelentős mennyiségű saját termelésű dmt-je van a vérében, mert mondjuk Istennel beszélgetett fél napig, akkor ő már büntethető?
 

 
 
>>> PARAGÉP-?-, avagy állandosuló módosult tudat kontra NORMÁLIS? <<<
Deeply882009. június 30. 11:13
 
 
sziasztok!

kicsit komolyabban akarok erről a paráról írni, véleményeteket kérni!
mert én úgy érzem, ez a parázás dolog sajnos nagyon megrontja az életem. elmondom mire gondolok.
gyakran bennem vagy egy fura, mellkasomban is érződő valami egyfajta félelem bizonyos dolgok előtt. de nem hinném hogy pánikroham hiszem az spontán jönne , tömegben és nem lehet megindokolni miért van.
nálam ez más...
pl imádok smseket kapni. . mielőtt elolvasnám bejön a mellkasi érzés, kicsit meleget is érzek. idegesség fog el. hogy miért? mi van ha????
szval akaratlanul jön a mi van ha rossz hír? nem tudunk találkozni? baja esett? stb stb.
és mi van ha nem ír már egy ideig vissza? haragszik???
...nem tudom kontrollálni hogy felszínre törjenek ezek a gondolatok. és ha egyszer megjelent tuti hogy be is következik...... és igen én hiszem hogy az történik veled amit érzel. és innentől fogva.....hát sokszor meg is történik. körforgás...:S
és sok más ilyen dolog van még, amitől jön ez az érzés. ez a nyugtalanság, amit más ezekben a helyzetekben nem érzékel.

ha egyedül vagyok van ez ilyen formában. és még az állandó agyalás. más mit csinál? biztos jó neki. és ezért nem hív pedig megígérte. szeretem a társaságot. de lakóhelyi gondok miatt nem mindig oldhatom meg.
tervezem pszichológus segítségét kérni mert úgy érzem nem fogom bírni a nyáron ha ezt vkivel nem beszélhetem meg. de nektek mi erről a véleményetek?
sima paráim is vannak, jobb lábbal a szobába lépés stb kisebb is. de ez azért nem zavar annyira.

köszönöm ha valaki elolvasta a beszámolóm. thx!
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
tester2009. június 30. 11:00
 
 
Olcsóbbnak nem olcsóbb, csak hosszabb távon :)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2009. június 30. 10:00
 
 
Szín: zöld
Logó: Mitsubishi
Forma: kerek

10 db bent. Kis térd remegés, alvás.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Petyus2009. június 30. 09:33
 
 
mi az, hogy: "a poklokat növelni" ?????

Úristen több pokol van?? ...hajtok is gyors egy cigit...
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
retek2009. június 30. 09:03
 
 
általában ilyen 14000 körüli score-ral vagyok. a legjobb eredményem 0.195 s volt :)
 

 
 
>>> Kratom (Mitragyna speciosa) <<<
cli_hlt2009. június 30. 07:37
 
 
Stimuláló-és-nyugtató. Trükkös.

Köszönjük az információt.

Azt lehet tudni, hogy mennyi volt ebből az anyagból benne? Ki csinálta a vizsgálatot és hol lehet róla olvasni?
 

 
 
>>> Kratom (Mitragyna speciosa) <<<
U_I2009. június 30. 07:17
 
 
Németországi KRYPTON "kratomkivonatban" a tramadol fájdalomcsillapító egy bioaktív metabolitját, az O-dezmetiltramadolt azonosították hatóanyagként. Pszichoaktív összetevőként még koffeint találtak a "növénykeverékben". A (hamisított) herbáldrog hatása tehát nem kratomalkaloidoknak, hanem a két szintetikus adalékanyagnak tulajdonítható.

Üdv,

Ujváry István

 

 
 
>>> Vicc <<<
azonda2009. június 30. 01:17
 
 
Mi az ? Tésztát dagaszt, és kenyeret süt de nem a pék????
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. De, a pék !! uhh
 

 
 
>>> Ayahuasca <<<
dagga2009. június 30. 00:48
 
 
Gén, Sennin: köszönöm az infót!
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!