DAATH

Az álmok értelmezése remek módja annak, hogy az elme tudattalan tevékenységeit megismerjük.

Sigmund Freud

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (52736 - 52785)

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
meryi2008. október 19. 12:53
 
 
ki szeretnem probalni, ja.
rengeteget trippeltem mar gombival, jovo heten erkezik a harmala kivonatom, igen a MAOIvel tisztaban vagyok. koszi a valaszokat.
 

 
 
>>> Tőlük tanultuk. (Tanítanak-e a p. szerek?) <<<
the end2008. október 19. 12:36
 
 
(elnézést, véletlen nyomtam egy elküldést :D)
amég ezek nem zavarnak, addig olyan dolgoknak tudok örülni, amiket más már úgy megszokott, hogy képtelen értékelni. megmutatták ezek a szerek azt is mi a kiégettség érzete. merthogy normális esetben szerintem ebből vezetnek ki arra a 8-10 órára és azon túl is...
visszakaptam amit elhagytam a nem-túl-hosszú eddigi életem alatt :)
örök hála Neki (merthogy csak 1 azaz EGY ilyen volt).
szerintem lesz még Vele találkozó, ez nem olyasmi amit az ember eltervez, de ennek is fél éve kb ha nem több és közvetlenül utána nem is akartam többet... furcsa ez :) sőt... inkább csak akkor jut néha eszembe ha nagyon boldog vagyok...
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
tester2008. október 19. 12:31
 
 
Mért szeretnéd kipróbálni?
Csak kíváncsiság?
 

 
 
>>> Tőlük tanultuk. (Tanítanak-e a p. szerek?) <<<
the end2008. október 19. 12:31
 
 
fl3x (előző hsz): szerintem ez egy evidens dolog, hogy a tanulás rajtunk múlik, de akkor ebben az esetben a tanulás-tanítás szavaknak nincs is értelmük, szóval szerintem ez csak egy alap dolog újra-felfedezése, a tanulás pedig minden esetben leginkább attól függ milyen a befogadás...
na ez csak egy agymenés volt...
nekem az első alkalommal megmutatta milyennek kéne lennie az emberiségnek. mint sok beszámolóban olvasni lehet: döbbentem álltam a világmindenséggel szemben, és csak néztem, hogy hogy nem veszik ezt észre az emberek? hogy lehet, hogy én sem vettem észre? tipikus eset tudom, de olyan jól esik leírni :)
nem beszélve arról, hogy utána is megmaradt ez. sajnos azt a konkrét boldogságot nem sikerült fenntartani teljes formájában, de azóta képes vagyok leragadni dolgoknál. megállni, és fél óráig nézegetni egy falevelet az utcai lámpa fényében a sötétben stb. megtanította azt is (vagyis én fogadtam be azt a tanítását), hogy szeressem az újat. féltem változtatni az előtt, de rájöttem, hogy az új az kaland, és mindenben meg lehet találni a jót. ebből következik, hogy ha újként tekintünk régi dolgokra, és be tudjui fogadni őket úgy, mintha sosem találkoztunk volna előtte velük (ahogy az lsd hatása alatt is érzed), akkor még a zöldbabfőzelék is érdekes és újszerű lesz :)

sajna mostanában két énem van, és furcsa obszessziók kergetnek, de
 

 
 
>>> Mámoros álmok <<<
metametta2008. október 19. 10:29
 
 
a hiánygömb az a gömb hiánya a térben. tehát amit monnyuk egy térhálóban, mint lenyomat hagyott. az egyszerűsödő gömböt meg úgy értettem, ahogy "szeleteled" számolás közben.
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
Orion2008. október 19. 09:31
 
 
Ezt olvastad már?

"Ez a magában is elég nehéz vállakozás még hatékonyabbá tehető, ha egy gramm Peganum harmala-kivonattal erősítjük meg az öt grammnyi szárított gombát. (Persze senki se kísérelje ezt meg, ha mégnem ismerős a pszilocibin berkeiben.) Én magam legitim ayahuasca-analógnak tekintem e kombinációt, noha a N,N-dimetil-triptamin (DMT) helyét átveszi rokona, a 4-foszforiloxi-N,N-dimetil-triptamin (a pszilocibin). Ez így egyáltalában nem való “szórakozásra", vagy lazításra, noha valami eksztázisszerű azért marad benne(...)
Ez számomra teljesen új terület, s csak most kezdtem bele felfedezésébe. Elég annyit mondanom, hogy olyan városokat láttam, amelyek a konszenzuális valóságban egyszerűen nem léteznek, amilyeneket az ayahuasquerók írnak le az Amazonasnál. E látomás általános előfordulásáról Luna és Amaringo is beszámoltak a sámánizmusról szóló gyönyörű könyvükben (Luna szavával élve):
E könyvünkben leírt látomások kb. egyharmada egy olyan archetípust örökít meg, amit Pablóval nem fedeztem fel még elég pontosan: a városok városát. Vagy szétszórtan keleties az építészeti stílusa, (kínai, arab vagy indiai) vagy futurista, vagy mindkettő. Vagy a víz alatti világban vannak, vagy más bolygón. Pablo szerint az ilyen városokban tanítják a sámánokat a fejlett spirituális lények. Számuk végtelen, és finom, megtisztult anyagból vannak.8
William Burroughs is megemlíti ezt a jelenséget a The Yage Letters c. művében: “...Aznap éjjel élénk álmom támadt... Valami összerakott város volt ez, részben New York, részben Mexico City, részben Lima, ahol ezidőtájt még nem is jártam... Nem véletlen, hogy azt mondják: városokat lát, aki yagét eszik."9
A gomba-ayahuascával végzett kezdeti felfedezéseim testileg annyira fárasztónak bizonyultak eddig, hogy még nem voltam képes túl sok összpontosított sámáni munkát végezni alattuk. A keverék egész egyszerűen kilapítja az embert. Mint minden ayahuasca-féleség esetében, itt is számolhatunk némi emésztőrendszeri izgalommal, de addigra már annyira átalakul az ember tudata, hogy a rosszullét és a hányás egyszerűen nem fontosak."

Véleményem szerint, ha szellemileg elég erősnek érzed magad, tisztában vagy a MAOIval, akkor hajrá! :) Elég erős lesz az biztos, kb olyan mintha 2 szer annyi gombát ennél meg, mint amennyit ténylegesen. Bár eztcsak hallottam, én még nem próbáltam.
 

 
 
>>> Mámoros álmok <<<
karmacoma2008. október 19. 07:48
 
 
Ha tehetitek menjetek el futni lefekvés előtt, jól kifáradtok (legalábbis próbáljatok), és talán könnyebben megy majd az alvás! : )
 

 
 
>>> Mámoros álmok <<<
Álommanó2008. október 19. 04:49
 
 
Meta: Hiánygömb, egyszerűsödő gömb? Ne haragudj, nem értem:(

Neutroncsillag: Ez lehet(halálfélelem), szorongós típus vagyok. A gyertyafényt majd kipróbálom mint tüneti kezelést:)

macska: Igen, olyat is szoktam, hogy zenére alszok el, valamit segíteni szokott azt is:)

Kösz mindenkinek a hogy figyelemre méltatott!:)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Airborn2008. október 19. 04:14
 
 
lehet nem jött még el az ideje, h papírozz :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
tester2008. október 19. 01:38
 
 
Mikori ültetés?

Lilának tényleg jó lila:)
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
deeptrip2008. október 19. 01:20
 
 
Szerintem meg az alkohol épp eléggé le van járatva ahhoz, hogy azon már nincs mit rontani. Na de szegény hajni?! :(
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
deeptrip2008. október 19. 01:17
 
 
janos666 ha íze sincs, akkor már nagyon valószínű, hogy nemjó a bélyeg. A dealer meg vagy g*ci vagy őt is átbaszták és szétosztja.
 

 
 
>>> Utóhatások, depresszió <<<
karmacoma2008. október 18. 21:07
 
 
nekem valami olyan kéne ami nem a valóságból való elmenekülést "szolgálja"

Minden amit megélsz, az a te valóságod. A lényeg abban van, hogy ezt elfogadod-e, vagy megpróbálsz elmenekülni. Nincsen rossz dolog az életben, csak a menekülés. Én a meditációt ajánlom, önismeretre a legjobb! :P Önmagad jobb megismerésén keresztül könyebben megy majd a megértés, és talán fény derülhet ennek a szakításank a jelentőségére is! Engem is egy hasonló helyzet terelgetett erre az útra -önismeret.
 

 
 
>>> Podcastok <<<
Siphersh2008. október 18. 20:29
 
 
A drogozás az igazi vallás, a Gordon Wasson meg genya volt!

The Entheogenic Evolution
http://entheogenic.podomatic.com/

Was Jesus a Mushroom? - Interview with Jan Irvin

Első és második rész:

http://entheogenic.podomatic.com/enclosure/2008-10-09T12_49_12-07_00.mp3
http://entheogenic.podomatic.com/enclosure/2008-10-16T13_44_03-07_00.mp3
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
janos6662008. október 18. 19:21
 
 
Nos, másfél órával egy teljes papír elnyalása után (aminek még íze se volt) nyugodtan kijelenthetem, hogy megint átbasztak.
Már faszom kivan, hogy lassan minden kissebb kaliberű drogot végigkóstolok miközben LSD-t keresek, de csak ezt nem kapok sehol. Mikor fűvel vagy speeddel egütt veszem azok működnek, csak a papírok halottak. Létezik olyan hogy valaki immunis rá? :D
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
koximaxi2008. október 18. 17:18
 
 
Feltöltöttem az egyik kedvenc mixem:
http://depositfiles.com/files/8880588
Shlomi Aber - Liquid Radio (FM4) 17-Jan-2008
Nem psytrance, de sztem elég pszihedelikus. Én mindig ezt szoktam hallgatni, ha be vagyok tépve itthon, vagy vmi más, vagy csak simán relaxálni akarok.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
janos6662008. október 18. 15:58
 
 
Ti láttatok már olyan bélyeget, hogy az alja fehér (nagyon picit sárgás), a teteje kék, és amennyire következtetni lehet ebből a kis darabból egy bolygót ábrázolt a kép amiből levágták. Valahogy nem tűnik itatóspapírnak se, mert kemény, és sima a háta. Meg neten sem láttam még ilyen kék földbolygót ábrázoló bélyegről képet.
Nem hiszem el, ha harmadjára is hamis bélyegért perkáltam. Pedig vettem ettől a gyerektől 5g füvet, ami fasza kis anya volt, meg havernak hoztam tőle 1g spurit, ő is azt mondta pörögtek tőle mint a búgócsiga, most veszek bélyeget magamnak (engem igazából csak ez érdekel, füvet csak azért vettem hogy elsőre olyat hozzon aminek színe szaga, stb van és nem tud átbaszni...)
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
retek2008. október 18. 15:11
 
 
Milyen drogokra? mi? hol? vékonyabb és vastagabb? ez mi? ilyen kutatást hogy lehet egyáltalán publikálni?
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
teletabi2008. október 18. 13:55
 
 
még egy mutogatós bácsi.... :P KAREL! Hozzál még oltást, mert nálam már elfogyott :(
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
janos6662008. október 18. 13:06
 
 
Mi a legrosszabb ami történhet, ha valaki legelső próbaképp rögtön egy szórakozóhelyre megy fél hoffmannal a nyelve alatt, ráadásul egyedül?
Zombiként támasztja a falat/ül ha tud/, és mindeféle hülyeség jár a fejében, haza akar jutni, várja hogy végelegyen a hatásnak. (ez belefér, ez még alkohollal is előfordul, túlélem...), vagy beüthet komolyabb gond is? Vagy jobb ötlet lenne inkább negyedelni, elsőre elég az ekkora rizikóval? Vagy ha egy negyed után nem lett baj, hanem inkább jó lett, akkor rá lehet tolni még egy negyedet később is helyben, és fokozza még az élényt akkörüli szintre mintha rögtön fél ment volna le?
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
kisróka2008. október 18. 12:04
 
 
stratofortress
Olvastam a hozzászólásaidat. Ez a "drFlash"-stílus szerintem inkább zavaró és primitív (azzal együtt is, hogy szándékoltan az), mint vicces, de azt kivettem belőle, hogy a CC-könyveket kompletten betoltad. Te minden nevetséges szart lelkiismeretesen végigolvasol? Nem sokat értettél meg belőle.
Mit javasolsz, hogyan éljünk? Zabáljunk, piázzunk és pinázzunk, mert az a fasza? A legtöbb embernek ez az élete értelme, csatlakozz nyugodtan. A maradéknak hagyd meg a lehetőséget, hogy a zaba mellett idióta legyen, és szarságokon gondolkozzon. Ha fikázni akarsz, maradj a drFlashen, ha gondolkozni, érvelni, gyere a Daathra. Ezt a legnagyobb emberbaráti szeretettel mondom, mert értem a te álláspontodat is, sőt én is úgy gondolom, hogy Castanedánál egy idő után elfajultak a dolgok. De azért vagyunk értelemmel rendelkező lények, hogy szét tudjuk válogatni az ocsút a búzától. Sokakkal együtt úgy vélem, hogy csodálatos dolgokat találhatunk CC könyveiben, de nem érzem azt, hogy a szakadékba kéne ugranom azért, hogy varázsló legyek (amit egyébként szintén allegóriának tartok CC nyilvánosság előtti esküdözése ellenére is).
Szóval arra kérlek, bízd az egyénre az értékelést, és fikázás helyett építő jellegű hozzászólásokkal segíts minket.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
echo2008. október 18. 11:55
 
 
Electric & Acoustic Mali (Hemisphere Artists) [blue note] (1993)
Balleké Sissoko - Déli [label bleu] (2001)
Balleké Sissoko - Kora Music from Mali [argile] (2002)
Ballaké Sissoko - Tomora [indigo france] (2005)
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Nargile2008. október 18. 11:33
 
 
bukta: a jogsegélyszolgálat nem arról szól, hogy törvényszövegeket kell olvasgatnod, hanem hogy megbeszélsz egy időpontot, leülsz egy ügyvéddel és megkérdezed tőle, ami érdekel. Mert talán egy ügyvéd hitelesebben tud tájékoztatni, mint a fórumozok. De ha ezt nem látod be, akkor tégy, amit akarsz.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
csimbok2008. október 18. 11:02
 
 
itt a fórumon olvastam vkinek a hsz-ában h jó a kölesgondoltam kipróbálom.levágtam egy darab micéliummal átszőtt pftekes vermikulitos sütidarabot steril körülmények között és beledobtam a kuktázott kölesbe.ami befőttes üvegben van és .lyukas a teteje. a lyukat vattával tömtem meg,és bőven áztattam 1 százalékos hidrogénperoxidoldattal .fél literes befőttes üvegbe 125ml köles(hántolatlan!!)és 90 ml mentes ásványvíz.min 1 óra főzés.szal a beoltástól számított második napon megjelentek az első tünetek:)összeráztam és másnapra megint befehéredett egy csomó helyen.akkor 3 napig nem ráztam,és teljesen összeállt.mindez 29 celsiuson történt
azóta beoltottam velre másik három üveget...
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. október 18. 10:58
 
 
Szín: fehér
Logó: smiley
Forma: kerek

merem állitani, hogy nyár közepe óta nem kaptam ilyen jo tabit.
volt rola itt mostanság elég negativ kritika, ugyh megeshet hogy több széria fut belőle,
de ez egy erős 10/9
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
meryi2008. október 18. 09:58
 
 
Megproballom itt is. Esetleg valaki harmala-gomba tapasztalatokkal? valami erdekes tudnivalo(MAOI n kivul)? mire szamitsak? esetleg elmenyek?
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Orion2008. október 18. 08:21
 
 
Erebos:

Mielőtt odamennél, gyors megírom, hogy elmarad!
November 8-án lesz megtartva. A jegyeket visszaváltják, vagy ha jó neked november 8 is, akkor arra is érvényesek.
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
pókerotika2008. október 18. 07:19
 
 
Szabad vallásgyakorlás van. Pfff.

A könyvek figyelmeztetnek a tévutakra, innentől kezdve nem szekta mint a scientológia.

Aki meg elmegy - valószínű - bolondok közé gyakorolni a tensegrity-t, az a kutyát nem érdekli.

Nekem a Viktor Sanchez könyve szánalmas DJ-hoz képest. Ennyit züllött két generáció után a tudomás. Ők az előhírnökei a tudomás halálának.

Tiszteljük az őseinket.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Airborn2008. október 18. 04:28
 
 
Szerintem meg nincs jobb rosszabb, egyik se jó!
(Üdv az oldalon? Régebb óta tag, mint te! :)
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Erebos2008. október 17. 23:27
 
 
holnap cinetrip
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
bukta382008. október 17. 22:19
 
 
Köszi de nem a jogokat szeretném olvasgatni mert ugysem értek belőle semmit valaki olyantól várok némi választ aki átesen ezen procedúrán...
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
sven2008. október 17. 21:49
 
 
A kokainfüggők agya fogékonyabb a drogokra

http://index.hu/tudomany/blog/2008/10/09/a_kokainfuggok_agya_fogekonyabb_a_drogokr
a
 

 
 
>>> A pszichedelikus képzőművészet <<<
echo2008. október 17. 21:27
 
 
Váli Dezső képei és naplója.
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
the end2008. október 17. 20:33
 
 
katt valamelyik képre tök trippy

http://www.flyingpuppet.com/
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
echo2008. október 17. 20:32
 
 
J. Ockeghem - Complete Secular Music a Medieval Ensemble of London előadásában
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Nargile2008. október 17. 20:28
 
 
Fordulj a TASZ jogsegélyszolgálatához: http://href.hu/x/77l7
 

 
 
>>> Hallucinációink <<<
stratofortress2008. október 17. 20:07
 
 
Yo Guru!

Látom jól megfigyelted a szemgolyódban lévő élő sejtek sziporkázós mandaláját.
 

 
 
>>> Pszichedelikus Könyvek <<<
echo2008. október 17. 20:04
 
 
a mikrotörténelem nagy flesh gordon! :) nagyon rájuk lehet kattanni:

Georgina Masson - Impéria impériuma. Kurtizánok a reneszánsz kori Itáliában;
-
Claude Dulong - A szerelem a XVII. században;
-
Arthuf E. Imhof - Elveszített világok;
-
Hogyan éltek elődeink? Fejezetek a magyar művelődés történetéből

 

 
 
>>> Légyölő Galóca - probálta már valaki? <<<
stratofortress2008. október 17. 20:03
 
 
Pati élsz még?
 

 
 
>>> Légyölő Galóca - probálta már valaki? <<<
paraszt2008. október 17. 19:41
 
 
A citromgalócában bufotenin van, úgyhogy enni nem érdemes. Próbáld szívni, vagy kivonni. És persze győződj meg róla, hogy nem gyilkos galócát találtál, mert nagyon hasonlítanak egymásra.
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
the end2008. október 17. 19:41
 
 
OFF
stratofortress:

szeret
szeretet
szerettet
szeretett
szeretetet
szerettetet
szeretettet
szerettetett

ezt egy külföldi hogy tanulja meg? :D

amúgy van egy érdekes amire tök magamtól jöttem rá!

ok
tok
átok
rátok
arátok
barátok

na /OFF
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Onday2008. október 17. 19:08
 
 
Hát nem jön össze a Sven Vath B-day party Bécsbe akkor énis megyek! :)
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
dj302008. október 17. 18:04
 
 
Még mindig jobb mintha volt osztálytársam módjára csinálná : Tök részegen jött betöbb ízben középsuliba első osztályban .
A másik meg , kinek mire van igénye , ha neki erre...
Egyébként üdv az oldalon!
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
Orion2008. október 17. 17:35
 
 
Elnézést a kirohanásért, főleg Airborntól. Csak már 3 napja kigürizem a belem, aztán már azon akadok ki amin nem kéne. Bocsi tesó!

Airborn:

Kis és közép dózzal trippeltem nappal, éjjel, egyedül, kettesben, kis társasággal, partiban, lazán nulla felkészüléssel, komoly felkészüléssel és ezek kombinációjával. Remekül szórakoztam, rengeteget segített feldolgozni egy rakás dolgot. De közel sem jártam ott, mint amit olvastam McKennánál, DeKornál, vagy akár az itteni külföldi beszámolóknál. A közép dózisokból én úgy érzem kihoztam a maximumot (jó nyílván mindig lehet újdonságot felfedezni), de ez az érzés elég messze van attól, amit olvastam. Ezek után jött az ötlet a dózis emelésre.
És természetesen többet ki lehet hozni az 5 grammból a sett/setting változtatásaival. A kissebb dózisoknál, azt hiszem eleget próbálkoztam ezek variálásával. Igy értettem azokat a részeket, amiket idéztél.

Az egyenletben szereplő két tétel közé én nem tettem egyenlőség jelet. Ki lehet 5 grammból többet hozni, ha megtalálod az optimumot önmagad számára. Nekem nem ez volt az optimum. De ha variálok, próbálkozok remélem megtalálom, és akkor többet fog adni az 5 gramm.
A kösd fel a gatyád, pedig arra vonatkozott, hogy 5 gramm nem egy romantikus parkban sétálgatás. Én konkrétan azt éreztem, hogy megnyúzták az egómat.

Többieknek:

Beszámoló meg ide nagy nyílvánoságba nem lesz, ahhoz túl személyes volt, és kissebb önéletrajzot kéne írnom. Amúgy napsütéses délutánon, a természet lágyölén történt a tripp. És ynul volt a kísérő.




 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. október 17. 16:57
 
 
Relativ. Tényleg sok a kamu, de még mindig van olyan hely ahol szart nem kapsz mert nekik nem éri meg...
szal én inkább azt mondanám : jobban meg kell válogatni a beszerzési helyet.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
bukta382008. október 17. 16:28
 
 
Szeretném ha valaki felvilágosítana hogy mire várhatok ha marihuanaval elkaptak persze csekély mennyiségben gyanusítottként kezelve???eddig kaptam egy határozatot x pénzbírságról és egy birósági papírt a cucc elkopzsáról és hogy buntetőeljárás van ellenem.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
moderboy2008. október 17. 16:14
 
 
találtam valamit a kertben, nagyon sötét lila az egész, mire tippeltek?

képek:

http://noob.hu/07/1017/SSA40766.JPG
http://noob.hu/07/1017/SSA40767.JPG
http://noob.hu/07/1017/SSA40768.JPG
http://noob.hu/07/1017/SSA40769.JPG
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
fL3x2008. október 17. 16:09
 
 
Talamasca vs GMS : High Vibe

http://www.youtube.com/watch?v=ux2UgJ4LSFg

a talamasca nagyon jó : ))

flex aki még újonc psy zene téren

(is)
:)
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Elma_MAn2008. október 17. 15:50
 
 
Hol-vagy? Ó Gén hol-vagy? :D
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Airborn2008. október 17. 15:45
 
 
"még jó h suli van és ott is 1.óra:)))))))"

mert suliban narkózni vagány! hehhhhhheeeeee! ;)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!