DAATH

Minden lépésünk egyben küzdelem az igazságért, amiért mindenünket fell kell áldoznunk; szívünket, szeretetünket, életbe vetett bizalmunkat, mindent, amihez csak ragaszkodik a szívünk.

Friedrich Wilhelm Nietzsche

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (54506 - 54525)

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
fL3x2008. augusztus 27. 23:23
 
 
Szerintem célkitűzéseket nem kell meghatároznunk magunknak inkább csak iránymuatatókat.

Ha már van egy konkrét,határozott végkifejletvágyad (pfff...:D)
-pl.ul "most megvilágosdok" "most leirom az univerzumot egy matek képlettel" "most megélem a fát mint létezőt" stb-az azért okozhat gondod mert a tripped már elvárással terhelt,(nem önmgad leszel hanem az elvárás)és ha ezeknek az elvárásoknak az igénye előjön trip közbe és görcsösen ragaszkodsz hozzá akkor abból ( a ragaszkodásból) kialakulhat egy para "hogy hol van már a megvilágosodás" ami átmehet bad tripbe is.
Különösen akkor veszélyes ez amikor vmi vallásos vagy ideológiai háttere van az elvárásnak.

Tehát én a gowithflow irányzat híve vagyok,mert ha valamit meg kell oldanod az úgyis ott van benned,tehát egyszerűbb odafigyelni magadra mint spekulálni hogy mi lehet bennem ..na akkor arra kell figyelni.

Szerintem a leghasznosabb ha az ember trip előtt sok beszámolót olvas és akkor a szer sajátosságai nem fogják meglepni a felhasználót.

A Set setting lehet az iránymutató vagyis inkább csak a setting...
ha vallásos élményt akarsz akkor például a helyi kocsma nem a legalkalmasabb,ha szórakozni akarsz stb...

*A komment olvasása közbe a fórumozó vegye figyelembe h flex nevű user még nem használta az lsd nevű gyógyszert,a hozzászolása érteke így nem túl releváns.


 

 
 
>>> Honnan ismerni meg a San Pedrot? <<<
retek2008. augusztus 27. 23:21
 
 
A kaktuszok ideális táptalaja nem a kertészeti "kaktuszföld" az viszont jó alapanyag hozzá (csak tőzeg és sztirolportgolyók), kiegészítendő a sima b-s földdel és zeolittal, gránitőrleménnyel, esetleg homokkal (ebből a legjobb a homokfúvóhoz kapható 1mm szemcseméret alatti verzió), persze próbálgatni kell. tapasztalat szerint a peyot szereti a zeolitot, a pedro viszont annyira nem... ellenben a peruvianus is jobban nő mióta van alatta egy kevés zeolit. állítólag a vulkáni kőzetek közül a bazalt a legjobb ehhez. szerintem a tápoldatos víz a legjobb (ha elb*szod, nem kell átültetni:D )
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
tester2008. augusztus 27. 23:14
 
 
Én nem szeretem a perlitet, porzik ami ráadásul káros belélegezve, túl kis szemcseméret, még megfogni is utálom.
Égetett agyaggolyó rulez 8-16mm 10 liter 1200 forint praktiker.

Shroomy akkor hogy döntöttél megcsinálod a listát?
Biztos visszafogná a visszatérő kérdéseket...
 

 
 
>>> átlagemberek <<<
fL3x2008. augusztus 27. 23:00
 
 
Szerintem nem feltétlen kell üresnek lennie...még az amerikai álomnak se
Nem a felszín a lényeg,hanem hogy hogyan tudod megélni saját magadat...

Ha most börtönbe élsz mint muskátli ebbe a társadalomba,elmehetsz akármilyen kommunnába és leszel hajnalka de akkor is börtönbe fogsz élni.
Szerintem 'itt és most ' is szabad vagy ha megéled magadat...

Egyébiránt szerintem nemes feladat beintegrálni a társadalomba a saját értékrendedet,világnézeted.Felébreszteni az alvókat ;)

Ennek ellenére ha érdekel a komunna vágj neki, csak ne hidd azt hogy elmész a kommunába és megvilágosodsz vagy legalább boldogabb életet fogsz élni. Persze lehetséges ; )
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Én+te+ö=gén2008. augusztus 27. 22:41
 
 
Airborn:
"Kb mintha hirtelen indíttatásból telefonálnék a haveroknak, h fogjunk némi pénzt, üljünk be a kocsiba és induljunk el valamerre vagy ahova rábökök a térképen. "

A haveroknak telefonálás, a pénzszerzés, a kocsiba ülés és a térképre bökés már eléggé konkrét kezdeti célkitüzések ahhoz a helyzethez képest, amikor pld. azt sem tudnád, hogy kivel és mivel utazz és mit vigyél magaddal (pénzt, térképet).

"Lehet, hogy több érdekes dolggal találkoznék így, mintha előre meghatároznám, hova menjünk és minek."

Lehet, és lehet az is, hogy kevesebbel, de egyik eset sem bizonyítható, mivel a két alternatívát (meghatározatlan és meghatározott) nem tudod egyszerre elvégezni. Utóbbi esetben viszont - a bekövetkezett több vagy kevesebb érdekességmennyiségtöl függetlenül - bónuszként sikerélményed lehet az elöre kitüzött cél elérése miatt (feltételezve, hogy nem tüzöl ki nehezen megvalósítható célokat). Persze, ha éppen nincsenek olyan céljaid, amikhez pont egy utazás az ideális, akkor nincs mit kitüzni. De ha elöre ráállítod az elmédet egy bizonyos célra, akkor a célod folyamatosan jelen lesz az utazás alatt egy jövöbe vonzó eröként - félig tudatalatt - , ami jó esetben akár kifelé is tud húzni az esetleges negatív gondolati hurkokból és spirálokból. Szerintem ezért érdemes témát, illetve indítékot, célt adni az utazásoknak.

Látszólag paradox módon, de akár a spontaneitást is lehet egy témának venni - ilyen formában tehát egyetértek veled. Régi jó acidtesóim ezt a tevékenységet "randomozásnak" hívták...
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Én+te+ö=gén2008. augusztus 27. 21:57
 
 
scp:
"De mivel gondolom a fórumot nem a felhasználóknak, hanem saját magatoknak hoztátok létre, így ez eleve senkit nem érdekel. Szóval erről ennyit."

Aha! Csakis önös érdekböl hoztuk létre és üzemeltetjük a fórumot, saját részünkre találunk ki hülye szabályokat, és pusztán önmagunk miatt fejlesztjük a fórumot a felhasználók visszajelzéseit és kívánságait figyelembe véve, szükös eröforrásaink és egyéb teendöink mellett! :)
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
shroomy2008. augusztus 27. 21:33
 
 
4545-re:
Olyan hygrométerem van nekem is. A szoba páratartalmát rendkívül jól méri, de a terráriumban túl magas neki, 80% körül "megáll". Nem tökéletes..
Macis párásító is van, de az a szobanövényeknek kell télen, mert száraz a levegő :-)
Párásításra ilyen hobbi méreteknél sztem a perlit a legkézenfekvőbb.
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
dark ACE2008. augusztus 27. 20:23
 
 
vigyázzatok a Lamisil-lel! (Felejtse el a gombát!):)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
balashh2008. augusztus 27. 17:01
 
 
Ebben is van valami...
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
dj302008. augusztus 27. 16:27
 
 
Friss levél szárításához mi a legmegfelelőbb?
Eddig simán hagytam kiszáradni , de az sok idő + avarszerű lett.
Villanysütő az jó ,nem ?
Próbáltam , kb 30-50 °C on ,száradt is ,de nem az igazi + eléggé megfeketedett. Próbáltam mikróhullámú sütőben is ,attól jól kiszáradt ,és jól láthatóan kicsapódott belőle a víz.

Más. Sikerül szereznem acetont vízzel higítva ,körömlakklemosó formájában, de csak 2*100ml ,ez kb mennyi levélhez elég ?

Egyébiránt szép nagy bokrom van , kb szeptmber végégig lehet kinthagyni ,ugye? Ugy tervezem ,hogy mire teljesen leszüretelem ami a haláltá is jelnti egyben c,addigra már lesz 2-5 palántám ,most már van egy , de amíg lehet hagyom nőni minkélt növényt
 

 
 
>>> átlagemberek <<<
Romulus2008. augusztus 27. 16:24
 
 
Szerintem üres.
Az a baj hogy a barátnőm is erre az életformára van rákattanva és ha azt mondom nek ihogy én egy kommunába élném le szívesen az életemet összeveszünk.
Szerintem az "átlag"ezen a téren az amitelmondtál igen.Plusz a 12 egy tucat házak mindenki klón ááááá
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
goacidnb2008. augusztus 27. 16:23
 
 
Hali, bocsi a spamért, csak sokan mondták h nemérthető, úgyhogy most egybe, összeszedve :)

Üdv!
Ismét party Tökölön, jobb hangtechnikával.
Augusztus 29 (péntek)

Behopp: 200Ft

sajnos így kell megoldani, mert nincs annyi keret hogy teljesen saját zsebből finanszírozzunk mindent, úgy hogy mi is jól érezzük magunkat.Mert hát a benzinnek ára van..(itt megjegyezném hogy aki 98 as benzint hoz azt 50%al jobban szeretjük mint aki nem, mert a pénz tudniillik arra kell)

Ha valaki vállal bográcsolást vagy ehhez hasonló kedvességet akkor
psylocida@hotmail.com
itt elér.
0620 562 1152
vagy itt elér
A hely:
http://tokol-goa.goapeace.fotoalbum.hu/

A lejutás.
Boráros tértől, csepeli HÉV. Végállomásig, Csepelig kérjétek a jegyet.
http://www.bkv.hu/hev/bcs_vas.html

Csepelről a 673-as volánbusszal, a végállomásig, Alkotmány térig kell utazni (kb. 40 perc).
http://www.menetrendek.hu/cgi-bin/menetrend/html.cgi !!!FIGYELEM!!! Mindenképp végállomásig kérjétek a jegyet, a végállomáson Alkotmány tér van kiírva, itt meg Pozsonyi u. a végállomás. (Köszönjük a pontosságot).

Ha leszálltatok. Busz mögött megy a főút, azt balra kövessétek, kb
250-300m, jobb oldalt lesz a Víz és Csatornaművek, mellette egy út,
ott be, egészen a Duna partjáig. Ott egy laza balos, majd a part
mentén mozogjatok előrefele, az ösvényen. A part elérése után a nyilak is a segítségetekre lesznek. A séta az erdőben kb. 40perc, csak kitartás! :)

Az autóval érkezők is elférnek, igen el lehet oda jutni kocsival, de azért okosan mert erdőben földút.

zene: 22-24 psy-fullon
24-?? killer-dark

Aki zenél : Ádi,Aesyd,Nasgul,Erebos (=megint lesz PsyTerrorist)

Deko: Aesyd + aki nem lusta

Ha bármilyen óhajsóhaj van, akkor az én telefonomon lehet érdeklődni (0620 5621152)

Szemetelni Tilos, lesznek kihelyezett kukák, mindenkit kérünk hogy az üvegeket, zsepiket, egyéb hulladékot abba, hamutartót is igyekszünk megoldani.
Köszönjük.

Szeretettel várunk mindenkit, reméljünk ugyanaz a társaság összejön.

És igen, ez volt az utolsó hirdetés ehhez a bulihoz kapcsolódóan :)
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
scp2008. augusztus 27. 16:00
 
 
Tehát akkor offoljak tovább a "Honnan ismerni meg a San Pedrot?" témába? Vagy, ha úgy gondolod hogy "csak egy San Pedro-s topic legyen és kész", akkor miért nem nevezed át a téma címét mondjuk "San Pedro"-ra, vagy valami találóbbra, hogy ne legyen offtopic az összes olyan hozzászólás, ami nem a San Pedro felismerésével kapcsolatos?

(Most is itt van előttem az oldalon nagy piros betűkkel, hogy NE küldjek el olyan hozzászólást ami nem tartozik az adott témakörbe.)
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
scp2008. augusztus 27. 15:40
 
 
"San Pedro témakör viszont már van egy, úgyhogy nem nyitottam újat. Az új témakör nyitóhozzászólása a régi témakörbe került."

A San Pedro témakör témája: hogyan lehet felismerni a San Pedrot. A kérdésem nem ezzel kapcsolatos, így ebben a témakörben offtopic. Ezért akartam létrehozni egy másik, célirányosan termesztéssel kapcsolatos témát, úgy, ahogy az Ever Green is direkt erre van kitalálva, és így nem offolok egy meglévő témába. De mire ez a hozzászólás egyáltalán megjelent valahol, addigra már régen választ kaptam a kérdéseimre, szóval eleve értelme nem volt feltenni a kérdést... (én naív)

Számomra ez is azt igazolja, hogy ez a fórum egy sajátos világ, a maga hülye (=nem a felhasználókat szolgáló, illogikus, felhasználók szempontjából értelmetlen) szabályaival. De mivel gondolom a fórumot nem a felhasználóknak, hanem saját magatoknak hoztátok létre, így ez eleve senkit nem érdekel. Szóval erről ennyit.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
cli_hlt2008. augusztus 27. 14:06
 
 
Hali!

A karo tulajdonképpen glükózszirup, amit kukoricából gyártanak. Mézet szoktak helyette használni valóban, de ha fontos, hogy az oldat tisztább maradjon én krumplicukorból, vagy bio-nádcukorból próbálnék szirupot főzni. Még nem próbáltam, csak egy tipp...
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Airborn2008. augusztus 27. 13:48
 
 
Mondjuk szerintem érdekes kérdés, hogy vajon feltétlenül szükséges-e minden utazás előtt meghatározni a trip célját? Nekem személy szerint talán pont azok a tripek voltak a legérdekesebbek és a legtanulságosabbak, amik csak úgy spontán jöttek és gyakorlatilag semmilyen célt nem határoztam meg vagy csak nagy vonalakban. Kb mintha hirtelen indíttatásból telefonálnék a haveroknak, h fogjunk némi pénzt, üljünk be a kocsiba és induljunk el valamerre vagy ahova rábökök a térképen. Lehet, hogy több érdekes dolggal találkoznék így, mintha előre meghatároznám, hova menjünk és minek.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
tester2008. augusztus 27. 13:22
 
 
A karo szirupot az amcsik előszeretettel használják LC készítéshez, de amerikán kívül nemhiszem hogy kapható.
http://forums.mycotopia.net/liquid-culture-karo-honey-dextrose-q/8779-lc-basics.ht
ml


4%os karo szirup/víz oldat, sterilizálva egy kis befőttes üvegben, ezt lehet belőni spóraoldattal vagy egy gombadarabbal.
Mézzel helyetesíthető de elég sárga lesz az oldat, ha elfertőzött nehéz eszrevenni,
dextrózzal nekem még nem sikerült de másoknál működik.

Egy 100 milis befőttesüveg belövéséhez bőven elég 1mili spóraoldat vagy akármilyen kicsi maradék, egy láthatatlan printem is így vált 1 deci micéleummal teli oltóanyaggá.


Egy kinti gobmaágyást ami kb 3 hete készült fel kellett bontani új oltóanyag adag miatt (azóta már bánom) a mici már szépen átütötte a talajt egy helyen.
Egy gödör aljára macskaalmot, majd szalmás tehéntrágyás macskaalmot keverve fertőzött vagy belassult micivel (ami búzán vagy kokuszroston nőtt) , erre megint egy réteg szalmamacskaalomföld keverék.
Erre pedig újságpapír, hetente egy vagy két locsolás.

Nemtudom hogy termőtest lesz e rajta de legalább nem a szeméttelepre került.


Spórát lehetne ismeretlen gomba spóraprintjének deklarálni, bár biztos nem sokat érne.

A lebiztonságosabb megoldás a küldőre nézve az ha felválalja a küldés költségét így az ő kilétére nem derül fény, max ha neten, pl ezen a fórumon visszakeresnek ip szerint vagy ilyesmi.


Egy ilyen ügyesen összeállított kis teszt meg segítene informálni azt aki informálódni akar belőle és pár a kezdetekkor mindenképp felmerülő általános kérdést is megválaszolna.
 

 
 
>>> Kenderböjt <<<
1xű2008. augusztus 27. 13:05
 
 
én adom az ötlet!
eljuttatom egy versenyzőnek a heti adagomat 4szer. összejövünk megbeszéljük a tapasztalatokat, tekerünk egyet, átadja a spanglit és visszaadja a kölcsönt:D

szeptemberben biztos lesz megint szünet. az a fránya felsőoktatás.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
balashh2008. augusztus 27. 13:02
 
 
győr környékén nincs jo buli...:S ritka mint a fehér hollo :D
 

 
 
>>> átlagemberek <<<
1xű2008. augusztus 27. 12:58
 
 
sodródás az ha végig járja azt az utat amin nagyon sokan mentek végig előtte és utána is fognak?

születés, nevelkedés, felnőtté válás, egzisztencia építés családalapítás[nagyház+kétautó+nyaraló+kutya], szülőnek lenni, nyugdíjba menni, megöregedni és meghalni?

azért lenne átlagos mert mindenkinek hasonlóképp történnek a dolgok?
de mond nem jó program ez a felvázolt?
oké igaz hogy nincs alaposan kifejtve, meg személy szerint bővíteném a dolgot még némi ÉLETszerű effektekkel.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!