DAATH

Semmi sem olyan köztudott, mint hogy nem várhatunk valamit cserébe a semmiért – mégis mindannyian ezt tesszük, és úgy hívjuk: remény.

Edward W. Howe

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (58466 - 58515)

 
 
>>> Hajnalka <<<
balashh2008. május 20. 16:26
 
 
Hali! Én már probáltam hajni+pötty kombót szerintem Isteni érzés. Asszem 250 hajni volt meg 2 Birodalmi sasos kerek. Igen nagy volt.Sztem érdemes vele probálkozni. na haliii
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Spangla2008. május 20. 15:52
 
 
Mondjuk kint nem sok hasznát veszed a CO2 nek.
Canna helyett használj Biobizz-t.... nagyon fasza
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Spangla2008. május 20. 15:48
 
 
Nyugodtan áss kb 50 literes gödröt: 40x40 + térdig bele tudj állni.nem tré ha mélyebb később fel tudod tölteni ha termőre fordul.

CO2: cukor + víz + élesztő.
Arányok: egy 35x 70 x 100 légtérbe ami kb 0,25 m3 2liter vízbe fél kiló cukor meg némi élesztő, 5-7 naponta cseréld
 

 
 
>>> Smart drugs <<<
foxey2008. május 20. 15:48
 
 
Én nagyon tudom ajánlani a gotu kola nevű "gyógynövényt".Hazánkban Tigrisfű néven ismert.Szinte mindenre jó.És jó vele tanulni és nem tudok kellemetlen mellékhatásról.
 

 
 
>>> Autóstop <<<
saamaan2008. május 20. 15:48
 
 
Vagy amikor 2 euróval bevisznek Drezdába és nem tudsz visszajutni az autópályára :). Ez egyébként az első hosszabb utamon volt, hát azt soha nem fogom elfelejteni, amikor megérkeztem később Mosonmagyaróvárra. Ott már tudtam, hogy nem lehet baj :). Meg persze érdekes az is, amikor 1000 km-re a céltól az autópályafelhajtó alatt alszol, mert esik az eső. Igen ezek kellemetlen élmények, cserébe viszont gyakorlatilag ingyen bejárhatod európát, meg persze egy csomó olyan embert megismersz, akikkel egyébként szóba sem állnál.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
StarScream2008. május 20. 15:16
 
 
Azzal nem lesz gond, hogy hogyan juttatom oda ez már megoldott probléma . Viszont még egy kérdés ,ami kimaradt ,mekkra lyukat ássak/db ? Tehát mi az a talajmennyiség amit igényelhet a gyökere nagykorára ?
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
mertj2008. május 20. 15:00
 
 
építs még 1 fóliát é akkor jó lesz:D
http://www.weedfarmer.com/pictures/v/ouizer/Picture+353a.jpg.html
najó csak vitz
ha így megtod oldalni hogy kinntre kiviszed amiket írtál (mármint talajcsere) akkor fasza lesz
gl
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
zöldség2008. május 20. 14:41
 
 
off.
ja, vissza lehet olvasni de nem egyszeru. ez a rendszer valahogy nem kerek. Pl. amikor a teljes listat be akartam hivni mindig kifagyott az explorer. Friss telepites utan is. Napikig tartottmig ki tudtam nyomtatni pdf-be.
na meg az alapveto dolgokon kivol minden forras mast ir. igy a tapasztalat az ami inkabb erdekes lehet es nem az ami itt vagy ott le van irva...
Egyebkent en utana szoktam nezni dolgoknak, ezert vagy a gugli, de amikor mar total zavar van akkor kerdezek... Ha mas nem igy tesz attol en meg nem orditom le a fejet... sokszor ezek a bezsolasikinditjak ujra a forumot ahogy latom...
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Nargile2008. május 20. 13:15
 
 
Ja, szerintem is értelmes eszköz a demonstráció mint olyan. A kérdés mindig az, hogy mennyire adekvát eszköz a cél elérése érdekében. A szcientológia egy bejegyzett egyház, sok ember számára vallási meggyőződést jelent, még akkor is, ha a vezetői cinikus manipulátorok. Én valahogy nem tartom adekvátnak, hogy egy vallási meggyőződés ellen tüntessek. Akkor már legyen valami konkrétabb célja a tüntetésnek, hogy a szcientológusok ezen és ezen megnyilatkozása vagy megnyilvánulása ellen.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
StarScream2008. május 20. 12:37
 
 
Sziasztok !
Kezdő kiskertész ,hatalmas gonddal fordulna felétek ,öreg vándorok :)
Igazából konkrét problémát nemtudnék megfogalmazni ,így leírnám az én cselekmény vázlatomat mit,hogy is szeretnék ,és nagyon nagyon nagy lelkesedéssel várom a közbeékeléseket ,esetleges javításokat ! Előre is köszi : )
My imagination :
Seeds from Szenzi szídz
White Ice , Super Skunk (feminised )

Talajnak : 35% jobb minőségű virágföld, 30% homok ,35% perlit

csiráztatás ---> ültetés cserépbe---->ültetés kintre a fenti talajba

Tápszernek vegetativ időszakban : Canna Terra Vega (NEM REKLÁM )
Növekedési iőszakban : Canna Terra FLores (NEM REKLÁM )

Virágzási időszakban valamilyen készítmény mely CO-t bocsájt ki vagy tartalmaz.
Várom a építő jellegű kritikákat !
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
acid rain2008. május 20. 11:49
 
 
Ezzel nem értek egyet. A tüntetés, ha kulturált módon csináljuk, figyelemfelkeltés. Szerencsés esetben kivonul 1-2 tévé, megjelenik pár transzparens - ez is a tájékoztatás, felvilágosítás egyik formája. A Kendermag is szokott minden évben demonstrálni, és nem azért, hogy randalírozzanak.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Spangla2008. május 20. 11:39
 
 
merti

Oda elég egy 150 es is de talán elfér a 250 es is....
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
Elma_MAn2008. május 20. 11:20
 
 
litl ppl

http://polcarstva.net/
 

 
 
>>> Autóstop <<<
Álommanó2008. május 20. 11:09
 
 
Én a nem lehet kiszállnit úgy értelmeztem, hogy mikor 300 forinttal, meg két elgyötört sonkás szendviccsel a zsebedben három órája ácsingózol kiskunborzasztó után(vagy rosszabb esetben valami kimondhatatlan nevű német kisváros mellett), akkor könnyen eszébe juthat az embernek, hogy "mi a francért kellett ez nekem?". :D

Én is csak egyszer stoppoltam amúgy, nem volt pénzem hazamenni karácsonyra, aztán gondoltam majd hazavitetem magam azokkal, akiknek kocsijuk van. Végülis karácsonykor hóban, fagyban ez be is jött, sehol sem álltam többet 15 percnél. Félek nyáron azért mostohább lenne.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
mertj2008. május 20. 10:58
 
 
úúú azt elfelejtettem megkérdezni, hogy 0.31 négyzetméterre mekkora hps kell? (nem fél nm az túl nagy ehhez képest)
( =) )
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
mertj2008. május 20. 10:54
 
 
szerintem meg egyiktöknek sincs igaza =)
zsozi, ha olyan pro vagy akkor mér kérdezel? amúgy meg (zöldség válaszára), télleg elég idegesítő, hogy hetente jön egy új emeber és megkérdezi ugyanazt.. én még nem láttam olyan fórumot ahol ennyien feleteszik ugyanazat a kérdéset, mert kibas..tt lusták vagy éppen lámák
legjobb szerintem: ha szépen elolvasod ezt a rengeteg hozzászólást, elolvasod indikát, aztán szépen megkérsz valakit, hogy segít e neked(ha még igy se megy) és emailen vagy msn en tapasztalotakat cseréltek, és akkor nem fog mindenki lefikázni, hogy már 3 honapja ezek a kérdéek jönnek folyton, mert télleg unalamas
sorry
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
zöldség2008. május 20. 10:32
 
 
En sem nagyon ertem ezt a hozzaallast. Egy forumon sem tapasztaltam meg, h ha valaki kerdez valamit (lehet az total lamert kerdes is) akkor egy masik "kedves" forumozo ugy valaszoljon mint ha a seggebol rantotta volna ki. Valaszolni, segiteni nem kotelezo. Ha nem megy normalisan akkor inkabb maradjon csondben az illeto. Gondolom a tobbiek sem kivancsiak a frocsogesre es akadhat akinek a valasz szinten jol jonne csak meg nem kerdezte meg. Bocsi az OFF-ert.

Na akkor egy kerdes amiert nem kell 1bol lehulyezni.
3%-os H2O2-bol mennyit lehet adagolni? Lehet 2 hetes babaknal is vagy csak idosebbeknel... Kell potolni 1-2 naponta vagy 1x kell csak a vizhez adni??
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Starchild2008. május 20. 09:59
 
 
ahogy a legalizáció elleni tüntetésnek se, meg a bolt elleni tüntetésnek se, ahol nem adtak kárpátiakoncertjegyet:)

de a tüntetés jó okot ad randalírozásra azoknak, akik egyedül ezt nem mernék megtenni. Érezzék úgy, hogy tettek valamit a világért, mégha le is járatják az ügyüket...
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
dj302008. május 20. 08:58
 
 
Halihó!
Reggel videóztam a telómmal , nem egy DVD minőség ,meg rövid is ,de szerintem aki ott volt ,annak visszahoz elég sokat belőle.
Viszont látja majd magát pár ember , remélem

http://www.youtube.com/watch?v=RJ4mgqwXos4

http://www.youtube.com/watch?v=Vr9pVqLCIv4

http://www.youtube.com/watch?v=GEU_U4aXFKw


dj30
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Nargile2008. május 20. 08:52
 
 
Szerintem a szcientológia elleni tüntetésnek nem sok értelme van.
 

 
 
>>> Vicc <<<
lagelli2008. május 20. 04:35
 
 
re

kimaradt a spirituális krízis:
- halu? tessék!!!


.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
acid rain2008. május 20. 00:38
 
 
http://objektivszcn.blog.hu/2008/05/18/elso_magyar_antiszcientologia_anonymous_tun
tetes
 

 
 
>>> Autóstop <<<
Elma_MAn2008. május 20. 00:17
 
 
Életemben egyszer autóstoppoltam, te nem én állítottam meg a kocsit hanem az állt meg :)..Izgalmas volt mer éppen túlvoltam életem egyik legmeghatározóbb élményén ['06 Ozora] és egyedül 16évesen gyalogoltam haza a hosszúú úton simontornya felé a 34°ban :D
Megáll a forma, és először nem nagyon terveztem, hogy beszállok de túl melegvolt. Innentől jön a tripjelleg ugyehogymár nem lehet kiszállni :P. Végül sikerült eljutnom a siófoki állomásra és happy end.
Visszagondolva ez kellett egy tökéletes trip befejezésnek :)
 

 
 
>>> pszichologia - merre menjen <<<
natural2008. május 20. 00:07
 
 
killby: köszönöm!

azzal teljesen egyetértek, hogy jó, ha van lehetőséged az egyedüllétre, és van és lesz pozitív hatása annak, hogy szakítottál.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Replay2008. május 19. 23:21
 
 
Hello! Lenne pár kérdésem az alkoholos kivonással kapcsolatban, aki tudja irjon lécci! 1. 70%-os etil-alkohol is jo lehet? A maradék 30% viz. 2. 100%-os Isopropil-alkohol nem használható?
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
zsozy252008. május 19. 23:10
 
 
Te jó ember !

1.Én a tapasztalataimat írtam le! Ha lejön 25-27 egy leányról , akkor az hány százaléka az átlagos 30 nak ? (purple)
2.Nem ajánlottam csak aztmondtam, hogy azt használtam. Sajnos.
De teervezem e téren is a fejlődést.
3. Nem én fogalmaztam köpködésnek ezt a kis szópárbajt, amit kezdeményeztél, hanem a haverod.
4. Én csak a tápanyag arányokat néztem, ami nem volt a legjobb, de még maradt out-ról és bejött! Itt is ott is.
Ez a tapasztalatom.
5.Nem fél hanem egyharmad négyzetméterről volt szó!
6.Hagyjuk abba! Inkább segítsd a többieket, ha meg idegesítenek, inkább ne foglalkozz velük, majd segítnekik talán más!
Senki sem azért ír ide, hogy idegesítse a másikat, hanem azért, hogy meg tudja termelni magának ami kell neki.
Te mit csinálsz az a te dolgod!
Ha gondolod überelj, legyen a tied az utolsó szó!
Itt ez nem számít!
 

 
 
>>> pszichologia - merre menjen <<<
natural2008. május 19. 22:40
 
 
killby: ha jól értem egy ideje intenzívebb ez az egész, ami veled van. tehát még a kapcsolatod ideje alatt elkezdődött.
1. tudod kötni valamihez esetleg a "becsavarodásod" kezdetét?
2. mióta szakítottatok milyen irányba változott?
3. milyen gyakoriak az "átfordulások"?
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
ganon2008. május 19. 21:08
 
 
Próbálta már valaki a Leonorus sibiricus (marihuanella) és a nepeta cataria (macskamenta) nevű növényeket?
Milyen volt a hatás?
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
weeed2008. május 19. 20:57
 
 
huhh... bocs akkor az elözö hozzäszoläsert...
de mindegy mert meggondoltuk magunkat :) eleg lesz az 5 gumiabroncs :D mert nincs ki mind a 4 kerekünk :( :D meg csak ketten leszünk rä meegiscsak
na szep napokat !
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Én+te+ö=gén2008. május 19. 20:35
 
 
saamaan:
Mert csak utólagos moderátori jóváhagyással válik láthatóvá a megnyitás - íme:
http://daath.hu/showTopic.php?id=500

(grat a szép kerek témakörszámhoz!)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
authorized2008. május 19. 20:24
 
 
"Ha leköpnek visszaköpök! Ezeket az adatokat senki sem kérdezte!
Ki beszélt itt fél nm-ről? Mind1 Neonnal is le lehet hozni annyit ,mint
hps-el!!! Legalábis megközelíteni. 10-15% külömbséggel. Az is csak azért , mert vitaflórát tolt az ember. Nem fullos , tömény tápot. De tény W/Lumen nem egyforma. 150w hps kb annyi hőt termel , mint 200w 6u envirolite! 50w-al több fogyasztás kb 4-5ezer Lumen minuszba. Nem mind1"
Köpködj,ha neked ez jól esik...max ráfosnak az arcodra.
Valóban nem vot szófé nm2-ről,csupán adatok lettek közölve.
Neonnal valóban lehet eredményt elérni,kb 10%-át az ugyanakkora HPSsel szemben.,szó sincs 10-15%külöNbségről.
vitaflóra jó vegben,szánalmas virágzásban.
"Full" táp éppen azért "full" táp mert speciálisan marihuánára méretezték kondicióit.Ezzel a ténnyel nyugodtan vitakozhatsz,írj valamelyik shoppnak simán ajáld fel nekik a muskátlis vitaflórát,vagy az örökzöld,balkon növényekre spec. vitaflót...esetleg a virágzásindítót...mindegy kiröhögnek az fix

HPS hő ellen pedig nagyszerű találmány a ventillátor...amúgy ki a f.szt érdekli mennyi hőt termel???
tényekkel vitatkozni lehet,köpködni is.
Legyen szebb napod
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
mindscape2008. május 19. 19:51
 
 
weeed: az irányelvek szerint "ne kérj, és ne kínálj segítséget pszichoaktív anyagokkal kapcsolatos konkrét tevékenységek megszervezéséhez vagy előmozdításához".

Mindenesetre 3K mag 2-3 embernek még egy alapos fosáshoz is kevés, nemhogy bármi máshoz. :)
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
mindscape2008. május 19. 19:45
 
 
Nesy: én nem láttam, pedig elvileg akkortájt ott voltam...kemény.

A szombatival kapcsolatban a közönségről még annyit, hogy nekem kifejezetten tetszett az az egészséges goás hippijelleg reggelfelé a mindenfele elheverő emberek közt egymást kergető kisebb-nagyobb ebekkel, meg kisgyerekekkel. :) Ezek azok a dolgok (is), amik miatt egy ilyen party több, mint a másfajták.

Nem tudom, így utóllag mennyire vicces, de ott helyben szakadtam egy sort, amikor beszélgettem valakivel és hiányoltam, hogy nincsen chill, mire azt mondta: "milyen chill?? itt a fullon a chill!". :D




 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
saamaan2008. május 19. 19:25
 
 
gén: köszi, de miért nem látom?
 

 
 
>>> Autóstop <<<
saamaan2008. május 19. 19:20
 
 
Hogy miért is pszichedelikus: Először is, ugye az is egy utazás (trip :)), másrészt segít megtanítani azt, hogy nem lehet a külsőségek alapján ítélni, harmadrészt, amikor épp nem jön össze semmi szó szerint végiggondolod az életed, negyedrészt megtanulod, hogy soha nem szabad feladni, egyszerűen rá vagy kényszerítve, hogy nem hagyhatod abba, ötödrészt rá kell jönnöd, hogy felesleges aggódni, sőt nincs is erre lehetőséged, hatodrészt meg fogod tudni, hogy az emberek alapvetően jók, hetedrészt ugyanúgy nem tudod, hogy mi fog történni, mint egy tripnél, sőt ugyanúgy nem is tudsz belőle kiszállni, nyolcadrészt, ha már a triphez hasonlítottam, idővel megtanulod kezelni a szituációkat, kilencedszer egy újabb tripes párhuzam, fel kell rá készülni és persze tudni a célt :).
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
zsozy252008. május 19. 18:45
 
 
Ha leköpnek visszaköpök! Ezeket az adatokat senki sem kérdezte!
Ki beszélt itt fél nm-ről? Mind1 Neonnal is le lehet hozni annyit ,mint
hps-el!!! Legalábis megközelíteni. 10-15% külömbséggel. Az is csak azért , mert vitaflórát tolt az ember. Nem fullos , tömény tápot. De tény W/Lumen nem egyforma. 150w hps kb annyi hőt termel , mint 200w 6u envirolite! 50w-al több fogyasztás kb 4-5ezer Lumen minuszba. Nem mind1
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
authorized2008. május 19. 18:09
 
 
attól még hogy köpködsz még nem leszel előrébb.amit leírt az mind-mind helyénvaló.
adatok,paraméterek úgy vannak jól ahogyan leírta.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
zsozy252008. május 19. 18:03
 
 
Telegyereknek
(életlenül)v+életlenül= véletlenül
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
zsozy252008. május 19. 17:53
 
 
[személyeskedés]
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Nesy2008. május 19. 16:52
 
 
Sziasztok!
Dabason látta vagy ismeri valaki azt a srácot, aki vasárnap délután a chill részen naon szarul volt? Izomgörcse lehetett, 8-an alig tudták lefektetni a földre. Azért is kérdezem, mert engem nagyon megrázott a dolog, teljesen átéreztem az egészet, sajnos.Nem tudjátok mi lett vele?
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
zsozy252008. május 19. 16:50
 
 
kűdtem freemailest
 

 
 
>>> alkoholizálás <<<
Hopax2008. május 19. 16:09
 
 
http://www.fogyasztok.hu/cikk/20080519/olcso_sor_dobozos_sorok_minoseg_ar_es_korke
p/
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
goapeace2008. május 19. 15:55
 
 
Ez már oltás! :)
Kopasz állatok, ne is foglalkozz velük, eszük mint hajuk... ;)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Spangla2008. május 19. 15:24
 
 
Írtam a citromailedre de visszadobta:(
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Spangla2008. május 19. 15:16
 
 
Szeva Zsozy

Ide nem írhatok be neked kerskedelmi jellegű dolgot. Dobj egy mail-t és leírom a részleteket. Nehogy kintről rendelj itthon olcsóbban meg lehet oldani. Az összeszerelés nem nagy mutatvány. Ha BP-i vagy gyere be a boltomba...
Írj egy mailt és mindent leírok

Peace
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
zsozy252008. május 19. 15:10
 
 
Spangla!

Szabad ég alatt azért van akkora hozam , mert sokkal több a vega, sokkal töb virág van azon a nagyobb növényen. Érettebb is
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
zsozy252008. május 19. 15:03
 
 
Megint számolhatunk 0.3132 nm-re . Én 150w hps-re gondoltam ozt kész! Meg valami prémium földet keverek+ fullos táp. Kész. Csak az a baj, hogy 150-es szettet tudok 65 euroért+32euro postaköltség. Ez már 97(100 pénzváltással együtt, ha előre utalok, ha nem) 25.000. Ft 150w-os szettért és még mindig nem biztos, hogy azt kapom olyan állapotban , amilyenben akarom. Aztán garanciarumli. Beszerzéssel van gondom . Sajnos nemtudom hogy kell öszeszerelni
de ha van rajz és megfelelő jelőlés , összerakom! Vagy utasítás vagy valami!!!

SEGÍTSÉG!!!
 

 
 
>>> Fórum irányelvek <<<
1xű2008. május 19. 15:02
 
 
azthiszem a kérdés nekem se volt elég világos...
valami UFO nyelvű dolog lehet.
szerintem annak súlyosabb a szava aki már látott esetleg evett is ilyet.
 

 
 
>>> HackCenter - TripProgramming - HackYourBrain <<<
Hopax2008. május 19. 13:49
 
 
http://www.origo.hu/techbazis/internet/20080519-steve-ballmer-budapesten-chat-es-w
ebcast-eloben.html
 

 
 
>>> pszichologia - merre menjen <<<
Airborn2008. május 19. 13:35
 
 
haha, jó ez a bölcsességgenerátor :)
pont olvastam a topicot, felül meg ezt dobta:
"Vigyázz, hogy világosat gondolsz-e, vagy sötétet; mert amit gondoltál, megteremtetted." - Weöres Sándor
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!