DAATH

Fontos, hogy az ember álmodjon, de talán éppen olyan fontos, hogy nevetni is tudjon tulajdon álmain.

Lin Jü-tang

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (85671 - 85690)

 
 
>>> Ki érezte már úgy néha, hogy kilóg a sorból a Daathon? <<<
sonek2006. szeptember 15. 17:08
 
 
vagy a gyengeség jele
 

 
 
>>> ZeNére RÁFLASHelödni!!!!! <<<
Titti2006. szeptember 15. 16:45
 
 
nem tudom hogy a hiúságom vagy a gőgöm a gyűrűm
 

 
 
>>> Harcművészet és pszichedélia <<<
GYIK2006. szeptember 15. 16:41
 
 
"Amugy h miert nem aikido vagy hasonlo, arra egyszeru a valaszom...nem hatekony :)"

azt hiszem nem a megfelelő dojoban találkoztál az aikidoval...
 

 
 
>>> ZeNére RÁFLASHelödni!!!!! <<<
Titti2006. szeptember 15. 16:40
 
 
a Gyűrűk Ura a kedvencem , azzal semmi nem ér fel , én vagyok Frodó a párom meg Samu , a barátném a gollam vagy mi :( , unokatesóm diszlexiás de ezt még ő is elolvasta!
 

 
 
>>> ZeNére RÁFLASHelödni!!!!! <<<
Titti2006. szeptember 15. 16:29
 
 
én még csak a Az operaház fantomját láttam ( filmen), nadon teccett,a végén bőgtem , amikor a pasi kivitte a csaj sírjához azt a nemtudommit , bocsi a műveletlenségemért
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
HeliodoR2006. szeptember 15. 16:14
 
 
@mese:
"felnőttnek lenni felelősséggel telinek lenni. felnőni annyi, mint tisztában lenni tetteid és gondolataid következményével és ezt saját akaratodnak és elvárásaidnak megfelelően alakítani...
felleősségét pedig minden örömével és súlyával viseled vagy akár képes vagy tanulni eekből."

De mindez az ember képességeinek az életre való optimalizációjával jár.
(Szvsz) Cauldfield azért mondta a "beszűkültet", mert a humán elme a fent felsorolt (és még jópár) készségekre specializálódik, a többit elhanyagolva. Erre a 'többire' persze a mindennapi krízishelyzetek megoldásához semmi szükség, ahogyan pl. a természettudományok ismerete is erősen háttérbe szorul, amikor egy úszni nem tudót bevágnak a vízbe, és csak az érdekli, hogy túlélje az incidenst. De attól, hogy sikerül neki, még nem biztos, hogy a különböző tudományágak negligálásával nem vesztett semmit (sőt).
...Ugyanúgy, ahogy a körülmények által alakított felnőtt agy is sokmindenre képes(-sé válik), más dolgokra pedig nem. A rácsodálkozás, a megismerés vágya, a kíváncsiság és a gondolkodásbeli rugalmasság például inkább jellemző a gyermeki elmére.
 

 
 
>>> Ki érezte már úgy néha, hogy kilóg a sorból a Daathon? <<<
metametta2006. szeptember 15. 15:49
 
 
ez szép és pontos.

a sírás meg egy tisztító funkció.
 

 
 
>>> Ki érezte már úgy néha, hogy kilóg a sorból a Daathon? <<<
Titti2006. szeptember 15. 15:43
 
 
a bioenergia az egészség frekvenciája
 

 
 
>>> ZeNére RÁFLASHelödni!!!!! <<<
Titti2006. szeptember 15. 15:24
 
 
igazad van metametta, felelőtlen vagyok :(
 

 
 
>>> Drogos viccek <<<
Titti2006. szeptember 15. 15:14
 
 
ni! tessék félni! erre saját kút fejemből jöttem rá
 

 
 
>>> legalize <<<
Álommanó2006. szeptember 15. 15:09
 
 
Igazad van, valóban megtehetné, én csak azt mondtam, hogy nem teszi meg, mert tojik a fejetekre. Persze értem én, hogy ez jelképes lenne, meg ellentétes a gyakorlat a kampánydumájukkal meg a Nemzeti Drogstratégiával, meg a józan ésszel, de ő erre is tojik, és akárki lesz a miniszterelnök utána, az is tojni fog minden ilyesmire. Szavazz rá, és kész.

Azt viszont el kell ismerni, hogy kapott sajtóvisszhangot az akció, és ez tényleg nagyon jó. Talán szép lassan egyre többeknek lesz fogalma a témáról, és akkor minden megváltozik. Hajrá Kendermag és TASZ:)
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Observer2006. szeptember 15. 15:02
 
 
Highsky:
Én hasznát vettem! Köszi!
 

 
 
>>> Ki érezte már úgy néha, hogy kilóg a sorból a Daathon? <<<
Titti2006. szeptember 15. 15:00
 
 
ha a párom gyógyít (prananadi ), a szívcsakrámnál néha elpityeredem , általában nehéz korszakaimban. miért sír az ember?
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
trichome2006. szeptember 15. 14:47
 
 
Skinnerd:
Valaki már biztos csinált :) A kender lágyszárú növény, ezért pl. az Inicit-1 jól működik (úgy hallottam).

Voluman:
Jól tudod. A virágzás kezdeti szakaszában alacsony THC (kevesebb mint 3%) és magas CBD, CBN illetve CBC tartalom jellemzi a növényt.
A virágzás csúcsára a THC lesz az uralkodó cannabinoid vegyület, ilyenkor a gyantamirigyek megduzzadnak, a színük átlátszó lesz. A CBD szint nem növekszik, mivel a molekulák gyorsan THC savakká alakulnak. A terpén szintézis is a csúcsra jár ezért a növénynek ilyenkor előjön a szaga. Aki a tiszta agyi hatást kedveli, annak a legjobb időpont a szüretre.
A virágzás későbbi szakaszában a gyanta termelés és a THC szint eléri maximumát, megkezdődik az utóbbi CBN-né alakulása. A mirigyek színe ilyenkor opálos, később sárga színű. A levelek és a virágok őszi színekbe öltöznek, a növény elveszti megtermékenyülő képességét. A virágzatok tömege ilyenkor a legnagyobb és a hatás is a legerősebb, de már kevésbe pszichoaktív, az élmény során jelentős szerephez jut a "stone".
 

 
 
>>> Ki érezte már úgy néha, hogy kilóg a sorból a Daathon? <<<
Koxi2006. szeptember 15. 14:34
 
 
De van csak keresd meg.
 

 
 
>>> Mivé lesztek, gyerekek?... <<<
Titti2006. szeptember 15. 14:22
 
 
gyerekkori : ha Titti meghal az a nap nemzeti ünnep lesz , mondván hogy na végre
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
Titti2006. szeptember 15. 14:19
 
 
olvastam hogy a leponex mellékhatásai közé tartozik pl a hirtelenhalál
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
anjou.2006. szeptember 15. 14:18
 
 
Biga:

És miért hagytad abba a sámánizmussal való foglalkozást?
 

 
 
>>> Mivé lesztek, gyerekek?... <<<
gundul2006. szeptember 15. 13:56
 
 
Mivé lesznek, vagy leszünk.
Nagy részük munkanélküli,
másik részük pedig alkoholista.
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
Zoli2006. szeptember 15. 13:48
 
 
Ha lefoglaljak akkor a vesztesegen kivul szarmazhat nagyobb bajom belole?Egyebkent megse kesz csomagot akarok rendelni hanem egy fecskendonyi sporat..remelem fel toom noleni de nem biztos:P
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!