DAATH

Csak bízz magadban, és tudni fogod, hogyan élj!

Johann Wolfgang Goethe

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (88281 - 88300)

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Hopax2006. június 28. 00:03
 
 
Pff :/

http://index.hu/politika/bulvar/0627china/
 

 
 
>>> Ki áll az egész hátterében? <<<
T-8002006. június 27. 23:49
 
 
Lehet, kicsit eltúloztam a dolgot. Végülis a kórokozók is a természet részei. Azonban anyagi szinten az élet szüntelen harc, ebből adódóan mindenkinek vannak ellenségei, vírusai, kórokozói.

mese:
"...hálásak lehetnénk a Földanyának, hogy egyensúlyban tartja ezt a kékes bugyogást"
Nos, pont akkor illik ránk leginkább a kórokozó megnevezés, ha Földet egy önálló élőlénynek tekintjük, és mi őt belülről pusztítjuk. A kérdés az, hogy paraziták vagyunk, vagy képesek vagyunk szimbiózisra.
Az egyensúlyban tartás az immunreakciója. A betegségnek nem érdeke, hogy elpusztuljon a beteg, ahogy az sem, hogy meggyógyuljon. Éljen sokáig betegen. Hajrá Földi, de csak módjával!

Zumzala:
"Azzal pedig hogy ezt leírtam, nem mondtam semmit. A tudás (a lázadás) nem a szavak szintjén van, ezért ez a rizsa itt nem veszélyezteti őket."
Ezt azért írtad, nehogy bántsanak téged?
Mikor történhetett az emberiség megszállása?
Az idegenek nem túl profin manipulálnak minket, működhetnénk sokkal jobban is, szolgálhatnánk őket sokkal tovább és nagyobb mértékben.
Az alapgondolat érdekes. Kábé ilyesmit csinálunk mi is, amikor egy gombát kémcsőbe zárunk, és megvárjuk amíg termel nekünk valami trutyit, hogy jól bebélyegezhessünk. Persze a gondolkodását mi nem uraljuk, de fizikai szinten hasonló mértékű a kihasználás.
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
kritikus2006. június 27. 23:40
 
 
re 617: már n is haragudj, de ekkora hülyeséget régen hallottam. Gondolom az állatok hangja is hangszer és véletlenül sem kommunikációra használják meg gondolom nekik is a "túlnépesedés" miatt alakult információcserélő rendszerré, meg gonodlom Te is csak puszta váletlenségből vagy most képest olyan formában ideírni valamit, hogy azt mások is megértik többékevésbé... Igazából csak azt nem értem, hogy miért élvezed azt, hogy olyan dolgokat írogatsz ide, amit még a legmélyebb fantáziádban sem gondolsz komolyan.. szted így kell személyiséget építeni?
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
ynul2006. június 27. 23:38
 
 
üdv
a szomszédom george lucas már a második hullámos poharakat dobja ki a szemétbe és nem érti ezt az egészet. azon agyal lehet hogy a spóralenyomat amit küldtek neki fertözött volt. van vkinek ilyesfajta negatív tapasztalata? fsre. (nagyon jó lenne vmi infó mert már dolgozna a csillagok megháborodásának következö részein és kéne egy kis inspiráció neki aszondta)
amúgy vermivel, és rizsliszttel tolja. beszélget velük. de semmi. még csak be sem indulnak a pimaszok. egy sötét dobozban vannak, a hömérsékletet sajna nem tudja beállítani szóval az valószínüleg ingadozó de gondolom ez annyira nem lehet para. (vagy mindenki hösugárzóval csinálná és csak ö a csóró hülye?)
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
ynul2006. június 27. 23:27
 
 
tavar = zavar

ez szemét billentyüzet hullámzik ide-oda ráadásul a csápjaim sincsenek a helyzet magaslatán.
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
ynul2006. június 27. 23:20
 
 
segítek.
ez nem vmi érzékelés tavar. agyad nem kábul. tudod hol vagy s mit csinálsz. pillanatokig tart vagy addig se. inkább mosolyt csal mint parafaktor.
de ha vannak ellenkezö tapasztalataid inkább közöld azokat, de abból nem tanul a srác hogy megtudta hogy laza vagyok. :)
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
ynul2006. június 27. 22:57
 
 
muhaha
ezért nincs kocsim
muhaha
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
sziszy2006. június 27. 22:49
 
 
http://weaselstudios.com/toons/psa/ Nagyon jó!!!
A kislány ujján milyen van?
 

 
 
>>> Ki áll az egész hátterében? <<<
mese2006. június 27. 21:23
 
 
"Ráadásul mindez nem tőlünk jön, nem az ember az igazi vírus. Bábuként irányítanak bennünket olyan lények amikről nem is tudunk hogy léteznek. Egy idegen (és nem anyagi) életforma megszállta az emberiséget és ők okozzák az ön- és környezetpusztítást. Ez azért van, mert ők nem idevalók, nem passzolnak a rendszerbe, felborítják azt. Azért jöttek hogy belőlünk táplálkozzanak, és az életerőnket szívják. Ezért cserébe szocializáltak bennünket és legnagyobb csel tőlük, hogy teljesen uralják a gondolkodásunkat. Magyarul pontosan úgy gondolkodunk ahogy ők akarják, ezért az ő céljaikat teljesítjük be. Mindezért cserébe és hogy sakkban és cselekvésképtelenségben tartsanak a gondolkodsásunk uralása mellet nagyszerűen szocializáltak bennünket, és ők látnak el a vágyakkal is és az azokért folytatott küzdelemre is ők szorítanak, addig sincs időnk lázadni. "

ez nagyon paranoidnak hangzik, ez valami máteix izé? vagy ez mi? érdekelne, fejtsd ki plz. ha vane gy perced...
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
papuan taipan2006. június 27. 20:55
 
 
ynul te kiba laza lehetsz, de kiv lennék, ha épp vezetés közben jön ilyen, akkor mennyire vidámkodnál rajta...
 

 
 
>>> Hogyan hajszolod flessbe magad? :-) <<<
fallen2006. június 27. 19:54
 
 
hi! a keamin meddig mutathato ki?
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
ynul2006. június 27. 19:49
 
 
létezik magyar felirat a Lucky People Center Internationalhoz?
valaki rendelkezik ilyennel? aki igen jelezze egy üvöltéssel kérem amit eljutat nekem (ha netán nem hallanám) az elektronikus póstafikomra. köszönöm.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Hopax2006. június 27. 19:14
 
 
Salvia Divinorum kizárólag Mexikóban,Oaxaca pár tíz km2-es területén nő vadon.így ha nem ott laksz,az több mint valószínű,hogy nem salvi.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Xplosive2006. június 27. 19:10
 
 
Az létezhet, hogy látnokzsályát találtam, szabadba, a kertben?
Vagy ez csak valamilyen zsálya, és nem divinorum???
léci valaki válaszolni.
köszi!
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Siphersh2006. június 27. 18:47
 
 
Nagyonjó. Jobb már csak akkor lehetne, ha a végén a halat nem a szájába venné, hanem elkezdene rajta gitározni.
 

 
 
>>> Ki áll az egész hátterében? <<<
Zumzala2006. június 27. 16:53
 
 
A víruselmélet egész jó, az ember valamiért folyamatosan tönkreteszi önmagát és az életterét. Ez persze nem mindig volt így, de már olyan régóta megy hogy természetesnek fogadjuk el. Ráadásul mindez nem tőlünk jön, nem az ember az igazi vírus. Bábuként irányítanak bennünket olyan lények amikről nem is tudunk hogy léteznek. Egy idegen (és nem anyagi) életforma megszállta az emberiséget és ők okozzák az ön- és környezetpusztítást. Ez azért van, mert ők nem idevalók, nem passzolnak a rendszerbe, felborítják azt. Azért jöttek hogy belőlünk táplálkozzanak, és az életerőnket szívják. Ezért cserébe szocializáltak bennünket és legnagyobb csel tőlük, hogy teljesen uralják a gondolkodásunkat. Magyarul pontosan úgy gondolkodunk ahogy ők akarják, ezért az ő céljaikat teljesítjük be. Mindezért cserébe és hogy sakkban és cselekvésképtelenségben tartsanak a gondolkodsásunk uralása mellet nagyszerűen szocializáltak bennünket, és ők látnak el a vágyakkal is és az azokért folytatott küzdelemre is ők szorítanak, addig sincs időnk lázadni. De ha még lenne is időnk gondolkodni, akkor is úgy gondolkodnánk ahogy elő van írva, így kitörni nem lehet. Ha valaki valami folytán mégis megsejtene a dologból valamit akkor jönnek a Smith ügynökök a rendfenntartók, és leszerelik az illetőt.
Szóval elemek vagyunk, tenyésztenek minket, de mivel egyre silányabb a tenyészet és a tenyésztelep, ezért hamarosan kimerülnek az erőforrásaik ezeknek a lényeknek, és akkor mi megszűnünk, ők meg továbbálnak, más prédát keresni.
Azzal pedig hogy ezt leírtam, nem mondtam semmit. A tudás (a lázadás) nem a szavak szintjén van, ezért ez a rizsa itt nem veszélyezteti őket.
 

 
 
>>> pszichologia - merre menjen <<<
kritikus2006. június 27. 15:06
 
 
re 144: szerencsére ennél kicsit azért komolyabb dolog egy részecskegyorsító és a segítségével elvégzett kísérletek eredménye is... arról nem is beszélve, hogy atomokat (ahogyan Te írtad) nem lehet gyorsítani elektromágneses térrel, révén hogy az atom kifelé semleges. De részecskéket remekül.

Te azt mondod ("ennyit a gyorsitorol"), azért nem helytálló az ilyen kísérletek eredményének esetleges továbbgondolása, mert "ha elképzeljük hogy a galaxis olyan mint egy atom, akkor ezmegaz"... a felesleges általánosítások és erőltetett párhuzamok nem mélyítik a megismerést, hanem sekélyessé teszik... szóval kár érte.

KriT
 

 
 
>>> Apokaliptika <<<
helio*2006. június 27. 15:03
 
 
Azért van mert valami olyat szeretnék kifejezni amit nem lehet.
Igazad van.
Úgy érzem viszont a világon sok embernél megszokott,
hogy mára fölöslegessé vált dogmákkal megszorított hitgyakorlat mellett
még jobban eltávolítja magát lSTENtől . . .
Saját magát és istent is ego-ként kezelve a tekintély előtti tiszteletadást
nem csak szeretetben fejezi ki, hanem "Ő nagy , én kicsi vagyok" gondolatformában is,
ami az elkülönültség gondolati aspektusa.
Ez is gátolja az EGYSÉGGEL való egybeolvadást
Istennel azonos lényegűként fel kell fedezzük hogy nem tekintélysértés az azonosulás, mert nincs alá-fölé rendeltség.
(Persze 'szemléletbódból adódóan' számtalanszor megtapasztalható 'virtuális' alárendeltség.)
 

 
 
>>> Herbal X (kapszula, efedrin) <<<
aaaaa2006. június 27. 14:57
 
 
Annyira nem értek hozzá, de az biztos, hogy a kapszulában lévő fekete porban fel lehet fedezni hófehér darabkákat. Egyik-másik az 1 mm átmérőt is eléri. Elég nehéz széttörni őket. Nem hinném, hogy ezek a növény részei, bár ki tudja.
Persze, ezek a lágyzselatin (ha jól tudom a nevet) kapszulák nem bírják a nedvességet.
Lezárt dobozban kell tartani a cuccot, mert a por összeáll belül (olyan lesz, mint egy jófajta csoki :-)). Később betonkeménnyé alakul, és a kapszula is kireped. Ettől még hat azért. :-D
 

 
 
>>> Psychostimuláns <<<
valmont2006. június 27. 13:42
 
 
Egyszer szedtem szigorlat előtt. Nekem nincs szerencsés alkatom a drogokhoz, így ettől is csak 5-6 órát pörögtem, tanultam meg tornáztam egyszerre, az nagyon jó:). Általában supercapssal szoktam tanulni, ez kivétel volt, a legkeményebb vizsga. De aztán elaludtam így is, és másnap kivoltam... kicsit visszacsapott, de nem olyan vészesen.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!