DAATH

Csak aki könnyedén fogja fel azt, amivel a világ törődik, törődhet azzal, amit a világ könnyedén fog fel.

Csang Csao

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (89091 - 89140)

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
pez adagoló2006. június 7. 22:58
 
 
nembaj Marci, nemis kell eki nélkül élni, csak ritkán! én legalábbis ezen a véleményen vok :)
 

 
 
>>> Tűzvarázslat, tűzzsonglőrködés <<<
badcat2006. június 7. 22:56
 
 
már idejét sem tudom, mikor jártam erre. és hogy mikor játszottam utoljára?? hát azt sem tudom....

nah, a lényeg a lényeg: úgy rémlik, júni 16án balatonalmádiban lesz egy strandbuli. kellemes kis balcsiparti house party.
van ottan egy móló vagy stég, vagy valami izé a vízen. nos hát...
aki épp arrajár, az társulhatna egy tűzavízen-jellegű akcióhoz:)
már ha az időjárás kegyes lesz hozzánk és ilyen enyhe marad a "tél"...
a dátumot még pontosítom
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
MeDMaN2006. június 7. 22:54
 
 
Kedves Unokák!

ph puffereléshez, ph emeléshez a külföldi anyagok meszet írnak (a pontosság kedvéért mészkő örleményt "lime"), ami ugyebár nem azonos az oltott meg az égetett mésszel. Írják még a tört tojáshéjat is.
A csőrkoptatót valaki (akarom mondani valaki nagymamája), próbálta már? Mert az ahogy néztem (nagyrészt) mészkőörlemény (talán sajtolt mészkőpor). Meg tud-e valaki erősíteni? Király lenne, mert mindenütt azt írják, hogy a ph elég fontos meg a termés is jobb tőle, az én nagymamám meg nem akar tökölni összetört tojáshéjjal (kivárni míg összegyűlik, kifőzni, levakarni a maradék fehérjét...).

Na minden jót!
 

 
 
>>> vaporizer <<<
T-8002006. június 7. 22:40
 
 
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást és bocs, hogy ilyen sokára reagálok.

Könnyen kivitelezhetőnek és hatékony lehet a villanykörte.
Palacknyak és szigetelő szalag helyett majd igyekszem valami igényesebb megoldást kitalálni. Pl: parafadugó

Gén:
Jónak tűnik megoldás. Milyen anyagokat szabad/tilos felhasználni a műszerhez? Pl: a gömb és talapzat közötti szigetelőanyag hőnek van kitéve. Nehogy azt is szép lassan elinhaláljam. Sok helyen írják, hogy a többi cég terméke rákkeltő anyagokat tartalmaz, de a miénk az nem, meg infrásan melegít, meg mittomén. A nagyrésze persze marketing duma, de ha már teszek az egészségemért, ne süljön el visszafele.

Observer:
Chillsben tényleg gyenge és drága a felhozatal, ezért is érdeklődtem, hátha más tud szebbet, jobbat. Elég ciki -bár valahol érthető- hogy nincs más hasonló kaliberű bolt Budapesten. Vagy csak én vagyok alulinformált?


botanikus:
Gyulladás pont alatti tartományban kell hevíteni a cumót, hogy aktiválódjanak és kiváljanak belőle a hatóanyagok. Így levegővel együtt lehet belélegezni a... kamillát :-). Nincs égés, nincs füst, nincs széndioxid, nincs kátrány. Takarékos.

Kiváncsi vagyok, Salvia fogyasztását mennyire könnyíti meg. Így elvileg jobban/könnyebben be kéne ütnie, nem?
 

 
 
>>> Herbal X (kapszula, efedrin) <<<
T-8002006. június 7. 22:03
 
 
Deadness:
Én tablettában ettem guaranát (herbária). Ajánlott napi adag 1 tabi volt, én beettem egyszerre 3-at. Lényegesen később fáradtam el, de menetközben nem pörögtem jobban. Mondjuk ez fizikai megerőltetéskor volt (buli), szellemi lehet más. Fő hatóanyaga a koffein.

Ginzenget pezsgőtablettaként ittam. Nem volt olyan a szitu, hogy mérni lehessen az esetleges későbbi elfáradást, konkrét pörgetés itt sem volt.

Az előírt adagokban nem nagyon "ütnek" ezek a dolgok. Kevés tapasztalatom alapján inkább alkalomszerűen, az előírtnál nagyobb adagban fogyasztva lehet érezhető hatást kicsikarni belőlük.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Don_Juan2006. június 7. 21:35
 
 
Tök érdekes az iwiw logó pont a tükörképe a THC molekulának :) :)
Észrevette ezt más is ?


Don Juan
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
marci042006. június 7. 21:04
 
 
én tavaly szeptember közepén dobtam utoljára lasztit és megfogadtam hogy többet nem is dobok de vasárnap hajnalban megszegtem a fogadalmamat. szégyenlem magam! :(
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. június 7. 21:01
 
 
Az egyéb Ecstasy/MDMA témájú beszélgetésekre két másik témakör is van:
az "Ecstasy, a szeretdrog" és a "kerdes az ecstasy-rol".
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
lacicybin012006. június 7. 20:54
 
 
(=embrio=)

nem mikrót használtam, hanem szépen betekertem a mikrósdobozokat széles barna ragasztócsíkkal (hogy a víz még véletlenül se folyhasson bele) amivel a kartondobozokat ragasztják, beleraktam egy szép nagy kondérba, ráraktam a jól záró fedőt, és szépen rotyogtattam egy jó darabig...(1 óra) a dobozokon látszik is itt ott a ragasztómaradvány. Kuktám sajna még nincs, de ez van, próbálkozni csak lehet :) ja hőmérsékletet levittem 29-30°C-ra. a sütik teteje egyébként be van fedve vermivel.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
lacicybin012006. június 7. 20:44
 
 
inkább úgy foggalmaznék, hogy: Ezekszerint pánikra semmi ok!
egyébként csak azért kérdeztem mert viszonylag magas a vérnyomásom...
 

 
 
>>> Képernyőrecsavarodva <<<
ynul2006. június 7. 20:43
 
 
"vajon tényleg nincs több kérdés ?"

ez most kérdés? :)

 

 
 
>>> legalize <<<
ynul2006. június 7. 20:35
 
 
de tudjuk :)
illeg.
deittalant épperröl...
 

 
 
>>> Képernyőrecsavarodva <<<
helio*2006. június 7. 20:22
 
 
mindegyis..
_leapró zódó mo rz sal ék a p a r t . . .
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
smileyboy2006. június 7. 20:03
 
 
Hy,
Észrevettem hogy az egész növényemnek a szára lentről (a gyökértől) kezt barnulni, ráadásul valami kis sárgás barnár kis szarrágók vannak a földben, ott mászkálnak össze-vissza baromi nyugodtan!!! :(
Nos szerintetek mi van, A növény szép lassan el fog száradni de ez a bogaraktól van akkor???
Köszi
 

 
 
>>> legalize <<<
((: Anna :))2006. június 7. 19:52
 
 
Sziasztok!
NEm tudjátok véletlenül, h "mágikus":D gombát növeszteni otthon legális, v büntetendő??
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
Dtsfan2006. június 7. 19:50
 
 
Rmélem ez teljes lesz!

Feya:

Nem rossz gyógyszer az a Rivotril, én 5 éve szedem és nincs vele problémám.A hozzászokást és leszokást is szépen lehet szabályozni.De, egyébként a többieknek igazuk van csak akkor szedd ha pszihiáter irja fel!Önmagában egyébbként sem sokat segít, de ha felirnak mellé egy SSRI (Pl: Seropram
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
(=embrio=)2006. június 7. 19:13
 
 
hiba-hiba.
minek a rozsliszt,és a méz?????
elég bele a vermikulit és a BARNARIZSliszt!no meg a viz.
ez a bevált formula és most nyáron nem is érdemes
kisérletezni--->televan penésszel a levegő.
a másik:a mikrót a helyedben max patt.kukoricára használnám.
ti gombát akartok termeszteni ezért semmi más nem jöhet szóba mint a KUKTA.én ha csinálom akkor csak is ebben.
amúgy utálom a Pf-tek,az igazi a casing.az tuti.a földet régen és is mikróban sterilizáltam,de ha összejött akkor az mázli volt csupán.
magokat és a földet a kuktában és beföttesüvegben sterilizálni.
sőt a magokat egyszer lekuktázom várok 24 órát és mégegyszer,alkalmanként 1-1,5 órán keresztül.
oltás csakis kis lyukba amit a tűvel szúrsz át alufóliatetőn.
itta az amiból énis okoskodom(mostmár)
http://www.thenook.org/archives/5.html

itta pf-tek:http://www.fungifun.org/English/Pftek

ezekután nem lehet sok fehér volt.mnden 1értelmű a képeken.

a stílusomért meg elnézést.

sok sikert.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Vöfti2006. június 7. 18:29
 
 
Jahhhh 1g Hollandot!!!! Szoval vki segítsen!
szelep0@freemail.hu
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Vöfti2006. június 7. 18:26
 
 
Sziasztok!!! Én 1szer betéptem 1ik haverommal. 1g fejenként...
Hááát sztem nemérte meg és nagyon nyomaszt hogy az anyag meddig lesz még benne a szervezetemben???? olyat halottam hogy akár több hónapig is... Légyszives valaki segítsen nekem!!!
Írjon a szelep0@freemail.hu-raa!!!
ELŐRE is köszönöm
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
Dtsfan2006. június 7. 18:23
 
 
Feya:

Nem rossz gyógyszer az a Rivotril, én 5 éve szedem és nincs vele problémám.A hozzászokást és leszokást is szépen lehet szabályozni.De, egyébként a többieknek igazuk van csak akkor szedd ha pszihiáter irja fel!Önmagában egyébbként sem sokat segít, de ha felirnak mellé egy SSRI (Pl: Seropram
 

 
 
>>> legalize <<<
Nargile2006. június 7. 17:36
 
 
Ákimáki: ne legyenek illúzióid, töltsd le inkább a TASZ drogjogi eseteit, abból okulhatsz.

http://www.drogriporter.hu/download/esetek.pdf?id=13280&time=1149694537&op=cont
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
mese2006. június 7. 17:02
 
 
ezek szerint pánikra semmiképp se javasolt? kár.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Siphersh2006. június 7. 16:36
 
 
Én nem tudom, de a Google szerint tipikusan a felső értéket kis mértékben növeli, és kis mértékben növeli a pulzust.

http://www.maps.org/research/mde/gouzoulis-mayfrank1999-2.html

Azt sem tudom, hogy ez mennyire dózisfüggő. De gondolom, hogy ha a szokásos (öt - tíz grammig) dózisban egészségileg jelentős mértékben növelné a vérnyomást, arról valószínűleg már hallottam volna.

A pszilocibin gombák fiziológiai hatása úgy általában teljesen elhanyagolható. A pszilocibinnél még egy slukk marihuána is jobban megbillenti a fiziológiát. De a pszilocibin hatása alatt nagyobb "valószínűséggel" fordulnak elő szorongásos rohamok, pánikrohamok, és más olyan, intenzív pszichés reakciók, amik akár jelentős mértékben is megnövelhetik a vérnyomást, gondolom. Feltételezem.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
lacicybin012006. június 7. 16:00
 
 
hali!
lenne egy olyan kérdésem, hogy a gomba fogyasztása milyen módon hat a vérnyomásra? emeli - csökkenti - nem érinti? és hogy az elfogyasztott gomba mennyisége mennyire befolyásolja azt...
köszönöm.
(ezt már a magic mushroom topicban is kérdeztem, de úgylátszik arrafelé nem nagyon jár a tekintetetek :P )
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
El Pastore2006. június 7. 15:47
 
 
figyelj smiley, fogd meg a búrát azt rakd rá a növényre...nem hiszem h baja lenne attól mert a búra széle érinti a földet ;)
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
lacicybin012006. június 7. 15:46
 
 
mézes üvegben vermi + biorozsliszt + mikróban felforralt evőkanál méz van, meg persze a víz. úgy oltottam, hogy a tetőket leemeltem annyira, hogy beférjen az injekciós tű. megpróbálom levinni 29-30°C-ra a hőmérsékletet...
 

 
 
>>> legalize <<<
Ákimáki2006. június 7. 15:33
 
 
Mondjuk ha levélbe küldik az épp "kiskapu" lehet.
Elvégre a "tart", az ebben a passzusban nincs benne.
Márpedig ebben az esetben a posta aki az "országba behoz"
én meg nem valósítom meg egyik cselekményt se.
 

 
 
>>> Miért nincs helye a pszichedelikus szereknek a kapitalista társadalomban? <<<
Siphersh2006. június 7. 15:30
 
 
Én a kereszténységgel kapcsolatban gondolkoztam el ezen az "úgyis jön valaki, valakik" - dolgon. A Chris Bennett kaneh bosm elméletével kapcsolatban találkoztam a témával, érdekes dolog ezeknek a gnosztikus iratoknak a vizsgálata, meg a da Vinci kód kapcsán eléggé köztudomású is az az elképzelés, hogy Jézus mozgalma esetleg egészen más volt, mint ahogy azt ma tálalják.

Nekem nagyon kézenfekvő értelmezésnek tűnik, hogy a keresztény egyház létrejöttével, a negyedik században pontosan az a dominancia-elv került uralomra, ami ellen Jézus beszélt. Az eredeti kereszténységet pár száz év alatt teljesen felszámolták. Még az emlékét is.

A "horizentális" perspektívában nyilvánvalóvá válik, hogy az élet táplálása illetve a szenvedés táplálása nem tanítás, hanem hajlandóság kérdése. A "vertikális" perspektívában viszont a tanítás, vagy a "hit" kerül a középpontba, amit felülről leosztanak, hogy az embernek ne kelljen hajlandónak lennie lemondani akármiről. Jónéhány Hitgyülis istentiszteleten voltam például. Van egy olyan, hogy "tanúságtétel", ami abból áll, hogy a delikvens kiáll a színpadra, és elmondja, hogy hogyan imádkozott, és ennek következményeként hogyan virágzott fel a vállalkozása, és tudta megvenni az új autót.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
moricz2006. június 7. 14:39
 
 
Megkérdezhetem mi van a mézesüvegben.

Egy tipp a 34 C° az tutti sok nagon lassan fog fejlődni, max max 30
Másik tipp hogy oltottad a tálakat, és az üveget is ???

az fotos.

ha megírod írok véleményt Zérótól. Aztán okoskodunk egy jót. persze a 34 C° az gáz. Inkább 28 -29

Píísz
 

 
 
>>> Miért nincs helye a pszichedelikus szereknek a kapitalista társadalomban? <<<
metametta2006. június 7. 13:26
 
 
igen.
valami, ami horizontálisan műxik.
(legalább egy ideig... utána úgyis jön valaki, valakik, aszt annyi...)
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
Ajtóablak2006. június 7. 12:37
 
 
állítólag Keleten halálfélelem helyett az az egyik fő "pszichológiai zavar", hogy attól paráznak, nem lehet meghalni=megszűnni (leszállni a létkerékről). logikus is.
a materializmus, molekulaizmus megnyugtató, száraz, tiszta érzés is tud lenni.
 

 
 
>>> Miért nincs helye a pszichedelikus szereknek a kapitalista társadalomban? <<<
Ajtóablak2006. június 7. 12:22
 
 
jaja,
a tudásátadás ilyen céhesen történik, ha vertikális,
s így van ez az akadémikus tudománynál is,
mind egyre megy :)
talán a kívülállók társasága?
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
arock7772006. június 7. 11:56
 
 
Embrio

Szerintem adj inkább tippeket. ;-)
Én is szivesen okosodnék még! :-)))
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
lacicybin012006. június 7. 11:21
 
 
mi vele a probléma?
kifejthetnéd, mert ezzel a 2 tőmondattal nemsokat segítettél :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
lacicybin012006. június 7. 11:18
 
 
fényhiányiosak!
északnyugati fekvésű az ablak amiben vannak, úgy volt hogy csak addig lesznek ott amíg meg nem erősödnek 1 picit, de még nem merte őket kiültetni nagyi emiatt a hülye időjárás miatt :S
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
(=embrio=)2006. június 7. 10:48
 
 
ó,ó,ó a képek nem jók tehát még egyszer:
kis hajtás a csupasz száron:
http://www.kepfeltoltes.hu/060607/ujesely_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

majd a mostani növény,két kép között ~3 hónap a különbség:
http://www.kepfeltoltes.hu/060607/DSCN4640_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
megaop2006. június 7. 10:48
 
 
ezeket meg mi lelte?!
eléggé megvannak nyúlva
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
smileyboy2006. június 7. 10:44
 
 
Esetleg azt meglehetne csinálni vele hogy nem a flakonnal fedem le hanem csinálok rá egy sátrat átlátszó celofánnal mert nekem a virág egy nagy ládába van kb 40 liter földdel?! Hogy lenne jobb neki? Köszi
 

 
 
>>> Miért nincs helye a pszichedelikus szereknek a kapitalista társadalomban? <<<
metametta2006. június 7. 10:43
 
 
a nyugatra adaptált keleti fenomén
nagyon kiválóan belefér
a kapitalista létfelfogásba:
a megvilágosodás,
mint megszerzendő birtok szerepel egy,
kis- és nagymesterekből
és tanítványokból álló
vertikálisan építkező franchise-rendszerben
összetartó-mozgatórugóként.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
(=embrio=)2006. június 7. 10:42
 
 
Ymor,emlékszem mikor mondtad,hogy a nehéz gyermekkor.
hát igen mire nekem is beilleszkedett a szobámba cirka egy évbe telt.
leszáradt,majd klónozni próbáltam,az meghalt,utána anyanövény vissza vágása,túlgondozások sora.majd jött az új esély:
http://img42.imagevenue.com/img.php?loc=loc278&image=69350_ujesely.jpg

és miután kihajtott,megtáltosodott,békén hagytam és nött magától,nemrég kis kitámasztót szerkeztettem,ennyi-most igy fest:

http://img27.imagevenue.com/img.php?loc=loc75&image=69346_DSCN4640.jpg

viszont egy év alatt 3szor látogattam meg a világát és hihetetlen eza hatás.sok sikert mindenkinek
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
metametta2006. június 7. 10:33
 
 
csodálatra méltó az a lény, aki nem hisz nagy moderátorokban mégis jól igyekszik cselekedni:
aki nem hisz az újjászületésben, mégis igyekszik nem bántani, s ebben nem az önös szándék vezérli, hogy a következő körben jobb legyen.
aki nem hisz a nagy pedagógusban, a halál utántól nem remél semmit, mégis felebarátként kezeli társait.
aki molekulák, kölcsönhatások, energiahalmazok napról-napra létező egyvelegének tartja magát, mégsem lesz emiatt dühös.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
(=embrio=)2006. június 7. 10:28
 
 
ebből semmikor.
ez nem eljárás.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Golti2006. június 7. 09:44
 
 
Vágtázó Halottkémek, Vágtázó Csodaszarvas. Bennem világok épülnek fel :)
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
smileyboy2006. június 7. 09:18
 
 
Rendben köszi a segítséget, minden meglessz egyedül a napfényt nem tudom megoldani mert az én szobámba pont nem süt be a nap, de monták hoyg asztali lámpa is jó...
köszi
 

 
 
>>> Herbal X (kapszula, efedrin) <<<
laca2006. június 7. 00:10
 
 
>Nem is illegális dologra gondoltam, hanem esetleg valami >herbáriában-drogériában beszerezhető szerről, ami tényleg >hatásos....

Említetted a "hullafáradtságot". Ez nem csak az érettségi miatt lehet, hanem erre rátesz egy lapáttal a tavaszi fáradtság is. Ez való igaz, a vitaminok és egyéb mikronutriensek ilyenkorra jelentősen megcsappannak az emberekben. Ráadásul a stressz (mint az érettségi) idején magas B vitamin bevitel javasolt, mivel az idegműködést szabályozza.
Ezt csak azért írom, mert mielőtt bármiféle csodaszert keresnétek a problémára, mindenek előtt biztosítani kell az alapvető dolgokat.
Erősen ajánlott egy KOMOLY multivitamin készítmény (nem Centrum), megfelelő táplálkozás, napi fél óra mozgás és pihenés ami belefér az időbe.
Tudom, ez nem "pörget", viszont hosszú távon is megtérül. Én is tanulok, már sok vizsgaidőszakon túl vagyok, emellett rendszeresen mozgok, de betartom az általam fent leírtakat. Sokan mondták már, hogy mi a francnak szedem ezeket a drága, tök felesleges multivitaminokat, de érdekes módon nekem azóta nem volt jelentősebb panaszom a fáradtságra és a hangulatommal sincs problémám... Heti egyszer-kétszer használok koffeint, de csak kritikus esetben (pl. péntek éjszakai buli ;-)) Egyéb stimulánst soha nem alkalmaztam tanulási célra. Szerintem egyébként is kamu a ginzeng meg a többi keleti csoda...
Ami jó: 200 mg-os Prolab koffein tabletta és rajt...
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
lacicybin012006. június 7. 00:00
 
 

a nagymamám most itt tart:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060606/dscf0007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
lacicybin012006. június 6. 23:58
 
 
nagyi adott pár linket:

day 0.

>http://www.kepfeltoltes.hu/view/060606/dscf0006big_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060606/dscf0005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060606/dscf0004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
widow2006. június 6. 23:20
 
 
kösz a tippet...átnéztem a leveleket, levágtam ami sárga volt és ahogy néztem sok helyen olyan sűrű volt hogy rengeteg kis bud takarásban volt.Ugyhogy fogtam és az összes olyan levelet ami nagyon takart ( ami csak kicsit árnyékolt azt meghagytam) és levágtam. Ez olyan 7-8 nagy levél volt egyenlőre.Most már szinte minden virág kapja a fényt ezerrel.Jaa... és white widow...(a levágott leveleket elszívom, mert megint átvert az emberem és csak kat...kat...kat kattogás van :))
 

 
 
>>> Képernyőrecsavarodva <<<
helio*2006. június 6. 23:17
 
 
rájövök hogy ez mind mindindígis az enyém volt
mikor egy cigaretta bomló füstjében a világ kitárúl
és belémsugárzik:
vajon tényleg nincs több kérdés ?
?
. ?
. ?
. ?
. ?
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
pez adagoló2006. június 6. 22:27
 
 
Tisztelünk, becsülünk


:)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!