 | 
Legfrissebb hozzászólások (97471 - 97490)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | jaja
csak azért maradtam el mert most viszont megálásnélkül mindennap nyomom és idöm sincs semmire na nem pont emiatt hanem alapbol de nem is tudo,m már mit akartam megmagyarázni a lényeg hogy érdekes élmény majdnem egy honap után ujra rágyujtani! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | A termeszetes elohelyukon teljesn masok a feny es csapadek viszonyok, mint itt nalunk. Regen en se teleltettem oket, es a keletre nezo ablak parkanyan hagytam. Egy ido utan ugy nezett ki az egyik oszlop kaktusz, hogy az alja szep vastag volt es a teteje pedig vekony es csunya lett. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Nem az, aki meghalt, valamelyik ekis topicban volt róla szó? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Beállít a cirkuszigazgatóhoz egy emberke munkáért. -Mit tud? -Tökéletesen tudom utánozni a madarakat. -Sajnálom, de rengeteg madárimitátorom van. Nem tudom felvenni magát. -Kár-mondja az emberke, és kirepül az ablakon.
Mellesleg a tegnapelőtti Legyen ön is milliomos se volt semmi. Amikor megnézem, mindig van valami muris! A srác második kérdése: hány bolygó viseli mitológiai nőalak nevét a Naprszben? Csomót vacillált rajta, még segítséget is elhasznált, de szerintem az se tűnt volna fel neki, ha az egyik válaszlehetőség az lett volna, h. 20! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Undying jó,anno végig is toltam. Amire jókat lehet még flesselni,az talán a Matrix: Path of Neo,nagyon csúnya,de nagyon hangulatos játék,remek élmény gyepálni az Ügynököket szamurájkardal :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Néhány hírforrás szerint 50%-kal növelték a civil rendőrök számát, elsősorban "partykon"...
Ti tudtok erről valamit?
bye---- |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Stílusosan a zöld tea:))ez tetszik:)) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | még pár hónapja kedvet kaptam egy mix kreálásához és vmi ilyesmi sült ki belöle:
1. juno reactor - teahouse (feat goco) 2. cat von trapp - stars of babylon in her eyes 3. future sound of london bird wings feat. hortobágyi lászló 4. the orb compania (grooved ware mix) 5. younger brother weird on a monday night (részlet) 6. future sound of london eggshell 7. gaia oasis 8. makyo drupak 9. visit venus - zoom
letöltés: ftp://ftp.atw.hu
név: ynul0 jelszó: homloklebeny |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Mr. Pill, a homepc-n vannak a fotók, a 7 végén ha nem felejtem.. elküldöm
Basszus mai napig nem vettem meg a teszkitet, pedig már vagy 3éve tervezem, nem szégyenletes?
De CSAK-ezért nem fogok egy dombornyomású VISA-t venni...
-gna- |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hard: Köszönöm a gyors reagálást, szerintem elég jó lett az anayag, sok sikert a többihez is.
Csákány |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ha egy fekete macskás bélyegre fagyasztott ördögmamot tolsz péntek tizenharmadikán, ráadásul telihold van, az összes összefüggés amit a trippen meglátsz NAGY lesz. Erre én mérget vennék. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ez így forbidden (nálam), de a főoldalon is ez a kép van most. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | "Alaklmazom. amire tudom, Alkalamzom. -De még nem töltött bele semmit. -Hát még nem. ... -Hát nézze, minden ami a világon létezik egy hasznosítható - az egész világ egy hasznosítható hulladéktelep. NEM? És szerintem lehet gyüjteni........"
Fogarasi Árpád
(retroflesstrippemvan) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Az a legszebb az ilyen befordulós trippeknél,hogy az illető végletesen elkeseredik és csalódik a világban, mert nem "igazi", az érzelmek is művi szarságok, de hogy ezt a jelen szar állapotára vonatkoztassa, na az már a megértés alkalmazása lenne, az nem megy. Kéne tripiskola. Vagy az az élet? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Talamon: de nem olyan szinten nincsenek ezek a dolgok ahogy o gondolta/gondolja. az egeszet en mondtam neki szoval valamenyire tisztaban vagyok vele, de nem tudtam megnyugtatni soha, mondta is, hogy ott van benne az a "mi van ha?" "es ha?" "de...?" es nem tud megnyugodni hiaba probalok segiteni. egyebkent gondolkozott azon, hogy megetszel csianlja nagyobb adaggal, hgoy jobban aterezze az egeszet, es hogy utana majd minden OK lesz, vegul nem tette meg.
hmm... valaki a kortyezetebol hallotta mar olyanrol, hogy egy ujabb trip helyre razta az illetot egy bad trip utan? vagy kirazta abbol amiben bennemaradt? itt sulyosebb esetekre godnolok.
nekem egyebkent eleg mindig amit erzek mert.. en erzem, hogy erzek addig nincs gond, es ha egy magasabb szinten vagyok akkor mast erzek... de akkor is erzek, erzesek vannak, ezzel alapbol nincs gond, olyankor az sem gond, hogy esetleg nem letezik ugy a szerelem, abban az egysegallapotban(mar ha eljut odaig az ember), lehet mindegy, hogy mire, kire gondolsz egyaltalan gondolsz e vagy csak vagy.. vagy meg az sem?:), a szeretet ugyanolyan intenziv. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Psysex -Amphitamaniac (vajon nem ampheta?)
GYORSAN meg is hallgatom |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | "pszichozisa lett az egesz vilag egy ál valami lett korulotte es mindenki csak szerepeket jatszott ugy erezte "programozottak" vagyunk es nincsnek valodi erzelmek, nincs szerelem persze ugyanugy nincs igazi banat ez tette tonkre valojaban."
hehe are, szerinted mi van hogy ha ez van? valójában lehet hogy tényleg nincsenek ezek, elég ehhez csak kitsit másképp fogalmazni: minden üres - de végülis jó ez, mert különben nem lenne tér - a tér a jó öreg egységtudattartam, hálájaként együtt érezhető minden..
ha jobbra nézel, az ürességet látod, ha balra nézel, az ürességet látod.. ha befele nézel ugyanez az üresség fraktálkodik szerteszéjjelből az összes(űrű)ség felé - fókusz kérdése az egész -ha a tükröt nézed, a tükröt is látod?
attól, ha belátjuk, hogy a szerelem is üres, még lehet szép;) sőt, üresnek látva lehet, hogy szebb is - ki tudja, le kell tesztelni..
és ez az üres vajon mennyire üres? pöröghet a zoom; villoghat,akár tátonghat is a mértékfless - tartalmaz ez rendesen..
milyen egy(szer-ű!)nek tűnik a minden üres átélése(az első perctől kezdve, hogy észrevettük, hogy ez felderült bennünk) és milyen nehéznek tűnik az ennek a folyamatos kinyilváníttat - tatódgatása - pedig mi van, ha fordítva van és egy és ugyanaz és nincs se tovább se vissza?;)
ez a spontán elmeszmélés-nélküliség a káoszban sodródó egyhegyű figyelem záloga - a káoszban sodródó egyhegyű figyelmen keresztül figyelve a káoszban sodródó figyelmet ---%---
könnyed tánc-nélkül le-leakad és lehet megin mászni a szent hegyet(csak az igazán gazadok laknak ott - a többség(által látott és szintén(pontosan ennek a) többségnek tituált elenyésző mértékű lénytartam-tartam) most még fel se mer pislantani rá, nemhogy elindulni felfele ...Jóságos tervező!;)
a jó gombaspóra nem aggódik - időtlenül nevet, gátlás nélkül szeret - minden okon túl - szépen, lelkesen, ahogy és amerre a szél fújja
az egész megszokása az elfelejtés? naés akkor a felejtést nem kéne-e szintén feledni?, s úgy, hogy közben a felejtettet is csak elfeledetten felejtve tudatosít-gatni?
houdini mindenhonnan megmenekül, bármibe is keveredik, nincs az a fogalomburjánzás, melyből nem tudna látványosan kimászni - hisz(-em,-en?) a Szabadság, na az fogalom-, tér-, idő- naés persze nyelvfüggetlen..
váó ez a psylvesteri hofi ejjszétcsavart csak ugyan na vabvú vabvú vabvú vabvú -'"- vú-vab vú-va vú-va vú-vab
vajon milyen volt a bázeli a.h. buli?
s a sandoz mikor pushol újra acidot? mmmrrrrevolume |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hopax: kíváncsi lennék,hogy mi lesz eza meditációs kurzus! Mert amúgy nem lakok messze Hatvantól. (St.)
Mr.Pillreporter |
| |  |  |  |

|