DAATH

Minden egyes szó mintha szükségtelen szennyfolt lenne a csend és a semmi birodalmán.

Samuel Beckett

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (45106 - 45155)

 
 
>>> Tudathasadás vs skizofrénia <<<
Bard2009. május 30. 13:02
 
 
Gondolkoztam ezen a témán, és rájöttem, hogy az egy dolog, hogy valaki skizofrén-e, vagy nem, mindennek megvan a maga jó és rossz oldala is, az un. "egészségességnek" is stb. A szar az, hogy tökmindegy, hogy te magad mi vagy, ha emberek gondolnak rólad valami rosszat... Akkor megette a fene az egészet. Lehet, magyarázkodni, tagadni, kompenzálni, kielégíteni a vágyaikat, mittudomén, de, hogy mi a megoldás azt nemtudom.

Azthiszem túl sokan vagyunk egy túl kicsi helyre összezárva, és mindegy, hogy mit, de emberek mindig kitalálnak valamit amivel a saját terükből kiszorítsanak bizonyos egyedeket. És ráadásul ezt valszeg tudat alatt teszik. Egy csomó ember pl. aki "pletykákat terjeszt", nem is veszi észre, hogy egy bizonyos kétes eredetű információ rajta keresztül jutott el valahová, ahol romboló hatást váltott ki stb.

 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Tom0032009. május 30. 12:18
 
 
Az a baj hogy ha nincsenek komoly szándékai és megtetszik neki a sok színes, csilli villi dolog amiket lát és gyakran használja, félő hogy deformálja az emberi személyiséget. Ez nem játékszer, se nem party drog ahogy oly sokan használják, inkább egy kulcs hogy többet lássunk a belső énünkből, mint amennyit a ránk aggatott szabályok, elvárások, értékrendek megengednek.
Vezető nélkül főleg az elején nem szabad belevágni, mert nagyon veszélyes. Sokszor annyira el tud keveredni az ember a hirtelen kapott tudás közt, hogy nem képes kiválasztani mire van szüksége és mire nem, bepánikol és akár hosszú ideig nem mer újabb alkalmat keresni a tudattágításra.
aethernum: Ha nincs segítőd, feltétlen keress. Ha máshogy nem, próbálj meg ismerkedni itt a fórumon, hátha lakik melletted egy segítőkész veterán akivel nekivághatnál az útnak!
 

 
 
>>> Képernyőrecsavarodva <<<
chucknorris1002009. május 30. 11:36
 
 
áákkkákááááá Istennek nehézz
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
jasszer2009. május 30. 11:30
 
 
Tester: próbálkozom a már említett terrárium ventivel, sajnos nehezen kaptam olyan potmétert amivel kellően le lehet lassítani a ventit...

Vermikulittal kapcs.: én a petnet.hu-ról rendeltem, ott kiszállítással együtt kerül annyiba, mint az eddig próbált belvárosi boltokban.
 

 
 
>>> Tudathasadás vs skizofrénia <<<
retek2009. május 30. 10:08
 
 
meta - ráadásul ezt próbáltam veled máshol is közölni - szerintem nem egy ember leszarja, hogy rád lehet-e ragasztani egy mondvacsinált "betegséget" vagy sem, hogy elhiszik-e rólad vagy sem, vagy te magad elhiszed -e... tedd ezt szerintem te is, annyira nem nehéz :)
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
badtRIP2009. május 30. 09:25
 
 
Zumzala, most látom csak, hogy arra kell, hogy megállítsd a világot. Ez így igaz. :)
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
badtRIP2009. május 30. 09:21
 
 
Cellux teljes mértékben igazad van, ez egy ugyanolyan leírás mint a többi. Lényegében két filozófiai irányzat létezik. Ezért érdemes megvizsgálni, hogy az adott elmélet melyikbe tartozik. Természetesen az egyik a kiút, a másik az örök körforgás. Akik nem ismerik a kiutat, azoknak nem létezik más mint az örök körforgás. A harcos ismeri a kiutat, mivel külömbséget tesz az ismerő az ismert/ismeretlen és a megismerhetetlen között és természetesen nem tagadja az örök körforgást sem, csak ugyebár ő tud a megismerhetetlenről is. A másik elméletet nagyon jól reprezentálja Zsuzsk4 hozzászólása, mivel ő nem tesz külömbséget az ismerő és az ismert között sem. Ha valaki azt hiszi hogy ő a keze vagy a lába, akkor egyértelmű hogy az útszéli fa is ő, mivel az a fa ugyanolyan anyagból van mint a keze. Még a gondolataink is ugyanolyan energiából vannak, mint a megfogható anyag, ezért beszélnek manapság olyan sokat a gondolat teremtő erejéről. Csak arról nem szólnak hogy, ki az aki a gondolatainkat irányítja.

Zumzala, elmondanád mit szeretnél kezdeni azzl a rengeteg erővel amit összegyűjtöttél? :)
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
graveworm2009. május 30. 09:18
 
 
Megse kell, kaptam nagynehezenn egy ceget ami forgalmaz perlitet. Hullok tojasanak keltetesehez vagy mihez :D
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
tripster2009. május 30. 05:28
 
 
Tom003: nem írta, hogy milyen célokkal vág bele. Lehet az a célja h "mosolyogva végigflashelje az estét". Nem mindenki mazochista mint te meg én :D Annyit írt h "nincs túl sok tapasztalata", és nem írta h lenne egy tapasztalt vezetõje.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
scp2009. május 30. 05:14
 
 
escort: írtam neked mail, plíz csekkold.
 

 
 
>>> Holotróp légzés <<<
++THC++2009. május 30. 05:01
 
 
Gén szakértelmére lenne szükségem, ugyanis kipróbáltam ezt a légzést..

kb 4 perc után abbahagytam...gondolom nem kell részleteznem miért. Az egész testem lebénult, a szívcsakrám környékén áramütés szerű szorító összehúzódásokat éreztem, mintha valaki dobolna rajta. A kezem teljesen görcsbe rándult, a lábamból kiindulva pedig egy rettenetesen erős nyomás indult meg felfelé a testemben, mintha egy csövet tolnának egyre fejlebb. Ez a nyomó energia jobb és bal oldalon egyaránt megvolt (csakh politikailag semlegesek legyünk ) Amikor abbahagytam a bordám környékén állt meg és kb 10 perc kellett mire visszanyertem a normális test érzékelésemet, de még mindig bizsergek itt ott. Olvasok olyan beszámolókat, hogy valakik ezt egy óráig csinálják. Élnek ők még???
Majd megkérdezem tanítómat is, csak nem merem neki elmondani a felelőtlenségemet, mivel azt mondta kérdezés nélkül ne kísérletezzek, pláne nem összeolvasott dolgokkal. Ezért kérdezlek most téged, hogy ez mi a fene volt??? Mert oké, meg lehet magyarázni a hirtelen oxigéntöbblettel, de itt valami több volt szerintem...Mi lett volna ha tovább csinálom? Van ennek köze a kundalinihez? Mert egyes források szerint van. Én konkrétan a frászt kaptam, azt hittem, hogy vége, infarktus. A kérdésem annyi, hogy feleslegesen ijedtem meg és ez a légzéstechnika hatása és el kellett volna engednem magamat, vagy jól érzem, hogy ez elég veszélyes művelet? Ha nálam ilyen hatással volt 4 perc után, aki valamennyire már járatos a test és tudat irányítási módszerekben akkor mi lesz azokkal akik teljesen felkészületlenül esetleg tovább csinálják mint én. Mi lett volna ha én is tovább csinálom?
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
escort2009. május 30. 00:26
 
 
Köszi! most újra fejlödik. a legolcsobb magot vettem a W.L.-töl, de jövöhéten megyek veszek valami komolyabbat.aztán majd elválik mi lesz. egy kiszuperált pc házba nevelgetem, nem túl komoly felszereléssel az egész zirka 1000 + 500(tápszerböl) kijött. de azt hiszem legközelebb komolyabbal probálkozok.
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
Én+te+ö=gén2009. május 30. 00:23
 
 
Castle Clout kicsit bugzik, pld. ha a végénél a hiscore kiírás elött reseteled, akkor az eredmény lenullázódik, de megmaradnak a szerzett pluszok (nagyobb súly, nagyobb kö). Viszont néha az eredménytábla is beépül a háttérbe, ami zavaró.

Szerencsére itt a folytatása, ami szebb, jobb és van Level Select is benne:
Castle Clout - Return of the King:
http://www.keepbusy.net/play.php?id=castle-clout-return-of-the-king
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
Zsuzsk42009. május 30. 00:23
 
 
A magány az egység érzésének hiánya.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Zsuzsk42009. május 30. 00:19
 
 
a hétvégi jegyet már csak ott lehetett régen megvenni eddig, bár én is néztem nincs kiírva sehova, hogy mennyi lesz
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
helio*2009. május 29. 23:54
 
 
"Sokban csalatkozik az, ki sokat próbál, s többször hibázik az, ki ébren van, mint ki alszik."

Széchenyi István
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
Smokey2009. május 29. 23:52
 
 
Hallot vki mostanába rendes kristályról ami nem por formába van?
 

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
goloka2009. május 29. 23:36
 
 
Nekem az LSA sem járt semmiféle kellemetlenséggel, leszámítva, hogy az elején egy kicsit hányingerem volt. De nem volt semmi durvább.
 

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
precíz2009. május 29. 22:52
 
 
Környezetem és sok beszélgetés alapján mondtam, hogy az lsd kevesebb fizikai kellemetlenséggel jár.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
graveworm2009. május 29. 22:31
 
 
Azt szeretnem megkerdezni, hogy a Pf-hez lehet vermikuliton kivul valami mast hasznalni? pl osszetort mufoldet (az az atlatszo kis bogyo ami kb 20x-ara no mert megszivja magat vizzel) vagy macskaalom vagy akarmi? Mert sajnos nem all modombann vermikulitot szerezni :(....(itt nalunk csak agyaggranulatom kaphato)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Tom0032009. május 29. 22:07
 
 
tripster: kérlek olvasd el hozzá az utána lévő dolgokat is amit írtam! :)

Amúgy most lehet finomkodni, de nem hiszem hogy aki enteogén célokkal vág bele, annak az a célja hogy mosolyogva végigflashelje az estét, hanem hogy tanuljon, tudatot tágítson, rendbe szedje magát. És ezek a dolgok nem könnyűen, néha kellemetlenek. De a legtöbbet én azokból az utakból tanultam amik sokszor szinte szétszedtek belülről... majd végül összeraktak egy jobb formába.

Vezető azért kell hogy a felesleges és vélt parákat leküzdjük. Viszont vannak dolgok amiket nekünk kell leküzdenünk.

Persze nem mondom hogy mindenki kezdjen 3-4 lapokkal, de a túlzott finomkodás csak felesleges flash hajszába csapja át az önismereti "tréninget". Jó belső és külső körülményekkel, vezetővel 1 lap nem árthat meg. (főleg ha már volt triped!) ha meg valami nem stimmel akkor felesleges erőltetni még a negyedet is, csak árt és nem használ.
 

 
 
>>> Kratom (Mitragyna speciosa) <<<
tomolino2009. május 29. 21:26
 
 
2 órája kipróbáltam... 20 grammból tea!
fél órája kezdett hatni... kihánytam még a reggelimet is...
most jól vagyok.
nagyon megérte az árát... :S:S
ha ezt tudom, inkább veszek 2l bort, attól is tudok hányni, csak nem ennyit
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
hejhó :)2009. május 29. 21:13
 
 
Nekem a G**rban volt az első masszívan rossz utazásom, nem badtrip, de szar volt. [sokal inkább a rossz része dominált mint a jó.]

Mondta a barátom hogy Ez Tényleg Erős Lesz. Odamenet bekaptam felet, 1 óra múlva nem éreztem annyira a hatását, rádobtam a másik felét.
Sajnos nem az volt az a jó setting (tömeg, hatalmas killerkedés) és reggel 6 kor zárt a hely, megjegyezem éjfélkor indítottam.
Inkább egyedül voltam mint sem. Akivel együtt mentem oda az tudta mire készülök meg is kértem hogy vigyázzon rám valamelyest, de bealudt :) :(
Csak magamra haragudtam utána, mert én tettem a nyelvemre a felet aztán a két negyedet.
Viszont egy fontos élménnyel lettem gazdagabb.
Most már vennék be megint hasonló mennyiséget, de megfelelő előkészületekkel.

deeptrip: igazad van, mert csak a tudat egy specifikus részére hat, ki lehet ismerni és meg lehet tanulni vele bánni.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
tripster2009. május 29. 20:58
 
 
Tom003: nem biztos h jó arra buzdítani egy kevés tapasztalattal rendelkezõ embert, h vállaljon be többet. Nekem 1 laptól volt már elég durva tripem (fajtája és embere válogatja), szal biztonságosabb az elsõre fél, aztán ha 1.5 óra után kevés, akkor még lehet rátolni. A végeredmény ugyanaz....
 

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
goloka2009. május 29. 20:40
 
 
Wonderstag: örülök, hogy másnak is hasonló mély érzéseket tudott okozni, mint nálam. Beszámolót nincs kedved írni esetleg?:) Egyébként én LSD-t nem próbáltam, és nem is szándékozom. Teljeskörű spirituális élménnyel szolgált az LSA is, ugyanakkor tényleg nem volt semmilyen rossz érzésem/hányás/iszonyat brutál rosszullét, mint amit oly sokan leírnak eltekintve az enyhe kezdeti hányingertől. Kivonatolással minden bizonnyal ez is megszüntethető lenne. De különben is van ezekben a "rosszullétekben" valami lelkileg megtisztító. Talán nem is baj, hogy ez is az élmény részét képezi bizonyos esetekben. A hatásait feldolgozni persze már komoly spirituális krízis, feladat...

preciz: szerintem mindkét pszichedelikum okozhat nemkívánatos mellékhatásokat, ugyanakkor vannak olyanok is, akiknél semmi ilyesmi nem jelentkezik egyik esetben sem. Úgy értem, korántsem biztos, hogy az LSA mindenkinél rosszullétet okoz az LSD pedig nem.

Béke
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
deeptrip2009. május 29. 20:20
 
 
Jó papírból fél is bőven be tudja adni, kellő tapasztalattal negyed is, de persze kinek mi...
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Petyus2009. május 29. 19:19
 
 
Flesses kép, 17,27 GIGApixel(!) lehet zoomolni is....

http://www.yosemite-17-gigapixels.com/GlacierPointZoomify.htm
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Tom0032009. május 29. 19:08
 
 
Szerintem amíg nem ismerkedsz meg néhány rázósabb élménnyel, addig úgyis azon parázol hogy vajon melyik pillanatban jön elő. Lehet hogy elsőre szar lesz átesni rajta, de utána a későbbi tripeken pontosan tudni fogod mi miért és mikor jön elő és hogy hogyan kezeld le. (ezért fontos az első "nehezebb" utazást követően nagy szünetet tartani és kielemezni mi miért történt. )

Szerintem is vállald be az egyet ha van egy olyan segítő aki tapasztalt az ilyen ügyekben és alapból megbízol benne. Elkerülendő a fennakadásokat, fontos lehetőséget biztosítani a különböző helyszínekre, zenékre, fényviszonyokra. Sokszor segít pl ha átmész egy másik szobába vagy mondjuk kiülsz egy világosabb részére a háznak, vagy lehetőség szerint sétálni az erdőben. Kerüld a tömeget és ha kell, ne legyél magányos.

Nekem pl a leggyengébb tripem eddig is csak 1 lap volt. A lényeg hogy egy darabig ne keverd, akkor se ha nem túl erős az utazás. (a fűtől nagyon durva dolgok jöhetnek elsőre elő, csak óvatosan!)
 

 
 
>>> Tudathasadás vs skizofrénia <<<
tripster2009. május 29. 19:00
 
 
Nézd a jó oldalát - ha mások szerint "kattant" vagy akkor nyugodtan csinálhatsz bármit, anélkül hogy magyarázkodnod kéne. Sokkal kényelmesebb mint "normálisnak" lenni :)
 

 
 
>>> Tudathasadás vs skizofrénia <<<
metametta2009. május 29. 18:40
 
 
nemtom. ha el lehetett hitetni, akkor van benne valami. simán elhiszem, hogy elmebeteg vagyok, akaratgyenge, bezárult lélek, akinek iszonyatos outputja van. két pszichiáterhez jártam eddig, mert én is látom, hogy nem vagyok normális bizonyos értelemben -bár nemtom ez mennyire a biokémiám eltérése iatt van és mennyi ebből az ismétlédő csapdahelyzet, stb...- az egyik pszichiáter felírt már nekem antidepresszánst, amitől totál motiválatlan lettem, a másik felírt egy antipszichotikumot, amitől az utca közepén lefeküdtem és széthallucináltam magamat, de mozogni nem tudtam. marad az abszolút tiszta életmód, munka, meditatív tevékenységek, sport és a kevés agyalás és a szociális érintkezés kerülése jelenleg.
 

 
 
>>> Tudathasadás vs skizofrénia <<<
cli_hlt2009. május 29. 18:29
 
 
Szerintem kedves, szimpatikus ember vagy mind a fórumon, mind személyesen. Elég buta és szívtelen dolog ilyesmit terjeszteni valaki háta mögött, érthető, ha megsértődtél. Mindazonáltal azt javaslom, hogy ne hagyd magad rosszkedvűsíteni mások melléfogásai által.

Fel a fejjel! :)
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
cli_hlt2009. május 29. 18:23
 
 
Dzsízösz...

Még ezt is nehezen magyaráztam meg az anyósomnak! :D
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
omg2009. május 29. 17:16
 
 
as big as your house :D:D:D
 

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
precíz2009. május 29. 16:26
 
 
Kinek a pap, kinek a papné....
Ha az lsa tartalmú növények nem okoznának kellemetlen tüneteket, már valószínűleg ugyan arra a sorsra jutottak volna mint az lsd.
Ilyenkor kicsit örülök a gyomorforgatásnak.
Mindemellett szerintem nem lehet egy napon említeni a két anyagot.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
authorized2009. május 29. 16:20
 
 
bocs,még annyit szeretnék kérdezni,szóval a hétvégi jegy csak és kizárólag a helyszínem lesz kapható? esetleg pesten is beletne szerezni?spybabában,vagy másutt?
köszi
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
authorized2009. május 29. 16:15
 
 
köszönöm szépen.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Elma_MAn2009. május 29. 15:55
 
 
authorized: Csak azok vannak amiket kiírtál, vagy hétvégi jegy. (a hétvégi jegy sem lesz valami olcsó szerintem..).
 

 
 
>>> Tudathasadás vs skizofrénia <<<
metametta2009. május 29. 15:45
 
 
tegnap egy társasági eseményen általam először látott emberek megkérdezték, hogy tényleg skizofrén vagyok-e, ki kezel, mivel, merthogy az engem ismerőktől egyértelműsítve ezt hallották. iszonyat szarul esett, elképzeltem, ahogy e hoax után következő lépcsőként kényszergyógykezelésre küldenek, folyik a nyál a számból, borzasztó gyógyszerekkel tömnek tele, mindezt "jóakaratból". mindenestre a hiba nyilván a viselkedésemmel van, ha ilyeneket simán el lehet terjeszteni rólam. elég rosszkor jött ez a dolog. most asszem kerülnék mindenfajta társaságot. a gyerekeimet kivéve. azontúl, hogy rohadt dolog, veszélyes szemétség is ilyeneket terjeszteni bárkiről. soha nem tudható, hogy mennyire érzékeny személyről van szó. még mindig nem tudom eldönteni, hogy a nem túl okos lányka, aki először mondta, találta-e ki, vagy pedig tényleg az ismerőseim terjesztik. nem is érdekel. jól visszaüt majd rájuk a saját butaságuk. most azonban távozom e webhelyről is, és mivel elég sokszor játszottam itt -is- furán a szavakkal, illetve sok esetben kiadtam így-úgy a lelki, szerelmi, szellemi problémáimat, kérem a szerkesztőt, hogy ezen a hozzászóláson kívül törölje a többit. elegem van ugyanis a lúzer szerepből. köszi.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Erebos2009. május 29. 15:21
 
 
júni 6 túzraktéré :D:D
 

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
wonderstag2009. május 29. 15:18
 
 
Nos, megismerkedtem a kis hawaii törpével. Számomra egy új mérföldkövet jelent a hallucinogén szerekkel való kísérleteimben... Ezek után azt mondom: bolond az aki papírra költi a pénzét, ami nemcsak drága, de jogsértő is egyben! Ez az én véleményem. píísz
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
cellux2009. május 29. 15:06
 
 
És azt honnan tudjuk, hogy az "erő összegyűjtése" nem egy ugyanolyan projekt/elmélet csak, mint az összes többi?

Ha jól érzékelem, a varázsló-mentalitásban is felosztódik a világ jóra és rosszra (jó: erőgyűjtés, nemtevés; rossz: "káprázatban" való elmerülés). Ez nem ugyanaz a játék, csak egy kifinomultabb intelligenciához igazítva?
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
paradicsom2009. május 29. 14:36
 
 
castle cloutban 39000... de nem értem, a bónusz körben csináltam vagy 8500at, aztán meg kilépett a menübe... még el sem mentette a rekordot
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
Zumzala2009. május 29. 14:35
 
 
Önvaló, önmegtagadás, elme, egó, anyag, vágy és még sok más fogalom kevarognak a fejekben. De ez mind csak a köznapi világ leírásának része. A varázsló célja az összegyűjtött erő segítségével megállítani a világot és kilépni ennek a leírásnak a csapdájából, hogy végre olyannak lássa a dolgokat amilyenek és nem olyannak amilyennek előírták hogy látni kell azokat. Az erő összegyűjtése az egyedül lényeges a nemtevés és más eszközök segítségével.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
hejhó :)2009. május 29. 13:44
 
 
az UH párásítóhoz van egy kiegészítés amivel meg lehet szüntetni a túl nedves levegőt.
ahol jön ki a pára oda felerősítesz méter slagcsövet és azt vezeted be a terkóba. A csőben lecsapódik a fölösleges pára, de vigyázz, mert ha függőleges irányú kanyar van benne akkor ott megáll a víz és mindent elront. Extra feature ként eloszthatod a csövet többágra vagy tehetsz bele h2o2-t.
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
Zsuzsk42009. május 29. 13:31
 
 
Szerintem meg a tested a részed és minden ami a részed te vagy, tehát te vagy minden végsősoron, minden létező és nem létező, mivel midnen összetartozik, egyedül csak a szintek változnak, milyen szorosan kapcsolódunk össze, nyilván az utszéli fa kevésbbé én mint a kezem, a kezem meg kevébbé én mint az egóm, az egóm meg kevébbé én mint a lelkem... /rolleyes
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Zsuzsk42009. május 29. 13:06
 
 
Lesz egy buli június 6. szegváron a csordajáráson, gyertek el ti is ^^
 

 
 
>>> GHB, GBL, Gina, Dzsina, gamma, "folyékony ecstasy", felnitisztító <<<
tripster2009. május 29. 12:15
 
 
Gondoltam utánajárok, hogy a GBL valóban "bármely boltban kapható"-e, ahogy az iWiW körlevél állítja. Végigjártam a környéken található összes autósboltot, festékboltot, benzinkutat, alufelni szervízt, eredmény: még csak nem is hallottak róla.
 

 
 
>>> Drog túlélési fórumjáték (1.kör, kézi) <<<
hejhó :)2009. május 29. 12:08
 
 
LSD 15
Psilocybin 13
Meszkalin 11
THC 10
Salvia 9
MDMA 8
LSA 8
Ayahuasca 7
N2O 6
N,N Dmt 6
2C-I 5
Ibogain 4
5-Meo-Dmt 4
Légyölõ galóca 2

ls D=>A
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
authorized2009. május 29. 12:04
 
 
utána néztem de úgy látom sikertelenül.tényleg nincs az ozorára napijegy?csak 80-95 eurós többnapos?
tudnátok nekem segíteni,ha mégis lenne?
köszi
 

 
 
>>> A pszichedelikus képzőművészet <<<
butterfly2009. május 29. 11:06
 
 
engem ezek ragadtak el nagyon!

nwhttp://www.kenart.net/blue.htm#top

http://www.kenart.net/darkwaters.htm#top
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!