DAATH

Az ártatlanság tudatlanság.

Soren Aabye Kierkegaard

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (58026 - 58045)

 
 
>>> Mi tartott vissza, amikor halálvágyad volt? <<<
natural2008. május 30. 17:07
 
 
Deeply88:

honnan tudhatod, hogy bárki másnak a bőrében jobb-e egyáltalán, mint a tiedben.....minden annyira viszonylagos.
lehet, hogy történik vele valami, ami miatt már nem is olyan jó neki, vagy lehet, hogy nem is olyan jó neki, mint ahogy az látszik.

ha megismersz egy helyes lányt és az elején azzal kezded, hogy parázol, hogy elveszíted, akkor lehet, hogy érezni fogja, hogy bizonytalan vagy, nem? és lehet, hogy nem fogja tudni, hogy miért vagy az, de ő is bizonytalan lesz. és lehet hogy nem tud bízni az egész kapcsolatban ettől és esetleg így szépen meg is teremted, hogy elveszítsd. És ekkor mondahatod magadnak, hogy ugye megmondtam, tudtam én, hogy így lesz,...stb.

rossz, ha csalódtunk és rossz, ha bántottak, de ha nem tudunk bízni többé senkiben és semmiben, akkor "elpusztulunk".
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
saamaan2008. május 30. 17:06
 
 
Cauldfield: Na igen, ezért kértem definíciót a bad tripről, a te definíciód szerint még nem volt bad tripem és olyat nem is akarok, a gyengébb definíciók szerint már igen, de akkor szinte mindenkinek volt már aki kísérletezett ezekkel a szerekkel. Az meg nagy hülyeség, hogy a bad tripből lehet a legtöbbet tanulni, simán lehet tanulni egy első perctől az utolsóig eufórikus tripből is nagyon sokat. Meg egy idő után már tudod, hogy most érdemes-e vagy sem útra kelni. Ha túl gyakran érzed, akkor baj van, ha soha akkor áruló vagy :)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. május 30. 16:13
 
 
Szín: zöld
Logó: korona / Rolex
Forma: kerek

Hátulján felező. Kegyetlen rossz, keserű íze volt, hatását tekintve sem volt túl jó, nálam kb. 2 óra múlva hatott haveromnál 1 óra...háááát buliban elvoltunk elvoltunk de semmi komoly. 3-3-at ettünk az elsőt éjfél előtt nem sokkal, de reggel 6-kor már semmi hatás csak étvágytalanság álmosság.Legközelebb nem kell kapkodni utána az biztos.
Össz.: 10/5.5
 

 
 
>>> pszichologia - merre menjen <<<
xerfield2008. május 30. 16:13
 
 
Mást én sem tudok ajánlani, mint amiket te írtál. Szerintem írj a Soteriának is meg a Lótuszháznak is, mi a véleményük, vállalnák-e, mit kezdenének vele..Előbbi intzémény talán tapasztaltabb ezen a téren, nemtudom a lótuszosok fel vannak-e készülve egy ilyen szintű esetre, de majd ők biztos megmondják.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. május 30. 15:49
 
 
Szín: fehér (foltos)
Logó: ECO
Forma: kerek

Egyet bevertem kb. 2óra (lehet kicsit több) múlva nem bírtam megmaradni, nagyon komolyan felpörgetett és kb. 3-4 órán keresztül elvoltam egyel.
Nekem nagyon bejött, nagggggggyon jó volt 10/10.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Cauldfield2008. május 30. 15:49
 
 
attól dupla, hogy annak hívják, merthogy "dupla adagot csöpögtettek rá", de ez hülyeség is lehet, nincs megszabva milyen mérték az amihez képest dupla. vannak erősebb meg gyengébb bélyegek, a hofi az inkább erős szokott lenni. a "dupla" szerintem nagyrészt egy marketingduma, szokták még mondani hogy mert nem egy, hanem két cseppet csepegtettek rá..

még mindig ennél a szánékos bad trip kérdésnél maradva, egyre inkább úgy érzem hogy egyrészt ez baromi nagy hülyeség, másrészt meg mást-mást értünk bad trip alatt. az szerintem is normális jelenség, ha vannak feszülések, kattogások, fura, bizarrnak tűnő érzések, gondolatok. bad tripnek én azt nevezném, amikor valakinek a tudata annyira bedurvul, hogy nem bírja elviselni, abszolút elveszti a kapcsolatot a "reális" külvilággal, teljesen bekattan és nagyon szarul érzi magát, beragad egy olyan pokolba, amiből nemigen tud kikerülni, csak a hatás végeztével múlik el, de akkor is elég megviselt még az illető.
ilyen élményt - főleg ha már volt valakinek - szerintem rohadtul nem akar szándékosan senki, (max ha jön megpróbálhat nem ellenkezni vele, hátha mégsem lesz az bad és ki tud szabadulni az örvényből az aljára érve,) ha azt mondja igen, akkor nem tudja miről beszél..

se a tripelés, se a bad tripelés nem "gizda" dolgok.
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
deeptrip2008. május 30. 15:39
 
 
Amúgy nekem MDMA sokat dobott parlagon heverő német nyelvtudásom felelevenítésében Ozorán, amikor egy osztrák sráccal lógtam, aki egyedül jött le haverok nélkül.

Fűtől meg nagyobb lesz az aktív szókincsem és választékosabban beszélek.

Persze mindez csak azért van mert kevésbé vagyok nemott ahol vagyok. :)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
deeptrip2008. május 30. 15:31
 
 
Szerintem a dupla hofi csak marketing trükk, ha lehet ilyet mondani.

Bad trip talán az lehet, amikor feleslegesen él át az ember kellemetlen dolgokat. A felesleges alatt azt értem, hogy nem feltétlenül kell ez ahhoz, hogy megtanulja a leckét, hanem pl. azért van mert simán tiszteletlen/agyatlan/nem körültekintő a szerrel, szóval nem ideális set/setting.

A kimenetelét számítva is lehet valami bad trip, amikor rossz hangulat és összezavartság marad a trip után, de később ez is tisztázódhat, ami előrébb vihet.

Az, hogy egy tripben vannak húzósabb részek az szerintem természetes és egy testileg vagy lelkileg kellemetlen, fájdalmas trip is zárulhat jól sok tanulsággal, amire utólag szívesen gondol vissza az ember.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. május 30. 15:09
 
 
zole86:
Ha rákerestél volna a tabira az adatbázisban, akkor olvashattad volna, hogy lassú felfutási idejü (1-1.5 óráig szinte semmi hatás)...
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
Rudulf2008. május 30. 15:01
 
 
bővebben? :]
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. május 30. 13:55
 
 
Szín: fehér (piszkos)
Logó: ECO
Forma: kerek

Nem értem az embereket. Egy 1/2 felnitől hogy lehet beállni. Egy órája ettem meg 1-et és semmi hatása.
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
dzsezo2008. május 30. 13:38
 
 
Hello...na szoval,megneztem a Studio Ghibli muveket,egy parat,es azt kell mondjam h nagyon durva...aki szereti a meseket annak tutira meg kell neznie ezeket...
 

 
 
>>> pszichologia - merre menjen <<<
espeke2008. május 30. 13:29
 
 
!!

Help :)

Megismertem egy fiút a pszichiatrian, skizofréniával diagnosztizálták, jelenleg nincs bennt, csak kontrollja jár vissza, de ugye ő is, mint mindenki más 'ilyen ember' nem kap támogatást, csak marékszámra gyógyszereket. Arra gondoltam hát, hogy elkérema számát és felhívom, ajánlok neki vmi jobb lehetőséget. Nehéz helyzetben lehet. Azt hitte van egy kishuga, aki nincs. Elvileg. Szóval nehéz lehet neki, 20 éves mindössze, képzeljetek el, ha most elkezd ráakadni a sok szar kemikáliára... -segitség nélkül !

Már kicsit meginditottam ott bennt az antipszichiátriai mozgalmat :)

A lényeg, hogy segítség kéne. Zalaegerszegen lakik. Szerintetek mi SEGÍTHETNE neki?

Egyből a Sotera alapitvány (http://www.soteria.hu) meg a meta által említett Lótuszház (http://lotuszprogram.blogspot.com).

Annyi jutott eszembe még; hátha ismertek vmi terapeutát, helyet, alapitványt, irhatnék a Feldmár intézetnek is vagy Soteranak, mit javasolnak és kit mit hol.

puszi

dani

!!
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
sonek2008. május 30. 12:45
 
 
a bad tripről

a trip során ugye az érzékszervek érzékhatárai elváltoznak, egymásba mosódnak. ezzel együtt természetesen ezek szubjektív benyomásai is megsokszoroznak, sokkal több gondolat vág át a fejedet

a cső az, hogyha ezen gondolatok mindegyikével akarsz foglalkozni, és problémaként tekintve rájuk megoldani

ha sikerül a helyes gondolatok elkapnod, és megfelelően koncentrálni ezek továbbvitelére, akkor elkerülöd a negatív dolgokat (nekem volt egy haverom, aki a halott nagyanyjával tripelt (halu), de elmondása szerint rendkívül tanulságos volt)

kérdés: a dupla hoffmann-os az kettő darab matrica? vagy mitől dupla?
 

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
Hopax2008. május 30. 11:20
 
 
http://origo.hu/tudomany/20080530-gondolattal-mozgattak-majmok-egy-robotkart-filme
s-beszamolo.html
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
teletabi2008. május 30. 10:54
 
 
még videót is illesztettem be madbeat
olyan 100g gyantás hímből lenne kb 1g csoki....
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
saamaan2008. május 30. 10:50
 
 
Valaki definiálja már, hogy mit értünk bad trip alatt, mert nekem a faq kapcsán egészen más képem van arról, hogy mi a bad trip, mint az ide írkáló embereknek. Nem bad trip szerintem, ha az embernek vannak kellemetlen érzései vagy elkezd kattogni valamin, ha ki tud jönni belőle. Szerintem ez természetes, hogy előfordul, a bad trip meg a faq alapján valami kezelhetetlen dolognak tűnik, ahol külső segítség kell.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
acid rain2008. május 30. 10:43
 
 
Ez a szándékos bad trip ez olyan, mintha direkt azért innál, hogy hányjál tőle.
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
GDave2008. május 30. 10:16
 
 
szexi vagy nem?!

csodálatos alkotása az új évezred televizeldéjének. épp a minap ment a döntő a viván. hihetetlen. bejönnek az emberek. van egy zsűri (3 tagú csupa szép ember), és megmondják ott 3 másodperc alatt, hogy x szexi, y meg nem. mindezt úgy, hogy senkinek nem kell megszólalnia a versenyzők közül. csak a műsorvezető rikoltozik, toporzékol, tombol. hatalmas a feszültség. és akkor géza NYEEEEERT! juhééé. teljesen belelkesedtem én is. jobb, mint az összes megasztár, megatánc, megaszar, meg minden valóságshow együttvéve. olyan harmónia van a műsorban. annyira együtt rezeg ott mindenki. azt a színvonalat, amit képvisel (ami pedig igen alacsony) olyan hibátlanul hozzák. egyszerűen csoda. az ilyen műsorok után mindig elgondolkodom, hogy jó-e nekem, hogy nincs tv-m és csak a szüleimnél van esélyem ilyen és ehhez hasonló csodákra heti egyszer...

ami pedig még fantasztikusabb, hogy ilyen groteszk képeket meg jeleneteket leginkább trip alatt tud megélni az ember fia/lánya. meg persze a mónika showt bámulva, de az már szerintem valami durva addiktív drog. túlmegy a pszichedelikumok hatáskörén...

;)
 

 
 
>>> pszichologia - merre menjen <<<
Hopax2008. május 30. 10:04
 
 
Speedy18, király, örülök :)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!