DAATH

Általában csak azokat a dolgokat látjuk meg, amelyeket keresünk. Annyira, hogy néha ott is látjuk őket, ahol nincsenek.

Eric Hoffer

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (60041 - 60060)

 
 
>>> EVER GREEN <<<
teletabi2008. április 10. 10:22
 
 
nem hinném, hogy para lenne, ezzel már én is találkoztam.
Szépen visszavegelődik, viszont amíg kiülteted nem lenne gáz, ha a maradék sötét időszakban, amikor nem kap fényt betolnál neki, valami kis neont, hogy mégis :) nehogy elkezdjenek tovább virágozni. De amúgy fajtától is függ... a hashberrym pl 24órás fényben is virágozni kezdett, mert megsértődött, hogy nem tiszteltük meg egy hpsel, hanem csak egy árnyékos neonos vegetálóban kapott helyet.
 

 
 
>>> A fórumos találkozó <<<
Nargile2008. április 10. 10:10
 
 
Én megnéztem az új Ozora honlapot és komoly flashbackem volt, pedig nem is LSD-ztem vagy gombáztam tavaly Ozorán :)
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
Gomoa2008. április 10. 09:34
 
 
Pilu: Tudnál többet mondani a vad salátáról? honnét valo? vásároltad vagy gyűjtötted? Ha gyűjtötted hogy külömbözteted meg a keszeg salátától? ÉS a legfontosabb, hogy mennyit fogyasztottál és milyen formába?

Köszi előre is a válaszokat!
 

 
 
>>> DMT vagy halál? <<<
TheRottweiler2008. április 10. 09:33
 
 
Jim Dekorne könyvének kiegészítésében (?, a könyv megírása után jött rá a módszerre) olvasható, hogy a phalarisból egyszerű búzafűpréssel annak levét kisajtolva és azt elpárologtatva visszamaradó szilárd halmazállapotú szubsztancia szmókolható. [bár sajnálatos módon nem tiszta DMTről van szó, tehát óvatosan]

ha valakit érdekel a téma, egy időben rápörögtem a dologra, előkereshetem mneki a jegyzeteimet.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Ákimáki2008. április 10. 09:29
 
 
Deeptrip, a sportot azért odatettem volna még a felsorolásba, az "stb" elé:) (nem feltétlen teljesítmény sport, de annak is megvan a szépsége...:)

Shine-nal meg egyet tudok érteni, cimbi gondjára is ilyesmi lehet a megoldás.
A nehéz az, hogy van több lehetőség, de nem tudhatja előre az ember melyik visz közelebb a tényleges okhoz, és "megtisztuláshoz" (ha már ez a topc címe:)
pl. lehet emelni az adagot, vagy a settinget alaposan kitalálni, (amolyan személyre szabottan, nem feltétlen az általános javaslatok mentén.)
ezekkel a megoldásokkal az a baj, hogy nincs garancia, hogy ha mindent alaposan ki is találsz - tökéletes setting, tökéletes adag - akkor valóban megtalálod a megoldást. Sőt, igencsak benne van a pakliba, hogy úgy jársz, ahogy shine írta, és azthiszem könnyen elképzelheti bárki, hogy az adott helyzetben ez milyen következményekkel jár... mondjuk legjobb esetben talán csak 1 "nagy elkeseredettség, hogy minden hiába, mindent tökéletesen ktaláltál, mégsincs megoldás, és lenne már vége, és felejtenéd el, hogy a tökéletesen kitalált trippet így elkúrtad"
vagy (vagy inkább és:)
felejtenéd el, hogy miért is jöttél ide, és miért is találtad ki ezt az egészet, felejtenéd el már végre a problémádat, és trippeznél "csak úgy örömből, mint régen"...

na ez a váltás tuti nem fog menni sztem, és csak szar érzéssel trippelnél utána végig, mert azon küzdesz, hogy visszaszoríts valami szemetet, amit épp kitakarítani akartál...

végülis mi arra az egyszerü megoldásra jutottunk, hogy ha a szetting rendbe van, meg a drog is, és valami mégsem jó, akkor marad a szet, amit viszont nem savazás közben tud alakítani az ember. és pont itt a lényeg sztem...
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
KarelGott2008. április 10. 09:17
 
 
kert-ész:)tényleg csak gyomírtunk egy csöppet.mi van abban?ha olvasni ,vissza keresni nem tud,és követi az instrukciókat...i.j.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Nargile2008. április 10. 08:52
 
 
Coca Leaf: The Heritage of the Andes

http://www.drogriporter.hu/en/node/952
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
mertj2008. április 10. 01:59
 
 
szevasztok
én is kérdeznék, habár nem mint kezdő, annál felsőbb szint, de csak 1el =)
nekem megkellett válnom anyanövénytől bizonyos okoknál fogva, ami 18 óra alatt ment. kilett derítve, hogy nőivarú, 2 nap alatt megmutatta magát a fehér szálak12/12, aztán megin 18, de fehér szálak az uj hajtásokon is jöttek (de csak 2ő mindenhol) igazából nem tom para e vagy sem
szal ettől megkellett válnom 2 hete, de előtte azér levágatm róla amit lelehetett klónt és már 2 hete gyökeresednek (remélem), legalábbis idáig egyik se kókadt el:), viszont nem lámpafény alatt, hanem csak az ablakon ami bejön fény az van nekik(és kb most tartunk kb13orás nappaloknál), és a fehér szálak eleve voltak és ha ezek legyökersednek, és ittjön a kérdés!, gáz lesz e mikor kültetem hogy ezek a szálak kinnt vannak (beporzodnak?)
előre is kösz a választ, ha jön
mondjuk egy pro nak lehet ez is kezdő kérdés, de az az igazság nem emlékszem wtf...ujnak tűnik pedig tuti nem az =)
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Funkbwoy2008. április 10. 00:02
 
 
hehe 8)
 

 
 
>>> Cigarettációzis <<<
1xű2008. április 9. 23:38
 
 
psyzek, kerékpárral közlekedem harcművészetet űzök kéthetente 3 szor. szeretem mind a négyet, mert a dohányzás a negyedik.
azt mondom hogy mindent lehet csak mértékkel.
 

 
 
>>> N2O szeretünk kéjgáz <<<
1xű2008. április 9. 23:16
 
 
tegnap akartunk patronozni, de nem találtam sehol lufit.

a barátom mondta hogy jó lesz az lufi nélkül is majd egyből tüdőre nyomja.
mire én "oké, amikor kipukkadt a tüdőd és nem tudsz lélegezni akkor mesterséges lélegeztetéssel életben tartalak amíg jön a mentő."
végül kitaláltuk hogy egy puffer zacskót iktattunk a szifonfejre. az felfújódott és a sarkára vágott lyukon keresztül ki tudtuk szippantani a gázt. biztonságos volt és nagyon jó:) azt leszámítva hogy a betekerésnél egyszer kicsapott a gáz és enyhe fagymarásos sérülést szerzett a kezére.

 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
teletabi2008. április 9. 22:14
 
 
Tudom hogy itt mindenki biog*ci és a természettel egyéválva éli mindennapjait, de ha nem takarodnak a szemét takácsatkák, akkor át kell váltani náci gyilkológép üzemmódba, venni atkaölőszert a boltban, elolvasni rajta mi hogy merre , mennyi idő alatt bomlik le, addig nem fogyasztani belőle, így garantáltan kinyírod őket.

Ajánlatos permetezés közben mély hangon hörögni azt hogy "ájjem di gád of hellfájer end ááájm bringjúúúú" :D
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
teletabi2008. április 9. 21:59
 
 
Eyyooo Kertész-kolléga :) majd akkor jövőhét hétvégéje utáni héten ?:)

Narancsbandi, te még nem vagy azon a szinten, hogy oltogass :)))))))

Szerintem Karell is csak oltani akart :) gyomírtani kicsit a fórumon :D Mindegy...humor topiknak yooooazevörgín
 

 
 
>>> N2O szeretünk kéjgáz <<<
teletabi2008. április 9. 21:49
 
 
azt a kis szerkezetet nem szifonnak hívják ?:) Azzal eddig mindig tudtam lufit tölteni.... precízen ám :)
 

 
 
>>> N2O szeretünk kéjgáz <<<
Én+te+ö=gén2008. április 9. 21:22
 
 
precíz:
Amire gondolsz, az a "nitrous cracker" v. "nitrous oxide cracker".
eBay-en van néhány pld., de amúgy igen ritka. Szerintem nem is annyira praktikus - nem ideális dolog a lufinak, hogy közvetlenül ráereszted a jéghideg gázt. Akkor már inkább az üditöspalackra csavarható szifonfej, lásd e topicot a 350.hsz. körül.
 

 
 
>>> N2O szeretünk kéjgáz <<<
precíz2008. április 9. 20:06
 
 
Egy kis segítség kéne. Remélem ez még nem sérti a fórum szabályzatot, de nem tudna nekem valaki segíteni, hogy hol lehet venni olyan kis fém szerkezetet, amivel lufit lehet tölteni? Alábbi linken, amire gondoltam.
http://www.erowid.org/chemicals/show_image.php?i=nitrous/nitrous_collage2.jpg
Ha valaki tud segíteni, kérem dobjon egy mailt.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
kert-ész2008. április 9. 18:16
 
 
GLIALKA? NÁTRIUM?? CSIPETSÓ??? INFÚZIÓ??? KÉN???

Karelgott! Te mi a f*szomról beszélsz?! Ha tényleg ennyire nincs közöd a termesztéshez, akkor kár koptatni a billentyűzetet, ha meg csak szívatni akarsz másokat, akkor a kedvemért keress már egy másik fórumot!
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
orange.buddy2008. április 9. 18:15
 
 
És abban mi az igazság, hogy ha a Lady carneval-t dúdolod a növényeknek hatványozott sejtszintü fejlődést tudsz elérni?
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
precíz2008. április 9. 18:15
 
 
A datura metel inkább dísznövény státuszban van, és meg egyébként is tapasztalatlan lennék hozzá. De van olyan ismeősőm, aki tudja kezelni. Neki ültetek pár tövet.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
orange.buddy2008. április 9. 18:12
 
 
Karel nem tudod a Cyclon -b -t mikor kell magadra engedned fertőtlenités céljából?Mert szerintem ha nem sterilen dolgozol baj is lehet.A nátrium ionok konzisztenciája nálad ,hogy orientálódik a balra vagy a jobbra forgatókat részesited előnyben és iv- vagy im- adagolod ?előre is kösz.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!