 | 
Legfrissebb hozzászólások (10426 - 10445)
 |  |  | | | |  |  |  | | Gén, ettől bizarrabb dolgokat is láttam már, de valóban nem volt semmi. :)) Ami nekem érdekes, hogy még mindig vannak vezetők akik olyan módon veszik komolyan amit csinálnak, és az olyan módon gyógyító, hogy mégiscsak benne van a hagyomány. De azon hogy egy shipibo sámán előkap egy műanyag palackot, Coca Colás címkével, nálam még semmi nem überelt, még a kibelezett golyóstollal orrbafújás se, aminek szintén szemtanúja voltam. :) Amúgy pl. pont ez a camino rojo vonal preferálja ezeket az egyesítéseket, igaz, ők jobbára az észak-amerikai hagyományokat kapcsolták hozzá a meglevő dolgaikhoz, ilyet is láttam már, és néha még on mani padme hum is volt:) , néhány santo daime dal Jézusról.....és a legszebb az egészben hogy valahogy mégis megmaradt a szellemiség is. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Sziasztok! Most legyolo szezon van. Nem tud esetleg vki vmilyen helyet Bp-en talan a budai hegyekben van? Ahol lehetne szedni? Le vagyok égve jogsi nincs szal bp korul vhol. Köszi |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Nem mindent lehet leírni vagy elmondani. A tudat természetét tapasztalni kell, ugyan úgy mint a pszichedelikus élménynél, nem feltétlenül lehet elmondani. Körülírni lehet. Az elkülönülésről, a dualitásról rengeteg tanítás van. Sámán tanítások, Buddhista tanítások egyaránt. Számos kiváló könyv van ebben a témában, amit érdemes elolvasni. Tudok ajánlani számosat. Azonban ezek leginkább akkor érti meg az ember, ha magától vagy egy láma vagy sámán által bevetést kap a tudat természetében. Mint például mikor egy Dzogcsen Rincspocse bevezetést ad, a tudatod ürességtermészetébe. Akármennyi könyvet olvas el erről az ember vagy tanul, a tapasztalás messze más. Hiteles információt ilyen dolgokról, megvalósított személyektől érdemes kapni, avagy a műveikből. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Hali!
Szerintetek a daedalont, aminek hatoanyaga dimenhidrinat es szinten delirians viszont sokkal biztonsagosabb a del. Novenyeknel, erdemes kiprobalni? Erdekelne milyen lehet 1 delirians trip de a novenyeket nem merem megprobalni. Esetleg vki probalta mar? Tudom hogy van gyogyszer kategoria de gondoltam inkabb idevalo a hatasmechanizmus miatt. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | SZABADVERS RÓLAD
Egyetlen isten van: benned és sehol máshol nincsen, ez az egyetlen isten és másik nincsen! Rádbeszélnek egy kívül lévő zsarnok fantomot, lehúznak vele téged, így zabáltatják fel a lelkedet (=téged). Miután lelked a bálványimádók istene felzabálta, alacsony tónusra mégy és napi kondicionálással azon is tartanak, mivel az, akinek nincsen lelke, akinek a lelke nem él, az nem képes az alacsony (=2 alatti) tónusokat meghaladni, és mit tesz a tónusskálán, 2 alatt? Egyre csak VÁRakozik. Buta, bamba,ostoba tekintettel, apatikusan, mániákusan stb. VÁR egy KÍVÜLRŐL ÉS SOSEM ÉRKEZŐ "MEGVÁLTÓra", ahelyett, hogy felismerné a SAJÁT potenciáit, képességeit, és kiteljesítené, fejlesztené azokat.
Mert itt minden energia nálunk van és itt mi vagyunk azok (=az OK), ami hat. És mi a trükkös eszmék, trükkös ideológiák hatására lemond(t)unk önmagunkról és potenciáinkról, és egy ostoba, dekadens, alacsony tónusú társadalmat valósítunk meg (és tartunk fenn ... pontosabban lenn).
Minél inkább leragadt valaki az időnyomon, annál kőkorszakibb ideológiákban hisz (=azokkal azonosul, következésképp azokat is teremti).
...mert amivel azonosulsz, azt teremted!!!
Te magad vagy a teremtő és nincsen rajtad kívül semmilyen más(ik) teremtő! ...és az általunk teremtett világok összeérnek és áthatják egymást.
...és társadalmaink jelenleg az alacsony tónust támogatják.... ...ez maga is egy aberráció; egy olyan aberráció, amely még több aberrációt hoz létre... ...és mindezek mögött - többnyire a társadalom meghatározó pontjain - aberrált, dekadens és antiszociális egyének találhatók (akik aberrációt, dekadenciát és hanyatló tónusú társadalmat generálnak, hoznak létre).
Kettő viszálya mögött mindig van egy harmadik fél, aki jót nevet és a kettő viszályát szítja és éleszti, és mindhárom között ő a legbetegebb. Gyógyíthatatlanul beteg. Talán a kőkorszakban él, talán a középkorban.... valahol ott ragadt le az időnyomon vagy talán még sokkal régebben.
Szentkönyveitek bebizonyítják nektek, hogy ezt a valóságot nem ti teremtitek, szentkönyveitek alacsony tónusra visznek és egyre alacsonyabb tónuson tartanak benneteket, először test lesztek, aztán tömeg, halott tömeg (a skála alján, tehetetlen és már rég nem OK, már rég nem OKOZÓ).
Varázslók varázslatának áldozata lett. Elvették tőle a mágikus tudást, kapott helyettük üres és hiábavaló vallást. Többkilós szentkönyvekkel tolták tele a fejét és mindegyik lebeszéli őt önmagáról. Az első aberráció az, hogy őt teremtették, abban a pillanatban, amikor ezt elfogadta, máris lezuhant a tónusa (és már nem képes).
Nem segítenek sem az istenek, sem a plejádok és nem jönnek a reptiliánok, mert ennek az univerzumnak a teremtője te vagy. (bár átvertek téged)
Az teremtődik meg, amibe energiát helyezel, ezért akarják azt, hogy fordulj bizonyos dolgok felé (=odafordulsz és az energiáid elkezdenek oda áramolni és ezzel életben tartod azt a valamit)... ...mert mindig azt akarják tőled, hogy tartsd életben a mások dolgait (és ezzel ők túlélhessenek).
Ez valójában egy (aberrált) játszma. A vallások ezért térítenek (=hogy az erőid/energiáid feléjük forduljanak és így teremtsd és tartsd fenn őket). A TV, médiumok, internet ezért mosná az agyadat és ezért fordít el téged önmagadtól, hogy őket teremtsd és ők ezzel túléljenek. Ezért kapsz plejádi tanításokat, ezért kapod meg Jézust, ezért környékez meg a Sátán, ezért beszélnek neked "szeretetről", "Istenről" és mindenről, "ami csak szent".
Érted már? Kellesz nekik. (!!!) Nélküled ezek a fantomok nem létezhetnek. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | A "normális" alap tudatállapot szerintem azt jelenti hogy élj és mindent tegyél meg azért hogy fennmaradj vagy gyermeknemzés útján fennmaradjanak a génjeid és ez által "hallhatatlan" legyél. Ez az elsődleges prioritása a létezésünknek. De aki inkább a saját egoját helyezi ez elé, és megpróbálja az EGYETLEN életét úgy alakítani hogy minél többet tapasztaljon a körülötte levő világból az már deviánsnak minősül és furcsa, drogos, hippi meg ki tudja milyen jelzővel ellátott ember, mert nem az ösztönök vezérlik hanem egy "józan ész" ami válaszokat vár az élettől, attól ami körülveszi.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | note#1(for myself) : a koffein agyonadagolása valószínüleg nem túl egészséges, inkább meg kéne tanulni beoszatni az időt rendesen... ps.: vibráló képpel és remegő kezekkel amúgy se egyszerű koncentrálni/dolgozni, viszont valamiért a zene jobbnak tűnik, ötletem sincs miért, ilyet még sohasem tapasztaltam koffeintől |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | 1653. vacsad
Szégyen ez a hiteltelenség! |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Szín: kék Logó: Superman Forma: háromszög
nem még, de fogok vele találkozni. pillreportson is jókat írnak róla... negatív beszámolót még nem nagyon láttam. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | hogynelenne,sőt...csak okosban tolja mindenki. én nem vagyok az |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | TED Talk Fabian Oefner: Psychedelic science http://www.ted.com/talks/fabian_oefner_psychedelic_science.html
Swiss artist and photographer Fabian Oefner is on a mission to make eye-catching art from everyday science. In this charming talk, he shows off some recent psychedelic images, including photographs of crystals as they interact with soundwaves. And, in a live demo, he shows what really happens when you mix paint with magnetic liquid--or when you set fire to whiskey. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Szín: kék (világoskék) Logó: S / Superman Forma: háromszög
6860.
180-200mg mdma van ezekben a tabikban. Esetleg azóta találkoztál vele újra? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | sun5000: nem futnál neki mégis egy válasz kísérletnek? engem is igazán érdekelne. Nekem egy nagyon nehezen megválaszolható kérdésnek tűnik ifjúszenté. Vajon mi többet lehet erre mondani annál a jolly jokernél, hogy "azért mert ez a dolgok rendje" :) |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | kék superman... nem, kifelejtettem, hogy a végén még bedobtam a másik felét, de féltől szépen elmész.... :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | @subfish: A probléma szerintem nem az, hogy az egyik lételem a másik meg nem, ennél ez sokkal mélyebb. A lényeg, hogy a drog az idegműködést tolja el a természeses irányából valami nem természetes felé. Mit értek ez alatt. PL egy fájdalomcsillapító, mondjuk morfin. Amikor bököd az orvos akkor a természetes reakció az lenne, hogy befosol a fájdalomtól, de ez az ingerület nem vagy nem teljesen tud eljutni a megfelelő helyre a csillapítás miatt. Ugye normál állapotban nem lenne szükség ilyenre, mert nem nyeszetel az orvos, de mivan ha ilyenkor is használod ? Mi szükség van ilyenkor rá ? Ez nagyjából ráhúzható minden drogra. Valamilyen formában ezek azt módosítják ahogyan az ember feldolgozza a külvilágból érkező ingereket. Evvel nincs baj viszont az problémás ha az ember ezt arra használja hogy normális válaszreakció helyett inkább megpróbálja kiiktatni az ingert. Pl szart nem eszel mert büdös meg minden,és ez a természetes reakció ami okkal fejlődött ki a több millió éves evolúcióban, de ha mondjuk lehetne módosítani ezt az ingert olyanra hogy a szarnak valami nagyon jó íze legyen és azt ennéd. Nyilván ez egy kisarkított morbid példa de a lényeget érti aki akarja. Ha valaki olyan céllal piszkál bele az idegműködésbe, aminek semmi más célja nincs, minthogy elfedjen egy olyan ingert ami számára nem kívánatos az szerintem nem jó. Ez egyfajta szőnyeg alá söprés, amiből szükségszerűen problémák lesznek és ez nem használ senkinek. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | "Tudom, hogy ott vagytok valahol, hogy hallgattok, és tűrtök nap mint nap, még ha nem is mindig tudtok róla. De eljöttem, hogy segítsek, hogy elhozzam a világot, ahol a zene nem lakodalmas, a mozi nem multiplex, a mosópor nem intelligens, és a telefonod nem hazudik
szavak nélkül. Egy világot, ahol a hűségről nem a nyilatkozat jut eszedbe, és a kávé nem a legtöbb mi adható. És, hogy tisztán lássatok, adok nektek testvért, aki nem nagy, és világot, ami nem való. De most leteszem a telefont, mert elfogyott az apróm, meg biztos más is akar telefonálni."
-Horváth Jenő (Neon) |
| |  |  |  |

|