DAATH

Bármely kellőképpen fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától.

Arthur C. Clarke

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (22926 - 22975)

 
 
>>> Ayahuasca <<<
bufo2011. augusztus 2. 03:37
 
 
Ugy tudom pl Franciaorszagban mar jo ideje tiltolistan van a Harmalin Harmin Tetrahidroharmin, de lehet rosszul tudom, olvastam csak valahol.. :)
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
MrSandman2011. augusztus 2. 00:40
 
 
Nem tudom mennyire pszichedelikus, de a drogok biztos játszanak:)

http://www.youtube.com/watch?v=CZHWy6W00oM
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
dclxvi2011. augusztus 1. 23:10
 
 
még 2008 táján hallottam először róla

wiki meg a barátnőm :)

http://hu.wikipedia.org/wiki/Dezomorfin
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Protoplazma2011. augusztus 1. 22:19
 
 
Sziasztok

Új családtag vagyok a pszi-k között, de sok minden összejátszásaként kerültem ide, és van megtömve a kis pipám Silviával, valamint írom ezt nagy nehézségek közepette. G betűséknél jártam ma, aztán nem akart beindulni a kocsi...a lényeg, hogy rájuk nem lehet panasz. Ülök a pipám felett és gondolkodom, hogy izzítsak e. Egyet tudok, az életem első sikeres ilyetén izzítása után úgy harapta el a valóságot mint még semmi. Nem mertem engedni neki, kapaszkodtam, hogy elveszek, nincs visszaút, nem fogom tudni hol van az én jól megszokott átlátható és megérthető, bár ismeretlennel is teli világom. Fertőzött gomba szól diszkréten és én 100x javítok hogy összeálljanak a szavak. Visszaemlékszem, hogy vonaglottam az ágyon keresve az említett kapaszkodót...nyerni fog a kíváncsiságom érzem. Talán gyengédebb leszek és akkor Ő is hálásabb lesz. Sanszos, hogy még írok. :)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. augusztus 1. 21:14
 
 
Csak annyit, hogy igenis jó döntés ez a nicknév eltüntetés!
Teljesen mindegy hogy kinek írsz, válaszolsz, nem az illető kiléte a lényeg hanem a vélemény, a tapasztalat!

Princess voltam!
 

 
 
>>> Szorongás és egyéb pszichés betegségek leküzdése <<<
ideaweed2011. augusztus 1. 20:45
 
 
Bocs az írásbeli hibákért, senki nem hibátlan :)
Hit önmagadban még ami a legfontosabb és lemaradt.
 

 
 
>>> Szorongás és egyéb pszichés betegségek leküzdése <<<
ideaweed2011. augusztus 1. 20:40
 
 
Hasonló problémákkal én is küzdök, küzdöttem. A legfontosabb szerintem, hogy tisztázd magadban, hogy ki is vagy Te, mik a céljaid és ezeket hogyan éred el.Mert "célok nélkül álmok sincsenek" és egy álom nélküli világ vajuk be sivár. Az emberektől való félelemed alaptalan mint ahogy ezt te is tudod szóval ezen kár stresszelődnőd.
Én ezt úgy oldottam meg, hogy azt gondoltam ki, hogy ők a mátrixom részei és akármit csinálok az "Ő" negatív, irigylő, ócsároló vagy megvető véleményük fabatkát sem ér számomra. De persze ennek elengedhetetlen keléke az, hogy magamban tisztázom azt, hogy ki vagyok és mennyit érek. Ezt tanácsolom neked is!
Lépj át saját korlátaidon szabadulj fel törj ki saját magadból.
Persze ez nem könnyű feladat kitartást, összpontosítást és időt igényel de megéri ! A másik, meg pozitívan gondolkodj másokról mert, ha így teszel akkor megváltozik a szemed látása és pozitív emberek kerülnek a képbe vagy épen pozitív irányba változnak és ez jó. Szóval ne ad fel fel a fejel kitartás! Remélem rendeződik minden bent is kint is.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
hlm2011. augusztus 1. 20:08
 
 
De én nem arról beszélek, hanem a videóról. Létezik ez a krokodil és tényleg ennyire durva vagy csak...
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
kep2011. augusztus 1. 17:27
 
 
Írtam mailt!
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
costa2011. augusztus 1. 17:15
 
 
kérdezz itt mert már mindenki lent van :)
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
kep2011. augusztus 1. 15:04
 
 
Sziasztok!

Aki jártasabb Ozora látogatásában, kérem írjon. Talán kérnék egy kis segítséget, instant-chat preferálva -gmail előnyben...
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Tom0032011. augusztus 1. 14:33
 
 
Feláll a szőr a hátamon a végétől ^^ de az egész brutális

http://www.youtube.com/watch?v=wZhkfwrxNOc
 

 
 
>>> Honnan ismerni meg a San Pedrot? <<<
Kada2011. augusztus 1. 13:13
 
 
Sziasztok!

Nyaralásom során erre bukkantam:
http://kepfeltoltes.hu/view/110801/DSCN2340_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/110801/DSCN2339_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerintetek San Pedro?

Köszi: Kada
 

 
 
>>> Buddha, Jézus, Mohamed és barátaik <<<
neutroncsillag2011. augusztus 1. 00:22
 
 
.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. július 31. 23:17
 
 
Szín: babakék
Logó: Playboy
Forma: kerek

Hát nem tudom, hogy mi lehet de annyi biztos hogy MDMA mentes.
Annyit sikerült vele elérnem, hogy 33 fok melegbe a tűző napon fázzak.
Valószínűleg tartalmaz MCPP-t, de ízre nem csípett.
Kerülendő.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Soproni2011. július 31. 21:31
 
 
Megígértem, hogy beszámolok mi lett a kiöregedett PF sütikből készített szalma teleppel: kuka.
Baromi lassan szőtte be dwe még a sok idő után sem volt meggyőző a dolog. Csináltam hát egy tejesen friss telepet is friss köleses oltással. Ez gyönyörűen megindult és kb. 2 hét után szépen beszőtte a szalmát.
DE
Valaki mondja meg pls, hogy miért nem fordul termőre? Már olyan régen van a terráriumban, hogy 100 flush is lejöhetett volna róla, de mindössze 2 erőtlen kis korcs gombatestet sikerült felmutatnia. Azóta semmi...
Mi lehet a baj? Mit rontottam el? Mindent a Let's grow mushroom! videó alapján csináltam (csak én 2 literes telepet kreáltam).
A válaszokat előre is köszönöm.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
mental_disorder2011. július 31. 21:24
 
 
Másik csapat

http://kepfeltoltes.hu/110731/676478640123_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
deeptrip2011. július 31. 20:52
 
 
Mivel mdpv-ről beszélnek a magyar videóban és utána a már említett desomorfin hatásait mutogatják ezért természetesen nem igaz.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
hlm2011. július 31. 19:41
 
 
Most akkor igaz, vagy kamu az egész. Valaki azt írta hogy egy régi videó felvétel.
Ha így van, akkor tényleg nem szabad egyetlen hírt sem elhinni a médiából, ami nem valóságos tényeken alapul. Azért durva ilyennel szórakozni.
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
tester2011. július 31. 19:26
 
 
"Csak tabletta infó"-s topikban jött fel hogy minden tabit lehet hamisítani, szerintem ez már akkor megtörténik amikor a jó tabit nyomják.
Csinálnak 100,000 jó tabit meg mondjuk 10,000 rossz tabit ugyanazzal a nyomással ugyanazzal a fillerrel csak a hatónyagot hagyják ki belőle, aztán vagy összekeverik a jóval vagy külön passzolják el.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. július 31. 18:43
 
 
Szín: fehér
Logó: Playboy
Forma: domború

mind2 oldalán domború, peremes
vidámság, jókedv, pörgés, tombolás
már többen mondták, hogy mdxx, megint csak megerősíteni tudom ezt a gyanút

emellett találkoztam rózsaszín konnektorossal, amivel sajnos nemtudom mi lett:D csak hogy tudjátok hogy van olyan is..
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Evoix2011. július 31. 18:13
 
 
Átültettem nagyobb cserépbe a növényem.
A termőközeg KB. fele - fele arányban föld és tőzeg. Vágott füvet nem mertem belekeverni.
A föld , gyenge minőségű általános virágföld , sajnos még agyag is volt benne , de a naggyát kiszedtem belőle. A Tőzeg meg inkább , csak tőzeg port , a nagyobb darabokat kerültem. Így végül nagyon finom földet kaptam. Dizájn kedvéért tettem bele egy kis hungarocelt is.
Figyelembe véve azt is hogy kezdő vagyok , agyag cserepet választottam , hogy nehezebben bírjam kirohasztani:) (bár nem célom)
Végül szúrtam bele három uránium rud... izé , táprudat , és jól belocsoltam.
Remélem tetszik neki.

A gyökeret vert dugványom , nem növekszik , olyan mintha nem is élne.
Kb mennyi idő után kell látni a növekedést a dugványokon?
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
costa2011. július 31. 18:03
 
 
TC valaki? tudom elég későn kérdezem
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
ideaweed2011. július 31. 16:36
 
 
De valamitől leevődött a húsuk vagy nem?
http://kuruc.info/r/2/82670/
Mert azért ezt beláthatjátok, hogy ez azért durva. Vagy túl maradi vagyok és az új trend ez lesz?Kinek lóg ki jobban a csontja? :o
 

 
 
>>> Honnan ismerni meg a San Pedrot? <<<
wonderstag2011. július 31. 16:08
 
 
Sztem tutira nem, de számít a vastagsága is.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. július 31. 16:05
 
 
Szín: rózsaszín
Logó: D&G
Forma: kerek

Rájöttem, bármely tabit lehet hamisitani, ismerősöm mondta egyik fesztivál tele volt rózsaszin D&G vel, ami no effect, közben swim már evett MDMA tartalmut ilyenből. Tehát még ha biztosra is akarsz menni, akkor is ott az esélye hogy kamu -.-"
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. július 31. 07:01
 
 
Szín: fehér
Logó: M / Motorola
Forma: kerek

Gyakorlatilag semmi különös nem volt kiszáradt a szám és röpke 1 órára elmúlt a fáradtságom a színének azért a fehéret jelöltem meg mert fehérnek tűnt sajnos sötét volt és nem volt jól kivehető. Újabb gagyi.
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
MrSandman2011. július 31. 02:30
 
 
You know, you came from nothing - you're going back to nothing. So what have you lost? Nothing!
 

 
 
>>> Ayahuasca <<<
Fotinó2011. július 31. 01:25
 
 
Nem elo novenyekrol lenne szo. p viridis- szaritott level, peruvianus torch- szaritott kis negyzetekre van feldarabolva. Igy jelent vmi gondot? Koszonom a segitseget.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
bshpchrd2011. július 30. 23:57
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=kEc87fA4pWA
 

 
 
>>> Ayahuasca <<<
Én+te+ö=gén2011. július 30. 22:37
 
 
demonskater:
Mo.-n csak az ópiummák, a kokacserje és a kannabisz növény vannak kábítószertörvényi szabályozás alatt. Ha olyan növényröl van szó, amelyik illegális hatóanyagot tartalmaz (pl. P.viridis -> N,N-DMT; T.peruvianus -> meszkalin), az sosem egyértelmü. Amennyiben úgy tünik, hogy csak a hatóanyagra utazol (pl. kiszárítottad, feldaraboltad, kivonatolási útmutatót tartasz mellette), az gondot okozhat, de ha csak szobanövényként tartod, akkor gyk. nem törödnek vele. A B. caapival pedig még elméletileg sem lehet baj, hiszen a harmalin és harmin nincsenek törvényi szabályozás alatt.

Azt viszont nem tudom, hogy élö növény szállítása mennyire gond Nagy-Britannia és a kontinens között; lehet, hogy a vámosok paráznak, nehogy valami kergemarhakórt is hazahozz a virágföld trágyájában :) Persze, darabolt növényi részecskénél ez nem lehet gond.
 

 
 
>>> Ayahuasca <<<
Fotinó2011. július 30. 22:00
 
 
Magyarorszagon a kovetkezo novenyek tilto listasak-e: P. viridis, B. caapi., pervianus torch, azert kerdezem, mert ram maradt egy adagra valo a novenyekbol, de jelenleg angliaban vagyok, es hogy vissza fele szolnak-e a rendorok vmit? Nem szeretnem kidobni. Amugy koszonom a tarolassal valo kapcsolatos valaszt.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
chucknorris1002011. július 30. 21:26
 
 
http://yooouuutuuube.com/v/?width=192&height=120&yt=tWKVX5B_3n4&flux=0&direction=t
op_right
 

 
 
>>> Cigarettációzis <<<
Én+te+ö=gén2011. július 30. 21:08
 
 
tüdő:
"Ja, egy barátnő biztos jót tenne, csak ha megtudná a feleségem akkor rövid idő alatt visszaszoknék."

:D

"Engem az motivál, hogy egyre jobban érzem, hogy ez méreg."

Akkor lehet, hogy erre az érzésre kellene rágyúrni. Hátha egyszer elöjön egy erös megundorodás-érzés, ami átbillent valamit a lelked mélyén.
 

 
 
>>> Cigarettációzis <<<
deeptrip2011. július 30. 20:25
 
 
Sajnos ez így van! Sok sikert hozzá, remélem nem olyan sokára én is csatlakozom. A nemdohányzó barátnő amúgy nekem van kilátásban, de látom te is eljátszottál a gondolattal egyből! :))
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
Xiderhun2011. július 30. 19:38
 
 
Elnézés ha nem férne bele a topikba, de muszáj volt ...
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
Xiderhun2011. július 30. 19:35
 
 
Felelőség teljes drogfogysztás. VALAMIT ROSSZUL CSINÁLSZ!

http://www.youtube.com/watch?v=wYh1oFCSQ1Q&feature=player_embedded
 

 
 
>>> Honnan ismerni meg a San Pedrot? <<<
psychedelic9992011. július 30. 19:06
 
 
San Pedro gyökeres palántát (15cm) tudnék szerezni, az elég lenne 1 fő-re?? Ha valakinek van tapasztalata lécci minél előbb írjon!
Előre is köszi!
 

 
 
>>> Cigarettációzis <<<
tüdő2011. július 30. 16:36
 
 
Ja, egy barátnő biztos jót tenne, csak ha megtudná a feleségem akkor rövid idő alatt visszaszoknék.

Engem az motivál, hogy egyre jobban érzem, hogy ez méreg. Az állam és mindenki más meg keres rajta, gyakorlatilag az előállításban és forgalmazásban résztvevő legapróbb szereplő is nagyobb kutya mint a legnagyobb pályás drogdíler.
Csak azok legalább szólnak ha erős a cucc.
Ezek meg csak életben akarnak tudni, amíg nincs nagy bajom szívjam, addig is fizetek nekik.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. július 30. 16:36
 
 
Szín: világoszöld
Logó: elefánt
Forma: kerek

Nah, egy kis ON!

Találkoztam ezzel a remek kis bogyóval, és nem bántam meg. :)
Viszont ez nem MDMA!! És ami Magyarországon van (legalább is amivel én találkoztam), az nem úgy néz ki, mint ami a pillreportson van, vagy amit itt belinkeltek róla képet az egyik hozzászólásban (asszem az ugyanaz, mint a pillreports-os), bár nagyon hasonlít, a minta stimmel, de ez világosabb zöldes. Ez is felezős, keményen nyomott, nem porózus, igényesen kinéző tabletta.
De azért jelöltem MDMA-nak, mert nem is furcsa, nem is veszélyes, és nem is kamu. Nagyon hasonlít a régi, jó bogyókra, a hatása sem csak 45 percig tart, mint a szutyok RC-knek, van szeretet, jókedv, és nem is butulsz le. A hatóanyaga valami MDxA, vagy MDAx lehet, mert kicsit olyan, mint a kék tulipán, amit még vagy 3 éve dobtunk, és a későbbi tapasztalataim alapján utólag valószínűsítettem, hogy az MDA volt. De ez nem egészen olyan, mivel ettől sokkal intenzívebb hallucinációm voltak, néha nem ismertem fel a haverjaim arcát, azt hittem idegenek (ami nem buliban, hanem egy privát nyaralóban elég érdekes:D), a dolgokon a minták össze-vissza folytak, és még a ház körül is láttam egy ideig valamiféle energia pajzsot, amin feliratok, meg piros pöttyök villogtak. :D De gyönyörű szép volt, és egyik hallucináció vagy illúzió sem volt ijesztő, vagy nyugtalanító, hanem sokkal inkább érdekes és izgalmas. Szóval az ember látását azért jól összezavarja, még a családi fényképekből is szürrealista festmény lesz tőle. :D De ennek ellenére nagyon MDMA szerű!!
Egy darab nem hozza meg belőle a kívánt hatást, ezért kettővel nyitottunk, ami viszont az első húsz percben rettenetesen megültet és elzsibbaszt, utána viszont helyreáll a rendszer. Összesen ötöt fogyasztottam. Az első kettőt este 9-kor hívtam be, az rettentően odapakolt, a harmadikat olyan háromnegyed 11 felé dobtam be, amikor az első kettő csúcsán voltam, az nem csavart tovább, csak kitolta a hatást, az utolsó kettőt meg nem egyszerre dobtam be, hanem egymás után, de egymáshoz közel, és azok még rátettek egy lapáttal, a haluk erősödtek, meg az érzés is, de nagyon jó volt. Az utolsót talán olyan fél egy felé dobhattam be, és az hatások összességében eltartottak olyan 3-ig. A lejövetel kellemes volt, szinte észre sem vettem, és a másnappal sem volt semmi baj a fáradtságon kívül. Valószínűleg aludni is tudtam volna, ha nem idiótáskodtam volna még reggel némi spurival...
Ha ez régebben lett volna, azt mondanám rá, hogy 10/6, de csak azért, mert egy nem elég kezdésnek, de a mai ínséges, RC mocskos időkben ez minden kétséget kizáróan egy 10/10-es!!

Divine
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
psychedelic9992011. július 30. 13:27
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=3puSlCsdsy8
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Vuk.2011. július 30. 12:17
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=YUCNsZXCd58
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Yopo Ono2011. július 30. 11:52
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=AYIgk-yLulI
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Zoli2011. július 30. 11:28
 
 
Mennyire gond ha megoregedtek a gombak? Mert 2 napig nem voltam itthon es hat kinyiltak rendesen... es pl leszedtem volt ezelott 10 gombat mik nagyon szepen belilultak a tores, vagaspontnal, de ezek az oregek egyaltalan nem, csak az oldalan a bojhos micelium.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Én+te+ö=gén2011. július 30. 10:21
 
 
deeptrip:
"nikotin=mindenki tudja a következményeket. RC=senki se tudhatja a következményeket, így árulni őket nagyobb felelőtlenség, mint az amúgy méreg nikotint..."

Pont ez benne a morális paradoxon. Bizonyítottan mérgezö anyagot lehet árulni, feltételezetten mérgezö anyagot nem? Mintha az ismeretlenség lenne az elsödleges kritérium, nem pedig a mérgezö hatás!

És ha mondjuk azt feltételezzük, hogy az RC-k "ugyanannyira mérgezöek", mint a nikotin, akkor onnantól mi tesz különbséget a kettö között? Tegyük fel, hogy valaki kutatni kezdi a mefedron hosszú távú hatásait, és bebizonyítja róla, hogy rákkeltö. Onnantól tehát biztosan tudjuk a következményeit. Na és akkor majd visszacsinálják a betiltását és szabad lesz a piac? Csak rá kell majd írni a termékcsomagolásra, hogy "Halált okozhat"?

Az egész szerpolitika korrupt, részrehajló és indokolhatatlan. Csakis hatalmi eszközökkel fenntartható, mert semmi megérthetö és megértethetö logika nincs benne. Azért vannak/lesznek egyes szerek betiltva, mert tiltáspolitika van, és kész.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
mental_disorder2011. július 30. 09:23
 
 
Na, végre alakulnak a dolgok... :)

http://kepfeltoltes.hu/110730/IMG_8432_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

 
 
>>> Látni a világot, ha még érdekel valakit... <<<
Yopo Ono2011. július 30. 07:48
 
 
[rTyler rulez,
thanks bro
has been a huge service,
i hope you are enhanced by it too...]
 

 
 
>>> Látni a világot, ha még érdekel valakit... <<<
Yopo Ono2011. július 30. 07:45
 
 
vki van londonban vagy közelben?
el kéne menni egy temetés utáni partira a nevemben.
köszi annak, aki tudja kinek írom,
az tud mindent.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Yopo Ono2011. július 30. 06:40
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=-b77DZo4kS4
(amúgy, mert érzem, hogy felmerült:
fura a bioritmusom, de szoktam aludni is, no worries.)
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
peace2011. július 30. 05:51
 
 
Ha csupán a különféle felmerülő információ-forrásokat használom, mint aspektus-morfoló szereket, napi, akár többszöri gyakorisággal, akkor polytoxikomán vagyok-e?
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!