DAATH

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Ismeretlen

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (72776 - 72875)

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
TheRottweiler2007. augusztus 9. 11:38
 
 
1543. Airborn ; Céjvitamin miatt csökken a trip intenzitása, és így közvetetten esetleg egy bettripp esélye.

hajjj, de már mennyiszer átbeszéltük ezt itt... Ti csak írni jártok a fórumra vagy olvastok is néha? :D
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Pumba2007. augusztus 9. 10:08
 
 
Sziasztok!

Ti mit hallottatok arról, hogy hollandiában tárgyalnak a pszilocibin tartalmú gombák betiltásáról?
/lehet hogy kacsa az egész én csak a rádióban hallottam.../
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. augusztus 9. 05:31
 
 
Szín: fehér
Logó: Yin-Yang
Forma: kerek

fehér ying-yangot senki ne vegyen. lófasz hatása sincs. hármat bevettem, és semmi. kerüljétek el, átverés!
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. augusztus 9. 00:57
 
 
Szín: fehér
Logó: M / Motorola
Forma: kerek

Ez nem az a laszti amit Kaktuszka linkelt kinézetre. Ez szép szabályos csillogóvillogó. Ahogy előttem említették tényleg jó, csak gyengécske. Egyet ettünk több mint egy óra semmi...aztán mégegyet és 20 perc után nagyon megjött....eszméletlenjóvolt. Végülis 3at ettünk fejenként, és azzal olyan 5-6 órát kihúztunk. 10/7 (de csak gyengesége miatt, amúgy 9)
 

 
 
>>> Hol kirándultál? <<<
Ajtóablak2007. augusztus 9. 00:00
 
 
ja, és ezt a növényt használták univerzális gyógyszerként:
algarrobo (Prosopis juliflora), ami 5-HTP és triptamin-tartalmú (rokon: szerotonin, melatonin, pszilocibin, DMT, LSD, ibogain)
 

 
 
>>> Hol kirándultál? <<<
Ajtóablak2007. augusztus 8. 23:25
 
 
http://www.inkak.hu/kiallitas/bevezeto.html

jó trip a kiállítás, több különböző kultúra összeáll az ember fejében, tapintható formában kiderül, mennyire másként éltek más korokban/helyeken, van sok termékenységkultuszos egyesülő pár, meg áldozati tőr, kivágott szív, sámán, kokafogyasztó katona - kerámia- és kőszobrok formájában, szeptember 9-ig
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. augusztus 8. 23:15
 
 
pink superman és blue ying-yang...
ezekről vki nem hallott??holnapig szeretnék infót :P
pillen van fent a pinkről,de sztem az mire ideér,pont nem az van benne,amit ott írnak :S
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Airborn2007. augusztus 8. 20:29
 
 
Nem biztos, hogy a C-vitamin placebo és nem mondtam, hogy megelőzhető, de csökkenthető a valószínűsége egy bad tripnek placeboval
A set eléggé hatással van a tripre és ha pl majom hinne benne, hogy a C-vitamintól nem lenne bad tripje és elötte megenne párat, akkor sokkal kevesebb eséllyel jutna eszébe olyasmi, ami lehúzná a tripet
Az viszont biztos, hogy lehet tanulni a bad tripből, de nem hiszem, hogy első alkalommal bárki ilyet szeretett vna magának
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
S á M á N2007. augusztus 8. 20:25
 
 
Ha fekete akkor az sajnos kuka.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Airborn2007. augusztus 8. 20:18
 
 
pilu, kérdésedre választ ad a 1768as hozzászólás :)
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
lyankó2007. augusztus 8. 19:43
 
 
Ha a sütiről már szüreteltünk érdemes még várni vele, hogy újra beinduljon? A teteje kicsit befeketedett, probléma ez?
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Pumba2007. augusztus 8. 19:23
 
 
Sziasztok!

Lehet, hogy bagatel, ámbár számomra fontos kérdés fog következni:
perlit= CaCl2 ?
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
pilu2007. augusztus 8. 18:05
 
 
az 1767. hozzászólás hova tűnt?O_o
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Én+te+ö=gén2007. augusztus 8. 17:22
 
 
A kettövel lejjebbi kérés a burkolt hozzászólásokra is vonatkozik, kösz.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
majom2007. augusztus 8. 16:16
 
 
Hát nemtudom....azért szerintem senki se élvezi a bad trippeket....inkább paranélkül szeretném magam megismerni....
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
jean-sol-partre2007. augusztus 8. 16:13
 
 
Miért akarjátok elkerülni a "bad tripeket" ?

Nem az érdekel benneteket, hogy mit találtok belül, magatokban?


Mi az, hogy "megbomlik valakinek az elméje"?

Nagyobb adagok esetén mindenki viselkedik többé-kevésbé, és hoszabb-rövidebb ideig "pszichotikusan", és valóban benne lehet "ragadni" egy "rossz élményben" (egy folyamat nehéz, kritikus szakaszában), de azért nem "örökre". (Stan Grof, Feldmár, Stolaroff meg még sokan mások is írtak az ilyen helyzetek kezeléséről - ill. lehetséges elméleti hátteréről).

Syd Barret nem evett naponta LSD-t. Hülyeség is lett volna, mivel a kialakuló átmeneti tolerancia miatt egy tripet követően az ismételt bevitel egy-két napig nem igazán ér el hatást.

Megőrülni nem valami cucctól őrül meg valaki, hanem attól, hogy nincs senki a környezetében, aki igazán szeretné, odafigyelne rá, félelem nélkül tudna lenni vele, és ez hosszú távon is így marad...
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. augusztus 8. 16:05
 
 
bocs ez még lemaradt. mostanában fehér ying yangal nem tudja valaki mi a helyzet? kösz ezt is
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. augusztus 8. 15:53
 
 
Hello! légyszi ha tud valaki segítsen gyorsan estig hogy a rózsaszín volkswagen jó e.FOntos lenne, köszi előre is!!!
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Airborn2007. augusztus 8. 15:50
 
 
Hát ez szubjektív, de én az 1-2 felestől valószínűleg behánynék
De ha már szóbajött a bad trip: állítólag ha az út elött C-vitamint eszik az ember, akkor kisebb az esélye egy bad tripnek, ez tényleg így van vagy csak mint placebo működik? És ha működik, akkor miért, hogyan?
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
saamaan2007. augusztus 8. 15:10
 
 
Nem értem, hogy az alkohol miért kerül mindig az ősellenség pozíciójába ezen az oldalon, amikor egyrészt lehet pszichedelikus célokra használni, másrészt kiválóan kombinálható halucinogénekkel, különös tekintettel mondjuk egy éppen kibontakozó bad tripre, amit egy két feles rendkívül gyorsan vissza tud fordítani.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
TheRottweiler2007. augusztus 8. 13:10
 
 
hát persze, de csak akkor ha az illető nem hal meg tüdőembóliában az LSDtől
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
traore2007. augusztus 8. 13:08
 
 
sziasztok! Létezik olyan, h valaki rajta marad az anyagon, és gyakorlatilag megbomlik az elméje? vagy ez csak legenda?
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
TheRottweiler2007. augusztus 8. 12:28
 
 
hadd gratuláljak...
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
jean-sol-partre2007. augusztus 8. 10:18
 
 
A szexuális segítségnyújtás pedig tényleg egy hihetetlenül izgalmas téma!

Én hallottam róla már régebben, sőt angliában találkoztam is egy Sex workerrel, amikor fogyatékosok otthonában dolgoztam: nagyon megindító dolgokat mesélt.

Jó lenne, ha Agyarországon is beindulna valami hasonló, főleg a szellemi és fizikai fogyatékkal élők megsegítésének irányában, bár egyelőre ennek nem sok esélyét látom. Jól mutatja a helyzetet, hogy a terapaeuták / professzinális segítségnyújtással foglalkozó emberek többsége még csak nem is hallott a dologról.
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
jean-sol-partre2007. augusztus 8. 10:10
 
 
Köszi Tyúkanyó!

Továbbítom a srácnak az említett lehetőségeket (A Soteria-ról már hallottam, de nem tudtam, hogy "Felmárosok". Szasz-t, Feldmárt meg sok mást ami elérhető magyarul már olvasott, bár relatíve lassan halad a lexikális ismeretek befogadásával.

In dö szém tájm szorgalmasan tanul is angolul meg franciául, de sajna ezzel sem halad túl gyorsan.
Grof könyve pedig sajna csak részben van meg magyarul, pedig szerintem is az egyik legjobb útmutató.
Ugyanakkor úgy látszik én azért egy kissé másként értelmeztem egy-két dolgot belőle, mert nekem egyértelműen az jött le, hogy - még ha valóban a természetnek/istennek/univerzumnak/akárminek tulajdonítja is a dolgok lefolyását, s a 'gyógyulást' - Grof is helyteleníti az egyedüli (öngyógyítási) próbálkozásokat, főleg a komolyabb problémákkal küszködők esetében, és a 'sitter' tekintetében pedig alapvető elvárásnak tartja, hogy ő maga már rendelkezzen a pszichedelikus élmények során bekövetkező tarnszperszonális folyamatok közvetlen és teljes körű tapasztalatával (halál stádiumok-születés stádiumok).

Igaz, egyben úgy is tekint az egyéni és társas öngyógyítási próbálkozásokra, kísérletezésekre mint a prohibició szükséges és elkerülhetetlen következményeire és elsősorban az ártalomcsökkentésre és a közvetett segítségnyújtásra (mint a bad tripek kezelése) helyezi a hangsúlyt.

Én a haverom esetében kifejezetten azért javasoltam, hogy keressen valakit aki "profi", mert - mint Szasz, vagy a transzperszonálisok ált. - valahogy úgy érzem, hogy a 'skizofrénia'-ként értelmezett dolgok, a 'pszichotikus' állapotok hihetelenül mély félelmet váltanak ki mindenkiből (egyelőre belőlem is), márpedig az ilyen problémákkal küzdő embereknek csak azok tudnak segíteni, akik maguk már félelem nélkül tudnak velük lenni.
Én Magyarországon ilyen emberrel személyesen szerintem még nem találkoztam.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
ganon2007. augusztus 8. 10:03
 
 
Ti rejszoltatok már betépve?
Én imádok. :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Funky fun Füvi2007. augusztus 7. 23:17
 
 
http://gportal.hu/gindex.php?pg=5529244&PHPSESSID=1f6266682ef641e43835a95b6456885f

Nagy nagy tudományos vakítás:P
Ezek ellenére vizipipát használok a legtöbbször:)
Amúgy meg mindenki úgy szívja ahogy jól esik!:)
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
tyúkanyótündérke2007. augusztus 7. 23:08
 
 
INPUT: igen! alkalomtól függően ezek, és akár más szerepárnyalatok is: anya, apa, gyerek, sőt van terapeuta, amelyik akár szerető is, széles a skála. úgy veszem ki a szavaidból, hogy ezt helyteleníted (?) specialitás: ez szerintem se tiszta a hirdetésből, de: átmeneti helyzetek/krízisek/bad tripek megoldásához való (kezdő)lökés adása. először pszichoanalízist tanultam, mint módszert, ez pont az ellenkezője :)
jean-sol-partre: igen, a pénzkeresés akár bonyolult kérdés, hogy érted, hogy bonyolultabb? persze, ingyér is segít az ember, itt is tanácsokat ad pl. :) de hát erre meg azt mondják, ebben az esetben is van fizettség: az ezáltal nyert szociális státusz. Gondoltam arra is, hogy lehet barterezni, meg az illető anyagi lehetőségeihez illesztett árat szabni, meg esetleg valami pályázatot írni és a páciensnek akkor ingyen van, szóval, flexibilis. (metamettának is): pszichedelikus pszichoterápiát én nem csinálok, egyrészt, mert tilos, másrészt, mert pont ezért nem volt módom gyakorolni. (vagyis paradox módon Awassal is egyet értek: kell a sikeres terápiához a módszerek ismerete és a megfelelő személyiség is) Ha meggazdagszom annyira, elmegyek jövő márciusban arra a bázeli konferenciára, amit gén legutóbb belinkelt, ott tart Grof szemináriumot (napi száz euró), vagy Kaliforniában beiratkozom egy hosszabb kurzusára. ami ötletként barátoddal kapcsolatban eszembe jut: olvassa el Grof LSD pszichoterápia című könyvét, és vágjon bele, gyógyítsa meg magát. azt írod, már eddig is pozitív élményei voltak; számomra a könyv bizonysággal szolgált arra, hogy a valódi segítő a szeren keresztül a természet/jóisten/stb., és bizonyos feltételeket betartva biztos a siker. Grof nem is terapeutának vagy gájdnak nevezi a szerepét, hanem sitter-nek, aki "csak" támogatólag jelen van a másik szobában, ha vizet kéne adni. aztán olvassa még el, ha eddig nem tette, Thomas Szasz két könyvét: Szertartásos kémia, illetve Az elmebetegség mítosza; mindkettő van magyarul, az utóbbi sokat ír a "skizofréniáról". Ha személyes segítségre vágyik, menjen el mondjuk a Soteria alapítványhoz, ez a feldmáros alapítvány, vagy igenis próbálja megkeresni Feldmárt, ha benne bízik, vagy tanuljon meg angolul, és Grofhoz menjen (én tán ezt tenném), vagy menjen el Geréb Ágnes (Feldmárral barátok) és kollégái transzlégzés-tripjére, itt négyen is gájdolják a csoportot (neten megtalálható a hirdetésük), vagy hívjon fel engem.
A foglalkozások/pénzkereseti módok és a szerepek sokféleségéhez egy adalék: én nem ismertem korábban, hogy van olyan, hogy sex surrogacy. egy pszichológusnő blogján találtam a múlt héten ezt az írást, és ide volt belinkelve az alábbi tripbeszámoló, ami nagyon megindított engem, pedig a vége a tripnek valami olyasmi, mint amit Awas említett: mintha semmi nem történt volna.
http://www.drpetra.co.uk/blog/?p=525
http://www.pacificnews.org/marko/sex-surrogate.html
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
authorized2007. augusztus 7. 23:04
 
 
szerintem a vizipipa jó megoldás,thc nem oldódik vízben
ergo semmit sem veszítesz ha pipsziből szívod.
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
Ajtóablak2007. augusztus 7. 21:57
 
 
http://www.verzio.ceu.hu/

drog-szekció is van
Minstrel vagy ...gén, benevezte-k/tek?
:)
 

 
 
>>> A pszichedelikus képzőművészet <<<
zoepit2007. augusztus 7. 21:52
 
 
Kedvenc művészeim amúgy Frida Kahlo,Niki de Saint-Phalle,Hundertwasser,-birom még a német "újvad"festészetet,az outsider artot,meg a test kidekorálását./tattoo/piercing/bodymod/
Amúgy a Baranyai Levente is férjemmel járt egy osztályba,tehetséges fickó ő is.
DE a Menyus is.Nem is kicsit!
 

 
 
>>> A pszichedelikus képzőművészet <<<
zoepit2007. augusztus 7. 21:42
 
 
Sziasztok!
Jómagam is képzőművész vagyok.Menyust személyesen ismerem,ő volt a férjem,Szilágyi Lackó expresszionista Derkovits-és nivódijas festőművész(1966-2007)legjobb barátja a főiskolán.
Csak annyit,hogy Menyus őszinte ember,tehetséges és csöppet sem jár belőle "több 100 Budapesten!"
Hozzám:én NEM iszom,NEM cigizem és NEM élek "szerekkel".Régen kipróbáltam de számomra a legjobb "drog"a festés+rajzolás.
Ha érdekel valakit,képeim megtekinthetőek ITT:
http://zoepit.cityblog.hu
Szilágyi Lackó képei meg ITT:
http://www.szilagyiart.uw.hu
(weboldalát nem újitották rég,hacsak azóta nem tették meg-Laci azóta sajnos már nem él.Ezév februárjában elhunyt.)
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Ákimáki2007. augusztus 7. 21:26
 
 
U_I adta át a hungaroringen a 3. helyezettnek járó serleget...? :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Funky fun Füvi2007. augusztus 7. 21:09
 
 
Azt a k.élet de felvágtál vele...kérek is 4egység vért a szomszédból... :D
homoknak a káros molekuláit? az homok és kész,nincs neki további káros molekulája.A vizipipa meg sajnos több THC-t szűr ki mint kátrányt...ha érdekel mennyi homokot szűr ki akkor kukucskáld meg a pipa alján és a vízben ott lesz,(sok-sok homok)ha szellemileg 4évesektől van a gaz akkor azok nem sajnálták az idejüket arra,hogy játszanak vele a kutyakulás homokozóban.:)

na písz
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
metametta2007. augusztus 7. 18:48
 
 
(utálom a billentyűzetemet! :) )
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
metametta2007. augusztus 7. 18:46
 
 
majom, szerintem a májad szólt be, hogy pihenni kéne, nem az agyad.
olyasmi ez, hogy a nézőke észleli, hogy nyomi a hely ami köröttünk van, és az első "nagydózisú tudatlöketet" -lásd globális harc a túlnépesedés ellen, mármint reklámok, stb, ha analitikusan szemléled- feldolgozva, a tudatlan, kiszáradott tudat-hagymahéj rögtön az öngyilok irányába nyúlik.
most, hogy ezt a szociális közösségedre fogod -ital- vagy másra az mindegy.
valszeg a szoc.közösségednek ugyanez a baja, csak nem biztos, hogy eljutbak odáig, hogy ezt átlássák.
aztán persze bejöhet a gén által említett egészségtudat.
namost ezzel ugye az a baj, hogy aki nem tudja az egészet mire használni, vagy tegyük fel nem is érzi magát egésznek -legtöbb embertársunk sajnos ezzel a problémával küzd-
akkor nem tudja ezt a lehetőséget mannifesztálni, sőt értelmezni sem.
nálad úgy tűnik az a baj -vagy a kihívás-, hogy az ivós társaidat neked kéne meggyőznőd, felvilágosítanod stb.
ha van kedved, stb.
lehet, hogy pont ettől lennél egész.
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
metametta2007. augusztus 7. 18:30
 
 
( ja és légyszi a metametta kukac gmail.com -ra küldjétek.)
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
metametta2007. augusztus 7. 18:14
 
 
Bocs, hogy bepofátlankodom ebbe a topikba,
de újfent kérlek titeket, hogy töltsétek ki a kis primitív kérdőíveimet amely itt tölthető le:
http://lagelli.files-upload.com/405770/kerdoiv.doc.html
a kitöltési útmutató meg itt:
http://lagelli.files-upload.com/405834/kitoltesi_utmutato.doc.html

és hogy miért ebbe a topikba írtam?
hát...
mert habár nem válaszolt tyúkanyótündérke INPUT kérdésére, hogy mi a specialitása,
a válaszokból, illetve -általam- munkásságát felületesen ismerve gyanítom, hogy a pszichedelikus pszichoterápia az.

Köztudottan azonban az az anomália áll fent társadalmunkban, hogy ez a - jelenleg sok esetben legeredményesebb - módszer hazánkban -is- törvénytelen.

A kérdőívek kitöltésével viszont hozzájárultok egy "mindshifter" nevű projekt elkészüléséhez, amely a szerek nélküli utazást illetik létrehozni a ma -a létrehozó számára- elérhető technikai adottságokkal.

Így potenciálisan akár a pszichoterápiában is legálisan alkalmazható tudatmódosító eljárásként.

Legalábbis az optimális terveim szerint.

És milyen klassz lenne, ha egy tyúkanyótündérke típusú képzett tudatmester legálisan gyógyíthatna pszichedelikus eszközökkel.

(Az illuzórikus elképzeléseim szerint ez hozzájárul a tudatnyitogató szerek legalizálásához,
valamint,
elszállt tudat-értelmezésem szintjeként:
megtaníthatjuk a számítógépeket tépni, ami hasznunkra lehet, ha már ők lesznek -nyilvánvalóan is- a világ urai :) )

Köszönöm mégegyszer ha kitöltitek.
 

 
 
>>> Webtrip <<<
RiBBiT2007. augusztus 7. 18:00
 
 
http://learn.genetics.utah.edu/units/addiction/drugs/mouse.cfm

Furcsa ismeretterjesztő animáció. Kicsiknek és nagyoknak egyaránt (?)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
foxey2007. augusztus 7. 16:34
 
 
Srácok már kipróbáltam :) és beszívtam tőle. A kérdés nem ez volt :D:D
hanem hogy megszűri-e a víz a füstből a homoknak a káros molekuláit ...
amugy igen... vizipipáról van szó, csak azért írtam hogy nargile bong hogy felvágjak vele :P
 

 
 
>>> 1984 - Nagy Testvér <<<
Zaxxon2007. augusztus 7. 16:11
 
 
hát igen... ez eléggé no comment.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
weeed2007. augusztus 7. 16:08
 
 
ne dobd ki :D vizipipába jóaz :) keverd bele vizipipa dohányba a felét vagy az egészet aztán ha jó cucc akkor... akkor... akkor... jólesz :) csak vizipipából tovább tart míg megjön a hatása...
písz
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Funky fun Füvi2007. augusztus 7. 15:34
 
 
Nargile bong...az pont a vizipipa vagy vmi. hasonló?:D
Vizipipából(tutira álljon a cső a vízben) csak csak,de ha roszog abból is akkor kuka.Ha nem csak homokos hanem gyenge is akkor vizipipából eltarthat egy darabig mire érzékeled.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
foxey2007. augusztus 7. 14:58
 
 
Testvérek!

ahhh de utálom a fűkészítő kisnagyiparosokat meg magamat hogy átbasztak és homokos zöldet adtak el nekem.Nekem nincs gusztusom ezt cigiből elszívni... viszont eszembe jutott hogy van egy fantasztikus nargile bongom és talán az megszűrné belőle a siliciumdioxidot(őő .. homok?).
Jó 5let?Vagy tökmind1, dobjam ki a kukába?

egy az egészségéért lelkiismeretesen aggódó alkalmi fogyasztó testvér
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Én+te+ö=gén2007. augusztus 7. 14:22
 
 
majom:
Szerencsére nem ütötted be a fejed az eleséskor és le tudod vonni a tanulságot :)
Üdv az újraindított rendszerednek, ami remélhetöleg egészségtudatosabb lesz!
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
majom2007. augusztus 7. 13:58
 
 
Egyébként hosszasan gondolkodtam ,hogy vajon miért lettem így szarul ,mikor soha ,de soha nem sokaltam be fűtől (leszámítva az első tépést mikor dugig hánytam a csapot), de még ha itallal kevertem akkor is max szédültem és hánytam, de most teljesen más volt...a kép elment ,sötétült minden és teljes tudatvesztés...nost feltételezéseim szerint (bár lehet téves) egyszerű besokallásról lehetett szó, előző este fehér+sör valamint kevés alvás, másnap fáradtan kialvatlanul fű + fél üveg hubi ,szerintem a szervezetem most jelzett, hogy elég volt a zúzásból és kissé kikapcsolt a központi "számítógép"
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
majom2007. augusztus 7. 13:50
 
 
Nem egyik este volt a fehér (speed) + sör kombó aztán másnap este a pia + fű kombó...és h a téveszméket elsimogassam nem szívesen tépek pia mellé, csak mivel a társaság 3/4-e piás így nem az hogy muszály volt ,csak afféle részvételből is ittam, bár néha előfordul ,hogy piálás közben csavarunk egy cigit, de még csak hasonló hatás se volt soha...a másik h 4éve szívok füvet, az utóbbi időben egyre nagyobb rendszerességgel, kb másfél hónapja pedig minden nap...4év alatt voltak kissebb-nagyobb ájulások, gyengébb buliktól kiindulva az erős betépésig minden ,de azért írtam ,hogy nagyjából kitapasztaltam ,mert az alább leírt eset ezt nem igazolja...
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
jean-sol-partre2007. augusztus 7. 13:50
 
 
Kedves Tyúkanyó!

Szerintem tök jó, hogy felajánlottad a segítséged: végre nem csak ismerős-ismerősének-ismerősén keresztül tud eljutni valaki egy a pszichedelikumokról valódi, személyes tapasztalatokkal rendelkező segítőhöz. Itt nagyon jó helyen van ez a 'hirdetés' szvsz.

Amit a terapaeuta személyiségének fontoságáról írsz, azzal egyetértek, viszont a pénzkereset dolog, az szerintem egy kicsit bonyolultabb kérdés. Pl. te segítenél-e valakinek aki nem tud fizetni?

Egyébként meg lenne egy konkrét kérdésem is:
egy barátom akinek családjában többszörsen fordult elő skizofrénia (bocsánat: valami probléma, amit "skizofrénia"-ként diagnosztizáltak), többek között édesapjánál, és maga is túl van már több "pszichotikus" epizódon, nagyon szeretne pszichedelikumokkal próbálkozni állapotának javítására (sokat szenved), mert egy-két eddigi próbálkozása (LSD, gomba) nagyon pozitív hatással volt rá.
Ezek közül az utóbbin én voltam vele, de azt mondtam neki, hogy a továbblépéshez kellene találni egy igazán tapasztalt segítőt, mert jómagam is inkább segítségre szorulok, minthogy ilyen igazán súlyos problémákban segíthetnék.

Elkezdtem utánanézni az újra fellendült pszichedelikus terápiás lehetőségeknek, de Európában hivatalosan csak Svájcban műxik, ő meg nem beszél annyira jól semmilyen idegen nyelven...
Van még Feldmár ugye, de Kanadába kimenni meg nincs pénze.

Szóval szerinted mit lehetne?
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Én+te+ö=gén2007. augusztus 7. 13:01
 
 
Ja, de a Valium egy diazepam hatóanyagú nyugtató/szorongásoldó márkaneve (mint Mo.-n a Seduxen). Az antidepresszánsok más hatásmechanizmusú szerek.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
metametta2007. augusztus 7. 12:46
 
 
tapasztalatom szerint azok az emberek szívnak piára, akik a fűszívásból eredő parát kívánják így - felettébb oktalanul - redukálni, az etil lebutító hatásának használatával.
aztán persze hányás, fosás, para, mentő, anyuapu, stb.

ez persze abból adódik, hogy valami nem stimmel, és öngyógyinak használnák a tudatmódosulást, ami így azonban puszta zavartkeltő kábulat lesz.

másik szétivós-behányós-ráparázós típus:
a divatdrogos.
ők csak a szerep miatt próbálnak tépni, amúgy semmi kedvük hozzá legbelül. a szellemi, lelki fejlődés kezdeti stádiumában stagnáló, rosszul szocializált emberegyedek ők.

nagy potenciállal belőlük -is- lesznek az "antidrogkampány-exfűszívó-élharcosai".

lehet, hogy a banánnál kéne maradnod majom.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
metametta2007. augusztus 7. 12:26
 
 
(úgy értettem, hogy tavaly, amikor feldöntötte a chillsátrat a szél, eléggé sokáig tartottam egyedül - pszichokinetikus energiáimat is mozgósítva, fél kézzel - a fő tartóoszlopot, mire észrevette valaki, hogy mi van. a partydepóban leszünk daathosok néha vigyázni meg gájdolni, ha baj van, ha nincs, keressetek.)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
acid rain2007. augusztus 7. 12:21
 
 
dancing.galaxy, gén: konkrétan Váliummal lehet leállítani (wikipedia, erowid).
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
szent2007. augusztus 7. 12:21
 
 
" szóval a hatását nagyjából már kitapasztaltam ,".
Még csak nagyjából.
Lehet még rosszabb is.1xígy,1xúgy.
Ésszel kell.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
costa2007. augusztus 7. 12:19
 
 
meta: majd megkereslek :)
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
metametta2007. augusztus 7. 12:08
 
 
xn+1 = r xn (1 - xn )
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
picicsiga2007. augusztus 7. 12:01
 
 
Hello!
Tegnap kaptam egy adag salvia 5x-ös kivonatot.
Éjjel amikor már mindenki aludt leterítettem a földre egy takarót h lene essek az ágyrol:D A bhongomba töltöttem vizecskét szépen beletettem a szűrőt közbe gondolkoztam...
Aztán beletettem a salviát jó messze a takarótol ha fel ne döncsem...
odahajoltam
aztán golndolkottam
kételkettem h beüt mégis féltem h nagyon kileszek
szívom szívom már csak szinte a hamu izzott nézem a lángot homályos volt á mondom csak a hajam lóg bele azé látom homályosnak...enegedem a lukat kijön a maradék füst elveszem a fejem a bhongtol..............áááááááááááá eldöltem jobbra mert arra húzott az egész testem minden tárgy apró ismétlődő hangot hallatot magábol az konkrétan nem emléxem de finom hangon mondta a bhong h vegyél fel vagyél fel vegyél fel felemelem rámnevet tegyél el tegyél el tegyél el felálltam húú.... ráadásul egyedül voltam nah egy erdős részen átérve egy tisztásra ott csillogott a bhong doboza beletettem.. visszafeküttem ien kis nem tudom mik voltak az ágyamon mondom ááá nem ne para belefeküttem..közbe olyan érzések kavarogtak bennem elmondani nem lehet pl amikor beütött nem tudom mi történt velem valami osztás volt a szobámba külömböző dimenziók de ez a része ködös viszont utánna a társalgásaim tárgyakkal valamiért megmaradtak bennem...
Utánna volt még enyhe jobbra húzás enyhe illuzinogén hatás de már vissza tudtam tenni a takarót az ágyra és le tudtam feküdni...
Utánna enyhén láttam formákat de már nagyon erősen a lecsengés volt:)
Nah minden jót!
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Én+te+ö=gén2007. augusztus 7. 11:50
 
 
majom:

>>> LSD, út az igazi tisztasághoz <<<
majom 2007. augusztus 5. 14:53
"Tegnap este kicsit totálra vágtam magam...buliban felvertünk egy jóadag fehéret, majd ráittam a söröket szépszámra...egyik pillanatban ,mikor minden flash volt és folyt a környezet a fehér hatása kiment, viszont az alkohol hatása újúlt erővel csapott le rám, elbaszva az egész estét...(hányás,szarullét stb)...[...]"

Ez mind 1 alkalommal volt: a "jóadag fehér" (speed?) + "szépszámmal" sör + fél üveg Hubertusz + "brutális" joint?
Vagy egy speedes-sörös hányás-szarullét után másnap még ráittál-rászívtál?

Mondjuk egyik eset se jobb a másiknál.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
metametta2007. augusztus 7. 11:48
 
 
de nem én fogom egyedül tartani már megint az egész sátrat, amíg hajlandó lesz valaki észrevenni! :D
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
nem2007. augusztus 7. 11:45
 
 
kivancsi vagyok iden is lesz e daathos viharban-chill-ponyva-visszaállitó-rohamcsapat-katasztrofa-elhárito egység:)
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Én+te+ö=gén2007. augusztus 7. 11:42
 
 
Kaktuszka:
Pedig ott van az irányelvekben, hogy:
"Nem kívánjuk támogatni a drogokhoz való hozzájutást. Ne küldj el olyan hozzászólást, amiből kiderül, hogy valaki fogyasztásra kész tudatmódosító szert keres, kínál, birtokol, vagy hogy segítséget tud nyújtani a beszerzésben. Ennek tekintetében nem teszünk különbséget legális és illegális anyagok között."
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
majom2007. augusztus 7. 11:38
 
 
Én is vérnyomásproblémákra gondoltam....tipikus tünetnek véltem a gyengeséget és h minden elsötétedik előttem...
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Én+te+ö=gén2007. augusztus 7. 11:17
 
 
majom:
Milyen elvárásaid voltak fél üveg tömény szeszes ital + "brutális joint" kombótól?

A nagy mennyiségü alkohol rosszullétet okoz, a nagy mennyiségü kannabisz meg ledobja a vérnyomásodat.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Kaktuszka2007. augusztus 7. 11:09
 
 
Ahhoz képest hogy legális a salvia, nem tudom miert baj ha a beszerzésrol erdeklodnek egyesek..
bár én nem vágynék arra, hogy falfestménynek higgyem magam..:)
 

 
 
>>> GHB, GBL, Gina, Dzsina, gamma, "folyékony ecstasy", felnitisztító <<<
Kaktuszka2007. augusztus 7. 11:00
 
 
Volt szerencsém ezúzon önszámtamból kiprobálni Miss G-t...
Háát,amíg a többiek megittak 4-et en meg csak 1-t, utána kb másfél óráig hánytam... Nem találok semmi jót ebben...
Akkor már inkabb a laszti..
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. augusztus 7. 10:42
 
 
Szín: fehér
Logó: M / Motorola
Forma: kerek

Itt a link az előző hozzászólásomhoz:
http://www.ecstasydata.org/viewtablet.php?ID=1139
Érdemes megnézni...
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. augusztus 7. 10:27
 
 
Szín: fehér (barna foltos)
Logó: M / Motorola
Forma: kerek

6 ettem meg 12 óra allatt es semmi hatása nem volt. Buli után 1 órával rohamot kaptam, de nem akármiet. Kiderult hogy a tabi összetétele (az amerikai oldal szerint) nem más mint heroin-antidepresszáns-aspirin... 0% az MDMA tabletta. nagyon kilettem. Orákig csak rángatóztam és majdnem megvertemvalakit. Ovatosan a fehér motorolával, en azt javaslom
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
Zumzala2007. augusztus 7. 10:11
 
 
A szervetlen lények alapból nem érdeklődnek az emberek iránt, mert nincs bennük annyi hasznosítható energia hogy érdemes lenne velük a kapcsolatot felvenni. Bár kapcsolatfelvétel helyett inkább farkastörvényekről beszélhetnénk.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
majom2007. augusztus 7. 10:05
 
 
Hétvégén egy nagyon érdekes dolog történt velem ,mely felettéb meglepett...kissebb társaságban elkezdtünk iszogatni, 4en megittunk 2ü Hubertuszt ,majd gondolván egyet tekertem egy elég brutális jointot. A cigit elszívtuk..láttam mindenkin ,hogy kellő képpen megpergett ,de magamon egészen más tüneteket véltem felfedezni, mint azt szoktam.Jó pár éve használok marijuannat, szóval a hatását nagyjából már kitapasztaltam ,és végképp nem az ,mint ami ez után a cigi után várt..ahogy haverom állva magyarázott ezerrel és őt bámultam, a gyomrom egyre jobban felkavarodott és kis rosszullét kezdett erőt venni rajtam. A víz elöntött és fal fehérré sápadtam.Ez után már csak magam elé voltam képes bámulni.Akár merre néztem minden olyan "nagynak" tűnt, és olyan érzésem volt, mintha az egész fejem egy hatalmas szemből állna..folyamatosan az agyam az állt lefelé, a külső ingerekre sokszor már reagálni se tudta. Látásom folyamatosan sötétedett el, mintha egy fekete lyuk be akarna szívni...nagyon kellemetlen volt a társaság előtt így gondoltam míg észre nem veszik h parám van kimegyek valahogy a wc-re rendbeszedni magam...valahogy kitámolyogtam a klotyóra ,ahol szokás szerint rádöbbentem ,hogy nagyon-nagyon fullon vagyok(wc-n döbben rá az ember egyedül a legjobban).A wc-n elhagyott minden erőm és az elmém is fel-felmondta a szolgálatot, pillanatokra az ego-m is elveszett.Nagyon megilyedtem, hiszen másodpercenként ment el a látásom és olyan érzésem volt ,h innen csak a mentő visz ki...ebben a pillanatban se kép se hang, csak a nagy sötétség és "szárnyalás a kitudja hova" majd arra eszmélek ,hogy összecsuklok a wcben...nagy nehezen összetápászkodtam ,kimentem a wc-bőlés rövid idő alatt helyrejöttem...kérdés h MI VOLT EZ???
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Én+te+ö=gén2007. augusztus 7. 08:55
 
 
Party Depó
 

 
 
>>> Asztrális Projekció <<<
++THC++2007. augusztus 7. 08:20
 
 
Leraktam a telefont és újrakezdődött minden..megint felkeltem, de úgy gondoltam valami jelet most kell hagynom, hogy végre kiderüljön mi is történik. A fürdőszoba felé vettem az irányt, és elhatároztam, hogy leverem a szappant a tartóból (nem voltam másra képes, odáig is alig bírtam eljutni, egészen máshogy mozogtam, szédültem, siettem, mert féltem hogy magamhoz térek)...alulról meg akartam ütni a szappantartót..de a kezem átment rajta. A tükörbe néztem, és megdöbbentem tapasztaltam, hogy átlátszó vagyok. Gondoltam talán csak álom, de ez nem olyan érzés volt mint az álom...nem tudom mi volt, de nem sima álom az biztos, sokkal éberebb voltam annál, sokkal! Lehet, hogy egyes részeken átmehetett tudatos álomba, de akkor meg miért nem tudtam rendesen menni, miért éreztem, hogy tényleg felkeltem?? És utólag kiderült valóban beszéltem valakivel telefonon..ennek a kalandnak a kellős közepén! EZután valóban álomszerűbbé vált a dolog, gyönyörű helyekre, virágos kertekbe kerültem, de ez a hihetetlen éber érzés, hogy ez nem szokványos álom megmaradt! Nem tudom megmagyarázni, nincs rá szó, de biztos, hogy nem sima álom volt. Annyira más volt minden..mindvégig szédelegtem...talán tényleg fent voltam, csak a testem még aludt ezért? Vagy az alvási paralízis az oka? Ezután megint magamhoz tértem....volna....amint felébredtem belekerültem a következő alvási paralízisbe, ültem volna fel, megint elkapott....itt már kezdtem megijedni, hogy ennek sosem lesz vége...ekkor hihetetlen kozmikus erő húzását éreztem, irgalmatlan erővel kezdtem a képek zakatolni a fejemen, a nap fel le járkált az égbolton, majd hirtelen arra lettem figyelmes, hogy apámék hazajöttek a nyaralásból és velem beszélgetnek! Ezt mint kívülálló láttam, de ők ügyet sem vetettek rám. Láttam amint kapok egy órát tőlük ajándékba...ezután megint elkezdett a kozmikus erő húzni, minden lejátszódott csak visszafele...itt ébredtem fel....vérzett az orrom.. Itt már tényleg felébredtem...mennyivel más érzés volt. Hirtelen azt sem tudtam mivan..ez az egész mászkálás a lakásban ez a sok különös dolog 35 percen át ment! Mintha valahol teljesen más dimenzióban lettem volna, de NEM álomban. Felmentem arcot mosni, és lás csodát...a szappan a földön hevert mégis! Még a mai napig nem tudom feldolgozni az eseményeket, és ez csak fokozódott amikor apámék hazajöttek és mit kaptam tőlük? Úgy van...órát! Nem tudom volt e valamelyikőtöknek ilyen hasonló érzése, hogy úgy érzi felkelt és mászkált, de nem volt teljesen ébren, de nem is álmodott..áhh egyszerűen nem tudok ésszerű magyarázatot találni erre. Sajnos azóta nem ismétlődött meg, mert magával az AP gyakorlattal aligha elérnék ilyet, de ez...ez mindent felülmúlt, komolyan mondom...ez vajon AP, vagy tudatos álom? vagy a kettő váltogatta egymást? netán időutazás? Hát..várom az elképzeléseket, hogy mi az ördög lehetett ez!! Jah: előtte nem cuccoztam, piáltam csak
 

 
 
>>> Asztrális Projekció <<<
++THC++2007. augusztus 7. 08:18
 
 
Sokat olvastam a témáról és arról, hogy az AP és az alvási paralízis összefügg. Alvási paralízisben többször volt részem, de a kellemetlen érzés miatt mindig felébredtem. Azonban ami nemrég történt velem, az minden eddigit felülmúlt. A körülményekől annyit, hogy egy hete nem aludtam rendesen, igencsak stresszes és önkárosító életmódot éltem (szülők nem voltak otthon ehheh)...lefeküdtem aludni. Ekkor rámjött az elvási paralízis, hirtelen görcsberándult mindenem, remegtem, kapaszkodni akartam de mindenem görcsben volt...mint egy roham...majd eszembe jutott, hogy hagyni kell, hogy sodorjon az érzés. MEgadtam hát magamat. Iszonyatos erős zsibbadást éreztem a fejemben és eszméletlen erős hangokat hallottam és pörögtem előttem a képek nagyon gyorsan, mint a Tru Callingban amikor újraindul a csaj napja...szinte éreztem hogy hihetetlen sebességgel mennek a képek, szinte szétszakadt a fejem. Itt felébredtem. Felültem...fel akartam ülni..ahogy felemelkedtem, újra jött a bénulás!! Őrült erővel zuhantam vissza az ágyba..tudtam, hogy erősen kell koncentrálnom arra, hogy ki tudjak lépni a testemből, de ugyanakkor nagyon nehéz volt elszakadnom a fizikai részemtől. Egy nagy nekirugaszkodással felkeltem. Nem lebegtem és nem jutott eszembe az sem, hogy az alvó testemre koncentráljak, így nem tudom, hogy valóban kiléptem e, de minden olyan más volt, ugyanaz a lakás, de elfolyó színekben, nem láttam teljesen tisztán. RÉgebben is volt már velem ilyen, hogy mintha álmomban felkelnék, de mivel félig éber vagyok ezért minden olyan homályos. Nem bírtam rendesen menni, mindennek nekiütköztem, ami fájt is rendesen. És bármit elképzeltem valóra vált. Elképzeltem hogy mi lenne ha lenne ott mégegy ajtó és lett. Elkezdtem bolyongani a saját, de akkor mégis ismeretlenebb lakásban. Az ablakon kinézve tengert láttam de ugyanakkor nagyon valóságos volt. Lehet hogy átment tudatos álomba, de annál sokkal valósághűbb volt. Majd csörgött a telefon..ismét magamhoz térem, felvettem, de amikor beleszóltam akkor vettem észre hogy megint alvási paralízisben vagyok! Egy hang sem jött ki a torkomon, csak suttogva tudtam hallózni...meg is kérdezték a túloldalon hogy jól vagyok e..mondom csak most keltem. Rettenetes volt.
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
Siphersh2007. augusztus 7. 07:34
 
 
Ööö... Halló?

Van valaki a vonalban?
 

 
 
>>> Peyote kaktusz <<<
pilu2007. augusztus 7. 05:04
 
 
nem kell kaktuszkiállításra menni hogy szerezz meszkalin katuszt elég figyelmesen megnézni egy virágbolt kaktusz kínálatát én ott vettem egy peruvian torch-ot:P
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
Awas2007. augusztus 7. 02:28
 
 
Ezt én úgy képzelem el (mint móricka), hogy a megfelelő személyiség és a módszerek ismerete egyaránt szükséges a sikeres terápiához. Vannak olyan emberek, akik csodákat tudnak tenni pusztán a jelenlétükkel, de amint kilépnek az ajtón, minden marad a régiben. Szóval kellenek a megfelelő tulajdonságok, meg kell az agy is.

Nagyon örülök, hogy megjelent itt ilyesmi is, jó lenne, ha minél több terapeuta lenne, akinek van fogalma a pszichedelikumokról. Ha nincs bennük egy korrekt kép a témáról, segíteni se tudnak, mert tele van a fejük téveszmékkel.

A harmados elvet baromságnak tartom, még ha lenne egy ilyen nagy összesített statisztika is, abban benne lennének a béna, felkészületlen terapeuták, meg a zseniálisak is, szóval az adott szituról nem mond semmit. Kb olyan komoly, mint az, hogy vagy benéz a zsiráf az ablakon, vagy nem, tehát 50%.

Lehet, hogy nekem is kéne terápia. Pl. hogy kiderítsem, milyen gátlások, szorongások állnak nálam a salvia működésének útjába. :)
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
deeptrip2007. augusztus 7. 02:11
 
 
Aki daathos az ugráljon fél lábon. Így hamar megtaláljuk egymást. Jó mi? :)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
metametta2007. augusztus 7. 01:54
 
 
majom, ha reggel elindulsz mondjuk biciklitúrázgatni, és a térképen kinézed, hogy hova, akkor úgy indulsz el, hogy a térkép a fejedben, a bringát tudod vezetni, ezen kívül meg bármi megtörténhet.
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
INPUT2007. augusztus 7. 01:44
 
 
akkor az alkalomtól függően a háziorvos, a pap, a barát, a tripgájd, a füvesember, az addiktológus, a guru egyszemélyben?
tehát egy shapeshifter?
én azt nem értem, hogy most akkor mi a specialitás?
nem jön át.

 

 
 
>>> Szex AND/OR/XOR drog <<<
Sevil2007. augusztus 7. 01:16
 
 
http://velvet.hu/szex/drugs070806/
amúgy mit keres ez a topic a filozófiában?
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
tyúkanyótündérke2007. augusztus 7. 01:04
 
 
Siphersh, képzeld el így: van egy terapeuta, annak van egyfajta személyisége, és különféle emberek különféle problémái megoldására különféle módszereket használ. van egy autista matematikus, aki nem tudja megtalálni a salvia hullámhosszát, neki autogén tréninget ajánl, van egy konszolidált óvónő, aki nem tudja feldolgozni anyja halálát, vele "csak" beszélget, van egy "skizofrén" fiú, vele pszichedelikus pszichoterápiát folytat. a hatékonysága minden módszerrel azonos: az adott probléma x%-ban javul átlagosan. a példa természetesen elméleti, a pszichedelikus pszichoterápia hazánkban tilos. szerinted hogy van ez?
Airborn: elnagyoltan fogalmazva: meszkalinnal nem.
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
Airborn2007. augusztus 7. 00:17
 
 
sorry, nem tudok írni: van --> volt
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
hola2007. augusztus 7. 00:05
 
 
vki aki rendelt már smartbotanics-tol adjo negy e-mail címet pls. lenne pár privát kérdésem amit Gén talán nem nézne jó szemmel beszerzéssel kapcsolatos tartalom miatt ;)
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
Airborn2007. augusztus 7. 00:01
 
 
Neked milyen psychedelikummal van személyes tapasztalatod?
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
ynul2007. augusztus 5. 21:36
 
 
ma kubrick: mechanikus narancs a tv2-n asszem 0:05-töl
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
Siphersh2007. augusztus 5. 21:29
 
 
Már úgy érted, hogy az LSD meg hasonlók használata nem javít a terápia hatékonyságán? Ha ugyanazok a terapeuták, akik ma dolgoznak LSD-t is használhatnának és meg lenne nekik tanítva az is, akkor szerinted összességében véve hatékonyabbak lennének? Mit tippelsz?

Lehet, hogy hülye kérdésnek hangzik, de ha szerinted "elképzelhető", hogy "mindenféle terápia" esetén mindegy a technika és csak a terapeuta személyisége számít, akkor szerintem felmerül a kérdés, ugye.
 

 
 
>>> Peyote kaktusz <<<
heyho2007. augusztus 5. 20:53
 
 
it van egy kis adagolási info

PERUVIAN TORCH 38g/300mg mescaine
PEYOTE 28g/300mg mescaine
SAN PEDRO 100g/300mg mescaine

ez a kiszáritott kaktuszra érhetendő!!!!! 300mg egy embernek az adag!
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
tyúkanyótündérke2007. augusztus 5. 20:49
 
 
:)
annyi igazság lehet benne szerintem, hogy elképzelhető, hogy mindenféle terápia hatásosságát így írhatjuk le.
egyszer a felvezetőm azt mondta: mindenféle technika hatásossága mindegy. ami számít, az a terapeuta személyisége.
szerinted?
 

 
 
>>> 1984 - Nagy Testvér <<<
Hopax2007. augusztus 5. 18:58
 
 
http://index.hu/politika/kulfold/ful070805/
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
Siphersh2007. augusztus 5. 18:54
 
 
Terence McKenna valamelyik szövegében hallottam, (nem tudom, ő honnan szedte), hogy minden (nem-pszichedelikus) pszichoterápia iskolától függetlenül tök ugyanolyan eredményes: az emberek harmadának javul az állapota, a harmadának romlik, és a harmadik harmada meg marad a régi.

Szerinted lehet ebben valami igazság?
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
S á M á N2007. augusztus 5. 17:29
 
 
A csirke trágya magas nitrogén tartalmú és savas is egyaránt. Ha használni szeretnéd akkor csak keverve más trágyával használd. Én személy szerint nem foglalkoznék vele mert önmagában nem jó.
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
tyúkanyótündérke2007. augusztus 5. 16:59
 
 
sziasztok
re fojti:
problémának számít-e, hogy itt hirdetem magam? szerintem nem, szerinted igen.
persze, mielőtt itt hirdettem - nem magam, hanem egy szolgáltatást -, gondolkoztam azon, hogy ez milyen. aztán arra jutottam, hogy van valami, amihez értek, és jól jár velem, aki a hirdetésben felsorolt témákban hozzám fordul.
persze, lehet, hogy te a pénzkeresést, a munkát valami elítélendő dolognak tartod. én már nem. de sokan vannak ezzel így, a Daathon pl. mindenről nyitottak már topikot, de gyereknevelésről és pénzről még nem (aztán holist jóvoltából az otthonszülés témája pl. kimerítően megtárgyaltatott). vagyis, ez a topik arra is alkalmas lehet, hogy a pénzről beszéljünk. fojti, neked konkrétan mi a bajod azzal, hogy egy orvos, aki ért a pszichedelikumokhoz, szolgáltatást hirdet, amit aki szükségét érzi, igénybe vehet? te miből keresed a pénzt, és ha segítségre van szükséged valamilyen témában, hol keresed az adott téma szakértőjét? szerinted hol kellene hirdetnem? (ha adsz jó ötleteket, előre is kösz)
re deeptrip:
természetesen mesélek, ha van konkrét kérdésed, hiszen ez az egyik dolog, ami igazán érdekel és amihez értek.
re Airborn (fejlesztési javaslatokból):
azért is jutottam arra, hogy hirdetek itt is, mert ez a közösség fontos nekem. a kezdeteitől tagja vagyok, és szerintem, aki figyelmesen olvassa a Daathot, az ismer :)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Airborn2007. augusztus 5. 16:20
 
 
Hát a pia+papír kombót haverom játszotta be egyszer, hiába mondtuk neki, h nem kéne
Igazából semmi para nem volt, csak ahogy felért a csúcsra, hányt egy nagyot, az alkohol kijött és mintha nem is lett vna soha :)
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
Funkbwoy2007. augusztus 5. 15:47
 
 
ez jóóóóóó
ez jóóóóóóóóó
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
LapoSmaDár2007. augusztus 5. 15:31
 
 
fecnitol hanyni nem fogsz. vagyis szerintem az esely ra minimalis. termeszetesen ha tisztan fogyasztod, es nem pedig ugy h akkor nyalsz mikor mar benned van fel hordo sor. elsore mindenkepp egymagaba. meg zold se. max akkor ha mar meglovagoltal jopar nagyobb hullamot es mar a kisebbeken ulsz, de te meg fpkozni akarod, s el is birsz vele.
szeszes kombinaciorol annyit h en kedvelem, de csak sorrel, es csakis nemsokkal. epp annyival, ami meg onmagaban se huzos. sose volt hanyingerem tripp kozben(azaz egy egyesetet kiveve, mikor hulyemodon enni akartam. . . sohatobbat).
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
costa2007. augusztus 5. 15:28
 
 
Hopax:
szeretnék pár itteni arcal végre összefutni. remélem az éven végre sikerül is :)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
majom2007. augusztus 5. 15:14
 
 
Egyébként lehet igazad van gén...lehet tényleg nem vagyok még útrakész....max egy negyedet bekóstolok...abból még nagy baj nem lehet...(remélem)
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
keembo2007. augusztus 5. 14:55
 
 
Pararadio Presents - Dave Tipper
Tracklist kellene :) se gugli, semmi nem adja ki :( Esetleg ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném :) meg ha tudom meghálálom
42:00 - ~48:00 rész címére vagyok kíváncsi
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
majom2007. augusztus 5. 14:53
 
 
Tegnap este kicsit totálra vágtam magam...buliban felvertünk egy jóadag fehéret, majd ráittam a söröket szépszámra...egyik pillanatban ,mikor minden flash volt és folyt a környezet a fehér hatása kiment, viszont az alkohol hatása újúlt erővel csapott le rám, elbaszva az egész estét...(hányás,szarullét stb)...persze ez nem ide tartozik, de hát hu...nemtom a papírtól lehet e ennyire szarul éreznem magam, de ha pl egy ilyet kellene 10 órán keresztül elviselnem hát nem is tudom....:X
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Airborn2007. augusztus 5. 13:10
 
 
Szolgáltatások:
Szerintem ha tényleg szükség van erre, akkor lehtene úgy, h berakni őket kapcsolatokba vagy valahova és egy közös topicot nyitni nekik
Csak akkor legalább legyenek ők is aktívak a fórumon, ne csak egy reklám legyen az egész
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
pshyFarmer2007. augusztus 5. 12:47
 
 
Szerintem hasznos lenne használnom csirke szart mert volt a dikoverin hogy a gomba nitrogéntartalmú fehérjét eszik és ebben vagy a legtöbb de ugye mind ezt lóshittel elkeverve szalma trágya tekbe. vélemény Sámán?
 

 
 
>>> Terápia (szolgáltatás) <<<
Én+te+ö=gén2007. augusztus 5. 10:20
 
 
A fórumozók számára hasznos szolgáltatásokkal (orvosi tanácsok, pszichoterápia, jogsegély, stb.) kapcsolatos témakörök nyitása elözetes megegyezés alapján történik. Ha több ilyesfajta is lesz, akkor késöbb saját kategória nyílhat a számukra - addig zárójelekkel lesz jelölve, hogy ez egy szolgáltatás típusú témakör.

További ötleteket a leendö szolgáltatásokkal kapcsolatban a "daath fejlesztési javaslatok" témakörben lehet/szabad/kéretik kifejteni itt:
http://daath.hu/showTopic.php?id=52
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!