DAATH

A gyönyör és a kín között lényeges különbség nincs. Amíg az ember él, addig jóra és rosszra egyaránt szomjas, és csak egyet akar, az élet kábító italától lerészegedni.

Hamvas Béla

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (75546 - 75645)

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
majom2007. május 29. 11:53
 
 
Hát én nem igazán értek hozzá ,de annyit tudok ,hogy a magok ára attól is függ h milyen fajta növényé...vagy h milyen kapcsolatban vagy az eladóval...egy ismerősöm pl 2000ft ért vett 7db magot baráti áron ,de azokat csak simán földbe ültette és kb 6-7 nap alatt már bőven kibujt a felszinre...persze 7ből három kelt ki amiből egy sem maradt aztán meg, mert nem foglalkozott vele..szóval a magok kikelési aránya nem a legjobb!!! Szóval nem igazán kell meglepődni ha nem kelnek ki..
 

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
KennY2007. május 29. 11:49
 
 
Üdv mindenkinek!köszi a sok segitséget flash!!!
már lassan 1 hete betettem csiráztatásra a magokat de még semmi nem láccik.... ezek szerint rossz a mag? vagy csak több idő kell neki?
1000 ft-ért vettem darabját... még sose vettem magot.
Ez olcsó ár vagy normális? kössz elöre is!!!!
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
majom2007. május 29. 11:48
 
 
Hát még nincs egyáltalán gombám..se fecskendős oldatom se lenyomatom..találtam egy oldalt az interneten ,egy holland cégé,de tömérdek fajta van felsorolva..Stropharia fajtát ajánlották már nekem,mert hogy az igénytelenebb és aránylag sok a hatóanyagtartalma...te melyik fajt ajánlanád?? Mert én végképp nem értek hozzá és számomra egyik latin zagyvaság se mond semmit.....mitől függ h miből csináljak talajt?
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
pshyFarmer2007. május 29. 11:20
 
 
perlitet én 1800 forintért vettem 100 litert mégpedig ijen mezőgazdasági boltban meg kertész bolt egyben tehát ijen hejeken nézelőggy de a mi a legtutibb azok a tüzép kereskedések ha van ijen lakóhelyed környékén. mijen fajod van? na peace
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
makilány2007. május 29. 11:18
 
 
miben mondtam ellent önmagamnak?
nem támadtalak, csak leírtam egy gondolatot, ami a te hozzászólásodról jutott eszembe.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
majom2007. május 29. 11:18
 
 
mondhatni sehol sem vagyok még...csak fontolgatom a dolgot és majd apránként beszerzek minden hozzávalot..és miért rizsliszteset ha még az elején vagyok?? mért ha nem az elején lennék akkor miért nem azt?
És akkor hogy kókuszrost és rizsliszt vizzel összekever és ennyi????
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
pshyFarmer2007. május 29. 11:15
 
 
Sámán monta hogy valaki pamuttal helyettesiti a vermit de inkább akkor kókuszrostal. én szerintem brana rizslisztes sütit csinájj ha még igy az elején vagy.
 

 
 
>>> 5-MeO-DMT <<<
majom2007. május 29. 11:13
 
 
Az anyagismertetőben sem láttam ,h emlitenék h legális lenne magyarországon, sőtt inkább az áll ott,hogy németben és amerikában is már eljárás indithato miatta....gondolom akkor miért pont a mi kis elmaradott konzervativ drogot elitélő országunkban lenne legális..de lehet én tudom rosszul..
 

 
 
>>> 5-MeO-DMT <<<
majom2007. május 29. 11:04
 
 
hát én erről még nem nagyon hallottam ,h legális lenne....vagy ha legális akkor is csak néhány kritériummal szerintem (laboratóriumi vizsgálatok, orvosi-tudományos kutatások stb) de nem akarok marhaságot mondani JÓTANYÁCS: inkább alaposan nézz szét a neten ,rengeteg drogtörvényes és anyagismertetős oldalt találsz !!!
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Vino2007. május 29. 10:56
 
 
Az emberek nem tökéletesek, vannak gyenge pontjaik és hibáznak. Ezért. Minden erre van kiélezve. Egyesek ezt használják ki ellenük, míg az emberek egy része ezt használja fel arra, hogy fejlődjön, hogy ellenállóbb legyen. Két véglet van: egy aki belesik a gödörbe,és mert már nincs akaratereje, soha többet nem jön ki, a másik beleesik, és kisegítik. Harmadik választás nincs.
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
kritikus2007. május 29. 10:56
 
 
makilany miert mondassz onmagadnak ellent az ervelesedben? nekem nem az a bajom, hogy kiemelik a negativumokat is. egyebkent mar megbocsass, de egy olyan dolgot "tamadtal" a hozzaszolasomban, ami nincs benne. en nem a drogok hasznalatana mellett erveltem hanem a kovetkezetlenseg ellen.

"negatív oldalai is és azt sem kell elhalgatni szerintem" "IS" "IS" "IS". errol szol az elozo hosszaszolasom ha nem tunt volna fel. az "IS"-rol
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
majom2007. május 29. 10:48
 
 
Vermit és permitről még nem is hallottam életemben..hol lehet ilyeneket beszerezni??és drágák? Vermitről ugy hallottam h tán állatkereskedésekben ,de permitet?????Van aki azt mondja h a talaj 3/4 vermit és 1/4 rizslisz v barnarizsliszt, meg kevéske viz, de van aki azt ajánlja h 1 deci búzaliszt 2,5deci vermikulit vagy vermikulit nélkül 1deci búzalisz 1deci rozsliszt 1 deci árpaliszt 0,5deci kölesliszt...na most akkor melyik is a jó??? és a vermitet helyettesithetem valamivel vagy az nagyon muszály??? vagy most hogy kell akkor mert már elveszek teljesen a sok infoban..
 

 
 
>>> 5-MeO-DMT <<<
acid rain2007. május 29. 10:46
 
 
Ez egyébként Magyarországon továbbra is legális?
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
TheRottweiler2007. május 29. 09:56
 
 
még vmi; kellemetlen izomfájdalom T+3hnál, ez ellen nemtom mit lehet tenni, nekem a bal alkaromban és jobb vádlimban jelentkezett, 15 perc alatt elmúlt kb
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
TheRottweiler2007. május 29. 09:27
 
 
persze itt csak mentolos cukorkákra gondoltam, nálunk nagyon menő a cucc!!! xDD

inni kell. nem éreztem h száradok, de nap végére ilyen kiszáradós fejfájás nagyon minimálisan érezhető volt [alig ittam a szokásoshoz képest] másnap semmi para, de a vibrálás nagyon minimálisan megmaradt [szerintem más észre sme venné, de én elég megszállottan oda tudok figyelni a részletekre is]

szóval nálam a "Reggeli Ragyogás" csillagos ötöst kapott.

peace
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
TheRottweiler2007. május 29. 09:24
 
 
ha másnap több hatására komly volt, akkor az végülis nem válaszolta meg a kérdésem teljesen xDD de azért thx, ezek szerint annyira erős resistance nincs, mint cetlinél. köszi a választ, meg hogy ilyen segítőkész vagy


ma megpróbálkozok 180 maggal, mert annyira pozitív élményeim voltak, hogy hajt a kíváncsiság [pedig legalább 1 hetet akartam hagyni a két próba között]

az élményemben annyira fura volt az, h végig azon forogtam miért mondják erre h nem party drog, kis mennyiségnél szerintem bőven odavaló bármilyen bulira [asszem ez trinyóra is elmondható].

itt van egy rövid, vázlatos leírás;

T-4h;utolsó nagyobb étkezés, haverral lezsíroztam h átjön hozzám, mert beadom a MG magokat
T0=16;30 nagyobb fajta joghurtba téve majdnem 120 mag [tisztításnál pár beleesett a lefolyóba] 10 percig áztattam előtte hidegvízben, majd anyucimtól csórt nemistudom milyen konyhai kelléken keresztül leszűrtem, aztán ugyanebben még egy ideig folyattam rá a vizet, tisztítás célhából.
30 perc alatt fejeztem be az eszegetést, és már volt némi ezmegaz, de ezt placebonak tulajdonítottam
T+1hnál haverom elment, mert vihar közeledett és mielőtt esni kezd, bevásárolt otthonra. én kimentem anyámhoz, hugomhoz és barátnőjükhöz cigizni. semmit nem vágtak le mert az elmúlt pár napot végigpartyztam, következésképpen olyan lepukkant fejem volt alapból h az vmi felháborító... [néztem a pupillám tükörben és reagált a fényre, bár nem annyira mint normál esetben]
T+1,5
lefeküdtem pihizni ,mert egy picit a gyomrom égett. ekkor vettem észre a félhomályos szobámban h a látóterem szélén [ott ahol színeket nem,csak fényerőt érzékel a szem] enyhe, de határozottan észlelhető vibrációt láttam, folyamatos volt, ha le vagy felfelé néztem élesebb szögben [szemmel] akko szintén láttam ezt a stroboszkópos vibrálást, csak néha a fény-árnyékos részek forogtak. ekkor álmosságot is éreztem
T+2h nál már kezdtem észrevenni magamon vmi betépettségérzetet, ami inkább éles volt és enyhe. kimentem az étkezőbe enni. apám is hazajött, yeee, nembaj xDDD. iszonyú sokat ettem, nem bírtam megállni xDD és egy fél óráig ezután meg sem bírtam mozdulni. hányinger és egyebek még ekkor sem volt
T+3h haverom és én nálunk pocoltunk, én mentem vettem egy forró zuhanyt, mire visszaértem, totál beütött a szar. még mindig nem volt erős, de kifejezetten kellemes volt. az álmosság elmúlt, inkább eufória, meg pörgés[!] amit abszolút nem vártam. lehet csak a siker h mégis jó amgokat találtam xDD , de durván flashelgettem a zenéken [Bloc Party - luno] , spanomon, stbstb, összességében még a triptől iszonyúan messze, de szórakozás céljának teljesen megfelelő állapotban voltam. spanom már látott nagyon kész állapotban, és szerinte nem volt vágó h lapogatom. lekoptattam barátnőm h nem találkozok vele, mert hisztizett, és azt nem igazán szoktam elviselni....
T+6h körül egyre inkább kezdtem emgszokni a helyzetet, avgy enyhült a hatás nem tudom, mindenesetre egyre többet volt olyan érzésem 10-20 mpre- hogy lejövőben vagyok a témáról... aztán mindig rájötem, hogy nem is... ekkor vagy a teraszunkon beszélgettünk egy kis ásványvíz társaságában vagy sétálgattunk
T+8h itt már tényleg enyhült, de még éreztem, elköszöntem spantól és bepunnyadtam tévé elé filozofálgatni, aztán ettem és aludtam, muhaha

összességében elég jó volt a party, sajnáltam h nem intéztem be vmi bulizást, csak attól tartottam szétparázom az agyam a yardok miatt [az utóbbi időben megcsappantak a készletek a városban, ezt10fős társaságtól tudom h kb 40 embert hívtak fel, akik szintén még fejenként 4 embert hívtak fel.... szóval senkinél nem volt csak nálam, úgyh okosabbnak láttam még pénteken szétosztani mindent és csak otthon hajnalkázni szombaton]
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
makilány2007. május 29. 09:13
 
 
"egyebkent az az erdekes, hogy majdnem az összes drogellenes-propaganda olyan dologkkal jön, hogy: "szevedsz tőle, elvonási tünetek, szenvedés, szürkeség, halál, méreg, rosszul vagy, stbstbstb" akkor mondja már meg nekem valaki mégis MI A FASZÉRT HASZNÁLNAK AZ EMBREK DROGOKAT? mindgy, ingerült vagyok elnézést"

miért szerinted mivel kéne érvelniük? Azzal, hogy kurva jól érzed magad tőle?? :-) vannak a drogozásnak negatív oldalai is és azt sem kell elhalgatni szerintem. attól, hogy az egyik oldal hiteltelen, még nem kell a másik oldalnak is annak lennie. Attól, hogy használok egy szert még nem kell elfelejteni, hogy ezek igenis mérgek. na lehet megkövezni meg fikázni.

ja és vannak olyan drogok, amiktől előbb utóbb nem lesz más, csak szenvedés, rosszullét halál...

hogy miért használják? ... :-)

 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Álommanó2007. május 29. 05:03
 
 
kritikus:

Hát, hát, hát... hát mer' egyszer gyanútlanul kipróbálod, mert nem hiszel a Majkának, mert deviáns vagy, és aztán meg rászoksz, és akkor azért.
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Airborn2007. május 29. 03:24
 
 
Működik az új bot!
Ez a következőket tudja:
Beírod, hogy "!seen [nick]" és kiírja, hogy a [nick] nevű ember mikor járt fent utoljára
Ha beírod, hogy !seenstats akkor kiírja, hogy hány névvel jártak fent

A http://cs.co-loc.thenet.hu:8033/ címen vannak statisztikák

A "/msg DaathBOT hello" parancsal lehet regelni a botra, a "/msg DaathBOT PASS [jelszavad]" parancsal lehet jelszót beállítani és a "/msg DaathBOT IDENT [jelszavad]" parancsal tudod azonosítani magad.
Ez a regelés pl akkor jó, hogy ha be van állítva op vagy voice a nevedhez, meg amúgyis :)
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Én+te+ö=gén2007. május 29. 02:38
 
 
OK, azóta tisztáztuk, ö is csak bedölt az ismeretlen dezinfóknak.
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Én+te+ö=gén2007. május 29. 01:18
 
 
Új témakör: "5-MeO-DMT" (+fejléc)
http://daath.hu/showTopic.php?id=450
 

 
 
>>> 5-MeO-DMT <<<
Én+te+ö=gén2007. május 29. 01:10
 
 
DiviNorb:
Elmondásod alapján dettó ugyanez az élményem volt.

A villanykörtés vaporizeres szmókolás nagyon macerásnak bizonyult. Elöször is, a tüdödbe juttatott hatóanyagmennyiség kiszámíthatatlan. Ha nem tiszta vapóval indítasz, akkor az üvegre lerakódott korábbi cuccléjerek is benne vannak az adagodban. Ugyanígy a beleadagolt hatóanyagot sem sikerül általában maradéktalanul bejuttatni, mert ráég, rászárad, lecsapódik, elillan stb. A vapó két szmókolás közötti kipucolásával viszont kárba vész a még benne lévö anyag. Ha túl alacsony a höfok, akkor lassan párolog el a folyadékcseppbe megolvadt por és nem tudod egy slukkal letüdözni az egészet. Ha pedig túl magas a höfok, akkor a cucc barnán lekozmál az üvegbúra aljára.

Ennek ellenére sikerült annó másoknak összehozni a tripet; voltak nagyon vizuális élménybeszámolók is, valamint a tiedhez és enyémhez hasonló "kezdödö érzések" is. Hasonlóan kiszámíthatatlan kimenetelü, mint a szalviánál: vagy nagyon beüt, vagy alig valami. Tovább kell fejleszteni a bejuttatási technikát.
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Én+te+ö=gén2007. május 29. 00:15
 
 
Nem nevezném meg inkább... de sajnos még a pszilocibin-gombák anyagismertetöjét sem olvasta végig:

"Magyarországon mind a pszilocibin, mind pedig a pszilocin kábítószernek minősülő anyag. Így tehát a pszilocibin gomba birtoklását, fogyasztását, átadását és előállítását a törvény bünteti."

http://daath.hu/showSubstance.php?id=8

Néha jönnek ilyen "tucc-szerezni-ezt-azt?" mélek ismeretlen arcoktól, de ezekre válaszolni sem szoktam. Információt, tanácsokat és útbaigazítást viszont mindig szívesen, mindenkinek.
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Airborn2007. május 29. 00:14
 
 
mivel nincs log, megkérném azt, aki írta a mailt Génnek, hogy tisztázza a dolgot
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
RiBBiT2007. május 29. 00:04
 
 
Leállítottam egy Ozrics számot emiatt. Nagy hiba volt.
Az az elszomorító, hogy sokak számára ez az ember _a_követendő_példa_.
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Airborn2007. május 28. 23:56
 
 
log nincsen, de ki írta ezt?
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
alhambra_02007. május 28. 23:53
 
 
először azt hittem, hogy a herkáról énekel... utána jött az a tüntetéses dolog! számomra inkább ő szánalmas a média-kurva-üres-buta életével. ennek a kultúrának a szégyene
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
pshyFarmer2007. május 28. 23:29
 
 
kösz csak az a gáz hogy a gyászúnyog lárvája micéliumból táplálkozik és még a gombit is szétrégják de lehet nagy kozmikus flessekbe meghalnak nem vágom inkább csapkodom kézzel továbbb őket
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Én+te+ö=gén2007. május 28. 23:28
 
 
Airborn:

Majd igen, de addig a logot átküldhetnéd, pld. hogy ki állít faszságokat a gombatermesztés legalitásáról, valamint hogy kit jelentsek fel becsületsértésért:

"Szia gén..mostanság látogatom az oldalatokat (daath.hu) és ellátogattam a mircre is....ahogy társalogtam a többi felhasználóval felkeltette a figyelmem a gombatermesztés ,mivel hogy legális a lenyomat és állitólag a termesztés is otthon kis mennyiségben saját fogyasztásra...egyik kliens azt ajánlotta,h te termesztesz és h lehet h van lenyoatod...nos van és ha szépen megkérlek tudnál nekem esetleg küldeni??? árban akár megegyeznénk...várom válaszod.."

FAQ: nem vagyok sem termesztö, sem díler.
 

 
 
>>> 5-MeO-DMT <<<
DiviNorb2007. május 28. 23:25
 
 
Sziasztok srácok...

Tegnap délelőtt egy fiatal srác a kezembe nyomott egy lefűrészelt végű villanykörtét és szippanthattam belőle néhányat, az ő állítása szerint 5meodmt volt benne, de szabad szemmel szinte érzékelhetetlen mennyiségű. Régen keresett helyzetet hozott elém az élet, viszont az élmény erőteljesen alulmúlta a várakozásaimat...persze néhány másodperc alatt megváltozott az audiovizuális érzékelésem, de a mindent elsöprő áttörés elmaradt, holott a "vendéglátóm" szerint egy rendes adagot elfüstöltem... azóta informálódtam egy keveset, azt mondta valaki hogy a 5meo az igazából "light" verzio, ne várjak tőle túl sokat, de én bízom benne , hogy csak a mennyiség nem volt elegendő... van valakinek tapasztalata ezzel a mesterrel? és nincs valami tuti megoldás az adagok kimérhetővé változtatására?
sorry ha már van erről szó vmelyik topicban, ritkán vagyok netközelben és akkor is keveset...

előre is köszi az infot... N
 

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
mans2007. május 28. 23:21
 
 
Hát nemértem,hogy nekem haluk mértnem voltak.Az a jókedv meg élesebben látás megvolt de eddig nemvoltak olyan mint másoknál.Hajnalkával se.
Fogsz 1 kést ami éles mint a retek ésbevagdosod a magot néhány helyen.De csak a héjját neolyan erősen ,hogy szétvágjad az egész magot.atn a bevágásoknál elkezdedfelkaparni a barna héjjat.Minnél nagyobb héjdarab jön le annál nagyobb az öröm:DÜgyeskedni kell és a végén már szobrásznak is elmehetsz:)
Én a citromlevet nemajánlom mert ha arra az izre gondolok akkor hányni kezdek.Meg nekem a 6ás is retekebb volt úgy.

 

 
 
>>> Osho és az LSD-s meditáció <<<
alhambra_02007. május 28. 23:13
 
 
Marijuana is a mind drug, can be used that way, and i'd argue, even tends that way strongly. This is why it's not really relaxing, only liberating-- the mind is expanded, awakened and allowed to be with itself, out loud, within, and the In-sights can flow. We don't always use it this way, but this is the best thing it does for me. If you want to stop thinking, stop thinking! Drugs might not help, maybe opiates---

Marijuna maybe be flexible in the power it grants, it may depend alot on intention and constitution, just like bread, but y'klnow what? It has tendancies. The melatonin/Jing/Ojas is released from the Kidney, into the brain, and the creative links between davka the unconcious mind and the concious mind are bridged, in the aspect of the kavanos for Elul, where Chochma and Binah are bridged, and the unconciously stressed in brought into view and able to be dealt with. - Osho
Tudom, hogy kicsit off. Egyébként Osho az anyja által fiatal kora óta szívott füvet...
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
mans2007. május 28. 23:06
 
 
E hétvégén pl.Én csináltam már úgy hogy rögtön másnap meg olvastam élménybeszámolóba is és ottis azt írja egy egyén hogy másnap többet evett és komoly volt.De szerintem párnapot nemrossz várni a következőig.Ja meg némi zöld sem árt ha van az embernél.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
S á M á N2007. május 28. 22:59
 
 
Pf tek csak egy van. Ha berohad túl magas a hőmérséklet vagy ami még valószinűbb hogy fertőzött volt a fecsit vagy éppen nem sterilen dolgoztál. Amit javasolni tudnék ne pakold meg a táptalajt hagy legyen levegős hogy jobban tudjon a micélium fonódni.


Psyfarmer: Hasonló problémákkal küzdöttem régebben mint pl muslinca. Jól le kell zárni a terráriumot naponta többször levegőztetni. Ha ez sem hat akkor alkohol a terrárium falára de óvatosan ne kerüljön a micéliumra mert káros hatása lehet.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
LapoSmaDár2007. május 28. 22:07
 
 
hmmm erdekes. sajna ien elmenyben nem lesz reszunk. de egy es egy negyedben na meg az erdoben igeeeeeen. wííííí
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
kritikus2007. május 28. 21:45
 
 
egyebkent az az erdekes, hogy majdnem az összes drogellenes-propaganda olyan dologkkal jön, hogy: "szevedsz tőle, elvonási tünetek, szenvedés, szürkeség, halál, méreg, rosszul vagy, stbstbstb" akkor mondja már meg nekem valaki mégis MI A FASZÉRT HASZNÁLNAK AZ EMBREK DROGOKAT? mindgy, ingerült vagyok elnézést
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
kritikus2007. május 28. 21:32
 
 
"majka" megmondja a frankot...

http://www.youtube.com/watch?v=hza5WcP_DxI
 

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
Daweed2007. május 28. 21:18
 
 
Leginkább egy halu-határos gomba élményhez tudnám hasonlítani... amikor a fények már kezdenek kicsit pulzálni, kicsit kontúros lesz minden, de még nem kezdenek fraktálok, geometriai torzulások kialakulni; mellette viszont feldobottság, nyugalom, nevetés... Volt egy momentum, amikor egy nyers fafelületen az erezet kezdett mocorogni, de le is állt. Tapasztalatnak tökéletes volt, a legközelebbinél meg már tudni fogom értékelni a kétszer ennyi mag kibontakozását! :)

No de a maradéktalan ledarálás/felörlés/felaprítás módszere felöl még mindig szeretnék tippeket kapni... :P
 

 
 
>>> Versfaragás <<<
Titti2007. május 28. 21:09
 
 
Lehet, hogy nagyon béna, de ez van. Akkor még nagyon beteg voltam amikor ezt írtam, és úgy gondoltam, hogy megszállt egy démon.

"Fáj a lét
Nyugalomnak vágya
fáj szorító testem,
elnyom.
Ködöt lehel belém
minden szidalom,
homály agyamon.
Szenvedek, nincs
vágy, lelkesedés csak
büszke lét:
nehogy észrevegyék.
Remegek, de nem
félelem
csendes mozdulatlanság
- kétségbeesés,
örület a háló mi
tapasztja magát bőröm már fáj
néma csönd,
apró vágy megbúvik,
kikukkant odujából:
sikítanék, ordítanék félelem s harag.
Fáj szorító testem,
lelkem egyetlen
vára. Bár
volnék egyetlen
egyedül e
testben.
De
leomlott a várkapu,
ellenség teszi
be lábát, néha-
mindíg, s tapos
rajtam, s rúg
a hirhedt csizmájával.
Bekukkant
szép arca,
lángot kelt bennem,
hitem a fény,
de ez csak pusztít
öli a lelkem,
s porrá mindenem.
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Hopax2007. május 28. 21:09
 
 
http://youtube.com/watch?v=Xdmx1JQzXFo
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Airborn2007. május 28. 20:40
 
 
Gén: feljössz majd valamikor? :)
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
pshyFarmer2007. május 28. 19:54
 
 
Sámán!a gyásszúnyogok ellen hogyan lehet védekezni? alkohol a terrárium falára?
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Airborn2007. május 28. 19:50
 
 
jaja, sorry, véletlenül invite onlyra tettem, aztán nem adott a bot opot, h visszategyem, de most már jó
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Guru2007. május 28. 19:42
 
 
egyik legütősebb tripem eddig: tegnap egy hofison bungie jumpingoltam :-] ha lesz rá alkalmatok, mindenképp próbáljátok ki (akár hofi nélkül is)
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
Guru2007. május 28. 19:39
 
 
http://www.adultswim.com/games/biblefight/

über beteg :D
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
majom2007. május 28. 19:27
 
 
miért nem tudok most fellépni a koleszból?? otthon sikerült most meg azt irja ki mikor beirom a /j #daath parancsot ,hogy: #daath unable to join channel (invite only)
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
majom2007. május 28. 19:02
 
 
Arrol én is hallottam, h nagyon befelé kell koncentrálni....mert sok minden nagyon könnyen lehúzhat róla..hát mindegy..majd elválik...
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Funky fun Füvi2007. május 28. 17:33
 
 
Kábé egy hónap múlva gyártok salvia salit friss levelekből kertész öntettel,répával és bíbor salival lesz az igazi...Csak majd hosszasan csócsálom a falatokat...hmmm....már előre forog a belem ha az ízére gondolok...nem is tudom a whisky íze undorítóbb...versenyezhetnének a whiskys vodka ízvilágához áll közel..legalább is én annál undorítóbbat még nem kóstoltam.

Most pénteken levelet szívtam és nem csinált semmit(vagy lemaradtam róla)bár amikor egy vaskos kubai szivarral a teraszon pózoltam mezítláb egy férfi alsógatyában,éreztem vmi. salviás utóhatást (szerintem azt csak képzeltem),de a vizipipából kellemesen hatott az a ragacsos frász tudja milyen gyümölcsös tobacco.:D..egészen megszédültem
Szóval a salvia az egy olyan növény,hogy tudja milyen nap van és péntek este...ő nem dolgozik...mert tudja nem figyelnél rá,és nem értenéd meg az ő tanítását,mert ha vki. péntek este party hangulatban van akkor nem domináns a lelket kutató belső én.Salvia nőci pedig valahol máshol partyzik a maga fenn stíl módján és nem alacsonyodik le hozzánk.

 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
kheo2007. május 28. 16:40
 
 
"Az élet csodállatos" - heo
-
A bölcsességet ne mások szavaiban keressük, hisz az igazi bölcsesség a dolgok megértésből ered. A megértés pedig a tapasztalásból. - a szavak nem tesznek senkit bölcsé....
 

 
 
>>> Atlantisz <<<
kheo2007. május 28. 16:10
 
 
hi! remélem nem későn :)
-
18:00, Hétfő (május 28.), National Geographic
-
Mindennapi tudomány - Az elsüllyedt Atlantisz
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
majom2007. május 28. 14:59
 
 
A lenyomat küldése illegális?
Mert ha nem és van valakinek lenyomata és nagyon rendi srác kapcsolatba léphetne velem...
 

 
 
>>> Versfaragás <<<
Funky fun Füvi2007. május 28. 14:54
 
 
Nah csak azért,hogy ne offoljam agyon ezt a kis topicot,megpróbálok vmi. majdnem rímmelőt írni...tuti szar lesz:D

Az emók kifejezetten szórakoztatók
Ha bevagyok már tépve elgondolkodtatók
De mind olyan tók..olyan emók
tavak helyett csak tók....aféle gyógymanók

Rájuk tekintek és kérdem én he..
Vajon majd valaha kefél-e az efélehh?

Híradó:
A mű jamaicaiak emót fogtak
állatkertben nekik szekciót nyitottak
vacsorának nekik ganzsát dobtak

nem Híradó:
A hetedik napon mikor az Úr megpihent
este sodort egyet és az égnek ment
Nem látott semmi vicceset oda fennt
meglátta az állakerti emót oda lennt

aromás füst fellegén lesietett
Az emókba éltető füstöt lehelt

színes zápor vidám ragyogásba burkolta őket
langyos szellő hajuktól megszabadította szemüket
A mű könnyek felszáradtak
A vakság után végre láttak

Bár nem lettek bölcsebbek vagy okosabbak
De így már talán kedvük többé nem lankad

Ketrec ajtó nyílik,melyet ők zártak
vakságukban saját magukra.

Most ismerkednek az igazi örömmel és fájdalommal,
pótolnak mindent igen nagy szorgalommal.

Jah amúgy szerintem tök gyépések,meg sötétek agyilag.
De azért szorítok nekik,hogy megtalálják azt a kulcsot...
Csak a hajuk ne lógna a pofájukba:D


 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Airborn2007. május 28. 14:03
 
 
ha azt akarod, hogy a mirc jelezzen, ha írnak:
http://kepfeltolto.hu/2007/5/28/1iuu.jpg
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Hopax2007. május 28. 13:34
 
 
http://youtube.com/watch?v=w3YEtQ41Qv4
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Acidtrexx2007. május 28. 13:26
 
 
Hali! Valaki tudna segíteni? Hogyan csináljam meg a befőttesüvegbe a sütit? Ha csak simán pf sütit csinálok benne az mindíg bebüdösödik:( pls help!!! Peace...
 

 
 
>>> Webtrip <<<
ynul2007. május 28. 12:25
 
 
http://in.integralinstitute.org/search.aspx?keyword=!art


http://www.markovide.com/psychonaut/


hm
nyáron megtanulni jobban angol én.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
TheRottweiler2007. május 28. 12:06
 
 
tud vki vmit a toleranciáról? =]

meg akarom ismételni a szombatit, csak ezúttal magasabb dózissal, mikor érdemes szerintetek beadnom?
 

 
 
>>> Írjuk haiku-t! <<<
tyron2007. május 28. 11:12
 
 
kertemben virág
könnyes vagy minden reggel
vázámba vágysz?
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
bishop_2007. május 28. 09:12
 
 
Saafi Bros - Iunatic

http://www.youtube.com/watch?v=TepjwWmjj4g
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
nyuszika_a_fűben2007. május 28. 02:03
 
 
gén:

Na igen, félreértés lehetett, bocsi érte. Úgy tűnt, hogy te konzervatívan lefikáztad a webkettes újításokat, mondván ha nincs mögötte egy team és pénz, akkor dobható a kukába, és amúgyis múló szeszély csupán az egész.

Közben meg neked nincs rá időd. :) Ami nem baj, csak akkor ezt mondd. :) Elismerem, hogy a legtöbb webkettes megoldás kamu és semmire nem jó, de akár a fórumtopicok rss-je, akár a közösség szabadabb érintkezését lehetővé tévő chat stb., ezek mind segítik a kommunikációt. Én sem feltölthető avatárokra gondoltam, meg skinezhető bejegyzésre... :D Meg smiley-gyűjteményre... :D

A fikázás tehát rád vonatkozott, de félreértettük egymást.

Az IRC tök jó, hogy lett. :)
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Mucaccos2007. május 28. 00:52
 
 
Sziasztok!
Szeretnék nektek ajánlani egy teljesen újszerű zenei élményt, mely' egész biztos elrepít titeket messzi tájakra... Persze, csak ha ti is akarjátok ;)
Pszichedelikus progresszív-jazz kedvelőknek erősen ajánlott!!!
http://elektronikusest.blog.hu
Üdv. Mucaccos
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
majom2007. május 27. 23:33
 
 
Bocs most látom ,hogy ezt a kérdést már feltették előttem...XD bár kimerítő válasz arra sem született.....azon filózok h az anyagismertetőben az áll, h átlagos hatóanyagú levélből az intenzív hatáshoz 3\4gramm elég egy főre,,,namost még ha gyengébb is lenne véletlenül és MAX 2grammot kell fejenként tolni belőle még akkor is jobban jön ki...mint az 1gramm kivonat..vagy van ugy h a levél egyszerűen nem hat akármennyit veret belőle az ember???
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
majom2007. május 27. 23:29
 
 
Sziasztok!
Szeretnék a közeljövőben vásárolni Salvia divinorumot, csak nem tudom eldönteni melyiket lenne tanácsosabb...kivonatot vagy levelet...a levélbő ugyan annyiba kerül 25g mint az 5x kivonatból 1gramm...melyiket éri meg jobban ,melyiket tanácsosabb?? van természetesen 10x és 20x kivonat is ,de a 20x az már nagyon drága szal az kilőve....
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Funky fun Füvi2007. május 27. 22:48
 
 
A "worm casting" dolgot használja itt vki,és ha igen hol talált?8)

köszi
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
TheRottweiler2007. május 27. 20:51
 
 
[ asszem xD ]
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
TheRottweiler2007. május 27. 20:49
 
 
Aki eltévedt az irányt váltson, ne sebességet!

[Zen tanítás]
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Lilalsa2007. május 27. 20:49
 
 
sziasztok!
köszi a tanácsokat&véleményeket:Hopax, Airborn, Mans! rendes tőletek, h válaszoltok =) köszi
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
majom2007. május 27. 19:51
 
 
Köszi az infóórát...8)...ha lesz időm be is lövöm a mircet...8)
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Én+te+ö=gén2007. május 27. 19:43
 
 
Új témakör: "IRC /join #daath"
http://daath.hu/showTopic.php?id=449
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Én+te+ö=gén2007. május 27. 19:34
 
 
Az alapok: http://www.irc.hu/
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Airborn2007. május 27. 19:25
 
 
elte.trc.hu helyett írj inkább atw.irc.hu -t mert az eltésre sokszor nem lehet csatlakozni
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Airborn2007. május 27. 19:22
 
 
http://www.kepfeltolto.hu/2007/5/27/1i48.jpg
http://www.kepfeltolto.hu/2007/5/27/1i49.jpg
http://www.kepfeltolto.hu/2007/5/27/1i4a.jpg
http://www.kepfeltolto.hu/2007/5/27/1i4b.jpg
http://www.kepfeltolto.hu/2007/5/27/1i4c.jpg
http://www.kepfeltolto.hu/2007/5/27/1i4d.jpg
 

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
mans2007. május 27. 19:14
 
 
És neked 4 magtól milyen hatások voltak?
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
majom2007. május 27. 18:57
 
 
Leszedtem a Mircet a lejjebb lévő linkről...tehát akkor hogy is kell nekem ezt beállítanom??? Segitséget kérnék és bocs mindenkitől az értetlenkedésért de sose voltam egy infozseni...8(
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Airborn2007. május 27. 18:21
 
 
oh, köszi :)
akkor az adatok:
server: elte.irc.hu atw.irc.hu vagy extra.irc.hu (ezek a magyar serverek)
szoba: #daath

majd beállítom az opokat meg a bot tulajokat meg ilyesmit aztán jó lesz :)
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Én+te+ö=gén2007. május 27. 18:21
 
 
majom:
Naná komálom az IRC-et, 1993 óta fenn vagyok rajta :)
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Én+te+ö=gén2007. május 27. 18:17
 
 
Airborn:
Dehogynem, támogatom.
Az IRC szerver van máshol, arra mondtam, hogy nem a Daath dolga üzemeltetni.
Belinkelni persze hogy lehetne, vagy akár saját topicot is nyitni neki!
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
majom2007. május 27. 18:07
 
 
Lehet én vagyok gagyi,de már teljesen elvesztettem a fonalat...addig vili ,hogy gén nem igazán komálja a dolgot...de ki fikázott kit??? hát kajak nem vágom most miről megy a téma....8)
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Airborn2007. május 27. 18:03
 
 
Én?
Mit?

"...az megtalálja ezeket máshol..."
Akkor ezek szerint nem támogatod az IRCs ötletet? :(
Na mind1, azért a szoba ottvan ircneten, ha gondoljátok, használjátok
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Én+te+ö=gén2007. május 27. 17:51
 
 
"Csak azért lefikázni valamit ilyen felsőbbséggel mert divat, hatalmas hiba, a használható újdonságokra nem nyitni pedig még nagyobb."

Megneveznéd, hogy konkrétan kire vonatkozik ez a mondatod?
Csak mert nem látom, hogy akárki is fikázott volna akármit. Airborn talán?
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Én+te+ö=gén2007. május 27. 17:35
 
 
nyuszika_a_fűben:
Összemosod az üzemeltetést a továbbfejlesztéssel.

A Daath 2001-ben lett tervezve weboldalként és fórumként.
Ezeket a funkcióit máig is és a jövöben is remekül ellátja: összegyüjtött információt ad közre és lehetöséget nyújt a társalgásra. Aki beírja a gugliba, hogy "pszichedelikus" vagy "ecstasy tabletta", az megtalálja a keresett információt. Az üzemeltetés továbbra is aktív, van adminisztráció és gyarapodások; ami van, az müxik.

Viszont a Daathnak nem célja, hogy egyéb webes szolgáltatásokat nyújtson a közösség tagjainak. Akinek képfeltöltés, személyes weboldal, IRC, chat, IM, blog, videoblog, ezek kommentálásai, bejelölgetös social networking vagy ilyesmi kell, az megtalálja ezeket máshol, profin kifejlesztett és nagyobb teammel üzemeltetett szolgáltatásokként.

Persze ha valaki szakember elvállal ingyen web 2.0 fejlesztést/üzemeltetést, vagy ha valaki hajlandó megfizetni efféle munkát, az jelentkezzen.
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Airborn2007. május 27. 17:12
 
 
nah, mire beírtad, már megcsináltam :D
na mind1, szal a server az ircnet
mondjuk elte.irc.hu vagy atw.irc.hu vagy extra.irc.hu
a szoba #daath

szal a parancs a mircben /j #daath

tettem bele egy DAATH nevű botot
majd még configolom, csak most megyek el, de addig jó, hogy foglalja a szobát
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Álommanó2007. május 27. 17:07
 
 
Ennyi szenvedést:)

Szóval a server legyen mondjuk: irc.quakenet.org (bármi más is lehetne, ha valakinek jobb ötlete van, halljuk)

A csati: #daath

Namost, ez a csati nincs leregelve, nincs beállítva chanserv, de tökfölösleges szerintem, ha beindul, akkor majd valaki, akinek nagyon van ideje, az leregeli, meg csinál opokat, meg mindent.

Tehát aki nem ért hozzá:
leszed egy mircet (http://mirc.orion-hosting.co.uk/mirc621.exe)

felteszi, és beállítgatja a nevét, nickjét, satöbbi.

Aztán meg fogja magát, nyom egy okot. Aztán meg beírja szépen, hogy /server irc.qukanet.org (remélem evidens, hogy ez mit jelent)

utána meg azt, hogy /j daath (és ezzel csatlakozik a quaknet.org #daath nevű csatijához)
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Airborn2007. május 27. 16:24
 
 
nyuszika_a_fűben: miért nem lenne jó, ha mondjuk felül lenne egy menüpont, h IRC és arra rányomva feljön egy ablak, amin keresztül lehet chatelni a daathosokkal? így nem kéne elmagyarázni se mindenkinek, h hogyan kell irc klienst használni és egyszerűbb is lenne
Gén támogatása ehhez kell, vagy ahhoz, hogy legalább ki legyen írva valahova az oldalon a cím és a szoba neve
 

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
Daweed2007. május 27. 16:04
 
 
Üdv!

Hámozásra egy jó tipp: körömreszelő! Átlag 15 perc / mag. Kérdés: Mivel örlitek teljessen apróra a magokat? Mert nekem nem sikerült, maradtak nagyobb részek, innentől a qrw@ szaponin nagy része hozáátapadt ezekhez, s mivel féltem ezen részek kidobását, vállaltam a rizikót... volt is róka. Érdekes amúgy, ahogy a citromos oldatban genygócként összeáll a szaponin, ezért gondolom, ha nem lennének nagyobb darabok, nem lenne mihez hozzátapadjon... Mellesleg 10 óra böjt, előtte csak zöldség, 4 mag ( makkegészséges ), félóra múlva hányás, fél óra múlva tökéletes helyreállás, innentől pedig 6 óra fless... a végét fél liter tejjel csaptam le, aludtam mint a bunda. Jah, ha jól tudom az LSD-t a c-vitamin katalizálja... az LSA-nál is ez a helyzet? Limonádéként betolva így megnyomja a hatást ? Mert nekem 4 mag is igen intenzív volt, a leírt adagok/hatásokhoz képest...

Daweed
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
majom2007. május 27. 16:03
 
 
Én teljes mértékben támogatom ezt az ötletet, de érteni végképp nem értek hozzá,szóval örülnék ha valaki informatikus tudással rendelkező személy ezt létrehozná és aztán elmagyarázná ,hogy miként használatos a dolog,,mert chat.hu az még megy...8) de pl mirc vagy irc -t soha se használtam
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
nyuszika_a_fűben2007. május 27. 15:40
 
 
Én nem konkrétan chat-ra gondoltam, de akár az is, de ha chat, akkor semmiképpen sem ezen oldal keretein belül (ehhez kapcsolódóan valaki elmagyarázhatná, miért kéne bárkinek is beleegyeznie abba, hogy egy független szerveren nyitunk egy irc szobát...).

Én konkrétan élő könyvjelzőkre gondoltam a topikonként (rss).

És direkt nem kezdtem bele a vitába, de a webkettőnek igenis vannak olyan újításai, melyek nem azért vannak, mert mögötte áll 50 fős szoftvermérnök-team, meg 200 millió usd. webkettő nem=twitter és társai. Csak azért lefikázni valamit ilyen felsőbbséggel mert divat, hatalmas hiba, a használható újdonságokra nem nyitni pedig még nagyobb. Persze el kell dönteni az oldal üzemeltetőinek, hogy kiknek is csinálják ezt az oldalt (maguknak v. az olvasóknak)?
 

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
FLaSHelek2007. május 27. 15:22
 
 
te asztán tényleg elég laikusan vagtal hozzá ehhez!
nem artott volna kicsit atolvasni az egész forumot:)!
talan sokat meg tudtal volna!! hat nemtudom mennyibe kerul attol fugg hol veszed lehet 20 ért is meg mondjuk 10 alatt is:)!!
amugy elfelejtettem mit irtal :D Szal mig kinő 2-3 nap talan!
mif viragzik 2 honap kb bar ahogy te akarod! aztan utanna termés feny idő levételével! ameddig jonak latod majd ugy is észreveszed ha jo
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Airborn2007. május 27. 15:10
 
 
Gén: támogatod az ötletet?
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
Ex Elek2007. május 27. 14:59
 
 
Hollandiában láttam(legálisan boltban) "After-E" nevü készítményröl tud valaki valamit?Tapasztalat?Lecsengésre van?Vagy csak valami vitaminbomba az elhasznált pótlására?
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
majom2007. május 27. 14:50
 
 
Hát megosztanám egy kellemes élményemet az extasyval..Barátommal elterveztük,hogy szombaton ünnepelünk.Nekem szülinap neki pedig sikeres nyelvvizsa volt a kimerítő ok.Vásároltam 4db narancssárga galambos extasyt hátán felezővel.Mikor megnéztem otthon a fénynél észrevettem ,h szines foltok vannak benne, ami kicsit aggasztott, de hát gondoltam már mindegy ,mert túl drága volt ahoz ,hogy kidobjam.Gondoltam max szarul leszek tőle, de meg csak nem halok..8) 23:00-kor ledobtuk az első ekit, majd útnakeredtünk a disco felé egy hatalmas felhőszakadás közepette..mondanom sem kell ,hogy a 45perc alatt, míg odaértünk teljesen eláztunk.Megérkeztünk a discoba,bementünk.Gyors terepszemle után helyet fogalatunk egy kellemes sarokban.Olyan 24:00-kor már éreztem némi változást,de semmi komolyat, kicsit paráztam is h nem fog beverni mert nekem kb 45perc elég szokott hozzá lenni.Egyre jobban esett beszélgetni és empátia fogott el.Kis idő mulva a hatás folyton erősödött és belső bizsergés fogott el.Ezután derült égből villámcsapás: elkészültem....Látásom homályos lett, szeretetet éreztem minden és mindenki iránt,elégedett voltam és rendkívül jó volt a kedvem.Kissé kiszáradtunk igy gondoltam megyek veszek egy kólát.Na mikor felálltam addigi fix pozíciómból 360fokban forgott a lelkem.Teljesen szétestem..olyan érzésem volt ,hogy hol rohanok ,hol vánszorgok ,holott teljesen normálisan jártam,mindeközben a csíkos járólapot lépcsőzöttnek láttam..8)Még jó h nem lépkedtem át a lépcsőket ,mert másnak fura lett volna ,h ugy járok ,mint Jety a hóban..vettem egy kólát és visszaültem.Sokan megbámultak ahogy dumáltam, de valószívű, hogy nagyon elszállt fejem lehetett..később barátom is megerősítette ezt a felfedezést.Ezután kb 2kor ledobtuk a másik ekit is és kiálltunk az emeletre..néztem az alattam tomboló tömeget és kb 3:00kor megint felkapott ,de minden eddiginél jobban.A fények szikráztak és szinte mozgott az egész terem..hullámzott a fal,és eszméletlenül jól éreztem magam.Ahogy balra néztem az asztalok helyett egy lépcsőt láttam feljönni az emeletre...de miért pont lépcsőt??..XD.Ezután megittam 2sört ami aztán az egekig emelte a hatást..táncra perdültem és a mozgás eddig nem érzékelt boldogságot nyujtott számomra.Látásom folyton fura volt, kicsit nehezen ismertem meg az embereket és torz arcal verettem a táncot..(kicsit bukó voltam)..percenként ecseteltük egymásnak ,hogy hihhetetlen módon el vagyunk szállva, és abban a pillanatban az se érdekelt volna ha kitör a 3. világháború..ilyen és még ennél jobb hangulatban telt el az egész este és hajnali 5-ig partyztunk ,mígnem bezárt a bazár..Jólett volna afterozni ,de anyagi és helyszíni okok miatt erre nem kerülhetett sor legnagyobb sajnálatomra..hát hihhetetlen jó este volt..
 

 
 
>>> Ayahuasca <<<
mahadeva2007. május 27. 14:16
 
 
Kösz, Gén. :D
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
majom2007. május 27. 13:41
 
 
Az világos persze ,h más felület meg teljesen más az egész...de alapjában véve ez a csevegős ötlet teljesen jó...nekem tetszik, mert kérdéseket ,témákat gyorsabban és tartalmasabban meg lehetne beszélni ugymond "személyesen"
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
mahadeva2007. május 27. 13:29
 
 
Arab és improvizációs is, és nagyon érdekes...

http://www.archive.org/details/wh062
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Airborn2007. május 27. 13:12
 
 
az MSN meg teljesen más
oda felveszed a haverokat és tudtok dumálni
az IRC lényege, hogy aki akar, felmegy és lehet beszélgetni az ott lévőkkel
 

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
KennY2007. május 27. 13:07
 
 
nem tudod mennyibe kerül 1 70 w os hps mindennel?meg mennyi a csirásztatási idö?mert szerdán kezdtem el csiráztatni de még semmi nem láccik...
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
Airborn2007. május 27. 13:06
 
 
az ilyen chatek is IRC alapúak, csak saját serverük van
de célszerűbb nagy IRC hálózatokon szobát nyitni
aztán annak lehet webes felületet csinálni ide, ha a szerkesztőknek is tetszik az ötlet és igény is van rá
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. május 27. 12:45
 
 
Nos ,hát levonhatom a következtetést...2hete vettem ugyan ilyen karikát(narancssárga galambos hátán felezővel) és az szép teli szinű volt semmi szemcsével..a mostani pedig tele volt piros-zöld foltokkal, szemcsékkel...kicsit tartottam tőle ,h mcpp van benne(ált azok szines foltosak) vagy már romlott a felni..
Elég rizikósnak tartottam ,de hát mivel már megvettem ,nem volt mit tenni dobni kellett...elsőt bedobtam kb 11 órakor és kb másfél órán keresztül semmi hatás sem volt..már kezdtem is gondolkodni h ez jó szar ,mert semmi se történik ,mikor oldalrafordítom a fejem és kiszállok a testemből..XD hirtelen úgy elkapott ,hogy hihhetetlen...ültünk élvezve egymás társaságát barátommal, hallgattuk a zenét és szép eufórikus hangulat kerített hatalmába, hihetetlen empátiát éreztem embertársaim iránt és az elégedettség érzése soha sem volt teljesebb..az első lecsengett pontosan 2 órára, vettünk gyümilevet és ledobtuk a másodikat...az is kb. másfél óra mulva kezdett hatni..ugyan az a kellemes bizsergés belülről, látási homályosodás,érzékelés megváltozása...a fények szépen ragyogtak, a kedvem nem is lehetett volna jobb...a disco emeletén a korlátnál nekiálltunk táncolgatni ,s a zene valamint a fény a hatást még magasabb szintre emelte...ahogy tánc közben néztem az alattam tomboló tömeget és a stroboszkóp zilálását teljesen szétmentem...XD Az egész terem szinte életre kelt előttem, a fények villózása végett mozogni láttam a szilárd tárgyakat..érdekes hallucinációk is előfordultak(pl hirtelen oldalranézve az asztalokra vörös lámpával kivilágított lépcsőt láttam, de foggalmam sincs hogy jön az asztal a lépcsőhöz..:),ezután megittam még rá 2sört és hát reggel 5ig ,mig be nem zárt a szórakozóhely atom party-feeling...tánc,jókedv,stb...egyszóval fergeteges élményt nyújtott..ezt a fajtát merem mindenkinek ajánlani...
 

 
 
>>> IRC /join #daath <<<
majom2007. május 27. 12:35
 
 
Hát ez akár nem is rossz ötlet...de lehetne chaton is nyitni egy ilyen szobát chat.hu-n is akár, vagy mondjuk ha itt tartunk msn is ott van csak ott sajna nincsenek külön szobák..
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
3x3=92007. május 27. 11:59
 
 
Solaris (a 72-es)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!