DAATH

Az éjszaka eltakarja a világot, de feltárja a világegyetemet.

Evan Esar

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (85921 - 85970)

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
mese2006. szeptember 12. 21:08
 
 
visszatérve egy kicsit lassabban megfogalmazva a délutáni nyökögésem.
ezotériával és ezoterikus tanokkal foglalkozom (kb 10 éve)
egy részét oktatom is ami olyan szintű más részében én vagyoka befogadó. nagyon sok olyan tétel van ami igazából csak egy plusz az ember életében. nem módszer nem szakma vagy hivatás, hanem csak egy többlet egy világlátás és életfilozófiai dolog.

minél jobban magyarázunk a mai kor emberének, annál inkább nem figyel oda rá,e gyszerűen az információ tömegben képtelenek vagyunk kiszűrni a fontos és sértéktelen infókat. ez atv-sített társadalomban alaposan ki is lett használva.

azt gondolom, hogyha bármi de bármi üzenetet át akarunka dni akkor azt vagy gyűjtő nagy-nagy téma-dokumentumokban kell tenni vagy még inkább befogadható élmény formájában. ez lehete gy film, egy könyv vagy zeneszám.

nagyon sok együttes mesél pszichedélisáról és tapasztalatról és szerintem igenis fontos meghallgatni és megérteni őket, közel állnaka személyes tapasztalatokhoz. emberiek. ilyen amúgy Coelho Zahírja is a misztikus tanítás jó kis storyba csavarva.

tehát bármi ami mély mondanivaló azt a művészet szépségével kellene feldúsítani. A Trainspotting szerintem minden korosztályban valamenynire jelen volt és meghallgattatott és bizony érdekes volt és nagyon mozi szerű:) valami hasonló kéne mégis, mert amit az emberek akemény drogokról tudnak (és átlag hbéla ide soorlja a piccedelikusokat is, szimplán ilyen cimkével) az ide érkezik ebbe adobozba, szóval midnen amit tudnak nagyjából ez a film. fontosnak tartanám, hogy a művészetben és annak nem nevezhetőa lkotásokban ezeka témák valósághűen jelenjenek meg.
rengeteg film készült a drog haásairól, arról, hogy így úgy narkós valaki elveszti az életét vagy drogbárókkal kalimpál ki akarják nyírni sok vér hulla hóliwúdi akciók.

aki a daathig eljut annak már olvasni kell. az már egy szint.
viszont aki. esetleges.

én ezért erre helyeznéma hangsúlyt pro és kontra:)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. szeptember 12. 19:40
 
 
Szerintem ez csak egy marketing fogás a dealerek részéről hogy többen, többet vegyünk... Vagy még nem járunk itt?;-)


mr.HardCoreMaci
 

 
 
>>> legalize <<<
idoru2006. szeptember 12. 18:45
 
 
Szia Gén,
Nagyon örülök ha felrakod majd a cikkem, de még nincs kész. Ígérem amint megvagyok vele átküldöm. próbálok sietni, bár most nagyon sokminden teendőm lesz.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. szeptember 12. 16:15
 
 
Aki tud, még most vásároljon be :))))))))))

Kék micu: nagyon lassan üt be, észrevétlenül, egyszer csak azon kapja magát az ember, hogy már csavarja az agyát ezerrel, s nagyon rákattan az ember dolgokra vele (havertól van info, egyebet én sem tudok)
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
Siphersh2006. szeptember 12. 15:54
 
 
Mikor is lesz a másik rádióműsor? És hol?
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
Nargile2006. szeptember 12. 15:39
 
 
metta: szerintem csak neked kell egy hideg zuhany.
egyébként sosem voltam jogász, úgyhogy le sem selejtezhettek ;)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. szeptember 12. 15:31
 
 
Naigen.. bazki ettol a naptol rettegtem egesz eletemben :d meg ilyen remalmaim vtak :d 120ezer.. vaa
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
foxey2006. szeptember 12. 15:07
 
 
Szerintem mi(emberek) is tagjai/részei vagyunk a "nagy szellemnek", csak elfelejtettük az identitásunkat, vagy számüzőttek vagyunk, vagy csak egy "hibás" nyúlványa:) vagy a "nagy szellem" gyermeke :)
ki tudja? :)
 

 
 
>>> ZeNére RÁFLASHelödni!!!!! <<<
Titti2006. szeptember 12. 15:07
 
 
sárkány ellen sárkányfű............:):(
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
mese2006. szeptember 12. 15:05
 
 
meta!
ez nagyon komoly volt. télleg vane gy ilyen arca is a dolgoknak:))))))
de viccet félretéve Gén nekem tökre úgy jött le mint egy tudós, akire oda kell figyelni, hoyg követni tudd.

Ajtóablak régen engem nézett pszichológusnak (azóta is imádom!:))) demost meg őt nevezték annak:) lol:)


egyébként szerintem nagyon fontos üzenete van a filmnek.
mondom több mozi kéne mellé.

én pla zt gondolome gy film vagy egy novelláskötete jobban el tudja adni az infót midnig mint egy doku mű vagy irodalom talán ebben lesz a kulcs!
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
Bard2006. szeptember 12. 15:00
 
 
meta: "leselejtezett jogász" - Ez tetszik... :-))))))
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
Bard2006. szeptember 12. 14:51
 
 
Tegnap persze megnéztem én is a filmet mesevel, de inkább aludtam egyet ra, mielőtt véleményt nyilvánítok. Alapvetően tetszett, csak éppen nem vagyok benne biztos, hogy nem-e inkább az érzelmi érintettség miatt. Ismerősök, néha elég rég látott ismerősök, plusz a saját pszichedelikus szerhasználatom stb. révén. Szóval végigizgultam, meg röhögtem a filmet. :-)

Viszont ha ezeket a dolgokat leveszem róla, akkor mit kapunk? Ha összehasonlítom az LCV-vel, vagy volt egy másik film, a History of LSD, akkor azt látom, hogy ezek szenzávióhajhászabbak, harsányabbak. És nem is csak a hangos zene miatt, vagy a sok vizuál miatt, hanem a sztorik miatt is (a Pszichonauták szereplői nem akartak Nixon teájába LSD-t csempészni, meg nem beszéltek világmértű kozmikus orgazmusról). Ez a film egy sereg normális emberről szólt, akik éppen azt mutatják, hogy mennyire normálisak, normálisabbak mint azok akik a filmet nézik, már már az az embernek az érzése, hogy ez egy szar film, mert semmi izgalmas nincs benne, vagy ezek valamit titkolnak... Na és pont ez a durva az egészben, hogy eltérően más szubkulturális filmektől ez a film pont ezt hangsúlyozza, hogy ezek a pszichonauták valószínűleg hétköznapibb, normálisabb, emberek mint a filmet néző, magát straight-nek képzelő esetleges kivülálló. És az egyik legfőbb üzenetük, amit állandóan hangsúlyoznak is, hogy a valóság, a valóság és a valóság az ami érdekli őket. Szóval trükkös film ez, csak nemtudom, hogy jól értelmezem-e a készítők célját, plusz, hogy másnak mi esik le ebből az egészből.
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
anjou.2006. szeptember 12. 14:20
 
 
Szar ügy, ha így gondolod meta...
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
anjou.2006. szeptember 12. 14:17
 
 
Hi!

Na én is megnéztem a filmet. Először is szeretnék gratulálni hozzá, nagyon jól sikerült. Engem legjobban Siphersh szövege fogott meg. Maga a mondani való mindenki számára érthetően lett megfogalmazva, örülök, hogy nem lett tele zsúfolva különféle idegen szavakkal, mert az biztos rontott volna az élvezhetőségén.

Amin viszont lehetne fejelszteni szerintem, ha külső embereknek is szánjátok szerintem: Alapjában véve szerintem a témák mintha összefolynának. Jobban el lehetett volna különíteni mondjuk a tripről alkotott véleményeket, élményeket, a vallási-filozófiai témától, azt meg a valóságról alkotott véleményektől. Megpróbálnám kézzel foghatóbbá tenni azokat a részeket amiknél konkrét információk vannak (egy pl amikor Gén a drogpolitikáról beszél, hogy a fű nem egyenlő a heroinnal, mégis megpróbálják összekapcsolni a kettőt az elrettentés miatt és az ebből fakadó magas halálesetek száma az USA-ban 1969-1971ben)
Ja és egy kis technikai hiba: a belelógó testrészek Nomadnál. :)

Ez a kritika rész hosszabb lett, mind a dícséret, de higgyétek el ettől még mindig óriási a film, és tényleg hasznos volt egy ilyet csinálni.
 

 
 
>>> ZeNére RÁFLASHelödni!!!!! <<<
metametta2006. szeptember 12. 14:08
 
 
akkó mennyé operába aszt nézzed meg a vágnert mongyuk a szikfidet, attó majd fleselsz.
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
metametta2006. szeptember 12. 13:47
 
 
tetra, ha már fikázol és idézel, akkor előtte értsed is meg.
iszonyatosan idegesítenek a ty kategóriás mentalitású szófosó balfaszok.-néha én is idegesítem saját magam...

én azt mondtam,
hogy a civilizált világ többségének 18 éves kora előtt -csak ezt a mondatrészt a gén kivágatta- ellenőrzött körülmények között kötelezeővé tennék legalább egy pszichedelikus élményt.

neked például abba kéne hagyni mindennemű pszichedéliát,
mert abba a tipikus hibába esel, hogy túl növeszted az egód határaid a képességeidén.
szerintem mindenki ilyennek nézett ki a filmben.
nagyképű mindenttudó szararcnak, velem együtt.

bence egy meditációba menekülő paragépnek,
talamon egy archetipikus junkie-puttónak,
siphersh egy téveszmés pszichopatának, aki filozófusnak képzeli magát, de csak a szókincs és a tanult mimikája van meg hozzá,
cellux józsi bácsinak, aki 50 éve eccerkéccer betépett, de mán nem, ezé mond pár sztrítvájz okosságot,
ajtóablak egy affektáló bukott pszichoterepautának,
gén egy pszeudokutatásban vígadozó hippinek,
nargile egy mindenre alkalmatlan leselejtezett jogásznak,
biga egy későn érő anyuka mellett éldegélő kopasz kamasznak,
én meg egy nyomi beszédzavaros mulyának tűnök benne.

szerintem égessünk el minden kópiát és küldjünk vírust minden gépre amin rajta van.

 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
4th dimension2006. szeptember 12. 13:35
 
 
Gratula emberek nagyon jó lett a film!
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
acid rain2006. szeptember 12. 13:16
 
 
Tényleg, az a s***fej nem jelent meg a kendernapon?
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
Siphersh2006. szeptember 12. 13:04
 
 
Szerintem nagyon jó lett a film. Pont az, ami lenni akar. Propagandaügyileg szerintem arra mindenképpen jó, hogy a beszélőket nézve és hallgatva nem az jut eszébe a nézőnek, hogy ezeket az embereket el kéne vinniük a rendőröknek. És valahol szerintem ez a cél. A kirekesztő és ignoráns tabu-mentalitás alternatíváját propagálni.

Aztán, ha valaki éppen rá tud hangolódni valamelyik szereplő hozzáállására, és megragad benne valami gondolat vagy tanulság, az se baj.

Én mondjuk a tényleg olyan vagyok a filmben, mint a Pokorni Zoltán meg az Öveges professzor keveréke. Azért jó, hogy a többiek személyesebb stílusban beszéltek, mert az jót tesz az egész hitelességének.

A Gén meg tényleg tök Alex Grey.

Kombózni szerintem a "Mosolygó kék szemek" című alkotással lehetne.
 

 
 
>>> Légyölő Galóca - probálta már valaki? <<<
Zoli2006. szeptember 12. 13:04
 
 
Az osszeteveszthetosegrol annyit hogy igazad van kis koraban pont ugy nez ki, nagyon osszetevesztheto a gyilkossal, de amikor kifejlodott mar megvan az a jellegzetes sarga szine es alakja, ugyhogy nem igazan hasonlithato mashoz...
 

 
 
>>> Látni a világot, ha még érdekel valakit... <<<
tib2006. szeptember 12. 13:01
 
 
Hi !

http://leda.lycaeum.org/?ID=6609

Trip In Hungary

 

 
 
>>> Légyölő Galóca - probálta már valaki? <<<
Zoli2006. szeptember 12. 12:21
 
 
Hat nem tudom..ez a gomba megint nem utott be...en+te...a citrom is bufotenitet tartalmaz es ugyanaz a hatasa es a mellekhatasa es minden....levesnek ettem meg de nem toom, ahanyasomat inkabb megennem mindt meg egyszer azt...naon szar volt...
 

 
 
>>> legalize <<<
Nargile2006. szeptember 12. 12:05
 
 
Nem vette át a küldeményt a miniszterelnök

2006-09-12
http://www.kendermag.hu


A Kendermag Egyesület küldeményének átvételét visszautasították.

Az Egyesület elnöke és alelnöke a média munkatársainak kíséretében kedden délelőtt 11 órakor megjelent a Miniszterelnöki Hivatal előtt, azonban még a portán sem jutottak túl. Hiába hivatkoztak arra, hogy jövetelüket előzetesen jelezték faxon is, a miniszterelnök alkalmazottai nem engedték be őket az épületbe és a küldeményt sem voltak hajlandók átvenni.

A Kendermag Egyesület véleménye szerint ez két dolgot jelenthet:

1) A miniszterelnök nem tartja fontosnak a drogfogyasztás jogi szabályozásának kérdését.

2) A miniszerelnök is megalázónak és undorítónak tartja, hogy részt vegyen egy olyan folyamatban, amely az emberi vizeletből kinyert drogmaradványok kimutatásán keresztül rendel büntetni állampolgárokat. Ezt az Egyesület tagjai is megértik, ugyanis ők sem kívánnak egy ilyen folyamatban részt venni.

Sőt, azok a táncoló fiatalok sem, akik nem fogyasztottak semmilyen kábítószert, csak éppen rossz helyen voltak rossz időben és a diszkórazziák áldozatául estek. A legutóbbi kazincbarcikai razzia során a 350 fiatalból csak 10 esetben tudták kimutatni a kábítószer-fogyasztásra utaló nyomokat - a többi 340 fiatalnál nem.
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
costa2006. szeptember 12. 11:07
 
 
ja és Gén, Te vagy a magyar Alex Gray :DD

2 évi DAATH olvasás után már nagyon vártam, hogy lássam kik rejtőznek a nick-kek mögött .
 

 
 
>>> Látni a világot, ha még érdekel valakit... <<<
Koxi2006. szeptember 12. 10:04
 
 
Kick-box.


Kox
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
Én+te+ö=gén2006. szeptember 12. 09:53
 
 
Ismét kösz mindenkinek a gratulációkat és véleményeket!

tetrahíd:
A filmklub érdekel, dobj majd egy mélt amikor elkezded szervezni.

A netes verziók közül a legjobb minöségü a legnagyobb fájlméretü, vagyis az AVI (nem pedig a legnagyobb képméretü WMV). Ezeket csak otthoni nézésre szántuk, a nyilvános vetítésekre természetesen a DVD-t juttatjuk el.
 

 
 
>>> legalize <<<
Nargile2006. szeptember 12. 09:12
 
 
Vizeletmintát visznek Gyurcsánynak

http://origo.hu/itthon/20060911vizeletmintat.html

Vizeletmintát ad át Gyurcsánynak a Kendermag Egyesület

http://index.hu/politika/belfold/0911kndrmg/

Az Egyesület felhívása: http://www.kendermag.hu


Gén: bármi felkerülhet a drogriporterről forrásmegjelöléssel.
Én arra gondoltam, hogy ezt is feltehetnéd, már régebben írtam, de szerintem érdekes a téma:
http://www.kendermag.hu/index.php?oldal=arhiv&azon=269

 

 
 
>>> Webtrip <<<
hipee2006. szeptember 12. 04:09
 
 
http://origo.hu/itthon/20060911120ezer.html

Wazze! Akkor most igy legyen őszinte bármiben is az ember a családjával, ismerőseivel...:(
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
mese2006. szeptember 12. 02:49
 
 
ja igen, Gén, szerintem egy röpke hatvan perces pszichedelikus mélyutazás, virtuális 3d mozi kellene mellé, na jó ha nem 3d akkor is egyszerűen egy rendes film, mozi:)
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
mese2006. szeptember 12. 02:46
 
 
na megnéztük a filmeteket. én igazából nem is dokufilmet vártam, hanem valami piccedelikus tv-élményt. de így is jó volt:)
ami az érthetőséget illeti, szerintem elég egyértelmű, amire Gén és Ajtóablak felhívták a figyelmet, hogy a tiltás a szelekció módja nagyon el van cseszve manapság igazán tetszett, úgy éreztem szinte tudoméányosan majdhogynem grafikonnal lett elmagyarázva a sok értetlennek!

szóval nagy grat, remélem lesz eredménye:)
nekem tetszett:)
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
costa2006. szeptember 12. 02:30
 
 
Én is gratulálok a filmhez. Legnagyobb tanulsága za volt számomra a filmnek, hogy még nem volt igaz psichedelikus élményem.
A baráti körömmel ugyanúgy megnézettetem, mint megnézettem a Liquid Crystal Vision-t is.
Sztem így jó ahogy van. Egyszerú, tömör, sokatmondó és lehet mondani, hogy érdekes.
köszi
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
rTyler2006. szeptember 12. 01:57
 
 
visszaolvasva magam :D a szellem szobol sosem fogyok ki ugytunik :)
annyi meg eszembe jutott, h minden noveny fogyasztasakor a "fold szellemevel" -legyen ez barmi- lepunk kapcsolatba, ez a "nagy szellem" es a novenyek ennek a "reszeit mutatjak"

majd csak kigobozom. /meg egy par trip utan :)/
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
rTyler2006. szeptember 12. 01:48
 
 
hello!

na igen, neked a kivonat lesz a megoldas, nekem is az volt ;)

fu, amikor ezt irtam iszony "kesz" voltam. egybol a visszajovo fazisban, de gondolom ez latszik is a hozzaszolason :) nem is akarok mast hozzafuzni vagy fejtegetni, mert most ugy sem latok tisztan /mivel nem fogyasztottam semmit/ ;))

majd legkozelebb remelem fejtem /fejti nekem/ tovabb
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
kritikus2006. szeptember 12. 01:40
 
 
gratulálok a film készitésében résztvevőknek. [továbbra is azthiszem: nem lenne érdemes "elvenni" a film komolyságát pl egy lcv párositással pl(nem részletezem, leirtam már).]

nézése közben többször próbáltam olyan szemszögböl nézni a felvetett gondolatok kibontását, amilyen szemszögből mondjuk édesapám látná. Sajnos ismételten arra jutottam, hogy hiába mutatnám meg neki pl ezt a videót akár, nem látná benne azt, amit szeretnék. _Minden_ azon a szűrőn keresztűl érkezik valakihez, amin minden más is (jol megmondtam) tehát ha valaki nem hajlando elfogadni azt hogy így szemléli a dolgokat, akkor azt sem fogja elfogadni, hogy azt is ugy szemléli, amikor ezzel a ténnyel éppen szembesítik őt. Én sokszor próbáltam már édesapámmal beszélni ilyen dolgokról, és midíg azt kellett tapasztalnom, hogy nem tudom átadni a mondandóm _lényegét_ mert, az olyan valami, amit akárhogyan fogalmazok, az ő szűrőjén fennakad. De ettől függetelenül érdemes lenne soksok helyre belinkelni meg további vetítéseket szervezni azthiszem.
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Én+te+ö=gén2006. szeptember 12. 00:13
 
 
A "hétvége" egy eljövendö hétvégét takar... most lefoglalt a film.

A fórumoldalon most "Legfrissebb 10 20 50 100 hozzászólás" linkek vannak.
 

 
 
>>> legalize <<<
Én+te+ö=gén2006. szeptember 12. 00:09
 
 
Idorunak van egy remek írása az alkohol- és drogtilalom retorikájának hasonlóságairól. Felkerülhetne a Daath Könyvtárba is?
 

 
 
>>> A fórumos találkozó <<<
Én+te+ö=gén2006. szeptember 11. 23:53
 
 
Titti:
A "Természetes vs. mesterséges" témának saját témaköre van:
http://daath.hu/showTopic.php?id=50&page=all
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
Én+te+ö=gén2006. szeptember 11. 23:37
 
 
Observer:
Ezek érdekes infók! Ha találsz ilyen témájú linkeket stb., akkor a "Pszichedelikus állatok..." c. témakört is fellendíthetnéd velük.
 

 
 
>>> Egyéb bejövős helyek <<<
Én+te+ö=gén2006. szeptember 11. 23:27
 
 
Tzupaack:
Pár hónapja nagy nehezen sikerült kapcsolatba lépnem a tulajjal, aki megerösítette, hogy bezárt a dolog és eladják a helyet. Kár érte, mert hangulatos hely volt, és még 2 házi gyártmányú lebegöfürdöjük is volt.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Siphersh2006. szeptember 11. 23:27
 
 
http://www.cannabis-med.org/studies/ww_en_db_study_show.php?s_id=182

http://www.cannabis-med.org/studies/ww_en_db_study_show.php?s_id=171

Ezek a tudósok félnek a növényektől, vagy mi van? Azt hallották, hogy a CBD a lényeg, úgyhogy tiszta CBD-vel csinálják a kísérleteket. Mindenesetre úgy tűnik, a CBD önmagában is antipszichotikus hatású.
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
Én+te+ö=gén2006. szeptember 11. 23:08
 
 
Felraktam a letöltéseket.

Holnap kedden (2006.szeptember 12.) 21:00 órától a Tilos Rádió Drogjogi müsorában beszélgetés a filmröl a rendezövel.
 

 
 
>>> Látni a világot, ha még érdekel valakit... <<<
Koxi2006. szeptember 11. 22:59
 
 
Ma 5 éves évfordulója van annak,hogy ledőlt a Két Torony.Persze nem a Gyűrűk Urában.Kíváncsi vagyok,hogy lesznek-e megmozdulások...
 

 
 
>>> Harcművészet és pszichedélia <<<
Koxi2006. szeptember 11. 22:55
 
 
Ok,ok,ok.De írjál ha túl vagy az első edzésen.Kíváncsi vagyok milyen tapasztalatokat tudsz megosztani velünk.

Na megyek aludni,mert ma kicsit kiborítóan fárasztó edzés volt egész végig ugró-forduló rúgásfajtákat gyakoroltunk.a végére már úgy érztem magam,mintha a Mortal Kombat egy karaktere lennék.Lemerültem.JÓ ÉJT MINDEN DAATH-OS NAK.
 

 
 
>>> Látni a világot, ha még érdekel valakit... <<<
Koxi2006. szeptember 11. 22:52
 
 
Jah,most pillanatnyilag nekem is.Így edzés után,fáradtan, jól jönne egy kis levezető,persze,ha lenne kivel.Sebaj dolgozok az ügyön! :)

Kox
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. szeptember 11. 22:23
 
 
Na akkor megint nem lesz felni egy darabig:) De legalább megtudtuk hogy létezik eredeti is:) majd várunk pár honapot. Mindenkinek jó kattogást:DD
 

 
 
>>> Harcművészet és pszichedélia <<<
GYIK2006. szeptember 11. 22:16
 
 
Koxi, még nem kezdtem hozzá. most tértem csak vissza BP-re, és nyakamba szakadt millió dolog. kb két hétig van ez, aztán stabilizálódnak a dolgok...
 

 
 
>>> Peyote kaktusz <<<
Don_Juan2006. szeptember 11. 21:42
 
 
Nemtom mikor lesz, de ha tudok róla majd kiírom.


Don JUan
 

 
 
>>> A fórumos találkozó <<<
Titti2006. szeptember 11. 21:31
 
 
Ez csak a saját hülyeségem a telített és telítettlen szénhidrogénekről. Nem tudom csak arra emlékszem ez a különbség a természetes és nem természetes között. ????
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
kritikus2006. szeptember 11. 21:25
 
 
lehet h irta mar valaki. liquidkristalvision nekem pl kifejezettem ellenseznves összeállitás.. pszichonautákat még nem láttam, de feltételezem, hogy nagyon jó, lényegretörő és igaz.. LCV-be tul sok mindent akartak belezsufolni és a feléröl üvölt (számomra) hogy hazudnak azok az emberek akikkel az interjuk vannak. nagy része "fölöslegesen nagy nagyotmondás" akar lenni, egy része meg egyszerűen nevetséges.. hát amikor a zenekészitésröl van benne szo és azt probálja egy arc "magasztositani" hogy a hangokkal kapcs milyen fantasztikus dolog hogy 12 hangonként ismétlödnek csak magasabban. tenyleg fantasztikus.. igy lett kitalalva + fizika.. mindegy. nem akartam off lenni, Pszichonauták biztos jo, majd megnézem ha le lehet tölteni.
 

 
 
>>> A fórumos találkozó <<<
Hopax2006. szeptember 11. 21:24
 
 
A drogok farmakológiai és élettani hatásaival nem vagy valószínűleg tisztában.A gomba hatóanyaga is ugyanúgy egy molekula mint az LSD
vagy éppen a 2C-B.A daganatos dolgot meg nem tudom honnan vetted,illetve mely szerekre értetted.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!