DAATH

Ha nem lehetséges az, amit akarsz, akkor akard azt, ami lehetséges.

George Bernard Shaw

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (28286 - 28335)

 
 
>>> Ibogainnnal pár nap alatt???... <<<
Tomsy2010. december 30. 16:02
 
 
@Sony
Mert így is az egyik legjövedelmezőbb üzlet a bankok mellett.
Évtizedekig tudnak kezelni olyan gyógyszerekkel ami csak tüneti kezelés így rengeteg profitot hoz...
Ibogainból csak néhány adag kell, utána már nincs mit eladni neked...
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Buká2010. december 30. 14:17
 
 
THIS IS YOUR BRAIN... ON DRUGS!! http://www.youtube.com/watch?v=DnhnFKCBB0I
 

 
 
>>> A 'bukta'... <<<
megauto2010. december 30. 13:53
 
 
3 éve kaptak el, tavaly január elején jött a vádirat, hogy lezárva az ügy, mostmeg a tárgyalás időpontja. Hogy mért ilyen későn azt nemtudom. Ismerősömnek is 4 év után volt tárgyalás.
 

 
 
>>> A 'bukta'... <<<
PostMan2010. december 30. 13:05
 
 
Válaszolni a kérdésedre nem tudok, de az érdekelne, hogy hogy érted azt, hogy 3 éve kaptak el, akkor hogy-hogy csak most jött idézés?
 

 
 
>>> Légyölő Galóca - probálta már valaki? <<<
brainiac2010. december 30. 11:50
 
 
tudtommal egypár száz évvel ezelőtt a viking harcosok egy rétege a berszerkerek (nevüket a ruhájuk okozta"medveingesek") csata előtt fogyasztotta a galócából főzött? főzetet ettől beálltak és mindenkit kinyírtak aki az útjukba került. egyes források alapján ara jutottam hogy valószínűleg enyhe hallucinogén lehetett és csökkentette/kiiktatta a fájdalomérzetet (ki tudja mit tette a gomba mellé...) halálozási aránya nem ismert mert a harcosok jelentős része még a mérgezés beállta előtt heveny kaszabolás útján elvérzett/fejét vesztette...

én modern fogyasztóról még nem hallottam viszont nem szívesen ennék olyan szert ami bizonyítottan mérgező... inkább a kívánt hatáshoz más alternatívát keresnék. a mérgezésről még annyit hogy a mérték lényeg: legjobb példa a csoki: benne van a teobromin ami serkentőleg hat ugyanakkor mérgező csak míg a kutya megmurdál negyed kilótól (usa? ban a koyotok ellen ették ki)egy ember megehetne egy kamionnyit együltő helyében (ez lehetetlen!!) a halálos dózishoz. de egy csomó szerrel ez van úgyhogy pl azok az állatkísérletek amik a mérgezést/egyéb hatást keresik drogokra nem feltétlenül tükrözik az emberre vonatkozó hatást.
 

 
 
>>> A valóság <<<
cellux2010. december 30. 11:42
 
 
a végső konklúzió viszont mindent visz: "tehát így teremt a gondolat: hogy nem teremt a gondolat." :)

ha jól értem, lényegében azt akarja mondani, hogy ha teljesen megértjük az egészet és ezáltal összekapcsolódunk vele, akkor teljesen kioltódik az egésztől független létezésnek még a gondolata is.

azáltal leszünk szabadok, hogy tökéletes rabszolgái leszünk önmagunknak.

és akkor kiderül, mekkora sarlatánság (illetve hogy milyen értelemben sarlatánság), amit a New Age hirdet - ti. hogy a gondolatainkkal teremtjük meg a fizikai valóságot.

(gondolom ezen mulatott az előadás végén, hogy látta az egész helyzet önmegsemmisítő voltát, és ezt végtelenül viccesnek találta.)
 

 
 
>>> A valóság <<<
cellux2010. december 30. 11:22
 
 
"milyen frekvenciájú hanggal lehet elérni, hogy a DNS - úgymond - hallgasson ránk? ... hát azzal, amivel éppen beszélek. az emberi beszéd hangfrekvenciájára - ha azt modulálják rá - akkor reagál a DNS, legalábbis az emberi DNS. és azt fedezték fel, hogy az emberi nyelvtan szabályait követi a különböző fehérjék elhelyezkedése ebben az optikai rácsban... most nyilván ahány nyelv, ugye, persze, ez így módosul, de... meglepő ez? hát végül is ki hozta létre azt az organizmust, aki beszél? ... hát az a DNS!"

hát, ez már nekem is gyanús. olyan szaga van, mintha DI-nek sikerült volna belelátnia ebbe a hologramos dologba, azt többé-kevésbé jól feltérképezte, aztán vérszemet kapott ettől, és hirtelen megpróbált minden mást is erre a kaptafára megérteni (nem zárom ki, hogy ez lehetséges, de nem ilyen kapkodva). az ilyenekből lesz az, hogy a közlendőben van 10% valóban értékes információ, és mellé kapunk 90% bullshitet, amitől mindenkinek elmegy a kedve a témával való további foglalkozástól.
 

 
 
>>> A valóság <<<
cellux2010. december 30. 11:03
 
 
"kép találkozik a képpel, kioltja önmagát, és létrejön az alapfrekvencia, ami megteremtette, és az pedig az a tudatosság, az a csend maga, amiről beszéltünk, ami a végső információ tároló minden szinten, kívül is, belül is. kívül úgy hívjuk, hogy vákuum, belül úgy hívjuk, hogy tiszta tudat, vagy szamádhi, vagy bárki ahogy nevezi."

a hologramos példánál úgy volt, hogy a tárgylemez (amin a fényt rögzítjük) az információhordozó, az eredeti lézerfény nem hordoz információt (csak megvilágítja a tárgyat, aminek a lenyomata aztán a lapra kerül). itt meg mintha azt mondaná, hogy az eredeti lézerfényben van az információ. ezt már kicsit össze-vissza csúsztatásnak érzem (bár spirituális szempontból még stimmelne is).
 

 
 
>>> Ibogainnnal pár nap alatt???... <<<
sony2010. december 30. 10:56
 
 
Én+te+ö=gén!
Értem. Ezért sem találtam róla semmit sem magyarul a daath-on kívül, ez szomorú. Az az igazság, hogy csak orvosi/szakember felügyelet mellett vágnék bele ilyenbe. Erős dohányos vagyok, amit le tudok tenni (2 év pause volt pár éve), de nélküle agresszív leszek és nehezen elviselhető. Ezért tökéletesnek tűnt az itt leírtak alapján ez a lehetőség.

Akkor reménykedjünk a Multidiszciplináris Társaság mielőbbi sikerében! :)

(azt mondjuk nem tudom felfogni, hogy a gyógyszeripar miért nem csap le egy ekkora aranybányára, na mind1)

 

 
 
>>> A valóság <<<
cellux2010. december 30. 10:50
 
 
"Ha az elmém terében a gondolatformával kölcsönhattatom a saját gondolatformámat, az létrehozza azt a valamit, ami azt a gondolatformát megalkotta: az érzelem terét. És ezért mondták minden tanításban, hogy tudatosan légy ott, és azonosulj, és éld meg azt, amiben vagy... de azt baromira éld meg... :) mert akkor nyílik az ajtó. akkor lépünk ki a magasabb dimenzióba, amit kódolt ez az alacsonyabb dimenzió."

well, this is sure mindbending, de az agyam valamiért képtelen felfogni. :)

Szóval az agy egy hologram, és két vetülete van: igazi (kint) és virtuális (bent). A kinti világban lévő vetületeket tárgynak, a bentieket gondolatoknak (itt gondolatformáknak) hívjuk.

De mi a fenét jelent az, hogy "a gondolatformával kölcsönhattatom a saját gondolatformámat"? Ki az, aki ezt csinálja? Az nem ennek az egész vetítési folyamatnak a része?

Mondjuk eszek egy almát. Ha odafigyelek az alma evésére, akkor "ráfókuszálhat" a tudatom, hirtelen érezni kezdem az alma textúráját, színét, harsogását, ízét, és ezer más dolgot. Tényleg van egy olyan érzés, mintha ilyenkor "fedésbe kerülne" két dolog, mintha a fókuszt élesre állítottam volna. Erről van szó? Ennek a végletekig vitt, végtelenbe tágult ("baromira éld meg") változatáról?

Tehát azt mondja, hogy ez az egész egy mozi, mi meg nézünk, mint a moziban, de közben nem tudjuk, hogy nézünk, annyira bele vagyunk merülve a szemlélődésbe (sőt, nem is tudjuk, hogy az aki néz, az más, mint az, amit néz)? Ja, végül is ez ismerős. :)

A francba, hogy nem tudom rendesen végig kinyitni ezt a francos féreglyukat.
 

 
 
>>> A valóság <<<
cellux2010. december 30. 10:34
 
 
nem hangsúlyozza eléggé, hogy a létsíkok egymásból teremtődése nem időben megy végbe, pedig ezt fontos felfogni. hogy a legbelső mag (semmi) "mozgása" egy időben nyilvánul meg minden szinten, nincs előbb-utóbb. kb. mint amikor egy real-time mandelbulb valamelyik paraméterét szabályzó slidert az egérrel húzogatom ide-oda, attól az egy slidertől az egész világ, annak minden szintjével együtt átrendeződik egy új konfigurációba (a részletekben élő lények ebből annyit látnak, hogy minden változik körülöttük, de nem fogják fel az összefüggő egyet, azaz hogy alapvető "biztonságban" vannak, és talán ez az oka a létezés-parának)

akármennyire is dülöngélő, azért jó ez az előadás. dimenzió-betyár. :)
 

 
 
>>> A valóság <<<
cellux2010. december 30. 10:27
 
 
szerintem kicsit messzire megy. érzi már, hogy mi lehet a háttérben, de nem tudja elég precízen előadni. mondjuk lehet, hogy nem is ez a célja...

a 3. részben az 5. perc után kezdi magyarázni, hogy az emberi agy is egy hologram és van virtuális meg igazi vetülete... aztán kifejti, hogy ha valamihez csak igazi vetület van (tárgy), viszont nincs hozzá virtuális (gondolat), akkor azt nem tudjuk érzékelni. ez szerintem önellentmondás: ha tényleg ilyen holografikus ez az agyamban levő izé, akkor a kint és a bent között 1-1 értelmű megfeleltetésnek kéne lennie (vagy mindkettő van, vagy egyik sem). azaz csak azt láthatom odakint a világban, amit gondolati szinten is fel tudok fogni, amit pedig még nem tudok felfogni, az számomra nem létezik.
 

 
 
>>> A valóság <<<
cellux2010. december 30. 10:12
 
 
re: Dienes-előadás

érdekes megcsinálni ezt a váltást, hogy amit addig dinamikusnak tekintettem, azt átviszem statikusba. pl. ahogy a 3+1 dimenziót (tér+idő) egyszerre egy "kiterített paravánként" értelmezi, és ezzel mintegy "fölélép". különösen durva az, hogy ez esetben ez a fölélépés is előre bele volt kódolva a hologramba (és közben valahogy mégsem, hacsak a szabad akarat nem illúzió).
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Ztor2010. december 29. 23:55
 
 
Mans:

Én már kaptam, megbízható forrástól, methylon + mdpv keveréknek nevezte meg. Adagolásra 50mg-ot ajánlott, nekünk ez minimális hatást produkált, úgyh növeltük az adagot.. Utólag nézve a hatása kb annyi volt, h ébren tart, de semmi pozitiv. Ahogy a mennyiséggel haladsz előre, jönnek elő a negatív tünetek, emelkedett pulzus + vérnyomás, majd légszomj, mellkasi nyomás. Bajunk nem lett belőle, mivel 6-8 óra alatt folyamatosan rosszabodik a közérzetünk, és eléggé világossá válik, hogy jobb nem lesz.. Úgyh az ember leáll vele magától, nem lett az itt leírt mdpv-s élményekhez hasonló katasztrófa szerencsére.
Mi mintának kaptuk, de pénzért nem vennék ilyet. Mephedrone hatásához nem hasonlít... inkább egy rossz sp.

PS: Methylone és MDPV hatását külön még nem volt alkalmunk tapasztalni, de ezen élmény hatására a kipróbálási kedvünk is elment..
 

 
 
>>> Ibogainnnal pár nap alatt???... <<<
Én+te+ö=gén2010. december 29. 23:55
 
 
sony:
Sajnos Mo.-n nincs hivatalos ibogain-terápia (ehhez sokféle engedély kéne, plusz az addiktológiai szakma megnyerése az ügynek, mindezt a fenntartó kezelések szereinek sokmilliós profitjával szembeni ellenszélben). A szervezett underground terápia pedig azért felejtös, mert Mo.-n gyk. nincs senkinek kellö tapasztalata az ibogainról, és egy komolyan felvállaló-megtámogató terápia nélkül egyrészt esélyes a visszaesés, másrészt az ember az életével játszik.

Annyi pozitívat tudok mondani, hogy nemrégiben megalakult a Multidiszciplináris Társaság a Pszichedelikumok Kutatásáért egyesület, melynek céljaiba belefér az ibogainért lobbizás is.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
szikra2010. december 29. 23:01
 
 
"HÜJINEGPÓTHIS"

ez nem tudom mit jelent de a szót a másik világban hallottam ahol jártam...valami ötlet valakinek?

Az élmény még friss:
- először megint jött a nálam már megszokottnak mondható pikkelyes minta de most sokkal kissebbek voltak. Ebből épül fel az a világ. gyerek vagyok, egy téren a földön ülök vagy fekszem, egy másik srác van jelen és felnőtt valaki is, nem látom őket csak tudom hogy itt vannak. kicsivel arrébb egy ház. Ez gyerekkori élmény megjelenése lehet
-'sodik menet: az ágyon ülve szemben a webkamera és a hangfal-sett középső mély része. ezek valami vicces dologgá alakulnak és már indul is a verseny.(ááááá ezt lehetetlen leírni...)én vagyott itt, mellettem egy fal választja el más versenyzők sávját. ez a fal rajtam keresztül megy és olyan feszítést érzek főleg a répámban hogy majd elcsattan... :o de ezzel most nem foglalkozhatok mert közben már valahol Dél-Amerikában vagyok épp lovas versenyt fejeztünk be vagy csak játékos rivalizálást a cimborámmal. Ahogy jövök vissza ezt a szót vagy kifejezést jegyeztem meg és ismételgettem: HÜJINEGPÓTHIS és közben arra gondoltam h ez itt nem jelent semmit
Ahogy gyengült a hatás Pásztorlányka még azt sugalmazta, hogy ez nem verseny, valahogy ironizálva

Még annyit, hogy ez a leírás közel sem adja vissza magát az élményt csak körül írja. ja a röhögést nem is írtam pedig fröcsögve röhöghettem mert nyálas volt az állam :)

A technika: két mély slukk - ameddigcsakbírtam- benntartva, száraz levél bongból.

üdv
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
H2O2010. december 29. 21:54
 
 
Sztem nincs Mo-on benzo... még.
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Starchild2010. december 29. 21:51
 
 
Chillout after the rain:)
http://www.youtube.com/watch?v=AfZsZMazUP8
 

 
 
>>> Ibogainnnal pár nap alatt???... <<<
sony2010. december 29. 21:21
 
 
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy van-e tudomásotok róla, hogy Mo-on foglalkozik-e valaki szervezetten ilyen kezelésekkel? Láttam itt egy 2006-os kommentet, ami egy googlecsoportba invitál, de úgy tűnik, hogy ott nincs élet.
 

 
 
>>> Táplálékkiegészítők <<<
H2O2010. december 29. 21:01
 
 
Kicsit összekeveredett, az átpakolás miatt...
Az 54. válasz az 51.-re.
Tökjó, hogy ilyen jó, örülök neki:) nem ajánlják rá az alkoholt...
A tapasztalt hatások is az előzőben.
 

 
 
>>> Táplálékkiegészítők <<<
H2O2010. december 29. 19:53
 
 
Megauto!

Sok mindenről nem fogsz tudni, szinte észre sem veszi az ember a hatását.

Ha már másfél órája forgolódok este, beveszek kettőt, és reggel arra kelek, hogy jót aludtam.
Vagy agresszívebb szerek másnapján, szerotonin hiányba, nem vagyok hatására lehangolt.
 

 
 
>>> Táplálékkiegészítők <<<
megauto2010. december 29. 19:53
 
 
Ebéd után vettem be 1 db 100mg-s kapszulát. Rá egy 20-30 percel szinte minden negatív gondolatom elszállt! Pedíg aztán reggel egy elég rossz hírrel állított be a postás, ami eléggé lehangolt. Olyant vettem még észre, hogy ittam kb 2dl fehérbort, és éreztem hogy kicsit fejbevágott.Pedig 2dl nem szokott. Úgyhogy sztem inni csak mértékkel lehet rá. Még az alvásra leszek kiváncsi, mert elvileg nagyon mély pihentető alvást okoz. Másnak is van 5-HTP-vel tapasztalata? Nekem nagyon pozitív, pedig nem nagyon hittem benne, hogy kicsit is kiránt a depiből. Pedig de!
 

 
 
>>> pszichologia - merre menjen <<<
Én+te+ö=gén2010. december 29. 19:50
 
 
Öthidroxitriptofán áthelyezve a "Táplálékkiegészítők" témakörbe:
http://daath.hu/showTopic.php?id=512
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
Én+te+ö=gén2010. december 29. 19:44
 
 
weeed:
Hoppá, kisebb müszaki anomália... :) Esélyegyenlöségi okokból a generátor igyekszik egyforma arányban adagolni az okosságokat, ezért két bölcs vezérünk ma reggel felkerült két bölcs aranyköpését (*) fejenként 6200-szor mutatta meg, hogy egyenletesen felzárkóztathassa a többi 400 aforizma mellé. Kijavítottam.

(*):
Orbán Viktor: "[...] aki a droggal kacérkodik, az ördöggel is cimborál."
Schmitt Pál: "[...] ha az a feladat, hogy a magyar fiatalokat megmentsük a kábítószertől, akkor akár még az ördöggel is cimborálni kell."
 

 
 
>>> Táplálékkiegészítők <<<
T0M12010. december 29. 16:26
 
 
580. megauto

Rendeltem egyszer ebay-ről... Nem változott semmi, pedig szedtem :)
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
T0M12010. december 29. 16:10
 
 
1595. Deadness

Állag? Íz? Szín?
 

 
 
>>> Mámoros álmok <<<
hlm2010. december 29. 14:43
 
 
Attól függ honnan nézed.

Szoktam írni az álmaim, nem mindet mert sajnos nem vagyok kitarót , de egy kis füzetet már teleírtam. Többször visszaolvasgattam, de nem jöttem rá semmire.

Már említették nekem az álomfejtőket, hogy segíthetnek, én egyébként hisszek is bennük, csak attól a tarifától félek, amit elkérnek.

Tudod nálam az a baj hogy annyira valósnak élem meg az álmaim, hogy amikor felébredek, legalább egy órát elidőzök vele, mert elgondolkodom azon hogy ezt tényleg álmodtam vagy csak valami gondolati jel a tudatalattimból, amit meg kell fejtenem.
Ráadásul képtelen vagyok megkülönböztetni az éber állapotot az álmodástól. Most ezt álmodtam vagy csak gondoltam? Nagyon ritkán tudom eldönteni. De mindezek ellenére egy jó érzés, állítom hogy valósághűbb, mint ha valamilyen tripben lennék.

Meg még valami. Ez azért annál bonyolultabb szerintem hogy te álomfejtésként valamit is megállapíts.

Ugyan hogy lehet visszaélni az álommal?
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
weeed2010. december 29. 13:26
 
 
komoly az új bölcsességgenerátor... :D

a régieket már úgyis tudom kívülröl :D
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Én+te+ö=gén2010. december 29. 12:29
 
 
Beszerzési források dicsérése + "küldtem mélt" utózönge = no go.
 

 
 
>>> A 'bukta'... <<<
megauto2010. december 29. 12:05
 
 
Ezt nemtom hova kellene írnom, ideírom, végülis kicsit témába vág. Ma kaptam idézést bíróságról, vádlottként vok idézve csekély mennyiségű kábszer terjesztéssel.3 éve kaptak el.

Egy ilyen tárgyalás hogy zajlik le? Sokmindent kérdez tőlem a bíró? Perköltség hogy oszlik el?

Azért kérdem ezen a fórumon, mert gondolom voltatok már páran ilyen helyzetbe.
 

 
 
>>> Táplálékkiegészítők <<<
megauto2010. december 29. 12:00
 
 
Na, ma megjött az 5-HTP. Este beszámolok.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
T0M12010. december 29. 09:56
 
 
1600. mans
mephedrone granulátum, csak meg kell ízlelni/szagolni... egyértelmű
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
CrIMe2010. december 29. 09:53
 
 
Starchild

Szerintem erről mintázták http://www.youtube.com/watch?v=KDxX3AQHogk

torrent: http://thepiratebay.org/torrent/5505899/PC_The.Misadventures.of.P.B.Winterbottom.d
irect.play.-TPTB

 

 
 
>>> A valóság <<<
Insomnia2010. december 29. 02:14
 
 
Ez nagyon jó!
 

 
 
>>> A valóság <<<
neutroncsillag2010. december 29. 01:44
 
 
Érdemes mind az 5 részt megnézni, a végére egész jó fless kerekedik belőle :)

http://www.youtube.com/watch?v=5eVynxf3etg&feature=related
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
kep2010. december 29. 01:09
 
 
EZ TUTI, HOGY A KAMPÁNY RÉSZE!!!!!


:))
 

 
 
>>> Ayahuasca <<<
spirit2010. december 29. 00:58
 
 
Karuna!
Ezt nagyon lelkesítő hallani, mindenki mást is inspirál, és kívánom, hogy azokat a lehetőségeket amiket kaptál, meg tudd tartani, tudj rájuk építeni!
És persze szívesen olvasnék élménybeszámolót!:)
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
neutroncsillag2010. december 29. 00:58
 
 
Szülinapi buliban "véletlenül" beleszaladtam ebbe a smok-ba én is.
Egy cigire voltunk négyen. Hát nem azt adta amire vártam :) Pár perc alatt pengeélesen beállt. Egy nagyon tiszta és kellemes hight érzést adott nagyon nagyon sokáig, tulajdonképpen egész este. Jó volt táncolni tőle, bár a kommunikációs egységeket kicsit bekavarta, és néha azon kaptam magam, hogy behúz a sarok egy kis üldögélésre-filóra.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
mans2010. december 29. 00:39
 
 
Jézus anyám:)ettől narancsokat haluzok.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
martyrdom2010. december 29. 00:32
 
 
előre is elnézést, de ez kifektetett... :DDDDD

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs082.ash2/37435_1227518108617_1849008
167_450104_2622176_n.jpg
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
mans2010. december 29. 00:07
 
 
Az ed hardy s lapról van infó?a papírom van egy fej.ismerős zt mondta komoly.
 

 
 
>>> DMT vagy halál? <<<
mans2010. december 28. 23:56
 
 
Na megkínáltak evvel a békás cuccal,úgy néz ki mint ami itt van a dmt ismertetőbe,sárgás kristály,valami 70000ft 1 g,de keveset vett az ismerős,azt mondta aki hozta,még le se tüdőztem de már hullámzott a függöny,hatásra elég durva volt,fejbecsapott rögtön,ha ez ilyen volt,milyen lehet ha többet használok fel.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
mans2010. december 28. 23:48
 
 
Eléggé lassulok tőle,és ritka szar amikor kattogok hogy kell még egy kicsi,mefinél nem ilyen szar.jó lenne tundi mi ez.meg nem kell belöle sok egyszerre.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
martyrdom2010. december 28. 23:44
 
 
kék golyók formájában is árulják, egyik bulin szemtanúja lehettem, ahogy az egyik már amúgy rég foskész srác egy sörösüveggel töri az asztalon a stuffot, de olyan jó kis "gyerünk már hadd rántsalak fel babaaaa" kinézettel..öröm volt:DD
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Buká2010. december 28. 23:07
 
 
Váó... Ott is Shponglére bukkan az ember, ahol legkevésbé várná! :] http://www.youtube.com/watch?v=kEVUX8FI7zs&list=QL&playnext=1
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
mans2010. december 28. 21:54
 
 
Kapott már valaki világoskék színü por állagú valamit?ez mi akar lenni?elvileg mefiként van,de elég nyomasztó hatása volt.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
martyrdom2010. december 28. 21:25
 
 
deadness

nrg-1, e3, sokminden lehetett..mefi+sp..
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
befu.user2010. december 28. 20:35
 
 
[beszerzés]
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Deadness2010. december 28. 19:59
 
 
Sziasztok!

Rég jártam itt. :) Szeretnék egy kis segítséget kérni. Egy olyan valamit kaptunk, amiről nem tudom micsoda, állítólag gyors és eki keveréke, de én nem hiszem.

A használat orron át történt, kb 5 perc alatt kiteljesedett az élmény, eufória, szeretet, lazaság, ami kb 1 óra alatt lecsengett, majd tényleg speed-szerű volt, sokáig nem tudtam aludni, de ennyi.

Valakinek van ötlete?

Köszi!
d
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
narkos182010. december 28. 16:50
 
 
Sziasztok!

Tegnap rendeltem spanommal Herbalt!Ma meg is jött!Bontom ki a csomagomot!Smok XXX volt a neve!Nagyon kevés kell belőle és nagyon szétkapja az embert!Fél 1 körül szívtam el az első cigit és most keltem föl kb fél órája!Szóval nagyon ki X-li az embert!Szerintem jobb ez a Smok XXX mint a smok plus!Melegen ajánlom mindenkinek!
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!