 | 
Legfrissebb hozzászólások (36106 - 36205)
 |  |  | | | |  |  |  | | Nekem volt rossz MDMA élményem, ott voltam a határán hogy feloldódjak, de végül nem sikerült és folyamat a vonalon álltam feszülten. Kristály volt, 80mg körül. Egy másik élményem során szabályosan bűntudatom lett tőle és haza akartam menni. Az esetek többségében azonban pozitív élményeim voltak vele.
Kötekedni meg nem kötekednék, ha te nem érzelmi alapon érvelnél az MDMA ellen, így viszont nem is akarok nem kötekedni, sorry.
Ettől függetlenül még mindig nem értem, hogy szerinted miért 100%-ig független az MDMA a set és settingtől, szóval várom a kifejtésedet, ha van. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Tisztelt Gomoa! Tudnál nekem ajánlani néhány növényt amit lehet magról szaporítani és hasonlóan sok jó tulajdonsága van mint pl a ginseng-nek vagy a gyömbérnek?Valami olyasmi kellene aminek hasznát venném de kezdő kertész is megtud vele bírkózni itt a Bakonyban.Ha bárki tud segíteni akkor postoljon. Köszi |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Én még nem láttam boldogtalan MDMA-zót :P De ha ennyire biztos vagy hogy igazad van, akkor mesélnél nekem egy rossz mdma élményről, mert kiváncsi lennék rá és akkor nem úgy jönne le hogy megint csak kötözködésből írtál :) (túladagolás és szar eki nem számít)
Mefivel kapcsolatban, volt hogy rossz kedvre, fáradtan nem adta be, viszont máskor ugyanannyi teljes mértékben hozta 3 óráig. Jobb alternatíva hiányában rá lehet mondani hogy set-settings függő. (bár nem mindig van negatív tapasztalat negatív hangulat esetén) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Hát nekem még nem volt szerencsém kokalevélhez.
Hol lehet olyat szedni? :))) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | bnth azt mondod azért félsz a haláltól mert nem mered megölni magadat, és hogy az életet nem bírod elviselni. Számomra elég logikus következtetésnek tűnik, hogy igazából az élettől félsz (számodra?). Meg tudod ennek mondani az okát?(persze első blikkre azt válaszolod, hogy nem félsz az élettől, mindössze értelmetlennek tartod, ám biztos ennek is megvan az oka, ez esetben erre vagyok kiváncsi.) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Hát nagyon jó volt... eszetlen jól éreztem magam... kb 6-tól kezdtem el és egészen 11-ig kb óránként 35mg. aztán a dürerben 10-20-30 percenként foytattam egészen egyig, de akkor már nem egészen vágom mennyit nyomtam fel foylamatosan. de kb 500mg-al mentem el és 100 maradt, de volt hogy adtam valakinek néha. mindensetre nagyon jó emlékkel búcsúztatom a szombat estét. "szét voltam mint a szemét" :) sikerült elérnem a célom, pörögtem, boldogság, csodálat :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Tisztelt Gén!
Kíváncsi lennék rád is hogy mi a véleményed, főleg amit a kérdésedre írtam a 318. hsz-omban. CSak a második hasáb lényeges. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Azt tudnám javasolni neked, hogy bízz kicsit kevesebbet az orvosokban. Igazából csak leszedálnak de a gondjaidat nem tudják megoldani. Viszonylag veszélyes és függőséget kiváltó gyógyszereket kapsz. Sport, napi 1,5 óra gyurma és 1 óra wellness a legtöbb lelki bajt is meggyógyítja, legalábbis nem lesz erőd a problémáidon szorongani.+ egy év alatt respekted is lesz a megváltozott kinézeted miatt. Mutatkozz erősnek mások előtt, a legtöbb ember buta kutya és széttép ha gyengeséget lát. Olvass pszichológiával foglalkozó könyveket, segít, hogy megértsd magadat és másokat. Menj el egy olyan helyre ahol ezrek haltak erőszakos halált,(pl auswitz, de győr melett is van pl egy hely ahol régebben sámánok áldoztak rendszeresen) nyisd ki a tudatod és érezd meg az ott érezhető aurát. Rá fogsz jönni, hogy a (ön)gyilkosság mennyire ellentétes a természettel. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Slaydo!
Értelek!
Csak én már ebből az életből nem tudok és nem is akarok többet kihozni. Túl sokat próbálkoztam már. Tudom az öngyilkosság nem megoldás, de azt kell mondjam, ha emiatt rossz helyre kerülök a túlvilágon, már az sem érdekel.
Én nem az odaátra vagyok kíváncsi, hanem az itteni létet nem tudom már ennyire elviselni. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Na akkor rendben!
Demon!
Köszönöm a tanácsot, bár nehéz megfogadni, akár most is. Persze érdekel a halálról alkotott képed, de mondom én csak azért nem akarok félni a haláltól, mert már elegem lett az életből. Ha lenne bátorságom már most véget vetnék ennek a szenvedésnek, amit életnek neveznek.
Hanaura egyetértek veled, mert akkor derül ki hogy mennyire félsz a haláltól amikor ott vagy a küszöbén. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Bnth!
Ne vedd magadra, azt a beszólást én kaptam meg anno amikor elemi matematikai hibát csináltam egy egyenletben de annyira meg voltam győződve az igazamban, hogy még a hallgatóság nagy része is elhitte)
"Szóval a cél hogy eljussak arra a szintre hogy legyen bátorságom megölni magam."
Ne beszélj így, előbb utóbb úgy is mind meghalunk, eljön a te időd is és megtudod van e odaát valami. Nem kell semmit siettetni. Hozd ki ebből az életből a legjobbat. Nem biztos, hogy a következő bármivel jobb lesz)
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Slaydo!
Nekem sincs gondom veled, de te ebből az idézetből te mit szűrnél le, ha neked szánják. "Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, aztán legyőznek a rutinjukkal" Lehet hogy én értettem félre.
Egyébként igazad van a verbális erőszak nem vezet sehova, tényleg lehet hogy összeszedetlen volt amit mondani akartam, igaz ami igaz még most sem vagyok nyugodt. Egyébként szerintem attól is függ hogy ki hogy értelmez egy szöveget, mert volt olyan személy, aki pontosan úgy értelmezte az írásom és a választ is úgy adta ahogy az számomra érthető volt hogy mire akar célozni, tehát levette hogy mit akarok mondani.
A halálnál én másra céloztam és tényleg lehet hogy nem érthetően. SZóval a cél hogy eljussak arra a szintre hogy legyen bátorságom megölni magam.
üdv. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Bnth!
Semmi gond, semmiért! Az a felvetésed, hogy az elfogadásodat vártad volna el, teljesen jogos, ez szerintem egy elvárható dolog, enélkül nincs is igazi jó beszélgetés. Csak harc. Amihez mindannyian hozzájárultunk, Te is, én is, a többiek is. Szerintem folytassuk ennek a tükrében, én fontosnak tartom ezt a témát amit felvetettél! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Egyszerű kérdés bnth, talán tedd fel magadnak is: miért félsz a haláltol? (avagy, valóban a haláltól félsz?) Ha gondolod, leírhatom mi erről a dologról a véleményem, elég ésszerű, de kiváncsi vagyok te mit sütsz ki a dologból. Amit pedig a legeslegesleges-legelején írtam, még mindig tartom: egy darabig tartozkodj a drogoktól. Böjtölj, tisztulj, szellemileg és lelkileg is, tapasztalatból mondom, hogy jót tesz. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Slaydo!
Elméletben én is ezt gondolom halál ügyben, de tudod ha megszúr minket egy tüske már akkor megijedünk, és ha most, hogy olvasod/olvassátok ezt és a következő pillanatban a tizedikről lógatnának fejjel lefelé, és mielőtt a kérdésre válaszolnál, leejtenének....nos, ha valami ilyen helyzetben se félsz, akkor azt mondom tényleg nem félsz! De iránynak tökéletes, és igazad is van, csak azt akartam mondani, hopgy az élet letesztelheti, hogy valóban komolyan gondoltuk-e amit mondtunk például akár a halálról.. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Nem gondolom, hogy okosabb vagyok nálad, ezt te szűrted le a hozzászólásomból és vágtad hozzám, hogy okoskodok. Egy pár hozzászólásból, senki nem dönti el ki az "okosabb"... Intelligensebb, tapasztaltabb, stb.? Nem értek jobban a pszichedelikumokhoz, mint te ez egészen biztos. Pályafutásom eddig 3 db hawaii trip, 2 salvia, 1 bélyeg, némi gomba, és évente max 5 gramm fű. A fogalmazásodba azért kötöttem bele mert zavart, hogy így írsz. Egészen biztos képes vagy átnézni a végén a hozzászólást és rendezni a gondolataidat, ezzel 20 ember dolgát megkönnyítve.(Sőt 100% mert most már megteszed) Én is meg tudom csinálni a 34%-os magyar érettségimmel:) A kaja, a szex és a biztonság után a legalapvetőbb emberi igény társai elismerését és elfogadását kivívni. Azonban az erőszak csak akkor vezethet sikerhez, ha félnek tőled. (Ez ugyebár nagyon nehezen kivitelezhető egy fórumon keresztül). Így, taktikát változtatva szerintem, sokkal több sikerélményben lesz részed. Az én véleményem például már pozitívan megváltozott rólad. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szerintem, nem kell félni a haláltól) Én inkább kíváncsi vagyok, hogy mi lehet utána. Mert valami van az biztos. Gondolj bele születésed előtt nem léteztél másképp kifejezve halott voltál, most mégis létezel. Körforgás az egész.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Igen Slaydo!
Rád gondoltam. Én is elnézést kérek így utólag tőled. De azt még mindig nem értem miből gondolod hogy okosabb vagy nálam. Ki dönti el ezt egyáltalán? Nekem más témában volt egy párszor igazam, ami később be is igazolódott, mégis én jöttem ki rosszul belőle. Lehet többet értesz a pszichedelikumokhoz. Sőt biztos, de akkor sem értem hogy miért a fogalmazásomba kell pl belekötni. Tudod te azt nem láttad be hogy én nem az igazságomért harcoltam, mint azt írtam is az előző hozzászólásomba, hanem az elfogadásomért, mint bárki az életben. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Kedves demon, deeptrip és főleg hanaura! Én is elnézést kérek ha megbántottam volna valamelyikőtöket , de tényleg úgy érzem nem én kezdtem. Én csak leírtam egy talán(bad tripet), amit jól sejtetek hogy nem csak az mert előtte is voltak problémák csak én nem akarok senkit a lelki bajaimmal itt fárasztani.
De még egyszer kihangsúlyozom, főleg hanaura és scap nektek egy rossz szót nem írtam, sőt ti csak segítettetek amiért csak köszönettel tartozok. Én a durva beszólásokat egyetlen egyénnek szántam. Méghozzá azért mert ő is nagyon megbántott de ha leírom ki az, akkor biztos megint kitörölnek. De leginkább csak ez az ember miatt ment fel az agyvizem és úgy érzem még most is hogy jogosan, mivel ő sértegethetett ok nélkül és azt nem törölték ki.
Egyébként én úgy érzem hogy teljesen normális hangnemben kezdtem a beszélgetést.
GYerekek nekem biztos nincs igazam főleg veletek szemben a drog ügyet illetően, de én úgy gondolom hogy az belátható hogy az igazság szubjektív dolog, vagyis nézőpont kérdése, úgy ahogy Shine is írja, ezért tényleg fontos az hogy ki mire használja a szert. Én speciel örülök hogy kordában tudjátok tartani ezt a fajta harmónikus életmódot.
Ha egyébként tényleg kíváncsiak vagytok annyit azért elárulok hogy nekem ahhoz kell leginkább hogy ne féljek a haláltól, mert elegem lett az életből.
Nem tudom hogy tudnátok e segíteni, de leírtam gén kérdésére hogy milyen szerek váltották ki a pánikrohamot belőlem, ami azóta nincs de még mindig szörnyen érzem magam, ami szerintem nem fog elmúlni. Üdv. Kellemes ünnepet. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Bnth!
Egyetemen a gépész tanáromnak volt egy jó beszólása, persze ő is idézte valahonnan: "Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, aztán legyőznek a rutinjukkal":)
Én nem süllyedtem a "k.. anyád, id...ta-k*tsög, dög...j meg" színvonalra, ezért maradhatott bent a hozzászólásom, de burkoltan természetesen leoltottalak amiért ezennel elnézésedet kérem, mert túllőttem a célon és nem akartalak igazából megbántani. Ha gondolod te is elnézést kérhetnél a többiektől a válogatott szitkokért amiket beírtál és akkor normális hangnemben lehetne folytatni ezt a beszélgetést, immár a megfelelő helyen. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Hali!
Csak kíváncsiságból: Egy barátomnál láttam egy csomó féle gyógynövényt, többek között farózsát is, és mutatott még egy, az elmondása szerint a a farózsához passzoló, vagyis olyasféle növényt(magot). Ha jól emlékszem kicsit kisebbek voltak mint a farózsa magok, talán egy kövérebb hajdina szemhez hasonlítottak, és emlékeim szerint feketék voltak, de nem hajnalka-magok. Azzal nem foglalkozik:) (Nem mint ha gondja lenne vele, csak nem érdekli.)
Van valami sejtés ez alapján, hogy mi lehetett? Ez így nem túl konkrét leírás, de asszem ebben a családban nincs olyan rengeteg közkézen forgó érdekesség, szóval hátha esetleg valaki.. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Demon!
Teljesen igazad van abban amit írtál, nem is arra gondoltam, hogy valami jogos volt vagy sem, mert tényleg átment személyeskedőbe. Mondjuk nem feltétlenül csak bnth részéről, de akinek nem inge ne vagye magára, én senkire se gondolok rossz szívvel, egyszerűen csak sajnálom, hogy az embertől miért nem kérdeztem meg első körben, hogy mondd, és mi a gond? Vagy: mesélj valamit az életedről. Mert szerintem itt nem egy szimpla bad tripről, vagy egy szarul sikerült hétvégéről van szó.
Nyilván annak lehet segíteni, aki akarja, vagy pedig hagyja azt.
Egyébként most bnth tud írni vagy nem? Mert végül is nélküle felesleges tényleg tovább boncolgatni a témát.
Hja, és még valami eszembe jutott: Még Feldmár mondta egyszer, nem szó szerint idézem, hogy ha valaki nagyon elrugaszkodottnak tűnik, vagy nagyon extrémnek valamiben, akkor először nem azon gondolkodik, hogy az illető hülye-e vagy valami, hanem hogy ő minek a hatására lenne ugyanilyen, és ez segít megérteni a másikat akkor is ha furi, akkor is ha esetleg támad.
Nem mondom hogy ez itt bárkinek is kötelessége, csak egy lehetőség a sok közül... ;) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Mint ahogyan az MDMA se ad mindig szeretetet, nem tudom újabban miért képezne ez a szer kivételt a set/setting szabály alól. Ja de tudom, mert az MDMA MŰ ÉS ROSSZ ugye Tom? (ez költői volt)
Go mefi go! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Ez állat. :D Amúgy tényleg kicsit meredek, de még mindig jobb mintha azt írják, hogy "just go to the website daath.hu and ask people if you could buy weed from them". :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Tom003. Nekem épp ellenkező a tapasztalatom. Péntek este az ország közepére indultam bulizni, fáradtan a meló miatt és kedvtelenül. Felszívtam fél kapszulát(100mg), 5 perc után minden elszállt és nem kicsit megjött a hangulat, irány fel barátokhoz, később pedig buli. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Hanura, azért szerintem érdemes visszaolvasni kicsit, ki mit mondott, ki hogyan jelezte, hogy segíteni kíván. Az elején még bnth is halál udvarias volt(nem sejtvén a reakciókat) aztán engem példáúl hazugsággal vádolt meg, Gén-t töbször is leokostóbiásozta (nagyjából), és hiába volt kezdetben odaírva mindenhová, hogy "gondolkozz el ezen, gondolkozz el azon" ő csak megsértődött, s vége már a "köcsög moderátor" lett, amit persze kitöröltek. Ettől függetlenül persze jómagam is segíteni szeretnék, türelmem viszont nincs nagyon olyan emberhez, akinek azt mondod, hogy elmélkedj el azon hogy... és az helyett, hogy azt válaszolná, hogy végiggondoltam, és itt, és itt és itt ugy érzem nincs igazad, a válasz az, hogy : itt heten vannak egy ellen (7 ember próbál egynek segiteni, ki ki a maga kérdéseit feltéve neki, hogy maga jusson el a válaszokig, de az illető csak támadást lát) és hogy egyáltalán amiket mondotok azok nem is érvek, meg egyáltalán, a kurva anyátok (jól lesarkítva) Javaslom, hogy vegyünk egy jó nagy levegőt, és kezdjük elölről. Személyszerint: kedves (vagy nem annyira kedves ;) ) bnth, én elnézést kérek, ha megbántottalak, nem ez volt a célom, segiteni szeretnék, de ezt csak ugy tudom megtenni, ha magad is gondolkodsz, ha nem támadásnak veszed a kérdéseimet, hanem valóban elelmélkedsz rajtuk, ugyanis a valahová vezetés a célom, nem feltétlenül a személyeskedés. Szerintem írd le mégegyszer miről mit is gondolsz, hogy világos legyen (akár pontokba szedve) és ne kellejen ezeket a felesleges "én már leírtam egyszer" mondatokat leírni, rábizva a másikra van e kedve/türelme végigbogarászni a temérdek hozzászólást, hogy tényleg-e és hogy hol? Bajban vagy, ez tény ,és hidd el az itt lévők nem okoskodni, hanem okosakat szeretnének neked mondani: segíteni szeretnének. Kardra viszont karddal fognak felelni, nem is várható el más 8én leglábbis végképp nem vagyok szent). Belekzdünk, vagy marjuk még egymást? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Ahogy nézem bnth nem tud írni ide, így aztán sok értelme van ennek az egésznek... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Gén
Nem tudok nyugodt lenni amikor az én írásaimat töröltétek, Slaydoét meg nem. Milyen moderálás ez. Ő sértegethet engem. Ki ő hogy okoskodjon.
A kérdésedre pedig a válaszom . Másfél hete szedek 0,5 gramm rivotrilt napi háromszor. Kétszer szívtam rá egyszer közbeiktattam egy elég durva mefedron kúrát de érdekes attól lenyugodtam inkább, vagyis aznap az erős szívverésen kívül nem volt bajom. Jól éreztem magam. csak másnap lettem rosszul. A fű kombináció eléggé kicsinált. Lemerevedtem és a hasam felpuffadt. Amúgy meg ha csak a rivotrilt szedem, akkor is feszült vagyok nagyon, pedig nem keverem semmilyen más szerrel.
De azt nem értem hogy ezt miért kötitek össze az általam írt véleményemmel. Nem attől változott meg, mert mondjuk volt egy rossz trippem. Tudom azt hiszitek kis taknyos vagyok, pedig láttam egy két esetet már szerhasználat miatt. Nem vagyok mai gyerek. Legfeljebb nem tudok úgy fogalmazni mint egyesek.
Mindenesetre köszönöm a kérdésed.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | A macskamenta egy gyógynövény, azért ettől nem is lehet várni, hogy a falhoz vágjon. Szerintem ha az ember érzékeny arra mi történik vele, akkor észlelni, tapasztalni tudja akár a macskamentát, akár más nem annyira radikális hatású növényt. Én például a kokalevél rágcsálással voltam így. Több nyilvánvaló okból nem a rágcsáló szobrokhoz hasonlóan szokott tele lenni a pofám, tényleg csak néhány levelet rágcsálok el, és egy igazán lágy hatása van, mondhatni alig tetten érhető, de minél többször rágom (nagyjából hetente egyszer), annál érzékletesebb az a "kis" hatása is.
Nektek ilyesmiről valami tapasztalat? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Nos, elmentünk és megnéztük a barátokkal az alább említett filmet. Hát, nekem nagyon-nagyon tetszett! Igaz, rá is készültünk, nagyon vártuk már, nekem az első 3D moziélményem volt, és igen csak "pszichedelikusnak" hatott mind a történet, mind a képi világ. A szenzitivitást egy kicsit fokozva rágcsáltunk egy kis Kanna-t, még egy baráti ajándék volt, sikerült alaposan ráhangolódni az egészre.
Összességében nekem egy nagyon jó élmény volt! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Steven19
Ja, igen, az élményeidre-tapasztalataidra voltam kíváncsi, hogy mit produkált hosszabb távon a zé.
Shine
Nekem ilyen még nem volt. Lövésem sincs, de izgalmas dolognak hangzik, nem hiszem, hogy az őrület kategóriájába tartozik (hacsak nem ragaszkodsz ahhoz, hogy a Bonaparte a családneved).
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Eléggé nagy csalódás, de nem olyan erős az, mint ahogy írják, töménytelen mennyiséget kelle abból elszívnod, hogy igazán megérezd. Viszont mással együtt használva kicsit spirituális jelleget ad (de azt is csak az elkövetkező 10 percre csak) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Shine!
Én azt gondolom, hogy ezek a fajta, és konkrétan ez a beszélgetés is lehet nagyon építő, és hasznos is, nyilván beszaladt egy-két felesleges személyeskedés is, ami nem annyira kedvező, de az is már csak következmény volt szerintem. Valahol mindenkit megértettem, és bizonyos téren mindenkivel egyet is értettem. Én személy szerint szívesen beszélgetnék erről a dologról, végül is amennyire én megértettem, egy nem teljesen száz százalékosra sikeredett sztori utóhatásairól beszélünk, meg egyáltalán az utána levő "hova tevésről". És ebből a szempontból az is ott van, hogy senki nem kérdezte meg bnth-t, hogy mi az oka, hogy ennyire negatív, vagy mi a VALÓDI háttere ennek, vagy főképpen: mi az ami segíthet neki.
Bárki lehet szarban, és olyankor az ember megértést, segítséget vár. Én nem mondom, hogy ez nem volt meg a csapatban, de személy szerint én magam biztos lehettem volna segítőkészebb, megértőbb, mert lehet, hogy csak kurvára szenved az ember, és azért van megkavarodva, és talán nem az a megoldás, hogy kijavítsam, még ha igazam is van, és jogos, hanem ha igénye van rá, és tudok is, akkor segítsek neki magában a gondban. És ha megszűnik ez a személyes nyomás, akkor könnyebb helyére is tenni a dolgokat, de sajnos lehet egy életet bad tripben is élni!:) Meg másfélében is...:) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Min mentem keresztül?
Ezt hogy érted? Úgy, hogy mi vitt rá erre, hogy 2 éven keresztül rendszeresen használjam? Vagy arra gondolsz, hogy ez milyen hatással volt a mindennapjaimra?
Lényegébe nem hinném, hogy komolyan befolyásolta az életemet! Jókat kajáltam, aludtam tőle, meló után, jó volt itthon hesszelgetni, pihenni, tv-t, filmet nézni vele, főleg rajzfilmeket :) Az utólsó fél évben megmutatta egy másik oldalát is számomra. Nem tudom, hogy szokták mondani,...talán pszichedelikus?,....vagy tudatmódosító?...ááá,...francba,...nemtudom kifejezni magam! Konkrétan arra gondolok, hogy ha betéptem, elfeküdtem kényelmes pozicióba,nem mozdultam, raktam be valami kellemes zenét, és olyan dolgokon járt az agyam, és elmélkedtem amin amugy nem! Nagyon jó, és érdekes volt!
De akkor miért hagytam abba???
Azért mert elég gyors ütemben azt vettem észre, hogy kezdek depressziós lenni! egyszerüen semmi nem volt jó, nem voltam boldog, minden idegesített, mindenbe belekötöttem, és a legfontosabb, az az, hogy majdnem ráment a 4 éves kapcsolatom a B.nőmmel! Mióta abbahagytam rendbe jött minden!
Amúgy Én se álmodtam, már több mint 2 éve semmit. Legalábbis nem emlékszem! Még most sem álmodom, 3 és fél hónappal az utolsó cigi után se, leszámítva amiről lentebb írtam!
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Sziasztok Ebben a pillanatban ettem meg 4db fractal magot.Tisztítása:kiskéssel kaparó-vágó mozdulatokkal 10 perc.Kevés szárított gyömbérrel bele az erre a célra használatos borsörlőbe,az így kapott port kis vízzel elkeverve ittam meg.Holnap élménybeszámoló. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Valakinek van tapasztalata az általam leírtakhoz? Fura ,hogy csukott szemmel látom a szobámat, nem tudom ,hogy szuperhős vagyok e vagy megbolondultam :P |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szerintem kár offolni a topicot ilyen és ehez hasonló szópárbajokkal. Kár szerintem feszegetni azt a témát, hogy ki miért fogyaszt drogokat, ez személyenként eltérő lehet és mindenkinek magába nézve kell eldönteni miért is él kábítószerekkel kissebb-nagyobb rendszerességgel. Van aki magányossága miatt, esetleg kudarc átélése után, netán valami űrt érez és ezzel pótolja, netán gyerekkorból visszamaradt lelki probléma vezetett idáig ami mára már nincs is a felszínen, de nagyrészt szerepet kap szerintem a puszta kíváncsiság, az elme felderítése és igen, szerintem a mai társadalmi helyzet is segíti ezt a tendenciát... DE ez az oldal nem arról szól, és a topic végképp nem ,hogy ki milyen ember ,miért él drogokkal és hogy épp az adott illető egy értelmes, tanult ember e vagy egy nulla kábszerfüggő link alak. Az oldal célja az információ szolgáltatás, ami szerintem nagyszerű dolog, így sok kellemetlen estétől és egyéb nehézségtől megkíméli magát sok-sok ember, aki előbb kérdez és csak aztán ugrik fejest a saját elméjének feltárt bugyrába... |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Hát nem tudom, hogy van e összefüggés. Annyiban talán lehet, hogy amikor én használtam napi rendszerességgel marihuánát (általában elalvás előtt nem sokkal), akkor az álmaim gyakorlatilag nullára csökkentek (vagy csak az emlékezőképességem csökkent le :) A zöld mentes időszakban viszont az álmodó fázis visszatért, erről sokan számoltak már be. 2 év? Min mentél keresztül? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Ez az indigós dolog csak unatkozó gazdag ezotera szülők agyszüleménye. Szerintem. Nekem van ilyen ismerősöm (mármint akinek állítólagos indigó gyereke van), nincs benne semmi különös. Már eleve az egész auralátás egy nagy kamu. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Hú, de kiváncsi vagyok mit írhatott bnth. Elképzelni se tudom, hogy hanaura és az én -égyébként bnth számára pozitív- hsz-om mit hozhatott ki belölle és miért személyeskedik ennyire.
Tényleg, hogy áll most a helyzet bnth? Szívsz/szedsz még szereket vagy leálltál egy időre? illetve hogy érzed magad mostanában? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Neutroncsillag
Köszönöm a válaszod. Érdekes volt amit írtál. Amúgy már, egész pontosan kétszer sikerült az, hogy nem küzdök az "álom" ellen, és egyből fel tudtam ébredni, de ez nagyon nehéz volt! A legrosszabb az amikor nem a B.nőmmel alszok, és nincs aki segítsen "visszatérni", ugyanis nyöszörgés szokta kísérni ezt az álmot, és akkor Ő szó szerint felráz engem.
Még megemlíteném azt is hogy több mint 2 éve használtam, rendszeresen naponta marihuanát, és most szilveszterkor minden gond nélkül, fájó szívvel de abbahagytam! Január közepe óta van ez az egész!
szerinted? :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Már persze, ha egyáltalán létezik ilyen. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Köszi:), amúgy neten annyira nem próbálkoztam... nem akartam onnan, de ez tetszik:) úton is van, köszi mégegyszer |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Próbálta már valaki házillag készített salvia kivonatot? Mik a Tapasztalatok? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | A macskamentáknak euforizáló hatásáról már több helyen is olvastam , ebben a fórumban is. Valaki próbált már száritott levetel elszívni vagy teát főzni belőle , és sikerült neki kívánt hatást elérni vele? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | THC kristály ? Mennyit szívsz el belőle egyszerre ? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | "In the East where people smoke hashish and other drugs it often happens that a man becomes so identified with his pipe that he begins to consider he is a pipe himself. This is not a joke but a fact. He actually becomes a pipe. This is identifying." -Gurdjieff |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Köszke a válaszokat :D. Ez esetben, ha hirtelen észrevennétek 7vége környékén valami monumentális megsemmisülést, akkor nem kell aggódni, majd én vállalom a felelősséget. további szép napot
Don_Juan |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Steven19
"Minél jobban küzdök ellene, annál rosszabb érzés, és annál nehezebben tudok felébredni."
A klasszikus receptet tudom idézni itt is. Ha már tudatában vagy annak, hogy megint "az" történik, akkor csempéssz új elemeket az álmodba. Csinálj valami olyat, ami homlokegyenest ellenkező az eddigi hozzáállásoddal, az elszaladós példánál maradva itt nem futni kellene, miközben valaki visszatart hátulról, hanem "venni egy nagy levegőt" megfordulni és megnézni mi a franc van. Tudom, hogy nem könnyű, de ha már egy olyan tudattal fekszel le aludni, hogy Ma változtatok ezen, akkor könnyen előfordulhat, hogy változtatsz is rajta. Szerintem egy nagyszerű lehetőséget kaptál arra, hogy mélyebb kapcsolatba kerülj az álom jelenségével (+ a tudat alatti tartományoddal), és nem felszínes napi emléktöredékeket kapsz újramixelve az alvásod alatt. A félelmed sztem az új perspektíva miatt van, megijedsz attól ami feltárulkozhat előtted, de ezt nagyon könnyű levetkőzni, ha a nappali cselekvéseidbe is belecsempészed a tudatosságot és nem kerülöd el az új élmények megélését... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Velem 2-3 hónapja majdnem minden elalvás után, olyan szokott történni, hogy "álmomban" rám jön valami nagyon rossz érzés és fel akarok ébredni az álmomból, de nem tudok! Ezt a rossz érzést ahhoz tudom hasonlítani leginkább, amikor valaki elakar szaladni, de hátulról valaki átkarolna, és fogna és nem engedné, hogy elfuss! Ez az álom, tudatos, mert ugy fogom fel az egészet mikor ez történik, hogy "a francba, már megint ez van,...nemá,...felakarok ébredni", de nem tudok. Minnél jobban kűzdök ellene, annál rosszabb érzés, és annál nehezebben tudok felébredni. Mozdulni, kapálózni szeretnék, de azt se tudok. A szobámat is látom néha-néha, mert olyan mintha kinyitnám a szemem, miközben küzdök, hogy felébredhessek. Olyan mintha meg lennék bénulva!
Ti mit szoltok ehhez?
|
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Közvetlenül ébredés után csukott szemmel látni a szobádat.... még ugyanabban a pózban ahogy az agyad az első külvilági ingereket felvette a legmélyebb álmod után csukott szemmel körülnézel és látod a szobát... érdekes.. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Nem teljesen tartozik ide, de nem nagyon találtam olyan fórumot, ahova 100%ig illik (igaz, nem kerestem nagyon sokat..) Ma találtam egy cikket a kristály és indigó gyerekekről :
>http://pszichedelikus.hu/pszichedelikus-indigo-kristaly-gyerek-felnott.html
Ezzel kapcsolatosan, gondolom van itt is olyan, aki indigó gyerek/felnőtt. Mit is jelent ez azoknak, akik indigók? Vagy mihez kezd/kezdjen az, aki tudja magáról, hogy indigó? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szerintem itt kapásból pár oldalt ki kéne jelölni és szimplán áthelyezni az "Off" topic-ba. XD |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Don_Juan: Teletabit überelve én az univerzum megsemmisülésére tippelek :D
A legnegatívabbat sosem lehet tudni, de a beszámolók alapján a legvalószínübb az, hogy az adag növelésével a tünetei felerösödnek (bármit is jelentsen ez az ö esetében). Pszichésen meg persze ott van a klasszikus ördögi kör lehetösége, hogy ha túlzottan ráfigyel a saját állapotára, akkor az további feszültséget okozhat (pl. "jaj de izzadok, nem kellett volna ekkora adagot tolnom" -> még jobban izzad). |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | bnth: Nyugi.
Engem most az érdekelne, hogy te még mindig naponta szívsz-e (a felírt Rivotril mellé), vagy most hirtelen leálltál a szívással és ez is rádob az idegességedre? |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Próbált már valamelyikőtök bezsályázva rajzolni/festeni/ alkotni valamit? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | és kibújt a szög a zsákból |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | a jack nicholsonos batman kivételével nekem a burton filmek rendre nem kis csalódást okoztak (már amit láttam) pl.: majmok bolygója, karcsi és a csokoládégyár, sweeny todd a képi megjelenítés, a színek, díszletek, a filmek lelki világba stb. valahogy nekem nagyon nem jön át.
az alicet nem láttam, de a trailerekből/kritikákból úgy érzem hasonló csalódás lenne, úgy hogy egyelőre nem is tervezem, hogy megnézem... |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Jó hát lehet az nem kellett volna, de mindennek ellenére, az utolsó pohár tea nem kellett volna, bár ha a hányingert leszámitjuk akkor az is jó volt:) smallvill:D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Első tripperem után nem köszöntött reám a nirváná, a valhalla, a nihill. Sem szeppukut nem akartam elkövetni,sem a lassú apoptózisnak átengedni magam hátradőlve a kozmosz hintaágyán.Nem volt többlet-,illetve hiányérzetem sem. Igaz, próbáltam a remény udvariatlanságával,majd egyre inkább a reménytelenség udvariasságával az általam kiválasztott embereket kizökkenteni a nárcisztikusnak látszó nyugalmukból és fokozottabb önreflexiókra sarkallni őket, de csak egyedül szívtam magamba az átitató feketeséget, ahogy előtte is.:D Amúgy leginkább olyan idegesség uralkodott el rajtam, mint aki felfedezett valamit és muszáj elmondania azonnal mindegy kinek, bárkinek. Aztán úgy döntöttem hagyom a francba, aludtam egyet, mire felébredtem elmúlt, amikor pedig ,,élménybeszámolót" tartottam, vagy elbagatellizáltam, vagy eltúloztam, amit átéltem. Tulajdonképpen lehet mindezeket magamba beszéltem és nem merem bevallani,hogy elkaptam azt a flow-t, amit mindig irigyeltem másokban, akik nem voltak ekkora lúzerek és a drogozásban nem az önleépítést, hanem a test-és közösségformálás egy újabb szintjét fedezték fel. :( Mühühü (és tényleg felsír valami legbelül) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | ,,Egy tükörszobában éltem,Mindaz,amit láttam,én magam voltam." (Jimi Hendrix)
,,Egy szép napon majd hivatalosan is elismerik, hogy amit mi valóságnak kereszteltünk el, az még inkább illúzió, mint az álmok világa." (Salvador Dali) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | |
,,...De aki egyszer egy vad hajnalon arra ébred, hogy minden összeomlott s elindul mint kisértet, kis holmiját elhagyja s jóformán meztelen, annak szép, könnyüléptű szivében megterem az érett és tünődő kevésszavú alázat, az másról szól, ha lázad, nem önnön érdekéről,..." (Radnóti)
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Ez a Creature in the Sonic Liquid cucc -amit Dagga mutatott- ,eszembe juttatott pár sort, amit Jimi Hendrixről olvastam:
,,Bizalmas barátainak azt bizonygatta, hogy ő színeket szólaltat meg, nem hangjegyeket, és hogy képzeletében ,látja' a zenét, amikor játszik.Minden egyes akusztikai érzékelés...optikai érzékeléssé változott" Még egy kis érdekesség róla és remélem nem nagyon lett off-topic. :) ,,Később Jimi úgy írta le barátjának első LSD-s élményét: Belenéztem a tükörbe,és azt hittem, hogy én vagyok Marilyn Monroe." Közben Bob Dylan Blonde on Blonde albumát hallgatta, aki az album első számában, a Rainy Day Women-ben ezt énekelte:,,Everybody must get stoned".A későbbiekben Jimi a kedvenc albumaként emlegette...blabla :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Ez a szer kicsit olyan mint az lsd... számít az hogy hogyan állsz neki.
Szal ha alapból jó kedved van és bulizhatnékod, nem fogsz csalódni benne! Viszont ha rossz a kedved vagy úgy állsz hozzá hogy áh, úgyse lesz semmi akkor lehet kevésbé adja. (ellenben az mdmaval amivel így is úgy is szeretet flash, ami így kicsit élettelenné teszi a hatást) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | egy dalnak, vagy versnek jobban örülnék
a refrénben legyen benne, hogy mekkora jó arc a teletabi, az intro rövid és figyelemfelkeltő legyen, szeretem a vonósokat, előny ha a sorok kezdőbetűiből kiolvasható valami frappáns, meglepő, vicces dolog, a hozzá készülő klipben dundika vokálozzon kelemen annával... ebből már valahogy el tudsz indulni... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Legnegatívabb eset ? Meghal és felrobban és mások is meghalnak.
2. legnegatívabb (ha az elsőről azt mondjuk nem lehetséges): rosszul lesz és felhívod egy barátodat hajnali 2kor, felébreszted álmából és megkérdezed " mi a teendő MDMAtúladagolás esetén ?!?!" aki ezen begurul és meghal és felrobban és a mellette fekvő barátnője is meghal. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Igazad van hanaura. Nem kéne lezárni ezt a témát ahoz túl érdekes. Én nem igazán tudom melyik topic lenne a legmegfelelöbb egy ilyen beszélgetésnek, de ki kéne találni közösen aztán átköltözni oda. Az én javaslatom még annyi lenne, hogy felejtsük el ezt a sok vitát, mert már teljesen eltértünk az eredeti problémától. Ha visszaolvassátok a hsz-okat ez nagyon szembetűnő. Meg amúgy is az volt eredetileg a cél, hogy segítsünk bnth-nak amiben tudunk. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | tabi irtam neked egy mailt. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Én ma este megyek először vele partizni... és amit eddig írtatok az kicsit elszomorított... annyira nem dobja fel a bulit?
én pörögni akarok, tombolni, vidám lenni, mosolyogni és kiadni magamból a stresszt ami felgyűlt bennem, hisz jó rég voltam már igazán jó buliban... annyira meg ha nem jó nem ragaszkodom a mefihez... kb múlt hét hétfőn kezdtem... és azóta eltoltam kb 700mg-ot, de nem egyszerre, volt nap amikor 200-at egy haverommal szépen 50mg-s adagokban feltoltunk volt hogy egy este 200-at az egész jó volt, de akkor csak zenére egy házban flesseltünk és hülyültünk volt hogy csak egy 100-as egy délután sörözés előtt. tegnap kb 250mg. mivel nekem kicsit véres szokott lenni a taknyom reggelenként, de télleg csak egy kicsit váltogatom az orrlyukat, amelyik éppen nem vérzett, abba ment több. A bal orromba kb 150, jobba 100, de nem egyszerre ugye kb 70-es adagokban. ma reggel amikor felkeltem és ki akartam fújni az orrom gyakorlatilag tiszta vér lett a zsepkendő... nem félek tőle... mert nincs semmi keringési bajom, már voltam ilyen vizsgálaton is régebben mert apámnak volt 2 trombózisa és ki akartuk deríteni hogy hogy legyen tovább... szóval egy kis vér nem rettent el... csak akkor ha nem dobja fel a bulimat... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | No igen, valóban gyártottunk közösen egy nagy csokor off-ot, ezt én nem fognám bnth-ra, végül is közösen beszélgettünk erről a dologról, eddig talán személyeskedés nélkül.
Na most ha valakinek van kedve beszélgetni ezekről a tényleg fontos dolgokat felvető témákról, akkor keressünk egy arra megfelelő topicot. Én benne vagyok!
A továbbiakban pedig tényleg hagyjuk meg a helyet szegény rózsának! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Angus :) ott van minden elrejtve a neten, ezek szerint nem voltál túl kitartó...de segítek! FSRE. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Gén, könyörgöm tegyél valamit, szeretnék itt már a Hawaii-val foglalkozni :) Például: jövő hétre tervezek egy trippet ( ha megjönnek addig a magok) magamnak 6 magat szántam(tudom, talán sok, szándékosan, McKenná-ból kiindulva), a párom 4-t szándékozik megenni. Hajnalkában már van némi tapasztalatom (6-8 utazás, mindenféle erőséggel, a legkevesebb 120 mag volt, a legtöbb olyan 450, de mégiscsak az olyan 300 körüli volt a legérdekesebb) a kérdésem a két mag közötti különbségre vonatkozik, mint lelki, mint fizikai szinten. Ugyan a hatóanyag ugyanaz, de hát mégis. Testileg ugyan tisztában vagyok a cián és szapanoid tartalom közötti különbséggel, de jó lenne valami közvetlen vélemény. Személy szerint egy hosszú böjtöt tervezek a tripp elé, sok folyadék fogyasztással, ez már a hajninál is bejött. Igaz, nekem nincs túlságosan gondom a rókával, de ha lehet elkerülném. A gyömbér tényleg jó?Zenének Pink Floyd-t tervezek, valamint szeretnék kimozdulni is a szobából (ez hajnival nem volt egyszerű). Kora este indulnánk neki, és Z-t csak késöbb szívnék hozzá(vagy egyáltalán nem is) tanulva hajnalkából, ahol ez nagyon beütött. Elötte néhány órával egy kis salvia, utmutatónak, utána beszélgetés, majd a magok. Mit gondoltok? Utána persze beszámoló. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Dimension!
Nem akarok senkit meggyőzni, ,mert felesleges és nem adok semmire sem választ mert már én is beleuntam.
CSak egy fontos dolog. Az érvelésnek nem az a célja hogy a másik felet meggyőzzük az igazunkról, mivel az igazság nézőpont kérdése.
|
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | "Mindig az érvekkel jöttök pedig már egy rakással felhoztam, így tényleg felesleges vitatkozni." Akkor lehet átsiklottam felettük, megkérhetlek, hogy sorold fel még egyszer?
"Dimension éppen te tekinted ellenségnek a vitapartnert meg a többiek."
Én? Mond mit írtam olyat, amivel azt váltottam ki benned hogy azt hiszed ellenségnek tekintelek? Ha valami olyasmit írtam volna akkor bocsánat.
" Ugyanis bármivel alátámasztom a mondandóm arra azt mondjátok hogy ez nem érv. Nem tudom mit értetek érv szó alatt."
érv: "Az érveléssel az a célunk, hogy a véleményünket elfogadtassuk, a másik felet meggyőzzük saját igazunkról. Az érv olyan megállapítás, körülmény, amellyel álláspontunk igazságát bizonyítjuk." én nagyjából ezt értem az érv szó alatt.
"Azért hagyom abba mert ti nem tisztelitek más véleményét, talán mert akkor az oldal eszméje forogna kockán, pedig én mindig vigyáztam a stílusra, amíg nem támadtatok"
Szerinted azért nem tiszteljük mások véleményét, mert a kijelentéseddel vitába szálltunk?
És miért forogna most az oldal eszméje kockán?
Miért fáj az neked, hogy egy kijelentéseddel vitába szálltunk? miért veszed támadásnak? És ha meg nincs igazunk, akkor miért nem véded meg a saját igazad?
És mielőtt elkezdenél megint szőrszálat hasogatni, elmondom, hogy én nem nagyképűsködök most. a kérdéseim őszinték, és választ várok rájuk. és ha olyat kapok rájuk ami megállja a helyét, akkor igazat adok neked. Nem fogok mindenfélével megrágalmazni, mint ahogy te teszed.
De akkor védd meg a véleményedet, és ne csak a levegőbe beszélj. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Slaydo megelőzött. :) Sokszor nyomogattam a backspacet, azon gondolkodva, hogy a SiD-nek intézett hozzászólásomban -kiegészítésként- elküldjek-e valakit a p.ba, vagy ne. Talán most már abbamarad. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | SiD:
nem feltétlenül. Olvass többet itt a daathon! Nemcsak a magok mennyiségétől, illetve azok hatóanyag tartalmától -ami nagyban különbözhet- függ az élmény minősége. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Függ a magok minőségétől, 5 db a Hawaii vagy Ausztrál fajtából rendesen helyretesz titeket. Nem kontrollálhatatlanra, ez inkább a filozofikus, gondolkozós szint. Csak ne igyatok rá, ellentétes hatású a két szer (depresszáns-stimuláns). Gondolom nem egy elzsibbadt leszedált állapotba akartok kerülni. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Sziasztok!
Olvasgattam az elmúlt napok élménybeszámolóit itt és szeretném megkérdezni, hogy ha kipróbálunk fejenként 5 magot akkor nekünk is hasonló élményeink lesznek?
köszi |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Bnth!
Egyszerűen tudom, milyen voltam 10 évvel ezelőtt. Lehetetlen volt velem észérvekkel vitatkozni. Addig vertem az asztalt ameddig belátták, hogy igazam van, vagy kitiltottak. Az offtopic-ot pedig igenis ártalmasnak érzem, gondolj bele, hogy bejön ide valaki és meglát 50 szubjektív, erőszakos, helyesírási hibáktól hemzsegő, nyelvtanilag borzalmas, néhol az értelmezhetetlenség határán lévő hozzászólást tőled. Ez szép, de mit tudott meg közben a LSA tartalmú növényekről? Láthatólag nem vagy tisztában, hogy a véleményed nem fogadható el tényként és az esetedet nem lehet kiterjeszteni mindenkire. Az értelmi színvonaladat pedig jól mutatja az, hogy egy átlagos kamasz általában valami MMO, vagy Multi-FPS site-on flameli teli a fórumokat, nem egy drogokkal foglalkozó honlapon. Gondolj bele az eddigiek alapján, hogy el tudsz e valamit érni és, hogy eddig elértél e valamit, ha úgy látod haladsz valami cél felé folytasd. Én ezentúl nem fogok reagálni a hozzászólásaidra. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | "Nem az kell hogy fejet hajtsatok ellőttem, hanem inkább azok előtt akik az elvonón kötnek ki és nem azért mert szívnak isznak vagy heroinisták."
Elmagyaráznád, hogy miért is kéne fejet hajtanunk elöttük? |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Tegyük hozzá, hogy kicsit fröcsöztünk is, meg előtte 2 órával kb 4-5 spanglit is elszivtunk... :-) Amúgy a krypton nevű cumóról volt szó, amit csak a vásárlás után láttam, hogy itt lehúzták páran... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | A gyomrommal semmi bajom nem volt, ebéd és vacsora is lement :P Most viszont az alvás nem megy, még a b kategóriás amcsi filmeken se tudok bealudni :/ |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Még jó, hogy bírta a gyomrod. :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Köszi a választ Gén. Akkor szerinted, ha mondjuk 50mg-ot fogyasztana, akkor mi lehet a legnegatívabb dolog ami történhet ? Mert szerintem, ez életképes ötlet, és ha mondjuk nincs semmi baj, akkor pár órával később szintentartás végett még kb 25mg. Tudom, hogy ez az ő döntése, csak kiváncsi vagyok a te véleményedre is. Köszi
Don_Juan |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Tanulságos volt ez a mai nap és sajnos sikerült találnom egy elég rossz kombót, ami nagyon komoly problémákat okozhatott volna még nagyobb felelőtlenséggel. (kicsit több valamelyikből)
Efedrin+ koffein soha többet!
Lehet velem van a baj vagy alapból ilyen veszélyes kombó (de akkor miért írják több helyen a neten hogy ez így hűdefasza (hivatalos edző oldalon is pl)) de majdnem beájultam és sztem az agyvérzéshez is közel álltam abban a pillanatban. (mostmár kezd kimenni a görcs a nyakamból és fel tudok kellni az ágyból is 9 és fél óra után :P ) Eset:
T 00:00 50mg efedrin tabletta T+ 01:00 1 kis pohár kv T+ 03:00 edzés, 3 kilóméter futás T+ 05:00 semmi bajom(!!!) gondoltam megiszok egy teát T+ 05:00 szédülés, vérnyomás az egekben nyaki ütőér környékén rángás, hirtelen vértolulások az agyban, fekve zsibbad mindenem de legalább nem olyan erőteljesek a görcsök. Nagyon ott voltam hogy mentőt kell hívni... T+ 07:30 a tünetek gyengülnek, fekve elviselhető állapot viszont ha sokáig ültem, visszatért minden T+ 09:30 itt ülök és fél órája tartós állapot, jobban vagyok, gyenge izomgörcs nyakban minden más megszűnt.
Továbbá T-00:30kor vitamin komplex plusz külön 500mg c vitamin, bár ezek sztem nem számítanak. Örülök hogy megúsztam, remélem holnapra teljesen jól leszek, tanulságos volt :/ |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Slaydo!
Abbahagyom nyugi, de ha tőled csak ez az egy értelmes mondat futotta. Gratulálok. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Neutron!
Ha te úgy látod semmi akkor erről nem tudok mit íni. Gratulálok hogy te a társadalmi létet külön tudod választani a saját életedtől. Te magasabb szinten állsz ilyen szempontból mint én. Komolyan mondom. Minden jót! A boldogság belülről fakad. Ez igaz, csak nehéz tudatosulni vele. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | demon!
Mond már meg. Neked mit jelent az érvelés? Az hogy beelesdézel és utána másik dimenzióba kerülsz. De tényleg. SZerintem elég sok érveket kaptatok az életben ezen életforma ellen, csak ti nem úgy értékeltétek.
Nincs ezzel baj, hanem inkább azzal van hogy én nem ellenetek vagyok és ezt nem látjátok be.
Demon egyébként ti teljesen kész vagytok, nektek ez az offolás téma az agyatokra ment, mint valami lényeges beszámoló. Ha nem tetszik a moderátornak majd beleteszi a megfelelő topicba. Ennyi. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | SZiasztok! Dimensioin/
Így van. Ha tényleg meggyőzni akartok valamiről az már régen rossz, hiszen az úgymond spirituális gondolkodás nem arról szól Ezt nektek jól kellene tudnotok. Nem az kell hogy fejet hajtsatok ellőttem, hanem inkább azok előtt akik az elvonón kötnek ki és nem azért mert szívnak isznak vagy heroinisták.
Mindig az érvekkel jöttök pedig már egy rakással felhoztam, így tényleg felesleges vitatkozni.
Semmivel nem erősebb a ti érvetek, legfeljebb azzal hogy többen állítjátok.
Dimension éppen te tekinted ellenségnek a vitapartnert meg a többiek. Ugyanis bármivel alátámasztom a mondandóm arra azt mondjátok hogy ez nem érv. Nem tudom mit értetek érv szó alatt. Azért hagyom abba mert ti nem tisztelitek más véleményét, talán mert akkor az oldal eszméje forogna kockán, pedig én mindig vigyáztam a stílusra, amíg nem támadtatok |
| |  |  |  |


|