DAATH

Egy eszme nem felel azért, hogy milyen emberek hisznek benne.

Don Marquis

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (78721 - 78820)

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
Nargile2007. február 27. 11:44
 
 
Megbocsátva
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
sonek2007. február 27. 11:11
 
 
az miért van, hogy külföldön normális mennyiségben(uncia) lehet vásárolni (sokkal olcsóbban) füvet?
az miért van, hogy itt csak adagokat(g) adnak?

az egy dolog, hogy ennek egyenes következménye, hogy külföldön sokkal többet szívnak, de akkor is.

felháborítókérem :D
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
makilány2007. február 27. 09:45
 
 
Én mindenhez szívok füvet :-) és mindenhez jó :-) mdma-val... hát szerintem jobban kész leszel tőle egy kicsit... amúgy nekem nem kellett sok belőle, mert ha jó a bogyó ígyis úgyis kivagy :-) sajna nem tudtam sok infoval szolgálni szerintem próbáld ki de ne sokat szívjál!! pár slukk is elég olyankor :-) szerintem
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Awas2007. február 27. 08:58
 
 
Leleményes emberek ezért használnak vaporizert.
 

 
 
>>> vaporizer <<<
Awas2007. február 27. 08:56
 
 
Annyira nem kell aggódni, 15 euróért lehet venni ilyen körte style vapo-t. :)

Vettem viszont egy Aromed-et. Teljesen meg vagyok elégedve, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szeretné egészségesen, füst és egyéb szarok nélkül bizonyos gyógynövények hatóanyagait magába juttatni. :)
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Nargile2007. február 27. 08:35
 
 
Mondjuk azért a cikk nem ad teljes képet: igaz, hogy "sok olyan" problémával szembenézhetnek a hosszú távon marihuánát szívók, mint a hosszú távon cigarettázók (pl. bronchitis), viszont sok problémával (pl. tüdőtágulás, tüdőrák) meg nem, lsd. http://href.hu/x/27sd

Mivel Magyarországon a többség dohánnyal szívja a füvet, a hatások tekintetében valóban nem nagy különbség van cigarettázók és füvezők között - hacsaknem annyi, hogy spangliból azért többnyire kevesebbet szívnak, mint cigiből.

Ami igazán veszélyes a tüdőre, az, hogy a marihuána illegális, és ezért a feketepiacon homokkal ütik fel, ez pedig nagyon súlyos tüdőkárosodást okozhat.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 27. 07:27
 
 
Én ettem kék kukis tabit még jó régen:) fasza volt. Hamár az ufós lasztit emlegetitek az is nagyon jó volt sárga színű volt. Én csöcsösnek hívtam mert volt a tetején vmi kiálló pöty. Nagyon jó volt.
 

 
 
>>> Pszichedelikus Könyvek <<<
saamaan2007. február 26. 23:48
 
 
Bard: Az apuka az emberek spirituális éhségével, a gyerek pedig a diáksziget kiárusításával keres pénzt. Ezek közül melyik a szeretet jele?
 

 
 
>>> Pipák és vizipipák <<<
balu2007. február 26. 23:12
 
 
üdv! hogy kell használni egy ilyen bongot? tudnál róla valami pontos infot adni? köszi
 

 
 
>>> Pszichedelikus Könyvek <<<
-pet-2007. február 26. 22:23
 
 
Pár (nem feltétlenül psy) link:
MEK (alap):
http://mek.oszk.hu/
Neumann-ház (kortárs):
http://www.neumann-haz.hu/index.html
Keletkult:
http://www.terebess.hu/keletkultinfo/index.html
F451 Project (SciFi):
http://f451.anyag.info/
Mikec (free reg):
http://e-books.uw.hu/start.php
EBookz (free reg):
http://ebookz.hu/ebook.php
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
kisyasa2007. február 26. 21:23
 
 
srácok az MDMA és a ganja keveréke milyen hatást idéz elő? mit mondtok, érdemes vagy felesleges?
 

 
 
>>> Tudathasadás vs skizofrénia <<<
nolimit2007. február 26. 20:07
 
 
hi all . ... És mi von ha a villamoson mindenki arról beszél amiről agyalsz ..és tudod hogy nem kéne.?de csak azértis :D heh .na meg a biologiakönyvek kérdéseh?:D :S
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Funky fun Füvi2007. február 26. 19:13
 
 
Fuhhh:D

Köszi szépen Álommanó!!!:)

Mostmár a sötétkékségem átment világos kékbe
A legszimpibb az a) verzió,kezdem megkedvelni Bécs cityt,majd most magra megyek...amikor tavaly jártam ott akkor egy Salvia palántikába botlottam bele:)
Spanyolország mostmár ilyen téren felejtős...a rendőrségi díszküldöttségtől még előjön a gyerekkori asztmám és egy kukában próbálnék elbújni ijedtemben:S:D(most ez a kuka nem tudom mért jött?nem is tetszenek a kukák)Na ez most mi volt?:D De elvagyok...

még egyszer köszönöm a fejemben lévő villanykörte felkapcsolását:)

u.i: :D végbélvilágítós motozás:D jujjj csak nem..még mielőtt megtennék inkább hozzájuk vágnám a melltartómból..és állítanám,hogy véletlenül pottyant bele:D
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
Magic Máshszoba2007. február 26. 19:13
 
 
Hello!!!!

.........
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 26. 18:27
 
 
Régen mondta valaki ,hogy olyat evett amin egy kis kuki volt:)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 26. 18:06
 
 
ha valaki találkozik "PUNCIS" tabival, az is a cartier!
Miket nem hall az ember...assssszongyák haveromék, olyan puncis logó volt rajta:) hát nekem egyből beugrott, mutatom a képet nekik, assssszongyák ez az.
nesze neked Cartier.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Álommanó2007. február 26. 17:55
 
 
Elvileg Magyarországon is legálisak a magok. A baj az, hogy a magyar joggyakorlat, ellentétben a civilizált országok joggyakorlatával, automatikusan kábítószer termeszétésre való elkészületként értékeli, ami bűntett, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. Elterelést sem lehet választani ilyenkor. Külön érdekesség, hogy 5 vagy kevesebb mag esetén is volt már rá precedens, hogy ilyen címen ítéltek el vádlottat, azaz az illető súlyosabban lett büntetve, mintha cselekménye befejezett lett volna.

Rendelni a Magyar Postá-n át nem szabad, mert nem egy ember számolt be arról, hogy mag helyett rendőrségi díszküldöttség jött. Ez annyiban jelent elfogadható kockázatot, hogy ha nem találnak semmi extrát a lakásodon, akkor igazából nem nagyon lehet bebizonyítani, hogy valóban te rendelted.

A magok szerzésének három legtutibb módja:
a.)Kimész Bécsbe, és veszel. Ahhoz, hogy megtalálják a határon, kábé egy végbélvilágítós motozás kell, amit ugye szúrópróbaszerűen sem végeznek - szóljon akinek ellenkező tapasztalatai vannak
b.)A másik megoldás, ha valaki más úgyis rendel, és rutinja van neki már abban, hogy mit-hogy, akkor szólsz neki, hogy neked is már egy kicsit
c.)Elvileg van ilyen, hogy futárszolgálat. Ezek magáncégek, tojnak rá, hogy kinek mit visznek. Utána kell valahol érdeklődni, hogy melyek a megbízhatóak, akikre akár regisztrálatlanul mindenféle írásos nyom nélkül rájuk lehet bízni a magokat, de ez a része a dolognak nem az erősségem, szóval nem tudok pontosabb infokat adni.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Funky fun Füvi2007. február 26. 17:40
 
 
Sziasztok!

Nézegettem pár spanyol magocskás boltot...nagyon jól hangzanak az ajánlatok,csak még ilyen messziről nem kellett maghoz jutnom,eddig ebben a kis országban is ment:)bár közel se volt ilyen mínőségű mint amilyennek ezeket a spanyol magvakat tartják.Spanyolországban a jelen törvény állás szerint nem legális a marihuána,de akkor,hogy vannak ezek a nagy mag "bankok" ott?:P
Továbbá külföldről is érkeznek megrendeléseik pl:Magyarország...ahol a retardált törvény miatt szintén ugye nem legális(ami ugye csak annyit jelent,hogy óvatosabbnak kell lenni)Nah mind1 oda akartam kilyukadni,hogy biztonságos-e onnét ide nevelgetni valót rendelni?

jah...ha idegesítően nagy hülyeségeket írok vagy kérdezek bocsi..de egyszerűen nem maradhatok sötétkék a témában..szóval előre is köszi a válaszokat:)
 

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
mans2007. február 26. 17:18
 
 
:D dejó írni se bírok szóval ,hogy lelehet amputálni a héjját.
 

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
mans2007. február 26. 17:13
 
 
Hiztok

Gondolom 10 mag elég lesz. Persze ha mindegyik egészséges.
Még nemtártam fel a magokat ymor féle oldalon azvan ,hogy lelehet amupálni a héjjat. Lehet ,hogy ma megcsinálom azt a citromos oldást.

Azon gondolkodtam ,hogy azt a sárga magbelet ha sebbeninbe rakom ,akkor kioldja e az abban lévő szemetet mert ott azt írja .hogy a citromos oldással kilehet szűrni a szaponint ami miadt a hányinger van.
Erről mi a véleményetek?

 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Hopax2007. február 26. 17:04
 
 
Ja,az emlékezés.
Ott van az;megtörtént,megtörténik,meg fog történni.
Csak hétköznapi tudatállapotban lehetetlen olyanokra keresgélni amik nem hétköznapi tudatállapotban folynak.Kicsit olyan,mint amikor a windows nem látja a linuxos particiókat.A linux meg látja a windowsost.Ezzel együtt kell élni,de ha jól és szépen dolgozod fel az élményt,mindenképpen javadra válóan integrálódik be a hétköznapi életedbe.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Hopax2007. február 26. 17:00
 
 
A nagy valami kevésbé globálisabban nézve egy más frekvenciákon tanyázó kedves entitás,globálisabban nézve saját magad más frekvencián való tanyázásod.

A szépség mindenütt ott van. Nem rajta múlik, hogy nem tudjuk meglátni.

Auguste Rodin


Ezt dobta a gép.
+Mindenhol mindenütt minden.
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
mans2007. február 26. 16:55
 
 
Ja én általában szoktam 15-20 fekvőtámaszt csinálni
,igen állat szokott lenni ahogy utána felállok és megint készleszek mint a pics a.
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
mans2007. február 26. 16:51
 
 
Hi

Szerintem itthon a legjobb vagy természetben,én buliba meghülyülnék exesen.Én feküdni csak az istenállapotban tudtam amikor annyit nyomtunk,hogy csak feküdni volt jó és vigyorogni.

Ha van ismerősöd akivel jól eltudsz lenni egy lakásban akkor jóltudod magad érezni szerintem, zenehallgatás, beszélgetés,séta ha sikerül persze:)
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
Én+te+ö=gén2007. február 26. 14:41
 
 
teletabi:
Ez attól függ, hogy a barátnöd a "hot girlfriend" kategóriába tartozik-e? ;)

Az MDMA megváltoztatja az agy dopamin- és szerotoninszinjeit, amik részt vesznek a test höháztartásának szabályozásában is. Vagyis teljesen szokványos, hogy a höérzékelés megváltozik. A végtagok kihülése és hidegrázás gyakori szinte minden "klasszikus" hallucinogén esetében is, a felfutási idö során).

De a rövid idöre megemelkedett testhömérséklet még messze van a túlhevüléstöl; egészséges embereknél, szokványos adagolásban, kombinációk nélkül nem para.

Amit tenni tudsz:
- a környezeti hömérséklet szabályozása: könnyebb ruházat, nyiss ablakot (csak meg ne fázz)
- ha fekszel, esetleg kicsivel több folyadékpótlás (igyál egy pohár vizet, ha jól esik)
- ha mozogsz/táncolsz, akkor több vizet (kb. óránként egy pohárral)
- ha ezt forró, fülledt, zárt helyen teszed, akkor még több vizet (kb. óránként fél litert)
- lassabb bejuttatási útvonal használata (az orrba tolás intenzívebb hatású)
- ne kombináld más pszichoaktív szerekkel
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
ImaginaryWindow2007. február 26. 14:29
 
 
Sziasztok!
http://www.netregeny.hu/ez/
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
kritikus2007. február 26. 14:15
 
 
kéne olyan oltás is, ami születéskor megállítja az agy azon részének fejlődését, ami szabadulásra késztet(het). minden milyen szép lenne. szépújvilág. szépvilágúj. újszép. szépúj. szép. új. világ
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Biga Cubensis2007. február 26. 13:22
 
 
A marihuána roncsolja a tüdőt..

http://index.hu/tech/ihirek/?main&301837
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
yon2007. február 26. 13:05
 
 
Üdv Mindenkinek!!

Tegnap volt egy nagyon durva tripem, egy egész hofi volt az étlapon, gondoltam miért is ne, tudni kell, hogy idáig csak féllel próbálkoztam, bevettem 1,5 óra múlva már hullámzott a tér, és akkor elkezdődött ... , igazából nem is tudom , hol jártam pontosan , emlékszem is meg nem is, Pete Namlook - Air c. albumát halgattam (még most sem bírom abbahagyni , egész éjjel ez ment a fülemben egy fülhallgatón, a szobában sötét volt,szinte végig,az első pár óra elég durva volt, szó szerint megőrültem, elkezdtem csinálni valamit, de mire befejeztem volna már mást csináltam és nem is emlékeztem hogy mit kezdtem el... aztán jött valami őrült szexuális kéztetés, úgy írnám le hogy ösztönszerű ... azt éreztem mintha visszautaztam volna az időben, és egy ősi emberként éltem volna ... ez tartott egy darabig, miután ez elmúlt jött a letisztultság vagy nem is tudom minek nevezzem, egyszerűen összementem, apróra, és onnan figyeltem a világot, egy ahogy így nézelődtem azt vettem észre hogy egy szerzetes vagy valami olyasmi, nevezzük valami felsőbb rendű ... valaminek, pontosan nem is tudom mi volt, egy fehér alak nálam sokkal hatalmasabb áll vagy ül nem tudtam eldönteni a szobámban és figyel ... úgy éreztem hogy megyek össze és ő minnél magasabb lesz , fehér volt, és hatalmas, mégis békés ,de tekintélyt parancsoló, muszáj volt előtte meghajolnom, nevetségesnek tűnik mostmár de akkor abban az állapotban úgy éreztem muszáj ezt megtennem ... (mint isten????aki bennünk él ???? nem hiszek istenben, szóval csak azért a sok kérdőjel) Hihetettlen élmény volt , ilyet még nem éltem át ezelőtt sohasem, és nagyon nem is tudom ezzel mit kezdjek ... Mikor a valóságos dolgokra gondoltam , mármint az életemre akkor kívülről láttam magam ,és úgy beszélt a tudatom magamról , mintha egy másik ember lenne (pl úgy gondolotam magamra hogy TE , nem pedi ÉN) ... és azt hittem nagy felfedezéseket tettem , meg megértettem mindent az életről...( jah azt még hozzátenném, hogy ez nem végig tartott, voltak olyan meglátásaim az életemre, hogy milyen egyszerű is minden valójában, és hogy nincs is semmi felsőbbrendű , mivel én magam vagyok a minden, és a világ határtalan ... ez is hihetettllen érzés volt... leírhatattlan ...és az a valami végig ott vigyázott rám ... és terelt a helyes útra ... :) El sem hiszem ezt az egészet ....

(Nem is tudom mindent leírtam e, de mind1,most térek csak magamhoz, és muszáj volt leírnom ezt ) UI... Nagyon elszálltam az elején, olyan érzés volt mintha nem lenne testem, csak a tudatom létezne, szó szerinte lebegtem ... nem éreztem a testrészeim, semmit sem, totálisan lebegtem , és hát azok a képek ... hát az leírhatattlan ...

Nem nagyon tudok ezzel mit kezdeni, és gondoltam megosztom veletek , hátha ti már többet tudtok erről az egészről ... még most sem vagyok magamnál teljesen ...

Az a valami sem tudom honnan jött , meg ez az egész ... Csak egyet sajnálok most így egy nap után , hogy nem maradt meg bennem az össze emlék, és ahogy múlnak a napok kezdem elfelejteni az egészet, Nem tudjátok ez mitől van, hogyan lehetne emlékezni mindenre? ...
 

 
 
>>> Pszichedelikus Könyvek <<<
deeptrip2007. február 26. 13:02
 
 
Igen ő a fia és őt se ismerem bevallom. Viszont a haja az tényleg nyomi! :)
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
mans2007. február 26. 13:01
 
 
Helosztok

szerintem vagy 2 napig kellett volna áztatni a benzinben gondolom akkorrra már a maghéj olajossá válik ami megis történt csak asszem 7 órán át áztattam na meg a daráló nem a legjobb ami itthon van.

 

 
 
>>> vaporizer <<<
Darkh2007. február 26. 12:57
 
 
Vége a villanykörtének vége a homemadevap-ak! :(


http://vg.hu/index.php?apps=cikk&cikk=163223&fr=hs
 

 
 
>>> Pszichedelikus Könyvek <<<
Bard2007. február 26. 12:52
 
 
A "nyomi" fia, az a Sziámis Müller Péter? Szerintem kevés emberben van annyi szeretet mint abban a fazonban a magyar közismert emberek között... :-) (mondjuk lehet, hogy a papának is köszönheti)
 

 
 
>>> Pszichedelikus Könyvek <<<
deeptrip2007. február 26. 12:45
 
 
Ez spirituális, de meglepően jó: Müller Péter - Szeretetkönyv

Nagyon elcsépelt címe van, én még nem is olvastam tőle, meg a nyomi fiára asszociáltam szóval kellett 2 fontos ember ajánlása, hogy elkezdjem. Aztán meglepődtem. Lepődjetek ti is! :)
 

 
 
>>> Pszichedelikus Könyvek <<<
Bard2007. február 26. 12:40
 
 
Köszi -pet-!

A pokol angyalais könyv kéne nagyon... (kis telhetetlen... :-))
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
badtRIP2007. február 26. 12:35
 
 
"Hát nem látjátok, hogy azok a zord alakok, akik filozófiai tanulmányokkal foglalkoznak, vagy komoly, nehéz ügyeknek szentelik magukat, előbb megöregszenek jóformán, mintsem fiatalok lettek volna? természetesen azért, mert a gondok s az állandó heves töprenkedéssel járó nyugtalankodás kimeríti az éltető szellemet és életnedveket. Ezzel szemben az én balgáim kövérkések, ragyognak, pompás bőrben vannak, akárcsak a disznók Akarnaniában."
Rotterdami Erasmus (1469-1536)
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
teletabi2007. február 26. 11:24
 
 
Hi

Génhez lenne egy kérdésem: Ha nem buliban ekizik az ember, csak fexik mondjuk egy ágyon, mondjuk barátnővel :) akkor is fenn áll a túlhevülés veszélye ?

én kb 38 fokos lázt érzek ilyenkor.... mi a teendő ? Elegendő víz ? Le kell zuhizni ? Vagy nincs para ?

Amikor bnőmmel fehúztunk egy (fejenként) fél Cartiert orrba, kb 15perc után elkezdett ütni és legyengített mindkettőnket, jéghideg kéz és láb... remegés , fogvacogás ... ez mi volt ?
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 26. 11:18
 
 
Folytogatós:

az ufód 99.999999% , hogy a "cartier" :)
Nekem is ő a kedvencem.

És a cartier istenítését folytatva megjegyzem: 270 milligramm az egész tabi (hatóanyag+kötőanyag), tehát kiválló orrba is .. viszont orrba csak felesével ajánlom , mert úgy megcsap, hogy csak na ! :)

písz
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
kisyasa2007. február 26. 11:10
 
 
Érdekes ez a drog ellenes oltás...szeretem ehhez nincs joga sem az államnak sem a szülőknek (persze szülőknek gyámság miatt lehet), hogy ilyet tegyenek. Ez körülbelül olyan, mint amikor megkeresztelik a gyermeküket kisgyermekkorban, és rákényszerítenek egy vallást amivel nem értenek egyet. Az embernek joga van eldönteni, hogy neki mi tetszik és mi nem, mit akar csinálni, és mit nem...ebbe nem túl etikus belepiszkálni, főleg nem kémiai úton...szerintem...
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
zanercu2007. február 26. 11:07
 
 
tudom, nekem is csak ritkán sikerül
 

 
 
>>> Fórum irányelvek <<<
Én+te+ö=gén2007. február 26. 04:00
 
 
Magyarországi Tartalomszolgáltatók Egyesülete

Tartalomszolgáltatási Kódex

3. számú Melléklet: Moderálási alapelvek

IV. A MODERÁLÁS

(...)

1.Hozzászólások törlése

A moderátorok joga és kötelessége, hogy az itt következő pontok valamelyikét megvalósító hozzászólásokat a fórum adatbázisából törlésre kijelölje.

1.1. Jogsértő hozzászólások

Jogsértő minden olyan hozzászólás, amely közzétételének időpontjában hatályos jogszabályba ütközik, illetve bûncselekményre vagy egyéb jogsértésre történő felhívást, arra való jelentkezést tartalmaz.

1.2. Nickhamisítás

A nick (álnév) a virtuális személyiség hordozója. A valós személyiségtől eltérően kötelezettségei nem lehetnek, viszont bizonyos korlátozott jogok megilletik, ezért célszerû gondosan eljárni a nick kiválasztásakor.
Nem választható olyan nick, amely a valós életben:
- védett név,
- mai, vagy történelmi – magyar vagy külföldi – közszereplő, közismert ember neve, kivéve, ha ez a felhasználó anyakönyvezetett neve.
- más személy jogos és méltányolható érdekeit sértő név,
- obszcén vagy trágár kifejezés,
- rasszista, mások vallását, nemzeti, nemzetiségi hovatartozását gyalázó, sértő kifejezés,
- burkolt vagy nyílt reklámhordozónak tekinthető.
Amennyiben egy felhasználó – jóhiszemûen – a Fórumban már létező nick egyik variánsát regisztrálja, a moderatúra felkérheti a későbbi felhasználót egy új, alternatív nick választására, és átírhatja arra a kérdéses álnevet. (Szükség esetén az átnevezésig a később regisztrált nick hozzászólási lehetősége korlátozható.)

1.3. Tiltott nicknév vállalása

Nem használható olyan nick sem, amely egyértelmûen köthető egy (ideiglenes vagy végleges) tiltás alatt lévő másik nickhez. Az ilyen tevékenység az adott álnév azonnali, végleges tiltását vonhatja maga után.

1.4. Témarombolás

Technikai rombolás: JAVA-alkalmazások, nagyméretû képek (>100kB), nagy terjedelmű szövegek bemásolása, a topicok letöltését akadályozó vagy lényegesen lassító csatolások („linkek”), képek, elrontott HTML-kódok, automatikusan induló fájlletöltések, átirányítások és minden más olyan beavatkozás, ami megváltoztatja a topic méretét, megjelenését, illetve akadályozza annak rendeltetésszerû használatát.
Tartalmi rombolás: a kulturált, folyamatos társalgást feltûnően, szándékosan akadályozó és zavaró, agresszív vagy témán kívüli („offtopic”) hozzászólások.
Ismétlés („flood”): ha nem szándékos (azaz véletlen) az ismétlés, egy bejegyzés meghagyása mellett a többi példány törlésre kerül. Szándékos floodnak számít, ha valaki az adott hozzászólást egy vagy több topicban, több alkalommal helyez el.

1.5. Alpári illetve agresszív, fenyegető hangnem

Azt, hogy egy hozzászólás alpári, agresszív vagy fenyegető-e (stb.), a moderátorok feladata eldönteni az adott fórum, illetve a téma jellegének függvényében.

1.6. Azon szerkesztéssel, moderálással, a szerkesztőkkel vagy a moderátorokkal foglalkozó hozzászólások, amelyek nem a kifejezetten az e célt szolgáló T. Szerk! fórumban tűnnek fel, törlésre vagy áthelyezésre kerülnek.

1.7. Bárki valós, személyes adatának (név, lakhely, munkahely, beosztás stb. – ún. „IRL adatok”) engedély nélküli közzététele tiltott – és így törlésre kerül –, amennyiben az érintett azokat (az .... bármelyik fórumán) nem saját maga hozta nyilvánosságra. Ellenkező esetben is kötelező hivatkozni az illető felhasználó azon hozzászólására, ahol személyes adatait közzétette vagy arra egyértelműen utaló csatolást (linket) helyezett el.

1.8. A jó ízlést sértő képeket tartalmazó, gyűlöletkeltésre, megfélemlítésre alkalmas hozzászólások, valamint az ilyen témájú weboldalakra mutató csatolások (linkek) szintén tiltottak.

1.9. Nicket sértő, azt lejárató, illetve olyan, egyértelműen nick(ek)hez köthető topik, amely alpári című vagy tartalmú, nem nyitható. Ha egy nick sérelmezi a róla nyitott topicot, kérheti annak törlését akkor is, ha az egyébként nem meríti ki a fent tárgyalt feltételeket.

(...)

http://www.mte.hu/domain4/files/modules/module15/MTE_tartkodex_0608_modositott.rtf
 

 
 
>>> Fórum irányelvek <<<
saamaan2007. február 26. 01:24
 
 
gén: Szerintem egy netes fórumon a spamen kívül semmit sem lenne szabad kimoderálni. Pont ez a net egyik nagy előnye a "komoly" szerintem gyakorlatilag halott újságírásasal szemben.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
pshyFarmer2007. február 26. 00:58
 
 
szerintem ijen 10 forintos nagyságúak és 50es közötti. aztán alá vermi felé kokuszrost és még egy réteg vermi. )én igy nyomom de kb 3hete kaptam meg a lenyomatot és csináltam 23 sütit meg 5 casineget. annyira jó!!!!!!!!!! nem birom hogy ne csinájjak még. fanatikus lettem (persze hollandiába lakok:)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 26. 00:55
 
 
ez a ying-yangos nagyon arin néz ki! fel kéne borítanom vele az agykémiámat!
 

 
 
>>> Webtrip <<<
saamaan2007. február 25. 23:55
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=1n4fDgmrF3o
 

 
 
>>> Fórum irányelvek <<<
Én+te+ö=gén2007. február 25. 23:54
 
 
Ajtóablak:
Sajnos nem ezt írtad, hogy "ö (petke)", hanem egy trágár, sértö kifejezést használtál rá. Ez nem tartozik a kulturált beszélgetés keretei közé, így részleges törlésre került. Ugyanúgy, mint ahogy egy nyomtatásban megjelenö napilap szerkesztöje sem engedne ilyen színvonalon aluli durvaságokat megjelentetni - bár gondolom oda eleve nem is küldenél ilyen stílusú szöveget.

A becsületsértés, a levéltitok megsértése, a rágalmazás stb. nem szabadságjogok, hanem büncselekmények. Mivel sajnos ez nem volt magától értetödö mindenki számára, ezért az irányelvek is pontosításra kerültek: http://daath.hu/showPolicy.php

"A Daath fórum irányelvei összhangban vannak a többi internetes fórum általános moderálási alapelveivel. A jogszabályokba ütköző, személyeskedő, másokat sértő, trágár, témához nem kapcsolódó, kereskedelmi célú stb. hozzászólásokat a moderátorok saját belátásuk szerint áthelyezhetik, illetve részben vagy egészben törölhetik."

A "RENDBEN" gomb megnyomásával ezeket elfogadtad.
Az irányelvek egyaránt vonatkoznak mindenkire: a beírásod elötti napon ugyanezekért a trágár szavakért ugyanilyen részleges törlés történt. A szerkesztöi beavatkozásról pedig azonnali értesítést kaptál a megadott email-címedre.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
kisyasa2007. február 25. 23:39
 
 
Marha jó a rádióműsor, Gén nagyon ottvagy:)
 

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
meta2007. február 25. 23:34
 
 
kedves nargile.
szeretnek bocs kerni azert, mert csutortok este kizartam magam es hidegem volt mindentol, es minden olyan volt, amilyen, es emiatt csak olyat birtam irni, mint aki olyan
-es a sokdimenzios keresztrejtvenyben hirtelen szembesultem valami idegesitovel, es bevalaszoltam egy csale bal egyenest: cucika retroboxol...-
amit akkor irtam, nem az a velemenyem szubsztancialis fuszere.
koszonom, ha elolvastad.
es jujj de faaaaaaztam.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 25. 23:19
 
 
fojtogatos:

sztem. a te ufós tabid a cartier, nézd meg a pillreportson...
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
mg0072007. február 25. 22:55
 
 
Szerintetek mekkora darabokra érdemes felaprítani casingelés előtt a sütit? Olvastam már azt, h jobb ha minél nagyobb darabokra vágom, de azt is hogy minél apróbbra érdemes. Most mi az igazság?
Thx
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 25. 22:52
 
 
http://www.pillreports.com/index.php?page=display_pill&id=5592

Így néz ki .
 

 
 
>>> Fórum irányelvek <<<
Ajtóablak2007. február 25. 22:28
 
 
Legutóbbi hozzászólásomban feltettem egy kérdést:
ő (petke) lesz a következő médiahülye?

ez a kérdés eltünt. kicenzúrázódott? ezzel a kérdéssel nem kínáltam eladásra drogot, nem sértettem a pszichedelikus lelkületet. gén - felteszem, a te ténykedésed eredménye az eltűnés - kezd bennem szorongás kialakulni, úgy érzem, a szabadságomba tiporsz, önkényesen.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 25. 22:26
 
 
Fehér , felezős , átlagnál nagyobb , domború Ying Yang most az ász ! 9/10-es erősségű kb... Cartierrel egy szintű !!! Jó étvágyat a vacsorához ! :-)

u.i.: csak egyesével , legyetek óvatosak !
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
pshyFarmer2007. február 25. 22:19
 
 
mi lenne ha a gobát nem kiszáritanák hanem lefagyasztanák. szerintem ugy több hatóanyag marad benne meg a sulya is több lesz. ti vennétek fagyasztott gombát?
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
makilány2007. február 25. 21:16
 
 
Köszi a válaszokat. Hát igen, igazából a mértéket én határozom meg talán ezért is ijedtem meg, mert eddig nem igazán volt szabadság a kezemben. Mindig valaki megmondta, hogy mit csináljak, így igazán nem is tapasztalhatam ki a saját határaimat. De majd most megtanulom ezt is. :-)

Amúgy a múlt hétvégén volt sp és szerdán az orrom négyszer vérzett, aztán meg másnap is egyszer. És fájt is az orrom. Ez lehet azért, mert most megkapta egy kissé az orrnyálkahártyám, vagy inkább a megfázás miatt (mert az is volt)? Eddig nem volt ilyen, bár az igaz, hogy ennyit még nem szívtam mint ezen a 7végén.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
chemipeace2007. február 25. 21:13
 
 
hy!

Én vagy 2 hete találtam a metroban jo kis magocskákat...
első alkalmam volt és 200mag, nem vártam sokat tőle, de naon jo volt bevezetőnek a villódzás, hullámzás...

mans: megpróbálom majd vhogy mailben értelmesebben leirni a kivonást.

++THC++: nem rossz magokat vettél véletlenül? (sajna mindig ez történt velem eddig :S:S)

peace
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 25. 20:54
 
 
sziasztok!

most találtam az oldalra és nagyon örülök, hogy rátaláltam.meglepődve tapasztalatam, hogy e kérdést milyen tudatosan ( tudományosan ) is meg lehet közelíteni. rájöttem, hogy semmit sem tudok a dologról. eddig csak spontán közelítettem meg e kérdést de ez egyáltalán nem jó.
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
Funky fun Füvi2007. február 25. 20:46
 
 
Zanercu...a te játékod nekem bonyi:D
túlzottan remeg a kezem ehhez:S
és mindig crashed

Ki próbált már betépve sakkozni?:D
én ölelgetem csak a sakktáblát olyankor...:)(:
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Sustanon2007. február 25. 20:39
 
 
http://www.stop.hu/articles/article.php?id=803

Ajaj:)
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Funky fun Füvi2007. február 25. 20:20
 
 
Petke elég gyökszi bá:D
Szegény nem győz mentegetőzni..de minek?:P
Kicsit olyan volt mintha most se nézett volna utána ennek a radioaktív atombombikus fránya nexusnak..még szerencse,hogy gyorsan elmondták neki nagyából mi is az...

Gén lemosta a pályáról Petke báát..akkor is ha nem is volt ez a célja,mert ő csak beszámolt a tapasztalatairól:)

na pááááfrány
 

 
 
>>> Írjuk haiku-t! <<<
endryu2007. február 25. 20:06
 
 
mindegy hol van a
valami, amikor az van,
lengeti a lét
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
teletabi2007. február 25. 19:55
 
 
hmm ez jól hangzik ez a módszer, köszi!


amúgy nem lettek vészesek a gombák, csak a szár tövénél van egy kis fehér penész, a gombát nem támadta meg és le lehetett kaparni, tiszta kék a belseje :) étvágygerjesztő...

majd írok ide a hatásról... ha nem írnék 1 hét múlva se akkor mérgező volt :D

peace and mushroom powa'
 

 
 
>>> Pszichedelikus Könyvek <<<
-pet-2007. február 25. 19:24
 
 
Két H. S. Thompson alapmű angolul:

Fear and Loating in Las Vegas (pdf)
The Rum Diary (rtf)

http://polecat.fw.hu/

Jó szórakozást!
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
mese2007. február 25. 18:56
 
 
így van, aki csak a pokolba vezető utat látja a drogban infó hányában egyoldalúan szemléli ezt... ez szvsz normális.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 25. 17:18
 
 
egytöl teljes fúú.nemtom leirni képremegés,zene meg aztán végképp... cigi kell mellé. 2.tol ,20percig a hányás kerülgetett de aztán szcsre jo lett. visszahozta a hitemet a bogyokban!!
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 25. 16:55
 
 
szögletes zárojelben egy ufo vagy mi. kegyetlen komoly 10/9 sztem. mi ááááááá :)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 25. 16:19
 
 

Bocs, ha Offolok, csak gondoltam érdekelhet titeket:

Javaslom spóroljatok a tulipánossal mert:

"A két férfit még január 10-én kora reggel vonták ellenőrzés alá a vám- és pénzügyőrség dél-dunántúli nyomozói, majd az NNI munkatársaival közösen a gépkocsi hátsó ülése mögött három csomagban 7,2 kilogramm "Tulipán-8" elnevezésű ecstasy tablettát találtak - mondta Sipos Jenő ezredes."

De azért ami vigasztal:
"
A gyanúsítottak bizonyíthatóan 295 ezer ecstasyt értékesítettek - fűzte hozzá az alezredes."

http://www.stop.hu
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
commander2007. február 25. 16:06
 
 
HI
végre,h sikerült
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Sárkány hátán2007. február 25. 15:40
 
 
Ez tényleg jobb. Köszi.
 

 
 
>>> Calea Zacatechichi <<<
herbalboy2007. február 25. 15:06
 
 
high!
ez nem konkrétan itteni téma,de sztem erősen fűződik hozzá! aki szereti álmait átélni,megérteni,megvalósítani mind ugy h tudja is...:)

http://tudatos-almodas.host.sk/tech-wilson-about.html

 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Observer2007. február 25. 15:00
 
 
++THC++:

"-a hangulatjavító, v pszichére ható gyógyszerek mennyire befolyásolhatják a pszichoaktív szerek hatását?"

Igen erőteljesen befolyásolhatják ! Rendkívül veszélyes lehet !

http://www.erowid.org/chemicals/maois/maois_info8.shtml
http://www.erowid.org/chemicals/maois/maois_info4.shtml

"-üres gyomor és teli gyomor közül melyik a javallott az intenzitás erősítésének érdekében?"

Viszonylag üres gyomorban jobban felszívódnak a hatóanyagok.
(ha t-5 -től kezdve nem eszik az ember, az szerintem már bőven jó)
 

 
 
>>> A pszichedelikus képzőművészet <<<
herbalboy2007. február 25. 14:54
 
 
http://herbalboy.deviantart.com/gallery/

Többnyire nem pszichedelikus,inkább szürrealista és biomechanika elemek... de talán idevaló:)...
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 25. 13:14
 
 
Na kiderült hogy fehér pillangós volt a mienk, egyébként eléggé hasonlít a cartier-re. Lényeg hogy Nr.1!!!
 

 
 
>>> Pipák és vizipipák <<<
joint2007. február 25. 12:55
 
 
A Bong az igazi! http://www.vatera.hu/egyebek_kellekek_c113.html?us=okteam
 

 
 
>>> Tipp kaktuszhoz <<<
peyote0072007. február 25. 12:09
 
 
hello lehet rajtuk tüske fiatal korában ugy 1-2 évesig majd ezek vissza fejlödnek ezeknek még nem nagy a meskalin tartalmuk
 

 
 
>>> Szex AND/OR/XOR drog <<<
peyote0072007. február 25. 11:37
 
 
ez az elsö hogy itt vagyok
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 25. 10:21
 
 
Sajnos én nem kaptam a jóbol, de haberok próbálták a cartiert-és állítólag SZÉTBASZ. üdv mindenkinek
 

 
 
>>> Calea Zacatechichi <<<
Funky fun Füvi2007. február 25. 10:08
 
 
Vizipipából a calea egész szívható,csak az is fontos,hogy milyen a levelek minősége(tehát a legjobb az otthon nevelt..ebből is:)(: )
Heimiával próbálta már vki elszívni?:P
mert én ezt tervezgettem...elméletben emlékezős álmaimnak kell lenniük ha elalszom..vagy nem???
Aki tud valamit az írjon!:)
előre is köszi
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 25. 09:58
 
 
Fehér cartier irgalmatlan komoly! Hétvégén 5-en toltuk mindenki egyet és kegyetlenül meghozta mindenkinek. Színtiszta mdma érzés és tartós is volt. Megállapítottuk hogy simán vetekszik a fehér kínaissal ami december környékén volt!
 

 
 
>>> Bemutatkozás, Help, FAQ <<<
Funky fun Füvi2007. február 25. 09:52
 
 
Sziasztok!
Ez a jelszó katasztrófa:D
amit adtatok..de megtartom emlékbe:D
én is katasztrófális vok. szóval nem lőttetek mellé
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
edgy2007. február 25. 09:02
 
 
Spórafecsihez egyszerű és bevált módszer: egy csíkzáras zacskóba, minél sterilebb körülmények között beletenni egy frissen kinyílt kalapot (ha nem árasztotta még el a szárát a fekete spóraeső akkor még mehet), lezárni a zacsit és várni mondjuk 12 órát, de úgyis látszik, ha kieresztette őket. Kalap kivesz sterilen. Előtte pl. mikróban forralt vizet felszívni a steril fecskendőbe és várni amíg kihűl. Ezután a spórás zacsit kívülről letörölni mondjuk alkohollal és beszúrni a tűt (vigyázva ne szaladjon ki a másik oldalon). Víz be, összeráz, felszív és kész a friss spóraoldat. Mehet pár órát hűtőbe oltás előtt, hogy rehidratálódjanak a spórák, de eláll így akár több hétig is.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Golti2007. február 24. 22:22
 
 
Mikor a magoncokat (ez a szó... :)) elültetem, mennyi ideig kell nekik a fényt nyomatni naponta? 400W-os HP?
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 24. 19:37
 
 
fehér SX-ről tud valaki valamit?
 

 
 
>>> Írjuk haiku-t! <<<
Ivy I2007. február 24. 18:24
 
 
Ajtóablak, ez biza itt offtopic! :o) Bocsi, de tényleg :o)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
lacicybin012007. február 24. 18:00
 
 
Mr Magic

írd már meg erre az email címre a tiédet vagy vedd fel msnre.
psyl2@hotmail.com thx.
 

 
 
>>> Versfaragás <<<
helio*2007. február 24. 17:12
 
 
Kapkodón hajtva
-mintha semmi sem történne-
örvényt a partra,
vérem földi öntvénybe.

Lélekzet idő kell még,
az ego túszul ejtett,
múlton túlszaladt az emlék
s a jövőben felejtett.
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
helio*2007. február 24. 16:58
 
 
Együtt a Csoda, se bennem sem kívülem.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 24. 15:39
 
 
egy kis élménybeszámoló:-) :
tegnapi buliban összefutottam fecske úrral, elhesegettem, de aki vett annak bejött, de hazafele mondta h ilyen hőhullámai voltak... Aztán 3 fele találkoztam cartier úrral, hát, érdekes volt, felet akartam bevenni de nem tudtam mivel elfelezni, így hát egészet vállaltam, lightos kis laszti feeling, jó volt meg minden 2 órával a bevétel után akartam venni még1et csak nem találtam a srácot(szerencsére) mert olyan szinten megvágott bevételtől számítva 2 óra és 3 között, aztán meg semmi, ja és okádtam meg hasmenésem is lett, lehet h ő tehetett róla, de alapbol nemjól voltam. :D akárhogyis van óvatosan vele, bivaly erős tabletta
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
mans2007. február 24. 12:40
 
 
Nekem félbeszakad a videó szétzúzom ezt a rohadt gépet
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Darkh2007. február 24. 11:25
 
 
Ha jól odafigyelsz egy akkora cigi van a kezében mint az állat.
 

 
 
>>> Írjuk haiku-t! <<<
Ajtóablak2007. február 24. 01:00
 
 
Haza

Kijönni a távolságból.
Látom, ott van,
és ő is lát.
Kijönni és feladni
a védelmet.
Itt vagyok,
fegyver, ha kell,
de a kéz is elég.

Kijönni a távolságból,
és nem elveszni,
elfogadni, hogy
vagyok és vagy,
és immáron nem
csak lehetőség.

Kijönni a távolságból,
s nem látszani többé
messzi pontnak,
csillagnak,
kozmikus kosznak,
isteni bajnoknak
égi hősnek.
csak, mint mindenki
olyannak:
egy hétköznapi szeretőnek.

Háy János
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Ajtóablak2007. február 24. 00:44
 
 
amikor a vidéki haknin voltunk Minstrellel meg Bigával - makilány, nagyon becsülöm az egész szervezést, meg többeket, akik megjelentek, a hakni kifejezést valójában viccnek szánom -, ez a petke előadta a fehér köpenyes nagy varázslót, aki megmondja, mi az igazság "kábítószer"-ügyben: a fű pl. skizofréniát okoz -, szóval, a faszi úgy viselkedett, mint egy tipikus hányadék "orvos": ÉN hatalmi szóval megmondom nektek, amatőröknek, hogyan van a világ. és senki más véleményére nem volt kíváncsi. amikor megkérdeződött, h neki van-e bármiről személyes tudása, aszonta nincs, semmitse ismer személyesen, még a transzlégzést, még a lebegőfürdőt sem. [...]
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. február 24. 00:14
 
 
Milyen Ying Yang van mostanában forgalomban ? Evett ilyet mostanában valaki ? Köszi
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
dancing.galaxy2007. február 23. 20:05
 
 
Teába csak a filterbe beleaprítom és megfőzőm v. hogy?:D
plíz help
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
costa2007. február 23. 19:53
 
 
nekem Manu Chao tetszett a benne legjobban :)
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Álommanó2007. február 23. 19:38
 
 
"Beszéltél már rádióban élő adásban?"

Ebben igazad van, lehet, hogy nekem se ment volna jobban:) Nem születhet mindenki Adrian Cronauert-nek :D
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
Én+te+ö=gén2007. február 23. 19:25
 
 
"Drugs may be the road to nowhere, but at least it is the scenic route."
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
mans2007. február 23. 18:34
 
 
Eddig a legjobb zöldem az a whitewidow volt ha az volt az.
fehéres színü elég tömör illata kellemes,
egy kis darabka elég volt 3 embernek először semmi íz,semmi kaparás a torokban,semmi hatás csak kb 3 perc múlva vettem észre, hogy
jólvagyok már.Az az egyik csak eszméletét vesztette de aztán fölkelt ,hogy ő már nemérez semmit én meg a másik csajjal fetrengtem a földön mármint a zöld hatása miadt:)
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
mans2007. február 23. 18:08
 
 
Jah szerintem érdemes kajálni elötte valami könnyű tápot én közbe is ettem csokit ami isteni volt.
Éhgyomorra nekem rossz volt mert alig volt erőm.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
mans2007. február 23. 18:02
 
 
Helo

Lejjebb olvasható a 300magos benzines kivonásom és hát
elég bénán sikerül de énvoltam a béna meg a daráló.
Szóval 300 magtól elég készen éreztem magam jókedvem is volt
de nem láttam sokmindent tőle pedig szeretek halucinálni,lehet ,hogy pont ezért nemjött össze mert akartam mint ahogy temondtad.
én másnap a 300 mag után még vagy 200 at ittam darálva és attól inkább a belem fájdúlt meg.utána másnap elmentem itthonról és estefelé bevettem egy algopirint mert fájt kissé a fejem a monitort nézve.Utána nemtudom miért de elkezdett rázni a hideg de már remegtem,utána meg lázam lett de lyan ,hoy alíg bírtam mozogni
sajnos nemértem mennyi de a hüvös vizes fürdő után 38,7 volt
ez 2 napig tartott aztán elmúlt lassan.Na szóval nemtudom ,hogy mivolt ez a láz gondoltam arra amit olvastam ,hogy gyógyszert ne együnk semmi cuccra.Lehet hogy voltmég bennem annyi lsa,hogy így hatott az algopirin nemtudom de elég gáz volt az a láz.



 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!