DAATH

Csak bízz magadban, és tudni fogod, hogyan élj!

Johann Wolfgang Goethe

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (32986 - 33035)

 
 
>>> Légyölő Galóca - probálta már valaki? <<<
wonderstag2010. július 18. 16:36
 
 
Kedves emberek, egy 21 éves fhvári srác szombat hajnalban párducgalóca hatása alatt kiugrott a 10. emeleti panel konyhájából, sajnos nem volt ott senki, hogy megállítsa. Aki ismerte tudja, h korábban soha nem voltak öngyilkos hajlamai, életvidám srác volt. És ez most nem egy drogprevenciós urban legend. Nagyon vigyázzon magára mindenki, mit fal be és mennyit :_(
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
kisyasa2010. július 18. 15:49
 
 
In Memoriam Matolcsi Miki

http://www.gonzopress.hu/2010/07/18/in-memoriam-matolcsi-miki/

r.i.p.
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
sunyman2010. július 18. 14:09
 
 
na várjatok valamit lehet h félre értek? a mefi engedélyezett még igaz?na most ez nem metkationból is áll és ezért hivják katinak?a kath illegális drognak számit?lehet h én nem is mefedront használtam?:(
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
Rudi2010. július 18. 13:35
 
 
OFF: Peti90 olvastam szinte az összes hozzászólásod a kezdetektől kezdve.
Neked mindenféle szar céltalan kipróbálása helyett az önismereted fejlesztését javaslom.
Jó tanács, ingyen van.

ON: Lidokainról tud nekem valaki bővebb felvilágosítást adni?
Milyen törvényi szankció vonatkozik rá azon kívül, hogy doppinglistás?
 

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
Shakta2010. július 18. 11:11
 
 
Szép jó napot!

Most regisztráltam, az elmúlt napokban elolvastam pár topicot. Konkrétan az LSA érdekel, csak lehet hogy nekem nem lenne most a legmegfelelőbb a használata, ugyan is elkapott egy "nyavaja" és gyógyszereket szedek rá.


Napi adag:
-Tegretol_módosított hatóanyagleadású, hatóanyag:Carbamazepine (antiepileptikum) dózis: 1200mg

-citalopram, hatóanyag: citalopram (SSRI) dózis: 40mg

-Rivotril, hatóanyag: clonazepam napi dózis: 3mg


Az elmúlt egy évben nem fogyasztottam semmit csak néha zöldet, elötte viszont elég rendesen meg rendszeresen, de akkor inkább szintetikusakat, az egyik zsánerem az LSA bratyója (mondjuk a többi is) Az LSA val kapcsolatban pontosabban a Hawaii rózsamagra gondoltam, Lehet kicsit hülyén fog hangzani, de a betegségemmel kapcsolatban szeretném felhasználni(tudom nem gyerekjáték), de betegségemen lehet hogy pont ez tudna segíteni, ugyan is érzem hogy valami olyan okozza ami tudat alatt bennem van csak egyszerűen nem tudom felszínre hozni és megfejteni hogy mi lehet ez pontosan. Csak a gond az hogy elég valószínűnek tartom hogy az SSRI+LSA kombó nem igazán tanácsos (Szerotonin szindróma), annyira nem vagyok jártas e téren ezért kérdem tőletek hogy lehet e komolyabb gubanc a gyógyszer és az LSA között?

Ja és nagyon jó az oldal!!
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
Cylex2010. július 18. 10:01
 
 
Kedves H2O, én szívesen kortyolgatnám:



http://en.wikipedia.org/wiki/Cathinone

http://www.tebolyda.hu/addict/kabitoszer.pdf


http://beluard.freeweb.hu - menü/kábítószerek/egyéb/khat



 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
H2O2010. július 18. 02:20
 
 
Cylex:
"Egyébként nem értem, de mindenki Katázza, meg annak árulják szerencsétlen Zsuzsit (mefit)... Tudtommal a Kata/Kati = kath növény leveléből kivont katinon, természetes anyag, intenzív rövid eufórikus hatás(tapasztalat, nem erowid), mefitől gyengébb inkább "colás" érzés, tavaly meg azelőtt volt divat, még lehet néhol kapni, 8-10e/g volt anno. kesernyés izű, illatú, nincs az a jellegzetes illtata, mint a mefnek! Illegális itthon. Sokan keverik a fogalmat, és Zsuzsit Katinak adnak el."

Te láttál ilyet? Mert én úgy tudom, max teát főzni lehet a leveléből:)!
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
H2O2010. július 18. 02:00
 
 
Elmentünk ma délután a párom évfolyamtársaihoz bulizni... Tegnap már vettem egy g-t, az első adagot ma délelőtt 11 körül szívtam fel. Aztán kipróbáltam üdítőbe öntve, és igazatok van, tényleg jobb:) lassan épül fel, fokozatosan, de hosszabb, intenzívebb. Aztán a buliban elkezdtünk inni, én csak óvatosan. Senki nem tudja, hogy használom, még a párom sem, nem akarom ezzel terhelni, mert tuti para lenne... Ő még a Speed (Szigetszentmiklós) élményeivel gondol erre a dologra. Persze, ha nagy ritkán elmegyek bulizni, tudja, hogy használok ezt-azt. Na szóval kb este 10-re elfogyott, de kurva jó volt, igazán szórakoztató társaság voltam:) Hazajöttünk, és nem bírtam ki, hogy ne telózzak egyet, úgyhogy, idehozattam még egyet, jófej díler srác, köszi:) Ezzel még el leszek egy darabig!

Azt tudjátok, hogy az anyagot egy Izraeli laborban találták ki, és herbálex hatóanyag volt?

És valaki írta, hogy nem tudja miért hívják Kati-nak, hát azért, mert metKATInon-nak is hívják...
 

 
 
>>> A Tea Útja <<<
spirit2010. július 18. 01:55
 
 
Sziasztok!


Jó ideje ígérem a mate összefoglalót, remélem valamikor már csak elkészülök vele.
Addig szívesen megosztanám egy élményemet.
Azt tudni kell, hogy én matéból 1-2-3litert megiszom naponta, de mondjuk az átlagosnál régebben kicsit hígabbat ittam. Mostanában rákaptam a zúzósabbakra!:)
Na most megittam vagy egy litert melegben pár perc alatt, és elkezdett szinte zavaróan pörgetni, és a testérzet miatt már volt egy kis para is, hogy most mi lesz, mert olyan helyen voltam ahol illett viselkedni, ugyanakkor nagyon ki akartam törni.
Eszméletlen súlyos volt!
Ezzel együtt is imádom a matét, és az nálam hitvallás, de igen, ez volt az első élményem amikor kicsit sok lett....

De nem hagyom abba!:)
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
Rudi2010. július 18. 00:21
 
 
Kössz a tanácsot de nem spice ról van szó, hanem JWH ról :)
 

 
 
>>> Segítség kezdöknek <<<
peti902010. július 17. 12:55
 
 
hali
Gén ,árulsz még eki tesztert sürgősen kéne .
Eki teszter porok tesztelésére is tökéletes ,nem?
Mefedronra milyen színnel reagál ?
Gén írj hogy mi az ábra .
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
ketadream2010. július 17. 12:08
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=NEpIPDn2DP0
ez egy saját szerzemény lenne :p
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
PostMan2010. július 17. 12:01
 
 
Talán kicsit off, de nyelvtörőket nagyon jó így próbálgatni. Meg lehet újakat kitalálni. pl.: Jamaica a Jamaicaiaké. Ebből lett: A mai Jamaicai kaja a mai jamaicai jamaicaiaké.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
PostMan2010. július 17. 11:46
 
 
Egyébként nem hiszem, hogy szándékosan vert át az emberke, füvet is tőle szoktunk venni az pedig mindig korrekt, és a bélyeget az egyik haverjától szerezte be. Szerintem biztos megtudok valamit beszélni vele. Csak megint be kell tervezni valami nyugis időpontot. :D
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
costa2010. július 17. 11:32
 
 
Deeptrip: sztem pont az a baj, hogy gyártják Mo-n is. igy szar minőséget kinálnak nagyobb haszonért
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
Atesz-2010. július 17. 11:28
 
 
Tegnap este megvolt az első randim zsuzsival. :) kb este 9kor első adag, nemtudom hány mg lehetett mivel mérlegem nincs, de igyekeztem minél óvatosabb lenni az itt olvasottak alapján. Kb 1,5 centis csíkonként szippantottam. Az első után kb 20 percel volt olyan érzésem "mintha lenne vmi" de még igazából semmi érdemlegeset nem éreztem.vártam még 20 percet de semmi hatás. Ekkor jött a következő, na ezután nemsokkal már kezdtem "nyugtalan" lenni, mozogtam a zenére, már amennyire ezt ülve lehetséges. :) kb 40 perc elteltével ismét egy utca, itt már kb 5 percen belül intenzívebb volt a hatás. Rendesen rámentem a zenére, feldobottság, kellemes érzés kapott el. (az ekinél tapasztalható egész testes bizsergést, én itt inkább csak a fejemben éreztem) éjfél körülre már igen szépen beütött, vizuálisan érzékelhető hatások: fényre érzékenyebb voltam, igen gyakran "berezonált" a kép, ahogy ide-oda tekintettem finoman elmosódtak a dolgok.
A végén a hatások szinte egyik pillanatról a másikra tűntek el, nem éreztem azt a bizonyos sóvárgást újjabb adag után. Ezután 1 órán belül már el is aludtam.
Ma rendesen keltem, nincs rosszkedv, se másnap semmi.. nekem bejött, de abban biztos vagyok hogy buliban még jobb. Ja, és az 1 gramm-ból kb. még a fele sem fogyott el.
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
Cylex2010. július 17. 11:18
 
 

Thx Gén!
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
deeptrip2010. július 17. 01:32
 
 
PostMan részvétem, mindenkivel előfordulhat az ilyen, aki új helyről vesz. Viszont 2-3 éve szerintem sokkal több jó és erős papír volt, mint mostanában. Pedig elvileg gyártják már hazánkban is.

Aztán ahelyett, hogy valaki jó minőségű papirra cseppentene korrekt adagokat, inkább a legtöbb cseppentett igen gyenge, a többiről meg ódákat zengenek, hogy mennyire ütős volt. Ja meg rácseppentik hofis papirra a gyenge dózist, vicc az egész. LSD-t tud csinálni, de stabil korrekt védjegyet kiépíteni már eszébe se jut, pedig milyen jó lenne!!
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Tom0032010. július 17. 00:28
 
 
:/
Megesik sajna az ilyen (bár velem még nem történt ilyen, szerencsére nem ismerek ilyen átbaszós embereket), de remélem nem veszi el a kedved a dolog, csak egyszer kéne kifogni egy normális embert...
 

 
 
>>> Vicc <<<
jóska pista9992010. július 17. 00:08
 
 
-Nagyon megkedveltem a szádat Sanyi!
-WTF ?
-Hát az AleXÁDAT

-Hol készül a legtöbb RÁNTotthús?
-A ResztoRÁNTban

Hogy szaporodik a giliszta ?

Tippeket kérek ! :D
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
kep2010. július 16. 22:08
 
 
Húh, köszi. :)
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
sunyman2010. július 16. 21:49
 
 
jaaa és persze h nem érdekli őket! kommunista köztársaságot?:)))
amit a zsaruk dobnak az van!:P legyen védelem de ez már sok!
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
sunyman2010. július 16. 21:46
 
 
szerintem minnél gyorsabban határozatnak kéne jönni h ne nyomkodjon magába mindenki minden félét!beálna az ára és nem ütögetnék ilyen gyorsan a mefit! csak az a baj ezekbe a határozatokba,h ami növényi és kevésbé ártalmas azt betiltsák ami tényleg káros akár igy,úgy,amúgy,azt engedélyezik! legyen igy!
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
Én+te+ö=gén2010. július 16. 19:38
 
 
Cylex:
"Vki tud PONTOS infót adni, arról, hogy a mefedron milyen stádiumban tart a legalizációt, valamint a tiltólistát illetően? Esetleg hol találhatok valós tartalmat erről? Gén???"

Magyarországon jelenleg még nincs szabályozás alatt a mefedron; az újonnan alapított Kábítószer Listák Szakbizottsága még megvárja az uniós (EMCDDA) kockázatelemzési jelentést mielött összeülne a témáról tárgyalni.

Eddig összesen 120-an töltötték ki a Daathos mefedron-kérdöívet, úgyhogy persze lennének hazai adatok is a szerhasználatról, csak hát ez nem érdekel túlzottan senkit...
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
PostMan2010. július 16. 18:07
 
 
Sziasztok, meg volt az első lsd élményem.
Már jó régóta tervezgettem, nyaraló meg minden. Hétfőn mentünk le Agárdra, szerdán próbáltuk ki az lsd bélyeget, kicsi egyik oldala piros másik szürke. Bevettük, eltelt fél óra, általános jó kedv, eltelt 40 perc, a francba még mindig nem érzek semmit. Eltelt egy óra és a hatás: a csalódottságtól hogy átbasztak már már hallucinálni kezdtem, és a le nem vezethető tehetetlenségből áradó düh tényleg egy másik világba repített... :/
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Atesz-2010. július 16. 18:05
 
 
biztos sokan ismeritek már, de én nem olyan rég fedeztem fel:

http://www.youtube.com/watch?v=Z_8G0zHMuwg

Imádom! :)
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Elma_MAn2010. július 16. 17:39
 
 
1xű, nem is láttalak 449-en :O. Pedig nem volt egy nagy hely...:)
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
martyrdom2010. július 16. 16:44
 
 
amúgy a mefedronszagú izzadságtól én rendes megijedtem egy-túl-jól sikerült buli után...hát miez..

dagadt már fel a bokája valakinek a szertől? valószínű szúnyogcsípés, mostanában nagyon durva sebek lesznek utánuk, de már nemtudok mire gondolni..keringési probléma nem okozhat ilyet ugye?
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
martyrdom2010. július 16. 16:10
 
 
Dorian +1
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
Dorian2010. július 16. 15:50
 
 
Jó forrás kérdése az egész. Nekem a kristályos meg a porszerűbb is elállt több hétig /hónapig mindenféle szín vagy hatás változás nélkül.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
neutroncsillag2010. július 16. 14:56
 
 
"a cserép alatti tálkában pedig mindig van víz, így onnan "kiszolgálhatja" magát"

Hiba. Nem sok növény bírja, ha állandóan vízben van, talán a tavi rózsa és társai. Öntsd le róla a vizet.

Nem látványos a növekedés ... ennyi idő alatt ne számíts túl sokra.

Ne rakd búra alá, csak öntsd le a vizet róla, és hagyd magára, ha a gyökerek épek még, talpra fog állni.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Insomnia2010. július 16. 14:51
 
 
GLOBULAR - The Missing Quanta

http://www.youtube.com/watch?v=YDRnEDYFq9c
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Insomnia2010. július 16. 14:36
 
 
GLOBULAR - Fractalicious Fantastifications

http://www.youtube.com/watch?v=_lrHkyBbKt0&feature=related
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
procyon2010. július 16. 13:29
 
 
Nos, úgy tűnik, túlélte, de nagyon megviselte az új környezet. A leveleit elhullajtotta, viszont a szárán megjelent pár napja 2 apró levél, de nem igazán akar nőni. Nem tartom a tűző napon, agyon sincs öntözve, csak ha a földjén érzem, hogy kevés a vize, akkor locsolom meg, a cserép alatti tálkában pedig mindig van víz, így onnan "kiszolgálhatja" magát. :)
Vízpermettel sem locsolgatom, mert a szárát szerintem nem érdemes.
Egyesek azt javasolják, hogy tegyem búra alá, így jobban megindul a növekedés, de én attól tartok, hogy így nem fogja tudni megszokni a szoba hőmérsékletét és állandóan igényli majd a búrát. Mit tanácsoltok? Ne tegyek rá búrát és így valamikor majd csak növekedni fog, vagy tegyek rá és kockáztassam meg, hogy állandóan igényli majd?
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
roli1662010. július 16. 13:09
 
 
Igy van. :) Nállam van egy több mint egy hetes zacsi és ugyan olyan kristályos állagú.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Wwgeorge2010. július 16. 12:50
 
 
Hali. Első Salvia "élményem" volt a tegnapi nap. Neten rendeltem szárított levelet, betömtem a bongba, nem tudom mekkora mennyiség volt. Mind a 4 alkalommal a jobb oldalamra feküdtem le. Mindig azt hallucináltam be, hogy valaki rámnyit. Volt amikor megnyúlt az ágy, életre keltek a levelek a zacskóban, idegen hang beszélt hozzám. Utolsó alkalomnál nem emlékszek hogy hatott, mert már csak arra emlékszel hogy nyúlt meg az ágy.
Kivonat kéne, vagy a környezet nem alkalmas?
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Bard2010. július 16. 12:20
 
 

Nicolas Cage a macskájával gombázott

http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/07/16/nicolas_cage_a_macskajaval_gombazott/


:-)
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
princess2010. július 16. 12:18
 
 
Osztom a véleményed H2O, és az mellett nagyon stabil állagú, nem ragad a zacsiba sem bele, én valamelyik nap a kocsiban hagytam, ráadásul be sem álltam a garázsba, úgyhogy biztos volt 60 fok szegénykémre, és semmi baja sem lett állagában sem, és hatásában sem. Na de olyan kristály, hogy úgy kell összetörni használat előtt. :)
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Mornin2010. július 16. 11:31
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=fxgYAbNDTs8
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
H2O2010. július 16. 10:58
 
 
Kristályt vegyetek, azt nem tudják ütni. Szerintem is a netről...
A kristálynak nincs szaga, és másnap sem érzed azt a gusztustalan vegyszer szagot, sem magadon, sem a ruhán, sem az izzadságban... Valószínűleg több gyárban kutyulják már, és aminek szaga van, abból nem sikerül valamilyen vegyszert kivonni a gyártás során, ezek általában por alakúak. Szóval a kristálynak se szaga se bűze..:)
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
Cylex2010. július 16. 09:28
 
 
Ginseng:

A legtöbben laktózzal(tekcukor) ütik, az "ipari" laktóz sárgás, bomlás után sötétedik, jól el is dugítja az orrot... Netről érdemes rendelni, attól szebben nőnek a növénykék, palánták...

Ismétlés a tudás anyja, úgyhogy:

Egyébként nem értem, de mindenki Katázza, meg annak árulják szerencsétlen Zsuzsit (mefit)... Tudtommal a Kata/Kati = kath növény leveléből kivont katinon, természetes anyag, intenzív rövid eufórikus hatás(tapasztalat, nem erowid), mefitől gyengébb inkább "colás" érzés, tavaly meg azelőtt volt divat, még lehet néhol kapni, 8-10e/g volt anno. kesernyés izű, illatú, nincs az a jellegzetes illtata, mint a mefnek! Illegális itthon. Sokan keverik a fogalmat, és Zsuzsit Katinak adnak el...

A mefedron hatóanyag pedig a 4-metil metkatinon, ami hasonló szerkezetű a katinonhoz, az egész vegyületcsoport hasolnó, ámde ez már szintetikus, és jelenleg/talán még itthon legális...



Nah! Csak úgy miheztartás végett... 8)
Én így ismerem a sztorit, javítsatok ki, ha tévedtem...

Áldás, békesség... ;P

 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
martyrdom2010. július 16. 09:08
 
 
ginseng, tegnap énis hallottam, hogy lesz valami sárga vagy barna dolog..majd meglátjuk
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
Cylex2010. július 16. 08:51
 
 
Vki tud PONTOS infót adni, arról, hogy a mefedron milyen stádiumban tart a legalizációt, valamint a tiltólistát illetően? Esetleg hol találhatok valós tartalmat erről? Gén???



...Előre is köszönjük...



 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
ginseng2010. július 16. 01:07
 
 
elmentünk múlt héten egy buliba. találkoztunk katával. aznap még citromsárgás színe volt, másnapra már sötét barnás-narancsos lett. azt hogy csinálta? vagy át lettünk vágva? (igen, tudom, h fehér)
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
Roxyjungle2010. július 15. 23:45
 
 
Szevasztok!
Kb 4-5 eve olvasok Castanedat... stb,viszont az ido kereke nincs magyar fordiitasban.Legyszi,ha tud rola valaki valamit,es megis van ,irja mar meg.Esetleg szabad fordiitasban is erdekelne.Sajna nem a legjobb az angolom .Koszonom
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
H2O2010. július 15. 23:29
 
 
Csak vicc volt, alább olvasva válik érthetővé.:-) (remélem)
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
princess2010. július 15. 22:25
 
 
Meghülyülni sokféleképp lehet. Attól függ Te mit értesz ez alatt.
Sztem van alapja pl. annak, hogy valaki feszült lesz tőle, érte, utána, kinek hogy..... Én már voltam full megfeszülve buli után egy nappal, de olyan szinten, hogy bárkit leordítottam aki csak hozzám szólt. Na most nem szeretném ha az jönne ki ebből hogy agressziót vált ki, és tömeggyilkosok lesznek a szer használói, mert könnyen ezt olvassák ki akik akarják. :))
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
princess2010. július 15. 22:14
 
 
Hát igen Pestilokista. Még mindig inkább ide írnék szívesen beszámolókat, mint a mefi topikba. Kinek mi. Szombaton elhagyom kishazánkat előreláthatólag határozatlan ideig.
A tulipánok országába költözünk párommal, úgyhogy biztos fogok néha mesélni itt. Addig is jók legyetek!! :)
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Tom0032010. július 15. 22:14
 
 
cup_of_tea:

Hát lehet hogy van olyan aki többet ért az adott területhez suli nélkül annál akinek papírja van róla, sőt... ! (én is járok fősulira, nem kell bemutatni a semmilyenségét a tanítási rendszernek :D ) De mégis nagyobb százalékban ért az ember olyanhoz amit ha mást nem is végigült bambulva, mint amihez tapasztalat útján tanult meg az ember. Főleg drogügyekben nem lehet kalkulálni ilyennel, ahol még a szomszéd néni is megkérdezett "szakértő".
Szóval inkább témáról tanult embert kéne megkérdezni drogprevenciós propagandafilmben, aki bár lehet hülyeségeket mond (nem 1x volt rá példa) de így utána lehet járni a felkészültségének milyenségét illetően.
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
H2O2010. július 15. 22:09
 
 
Tényleg lehet, hogy valaki meghülyül a mefitől? Egy ismerősöm olvasta egy fórumon, hogy vannak ilyen esetek! De szerintem nincs, aki hülye, az nem attól lesz az, bár lehet, hogy az állapotát tovább tudja rontani!:-DDD Szerintetek?
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!