 | 
Legfrissebb hozzászólások (35806 - 35855)
 |  |  | | | |  |  |  | | mefedronra hajaz nagyon amit írsz... amúgy nem tudom, sose próbáltam mefedront |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | mit is köszönnek szépen ? :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | nekem is olyan mandula-jellegű, talán édeskés illatú volt, ízre kegyetlen, finom szemcsékből álló, meg-meg csillanó kristályos por.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szín: rózsaszín Logó: smiley Forma: kerek
Szia! Az enyim ilyen volt, ha jobban megnézed a képet még látszik is h az egyikből levan törve egy darabka, az enyim is kicsit törékeny volt mondjuk szétlehett törni kártyával, de azért nem porhanyósan.Azért mert nem irtam, megvolt a soha nem volt jobb érzés és eléggé nyomott a szeret flash is bár már nálam ez kezd kifakulni, de a többiek ölelgették egymást jöttek odahozzám h köszönik szépen örömködtek stb...
http://www.pillreports.com/index.php?page=display_pill&id=8912 |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | GoodbyeSoberDay: Nállam is ez becslés. Mondjuk a packet egyharmada. :D :D :D . Amekorra packettek vannak manapság errefele egy egyharmados joker nálunk kétemberes. A régi szép időkben egyhatod ment két emberre. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Én greenwayt vettem, ettem és termesztettem is. Működött! Ez volt 5 éve. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Nos, akkor mit lehet ebből leszűrni? Semmi konkrétat? Jó lenne, ha bővebben utána tudnék nézni a kockázatoknak és mellékhatásoknak, mert tényleg igen kellemes hatása van, viszonylag könnyű beszerezni (mármint pl. a tiszta MDMA kristályhoz képest), és így első kóstolás után nem éreztem magamon, hogy kifejezetten ártott volna. (Másnap csak szimpla kialvatlansági tünetek voltak -mert aznap este mégsem tudtam aludni, csak fekve pihengettem reggelig, mert nem is dobott ki az ágy- és inkább csak a rajta töltött állapothoz képest mérve voltam levert és kedvtelen, viszont rá még egy nappal, mikorra kialudtam magam, már úgy éreztem, hogy hosszú távon is kellemes utóhatása lett -> már kipihenten és józanon is "kedvesebb" és nyitottabb voltam -vagyok-, mint úgy általában (mert általában kedvtelen és zárkózott szoktam lenni...). Szóval, nem azt mondom, hogy rá akarok állni, mint darázs a virágporra, de időnként még szívesen beletúrnék, ha tudnám, hogy nincsenek komolyabb rejtett veszélyei. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Az mire utalhat, ha az utóbbi időben rendszeresen végtagzsibbadást/bizsergést okoz az sp (főleg csuklótól lefelé a kézfejben, de akár a lábfejben is) a hatáscsúcs lecsengése után, de főleg a lejövetel utáni pár órában? Szoktam enni Ca, Mg és multivitamin tablettákat előtte egy és utána két napig, illetve mióta ilyesmi mellékhatás kíséri, még ritkábban, és az adagot inkább alulról kicentizve próbálom csak fogyasztani, de úgy látszik, ez a mellékhatás gyakorlatilag kötelező jellegűvé vált.
Másik hasonló kísérő jelenség, szintén a lejövetel alatt, és a rákövetkező órákban, hogy a háttérzajok foszlányos, kivehetetlen, de határozottan értelmes emberi (pár)beszédnek hatnak.
Régebbről nem emlékszem ilyenre, esetleg finomabb formában (hullámokban, nem folyamatosan, amik elmúltak, ha kicsit "átmozgattam" magam, illetve megálltam egy kicsit és kitisztítottam a gondolataimat), és csak nagyobb adagok után, ha azok rövidebb időn belül követték egymást (vagyis ha úgymond "durván" toltam magamhoz képest).
Ezek akár normálisnak is tekinthető reakciók, vagy arra utalnak, hogy jobb, ha elfelejtem ezt a szert, mert úgymond lejárt az időm, és kizsigerelt annyira, amennyire még komolyabb gondok nélkül lehetett?
Simán visszábbfogni már nem nagyon van mit rajta, mondhatni mindig is csak elvétve toltam, nem heti rendszerességgel. Sőt, ezek a mizériák pont egy pár hónapos kihagyás után újrakezdve állandósultak, de már a szünetet megelőző időszakban is egyre ritkábban éltem vele, mint mondjuk egy még korábbi, kb. 1 éves időszak alatt, mikor nem voltak vele ilyen problémák. (Utána még nem ezért parkoltattam, hanem egyszerűen ráuntam, és nem vágytam rá akkoriban...) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Üdv! Én legutóbb február elsején hajniztam 2008-as magokkal. GW-es és garafarmos márkájúak voltak keverve nagyjából 130 db és teljesen működött a dolog. Egy tányérra nyomkodtam ki őket majd egy napos áztatás után és egyszerre fogyasztottam el joghurttal a teljes mennyiséget. Lehet, hogy az évjárat is számít vagy ennyire különböző volna a magok hatóanyagtartalma? Az a furcsa, hogy nekem eddig mindig működött, legkevésbé másodszorra, amikor tisztán GW-es anyaggal próbáltam. De még akkor is hatott. A legvalószínűbb az, hogy rosszak voltak a magvak, másra nem nagyon tudok gondolni. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Sziasztok, ti hogyan tudjátok otthon lemérni, hogy "na most 0,3at teszek ebbe a cigibe". Én eddig sose tudtam mennyit rakok bele, csak találomra tettem bele a cuccost. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | personasobject: Növelné a bizalmat, ha inkább azt mondanád el, hogy tulajdonképpen hol lennének megjelentetve/kiállítva ezek a képek? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Keserűmandula illat jellemzi talán a legjobban |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | 3184. KexOnTheBleach
ez de jó! 8))) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Most olvasom, hogy 2750forintba kerül a bótba... Akkor 1800ft-ért aldó... +36702355997 |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Izsópot elvileg herbatárban lehet kapni (úgy tudom minden megyében van pár boltjuk), bár tényleg nem mindig van nekik...a szín mellett elvileg az ízt is "egyenlíti" (igaz, aki lepárolja...:) Kálmost én sem láttam még, pedig a hatás miatt állítólag nem lényegtelen.
Ma szűrtem le a 2. üveget az éven (nem iszok ennyit, csak szeretem, ha kész van előre:D), és most megint gyönyörű a színe, semmi "moslék" (mondták is, hogy gyengébb szesz->barnább ázat). Azt hiszem a magam részéről a 85 fokra fogok rászokni:) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Eladó 1L HESI BLOOM KOMPLEX. Nekem már nincs rá szükségem, kb 0,5dl-t használtam fel belőle, tehát majdnem tele van!
2800HUF+postaköltség áron.(boltban 5500ft+postaköltség) E-mailben vagy a +36702355997 számon lehet megrendelni.
|
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Szerintem a hipnózis transzállapot elérésével társul egy hosszabb időtartamon (1-1,5 óra) keresztül a szuggesztió meg csak egy rövid utasítás. A hipnózis is szuggesztióval dolgozik, de emellett relaxáció van az elején vagy egy pontra fixálás és lehet benne vizualizáció is.
Hipnózisban megnő a fogékonyság a szuggesztiókra, de hétköznapi állapotban is hatnak a szuggesztiók persze egyéni eltéréssel. Hétköznap inkább a mennyiségi módszert alkalmazzák, tehát minél többször próbálnak kitenni a szuggesztiónak. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | kieg. a: Egy Ortega és?/vagy érdekes satíva hibrid is tudhat ilyet produkálni b: Én is szét taccsoltam a környéket és a kukákat. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | jah, bocsi, GreenWay a márkája, csak elírtam.. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Sziasztok! Hát ami azt illeti nem volt trip..a 60 után 160-al próbálkoztam, és szintén semmi, legutóbb meg 270el, hámozatlanul, hogy legalább legyek rosszul, legalább érezzek valamit:D, de akármilyen hihetetlen semmi, még enyhe rosszullét sem...most nem tudom ez miért lehet, lehet rosszak a magok? Garafarmosakat vettem, bár 2009-esek. Arra gondoltam áztatás alatt, kiázott belőlük az LSA (8-10 óra), de attól még rosszullét lehetett volna (nem ez a szándékom, csak mondom:D). Vagy ennyire ellenálló a szervezetem a hajnalka iránt?...fogalmam sincs mi lehet.... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | RE:349.canu jénai tál, tető rá, mikrohullám. Amúgy kb. nekem múltkor olyan volt, mint ahogy a félelem és reszketésbe az étert írja körül... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | martyrdom, nem, nem ellened vagy neked mondtam, Érezd jól magad! bulizz jókat vele! Téged se a mértéktelenségtől féltelek. Meg van a magadhoz való eszed.
Itt a fehérporok ellenbeszélek, talán még idén elterjednek olyan porok amiket orrbaszívni veszélyesebb mint a pitbull tenyésztőhöz húsnak öltözve menni.
A lisztet felszívni meg egyenesen hülyeség! Alig lehet kifújni a csirízt! :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | acidcore: Ha a vérnyomásod és a szívverésed megtudták volna mérni az jó lett volna. Mindkettőre hat a fű. Ha épp rossz tudomisén paszban vagy szériában vagy akkor rátevődhet.
Elmondom a most pénteki sztorimat, kicsit hasonlít.
A koliba még odaértem a csapat alakuló ülés végére, így hát belém diktálták a maradék piákat. Nem annyit, hogy attól komolyabb behatást "szenvedjek" de töményet és bort is. Aztán cigik :) következtek, egyik másik után kék szofikkal lekísérve. A Gellért-hegyen már elégjól éreztem magam szóval csak vizet ittam, amikor is dobódott össze az univerzál hasis+zöld+jódohány. Körülbelül 15 perccel és két szál cigivel a spangli után berosszultam és nem tudtam nyitva tartani a szemem, mert atom szédülés és hányinger. Mindig fordítva volt eddig = Csak be ne csukódjon a szemem, mert hányok!
Személy szerint a sokat dohányzásnak is nagy szerepet tulajdonítok benne. Te is dohányzol? Meg azért azt is vedd hogy negyed g-ét toltál és nem tudod milyen fűből. De ez nem újdonság. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | kösz helio* át is siklott rajta a figyelmem, de inkább beszélgetni szerettem volna, mint olvasni. És nem egyből bedobni a fő kérdést ami miatt írok.
Kedves modmin, kérem tegye helyre ezt meg az előző párat. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Köszönöm a segítséget!szereztem fecskendőt és lemértem, hogy 30 csepp az 1 ml! Tegnap éjjel teszteltem is!
Kelemes érzést nyújtott, az egész estére! Saját magamnak adagolva, alkohol nélkül, odafigyelve az adagokra, szerintem teljesen veszéjtelen!
De ha ugyanezt tesszük más italába az Ő tudta nélkül, úgy hogy ittas, az nagyon veszéjes lehet, de szerintem ezt már mindenki tudja!
Másnap fogyasszatok pl citromos teát, mert a GBL lúgosítja a szervezetet! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | neutroncsillag, deep: nah nekem is ö róluk van szó egyszerűen eszem megáll hogy milyen szapora kis rohadékok -.- most nyomattam egy szappanos lemosást , miden egyes levelet egyenként lesikáltam :D remélem alakulni fog a helyzet. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Igaz. Fecskendővel a legpontosabb a dolog. Egyébként egyszer kimértem és 29-30 csepp (nem pipettából csepegtetve, hanem rended csepegtetős gyógyszeres üvegből) volt 1ml. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | foxey: én se vagyok naív, persze, hogy nem változtat a jobbik politikáján Bandi, legalábbis rövid távon nem. de hosszú távon a jobbos pártok rá fognak jönni, hogy a drogtéma már nem olyan jó ütőkártya, mint volt mondjuk a 90-es években. ezért írtam, hogy az idő nekünk dolgozik.
ydl: no ez érdekes, mert még pár hete azt nyilatkozták az origo-nak, hogy még nincs álláspontjuk a kérdésben.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Acidcore: Nekem is volt hasonlo, isszonyatosan kellemetlen es kinos elmenyem. Nalam az valt be, hogy ittasan nem szivok, max elöször szivok es utana iszok, mivel mire igazan berugnek, addigra ugy is kimegy a fü, meg amugyis, forditva valahogy nem bantjak annyira egymast. De amugy köztudott, hogy a fü plusz pia nem vezet sok jora. Vagy mindkettöböl nagyon keveset(feles cigi szerintem mar alapbol faszsag)... vagy elöbb szivj es utana igyal. Ez az en tapasztalatom. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Csak felmerült egy kérdés. Ha zsirban annak rendje és módja szerint kioldom a Z-t, és ebben a zsirban sütök palacsintát, nos akkor sikereket érhetek el, mint a THC-palacsinta megalkotója? :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | pedig petrezselyemmel is szokták szívni. sok helyen olvastam. írni be google-be: dmt parsley |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szafrol szaga van. Az ilyen édeskés jellegű. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szerintem cseppek helyett jobban jársz, ha pipettával vagy fecskendővel méred ki pontosan. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Kokain, idézet: "Nem ritka, hogy a mérgezettek - hőségüket enyhítendő - a hűtőszekrénybe másznak, és megfagynak."
Valóban jó ötletnek tűnik a hűtőszekrénybe mászás (képzeljétek el, ti hogyan kiviteleznétek ezt???!?!?!?) kádba fekvés helyett. Ennek a weboldalnak az egyik célja talán az, hogy még jobban elrettentsen a drogoktól -fiktív, abszurd hülyeségekkel. Aztán majd az aggódó szülő kihívja a katonaságot, mer' a fiacskája nyitva felejtette a hűtőszekrényt. :D
És annak érdekében, hogy a szövegnek mások is eleget tegyenek, javallom, hogy a mélyhűtőbe másszanak be, mert ott gyorsabban fagynak meg, ráadásul az alacsonyabb hőmérséklet mellett általában kisebb a mélyhűtő űrtartalma, mint a sima hűtőé. Aki pedig nem férne be az otthoni hűtőbe, az menjen el a teszkóba és az ott található fagyasztott árú mellett béreljen egy helyet. Lehetőleg a petrezselyem mellett, ha már kábszerekről beszélünk. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Steven19: Az attól függ mivel méred a cseppeket. Kis kiszerelésben általában 10, 20, 30 ml-es cseppentős üvegcsébe szogták árulni. Ha jól tudom akkor a 10ml-es üvegbe 1ml-es cseppentő van, a 20, 30 ml-es üvegekbe meg azt hiszem 1,5ml-es. A tiszta GBL adagja 0,5-3 ml. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Oh, hát szerintem pl az, hogy nem tudni, hogy jön képbe a petrezselyemzöld. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | "A fahamu levéltetvek és a pajzstetvek ellen igen hatásos szer. Ha lombhullás után a fák törzseit, vastagabb ágait fahamuval jól beszórjuk, eltűnnek a nehezen pusztítható pajzstetvek. Fahamus beszórással fertőtleníthetjük a levéltetvekkel fertőzött lombot és leveleket is." |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | "DMT-nél különösen vicces: "KÁBÍTÓSZERKÉNT VALÓ FELHASZNÁLÁS
Oldatába áztatott, majd szárított petrezselyemzöldet cigarettába sodorva szívják."
:D"
ebben mi a vicces? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | szerintem nincs szaga. de olyan fényesen csillogó, kristálycukor szerű. orrba, pont 50 másodpercet csíp. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | szerintem is együtt kell... csak meditáljatok előtte, én mindig szoktam, és eddig nem történt velem semmi baj papírozás közben. guide sem volt velünk soha, a legjobb barátommal szoktam, és vele vigyázunk egymásra. meg a pozitív gondolatokra menjetek rá... kb ennyi. ja jógázhattok előtte ha gondolod, az is jó kezdés. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | nemértem a gondod..a beszámolómba nem írtam azt, hogy ezentúl kizárólag orrba fogyasztom, és sztem mások se mindig orrba nyomják..ezek az általános nagy igazságok hogy a lisztet se szívod fel tök hanyagolhatóak..főleg itt a daathon.. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | HAHÓ!!! Attól még hogy fehér por nem KELL felszívni! Mit csinálsz a liszttel? Valószínűleg nincs is közöd hozzá, de inkább megeszed mint felszívod, nem? |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Ez a gondolatkör bele vezetett abba, hogy ön-szuggesszió és a társ-szuggesszió ? Viszont mi a különbség/ van különbség a hipnózis és szuggeszió közt ? Azért kérdezek mert nem tudom rá a választ, esetleg ti?
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | THC 14 LSD 14 Psilocybin 13 Meszkalin 10 Ayahuasca 10 Salvia 9 LSA 8 MDMA 7 N2O 5 N,N Dmt 5 2C-I 5 Ibogain 3 Légyölõ galóca 4 5-Meo-Dmt 1
- 5-Meo-Dmt + LSD |
| |  |  |  |

|