DAATH

A gyönyör és a kín között lényeges különbség nincs. Amíg az ember él, addig jóra és rosszra egyaránt szomjas, és csak egyet akar, az élet kábító italától lerészegedni.

Hamvas Béla

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (105511 - 105610)

 
 
>>> K.O.R.L.Á.T. <<<
Vino2005. május 28. 14:08
 
 
A paradoxonokat fő lehet ódani.
 

 
 
>>> A valóság <<<
Vino2005. május 28. 14:05
 
 
Minnyá átmegyek Alpha Romeo-ba :D

"Az, hogy idő létezik, illúzió csupán...de makacsul tartja magát"
/ Albert Einstein
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Vino2005. május 28. 14:01
 
 
A kékek ellepték a piacot, mint a legyek a szart. Ezért nehéz szerválni sokmindent, meg cinkes is. Jobb megtermelni a saját zizit, meg gazdaságosabb is. Ien apropóból elvetettem pár magot indoor. Nem tudja vki, hogy kell e világitani, mig a föld alatt vannask a magok, vagy nem kell e világitani? Ez itten a kérdés-.
 

 
 
>>> A fórumos találkozó <<<
kisgyerek2005. május 28. 11:55
 
 
Pont a 'leaderek' nem nyilatkoztak :(
Én 73 nap múlva leszek 10950 napos kisfiú...
 

 
 
>>> Segítség kezdöknek <<<
FrApa2005. május 28. 11:54
 
 
Szia Jimi!
Először lehet a környezet és a segítséged megvizsgálásával kellene kezdened, és nem az adag módosításán. Közeli hozzátartozó sok esetben nagyon érdekes irányba képes befolyásolni a tudatalattit. Lehet hogy másra utalnak a körülmények de a lazulás ilyenkor nem mindig megy. A bizalom nem feltétlenül elég a kitárulkozáshoz. Bocs.
FrApa
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
kisgyerek2005. május 28. 11:41
 
 
Hááát, én nem hinném...
http://www.daath.hu/showTopic.php?id=14&page=all
113. hozzászólás:
"...egyébként ha tudni akarjátok bűncselekmény történt, névszerint 'kábítószerrel való visszaélés előkészülete'. ezért (ha lett volna bizonyíték ellenem) 1-3 évig terjedő szabadságvesztés a jutalom..."
 

 
 
>>> Segítség kezdöknek <<<
rTyler2005. május 28. 11:13
 
 
"... Ride the snake, ride the snake To the lake, the ancient lake ..." .)
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
kisgyerek2005. május 28. 11:04
 
 
Történt pár kis malőr, az az ftp ma már nem engedett be úgyhogy itt a kérdéses cucc:
http://www.free-hoster.cc/users/daath/
és a másik linknek meg vhogy levágódott a végéről hogy: 2003)/
tehát helyesen:
http://www.free-hoster.cc/users/anbub3/Shpongle%20-%20Bei
ja%20Flor%20%20EP%20(2003)/
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
kisgyerek2005. május 28. 10:32
 
 
Leszedtem innen (ftp://ftp.cybersky.ru/chillout/2005/Shpongle_-_Nothing_Lasts-2005-MYCEL/ ) valamit amiről azt állítják az elvtársak hogy ez az új shpongle.
Ugye nem...
Rossznak épp nem rossz, de hol van ez a korábbi posford/raja cuccoktól.
Aki már hallotta a "Nothing lasts..."-ot, az megerősíthetne, vagy ellenkezőleg...
Ami egem elbizonytalanított hogy a twisted honlapján fennvan az album tracklistje és aszerint az első tracket Botanical Dimensions nek híjják, ezen meg tök jól hallhatóan a 2003-ban EP-n kiadott
Beija Flor (http://www.free-hoster.cc/users/anbub3/Shpongle%20-%20Beija%20Flor%20%20EP%20(2003
)/)az
első...
Most akkor...?

kisgyerek
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2005. május 28. 10:00
 
 
Azt a 2-CIs dolgot elég hirtelen irtam. Csak valószinü, h az van benne. Haverom irta, aki kb 2 éve él kint. Még megkérdezem töle, pontosan milyen hatása volt és milyen tabiban volt. Az emberek egy része sajna eksztáázit akar és nem MDMA-t. Ezért mondják sok fake tabira, h hudejó, hiába köze nincs az MDMA-hoz. Lényeg, h ütött :/
A teknöst már boncoltuk eleget itt a fórumon...

Kémiában meg hallgassatok Genre .)
 

 
 
>>> DXM Robitusin <<<
rTyler2005. május 28. 09:29
 
 
Szvsz nem fog. Annyira nem jó, h nagyon terjedjen :)
Szerintem nekem is elég volt. 2 "beszámolót" meg valami összefoglalót még biztos irok, azt' átadom a stafétabotot az ifjúságnak :D

/jó neked, h annyi a pépör felétek. jóétvágyat .) /
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
E-mbri-O2005. május 28. 08:18
 
 
danika.
1 jó tanács.
szerezz szalmát vagy faforgácsot és áztasd be 24órára.
és a földdel keverd össze(ha van 1 kis vermikulit mehet bele)
ahogy láttam a sütieidet ahoz 700ml-es(standart csemegeuborkás)
beföttesüvegnyi földkeverék optimális.
na ezeket összekevered,beleteszed a beföttesbe,lezár és aZepter kuktádba 15-20 percre bele.
aztán hozzákevered a sütit.
 

 
 
>>> Peyote kaktusz <<<
mantis2005. május 28. 01:14
 
 
De nagyon dühös lesz,
és még az is lehet hogy a tenyered kiszőrösödik.
 

 
 
>>> 1984 - Nagy Testvér <<<
Ivy I2005. május 28. 00:37
 
 
Jézus mondta: "Én és az Atya egy vagyunk", "aki engem látott, látta az Atyát", és még sorolhatnám. Aki az Atya ellensége, az a Fiú (Jézus) ellensége is. De Jézus a kígyó (sátán) fejére taposott a Golgotán. Szóval így valahogy...
 

 
 
>>> Peyote kaktusz <<<
Skinnerd2005. május 28. 00:15
 
 
Voltam a füvészkerti vásárban. Vicces volt, egyszerűen az összes árus tudta, hogy mit keresek a kis gömbökben, mondták, hogy a saját gyerekük is nyomja, sőt azt is mondták, hogy tudnak 1-2 egzotikus dolgot szerválni... :)))

Vettem 10 db peyote-külsejú cuccot. Ócsó vót. Aztán persze itthon rájöttem, hogy a vizuális memóriám még ahhoz képest is gyenge, úgyhogy most ott vagyok, hogy ebből legalább 5 tuti l. williamsii, de igen, a többinek kiskorában nem 5 iránya van, hanem valahogy több, és mintha csavarodnának. De nagyon hasonlít a rendes kiscsillagra színben, szagban, miegyéb. Ez lehet a diffusa? Nonszensz, hogy a neten nincs normális kép a többi fajról!

Kérdés kettő. Én mindig úgy olvastam, hogy a cactiból valami korongot kell hasogatni, és azt kell megenni. Namost ez a korongozás annak tükrében érvényes, hogy mind azt mondja, kell vagy 5 db ilyen kicsi gübics ahhoz, hogy jól (vagy rosszul :))) legyek tőle?

Ha levágom a gömb tetejét, akkor a növény tovább fog élni? És a szelleme nem lesz dühös rám?

 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2005. május 27. 23:46
 
 
"Tud vki vmit a zöld kerekről, amin nincs semmi?"

Az engem is NAGYON érdekelne... állítólag pár 1000 elment már belőle de senki sem panaszkodott ;)))
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
--642005. május 27. 23:24
 
 
Mi a salviás oldal címe?

Jobban belegondolva tényleg, egyáltalán nincs bevezető az oldalon :] witzig.

Na majd írok egyet :]
 

 
 
>>> DXM Robitusin <<<
kolorize2005. május 27. 22:57
 
 
Szerintetek a dxm elfog ugy terjedni hogy ugyanannyora elerheto legyen mint mondjuk 1 papir?Vagy en nemtudom hogy ez most hogyvan de errefele azt se tudjak hogy miaz
 

 
 
>>> legalize <<<
Nargile2005. május 27. 21:04
 
 
Csá Dopeamin! Sajna a leveled nem érkezett meg a TASZ-hoz.
Az elterelést biztosító helyek listáját letöltheted a http://www.drogriporter.hu/index.php?op=contentlist2&catalog_id=1272 oldalról. Egyébként meg hívd fel nyugodtan őket és kérdezd meg, hogy mik a követelmények és mik a lehetőségek, tuti tipp nem létezik, kinek mi jön be.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
deeptrip2005. május 27. 20:18
 
 
Hm mi rosszat írtam? Sebaj mindenesetre, sikerült a casing, REMÉLEM...A fekete fenyőföldes kissé nedves, lehet kevés lett a víz, de az agyagos erdőföld már 5 csepp víztől is sárrá alakult át...Szal azt most szárítom ki újra.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Ákimáki2005. május 27. 20:18
 
 
Amit a 17-esben felvetettem, valószinüleg "a fény" cimü sorozat.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Ákimáki2005. május 27. 20:14
 
 
Ha valakit érdekel, holnap 15:15-kor Hórusz Szeme a spektrumon.
 

 
 
>>> 1984 - Nagy Testvér <<<
Ivy I2005. május 27. 20:13
 
 
Nem is Jézushoz van köze, hanem az Ő esküdt ellenségéhez, Luciferhez! Ezt ők maguk vallják a 30-as beavatási szint felett, ahol már a tanokat - az ő szavaikkal élve - az eredeti luciferi tisztaságban őrzik meg, és nap mint nap kapcolatba lépnek a sötétség fejedelmével! Nem az ilyenekre mondta Jézus, hogy ne ítélj (felettük), mert a sátán munkáját igenis tudni kell felismerni és megítélni. Ő az ősellenség, neki nincs kegyelem!
 

 
 
>>> Peyote kaktusz <<<
Ivan2005. május 27. 19:58
 
 
Megenni. Minden bizonnyal nem lesz könnyű. A keserű ízt nem mindenki bírja. Erős hánytatóhatású. Ezen segít a szárítás valamennyit, mert egyébként nagyon sűrű leve van. Ha a nyers kaktuszt ledarálod majd leszűröd olyan állagú anyagot kapsz, mint a technokol.
Mielőtt megennéd a kaktuszt: aznap ne egyél semmit, maximum gyümölcsöket, talán főtt krumplit, de azt is csak mértékkel. A legutolsó étkezés után 4-6 órával már nyugodtan nekiláthatsz. Igyál sok folyadékot, akkor kevésbe leszel éhes, és lesz mit hánynod, ha kell. :D
Jó utazást!
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2005. május 27. 18:52
 
 
Vki kérdezte, hogy hol/mikor lehetett fehér gyémánttal találkozni.
Én december végén Pesten kaptam...
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2005. május 27. 18:48
 
 
Tud vki vmit a zöld kerekről, amin nincs semmi?
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Nargile2005. május 27. 18:33
 
 
http://www.sziget.hu/szenvedelyeknapja
 

 
 
>>> Segítség kezdöknek <<<
Jimi2005. május 27. 18:14
 
 
Szerinted a legközelebbi alkalommal ugyan ilyen adaggal többel vagy kevesebbel kezdjem. Nem lehet ,hogy a komolyabb adag olyan elementéris erővel tépi ki az egó kezéből az irányítást ,hogy az nem tud közbelépni. Esetleg hasonló szinten próbálkozva tanuljam meg kiengedni a szellemet a palackból.

Egyébbként előző gondolataim közül az maradt ki ,hogy akkor pillantnyalilag azt éreztem ha kiengedem az irányítást a testem bármelyik tudatomtól ugyan különálló módon egyébbként működő funkció is leállhat (pl.légzés) . Így tudom ez őrültség de akkor ez valódi probléma volt.

Igen sokat olvastam ám róla én is és próbáltam minden tirányítani ezek szerint ,de persze első út az első és bizonytalan.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
exit2005. május 27. 17:53
 
 
hát nem tudom. az az idézet amit én irtam nekem jobban tetszik :))
de valoszinűleg azért mert istent soha nem éreztem vmi közel magamhoz na és szégyen ide szégyen oda még a bibliát se voltam képes elolvasni.
egyébként nem tudom ti hogy vagytok vele de ugy vettem észre egyre nehezebb zöldet beszerezni és ha sikerűl is a cucc minősége közel nem olyan jo mint régen. miért van ez? miért pattan le a legtöbb ember és miért nem tudok végre találni vkit aki mindigkitud segiteni 1-2 grammal???????
annnyira rossz ez igy :((
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Bordee2005. május 27. 16:29
 
 
na régen nem láttam már a lapot, megint megcsekkoltam, teccik teccik :) csak hiányolok valamiféle bevezetőt h mi is ez az egész hajnalka dolog, valami is kultúrális visszatekintést, történelem, mi maga a hajnalka, biológia ilyesmit...
(most jut eszembe: olyasmiket mint a salviás oldalon)
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
--642005. május 27. 15:04
 
 
ha valaki csekkolni szeretné, hogyan nőnek az én kis barátnőim (38 tő) akkot látogasson el ide:

http://hajnalka64.uw.hu
 

 
 
>>> Mi a TE mérged? <<<
--642005. május 27. 14:44
 
 
14: hittan helyett elmentünk előbb pizzázni, majd bebaszni (sajnos hetente)
16: EFOTTon cigi, aztán majd meghaltam tőle (szerencsére ;])
17: 3x LSA, kéjgáz itt-ott...., megkínáltak spanglival, de elsőre ugye nem jött be, meg a füstöt is rühellem....

...szal most ott tartok, hogy amit szeretnék, azt egyik anyag sem adja. A pia ízét utáltam mindig is, azért ittam töményen (gyorsan lenn van). A zöldet tartom a jövőnek, de nem akarok koszos dílereknek pénzt fizetni szar anyagért, szal majd saját termés lesz.. egyszer. De ráérünk. A hajni most terem, abból eszem még 1x-2x... csak a hétköznapok megszakításának kedvéért, meg kísérletképpen, mert a másféle tudatállapotok mindig is érdekeltek (a fél gyerekkorom fejen állva töltöttem pl:]).

Amire kurvára rá vagyok szokva, az a Nő. Ez a kiba**** anyag (gondolom tesztoszteron) nem ereszt az istennek se :]
Ha van barátnőm, a fellegek tetjét súrolja a lábam, ha nincs, a depresszió medencéjének legalján koppan a fejem.

További súlyos függésem az az elvont gondolkodás, a hasonlítgatás, a miért-keresés újabb és újabb nézőpontokból. Ezt semmi áron nem adnám fel, soha.
Az utolsó mondatom is ez lesz kb: "Tulajdonképpen most meghalok, ami olyan, mintha.... aghgrt"

A harmadik betegségem a barátaim. Megismertem két olyan embert, akikért komolyan a tűzbe tenném a kezem... sokszor olyankor is hiányoznak, amikor épp csak egy órája jöttem el valamelyiküktől. Akut függőség, de leszokni véletlenül sem akarok.

Ennyi lennék én :]
 

 
 
>>> A valóság <<<
--642005. május 27. 13:55
 
 
Szerintem semmit nem csinál.
Vagy a tudatalattid pakolja, például.
De az is lehet, hogy fázisokban működik, és két mintavétel között feldolgoz. (mármint az érzékszervekről való mintavételről beszélek)

Ez egy érdekes kérdés, hallod-e !
 

 
 
>>> Segítség kezdöknek <<<
--642005. május 27. 13:51
 
 
Én azt hiszem értelek.
Szerintem egyszerűen az életösztönöd (daathosabban: az EGÓD saját magát védő mechanizmusa) lépett életbe, így, hogy minden áron tudatos akartál maradni, holott az egész arról szól, hogy el kell engedni magad, felülni a sárkány hátára, ahelyett, hogy farkasszemet néznél vele.
Amíg valaki vigyáz rád, hogy fizikailag bajod ne essék, addig nagy para nemigen lehet. (mármint VALÓS para :])

Arra a képességre pedig, hogy megpróbáld a tudatosságod, illetve "magad" elengedni, mindig szükséged lehet. Elalváskor, vagy ha egyáltalán jól akarod érezni magad a bőrödben, muszáj elengedned magad; egy trip alatt pedig annál is inkább.

A para és a fless között annyi a különbség, hogy az adott jelenség hatására nem megijedsz, hanem csodálkozol.

Lehet, hogy segíteni fog, ha sokat olvasol a témában. Engem ez megnyugtatott, hogy tudtam, hogy majdnem az összes magyar + néhány angol cikket, tripleítrások garmadáját, ajánlókat, elrettentéseket kivülről fújtam, és egyszűen úgy éreztem, hogy újat már csak a tapasztalat adhat; nem is volt para ebből egyáltalán.

És ha rossz, sose felejts el arra gondolni, hogy végülis te csak tripelsz. Egyszer annak is csak vége szakad!...

A későbbi kísérleteidhez pedig sok szerencsét kívánok! :]
 

 
 
>>> A fórumos találkozó <<<
valmont2005. május 27. 12:54
 
 
Hát igen. Nekem pl. rTylerről mindig a Harcosok Klubja jut eszembe...
 

 
 
>>> A valóság <<<
badtRIP2005. május 27. 12:43
 
 
mifele valosag? vegulis mindenki csak a sajat kis valosagaban el.
van egy feltetelezesem az idorol, ezt most igy ide leirom:
szoval van az agyunk, amirol azt gondolhatnank folyamatosan erzekel, de ha folyamatosan erzekelnenk, akkor az idonek tetszolegesen kicsi szakaszat lennenk kepesek erzekelni. de akar hangot, akar fenyt erzekelunk, azt csak bizonyos hatarok kozott tesszuk. az agyunkba pedig bizonyos idokozonkent megjelennek azok az informaciok, amiket az erzekszerveink oda eljuttatnak. vagyis pont azert van bennunk az ido fogalma, mert az erzekeles szakaszos. vegulis mozgas nelkul nincs mit erzekelni. a mozgashoz pedig ter/ido valtozas szukseges.
vagyis ha bizonyos idointervallumokban, jon a gondolat, akkor valaminek lennie kell ezek kozott az intervallumok kozott? vajon mivel foglalkozik addig az agyunk? van valakinek valami otlete ezzel kapcsolatban? szerintem ha ezt elkezdenek vizsgalni, akkor lehet arra jonnenek ra, hogy a gondolatok kozott eltelt ido, sokkal tobb mint maga a gondolat.
 

 
 
>>> Segítség kezdöknek <<<
Jimi2005. május 27. 12:26
 
 
Egyedűl vágtam bele mert senki tapasztalt nem volt ki segíthetett volna csak a feleségem őrzött hogy túl nagy gáz ne legyen. A hatások első megjelenésekor nagy para volt mert még azt sem tudtam ,hogy milyen gombát eszek és lehet ,hogy mérges? A kezdeti félelem után jött az érzés mint ha a tudatom nem szeretné elengedni a tudatalatti énem és olyan erőssen szorította mely szinte már fizikai fájdalom érzése volt és erővel akartam tudatos maradni mert féltem mi lessz ha kiröpül mint ha az életem kellett volna elengedni leírhatatlan para. El kellett volna engedni ? Nem tudom a dózis volt e kevés vagy kezdetnek sok de nem tudtam végül is felszabadúltan elengedni tehát meggyőztem magam jobb ha marad a tudatom irányítása. Aztán persze jöttek jobb és rosszabb pillanatok hullámzás szerűen azzal talán nincs is gondom és sikerült megtapasztalni a tudatalattim hatalmát és a világot ahonnan ízelítőt kaptam most érzem van még dolgom odaát. Úgy repűltem gondolataim között mint egy földhöz szögezett repülő mert láttam a világot de nem mertem elengedni a köteléket. Remélem valaki érti kérdésem lényegét és megnyugtat vagy elkeserít. Volna még mit írnom de majd legközelebb.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
acid rain2005. május 27. 12:22
 
 
Nekem is a legdurvább (ja és első) tripem úgy nézett ki, hogy előző este igencsak jót ekiztem, aztán du. 3 körül megettem egy egész papírt, miközben az utcán mentem. Most mondjam azt, hogy nem volt szerencsés setting?...
 

 
 
>>> A fórumos találkozó <<<
acid rain2005. május 27. 12:15
 
 
Alphagirl, ez csak olyan szempontból kellemetlen, hogy - nem tudom, ti hogy vagytok ezzel - én általában valamiféle vizuális "feelinget" társítok azokhoz a nevekhez is, akiknek a tulajdonosát nem ismerem, és mivel a "girl" eléggé lányos volt, most nehéz lesz ezt kivernem a fejemből :)
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
valmont2005. május 27. 11:52
 
 
Lehet, hogy már csak a szellemi részünknek tud válaszolni... amikor az éppen nyitott a világszellem impulzusaira... talán most is üzenni próbál egy másik világból... miközben körülötte azt hiszik, nem hall semmit... remélem, nem.
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
valmont2005. május 27. 11:47
 
 
Szóval 44 mg van egy üvegben... kettőt-hármat asszem meg kéne inni a minimális hatáshoz.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
valmont2005. május 27. 11:44
 
 
Úgy emlékszem, a gyomorból már nem szívódik fel, azért kell rágás közben minél tovább tartani a szádban a keserű levet. Miután lenyelted, már lesheted. De ven róla egy magyar lap a lényeges infókkal: salvia.tvn.hu.
 

 
 
>>> Peyote kaktusz <<<
Nóri2005. május 27. 11:18
 
 
Kösz Ivan!

Megvan, ahogy írtad (sütő - 180°), a fogyasztási módra mit javasolsz?
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
deeptrip2005. május 27. 11:11
 
 
Ne menjen Bécsbe. Amúgy google segít...
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
Vino2005. május 27. 11:07
 
 
MI a rák az a Wild Dagga? Mien 6ása?

Jah már amugy rég meg akartam kérdezi, hogy tud e valaki valammit a lótuszról.
 

 
 
>>> Segítség kezdöknek <<<
jegHegy2005. május 27. 10:26
 
 
hogyne
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
feki002005. május 27. 10:12
 
 
hallottam olyasmiről hogy szmókolva a hatóanyag 1része lebomlik.
Igaz?
Ésaztis hogy valami növényi olajban lenyelve a később de tovább hat mert a gyomorban bomlik le.

 

 
 
>>> Segítség kezdöknek <<<
Jimi2005. május 27. 09:48
 
 
Első trip alkalmával felmerülő kérdéseimre itt kaphatok választ tapasztaltaktól ?
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Nargile2005. május 27. 09:46
 
 
http://index.hu/politika/bulvar/bali0527z/
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
KazeE2005. május 27. 01:38
 
 
Azt mondtam h lehet h a 2nek az egyszeri utóhatása volt. a bogyó után is volt már 1x depresszióm 1 rossz időszakban, pár nappal a használat után, de bogyó utáni napokon általában nyugodt vagyok és jó a kedvem viszonylag. Egyelőre azzal nem állok le.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
ynul2005. május 27. 00:56
 
 
shpongle - divine moments of truth(live at soltice music festival 2001)

egy 11 perces kis videó

:):):) hátezashpongleuhh
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Nargile2005. május 26. 22:59
 
 
Bocs Gén, elfelejtettem beírni. Egyébként az indexen volt erről egy cikk is.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Innocence2005. május 26. 22:53
 
 
KazeE,
 ne legy benne biztos h a bogyo artatlan az ugyben, sot, nalam is epp igy kezdodott es 1 elb.szott ev kellett a gyogyulashoz.. aztan persze lehet en vagyok az egy a milliobol, bar a lotton kamatoztathattam volna ezt.. :}
 

 
 
>>> A valóság <<<
Ákimáki2005. május 26. 21:26
 
 
(amit most néztek képet a monitoron, az is változatlannak tünik, mégis, felváltva megjelenik és eltünik)
 

 
 
>>> A valóság <<<
Ákimáki2005. május 26. 21:22
 
 
Giggles: 2/1-et akartál irni szerintem. Ez a nagyság "problémája".
Mindig van nagyobb? Mi van ha az idöt vesszük szemügyre? Mennyi a legtöbb idö? Mondjuk nevezhetnénk azt a legtöbb idönek, ami egy ösrobbanás, és az univerzum összeroppanása között telik el. Az összeroppanás ugyan még nem tisztázott ( ez minden csillagászt érdekel: vajon statikus világegyetemben élünk, ami egyszer kitágult, és a végtelenségig tágul, vagy dinamikus világegyetemben élünk, ami egyszer kitágult, de a gravitáció ereje "összeroppantja", és kezdödik minden előröl?)
Ez a kérdés a nagyon hosszú idö birodalmához tartozik, de mi van a nagyon rövid idö birodalmával?

Vajon mennyi a legrövidebb idö?
Azt mondjuk, az idö folyamatos. Régen ezt mondtuk az anyagra is. Aztán a materialista tudomány megbojgatta a materialista "világnézetet". Kiderült, hogy amit mi folyamatosnak látunk, az valójában atomokbol épül fel, amik atommagokbol, és elektronokbol állnak, és a méretükhöz képest végtelen üres terek választják el egymástol az elemi részecskéket, vagyis az anyag inkább "szakaszos" mint folyamatos, ha megfelelö felbontásban látjuk.
Vajon ha az idöt is megfelelö felbontásban látnánk, szakaszos lenne, és nem folyamatos?
Vannak, akik azt mondják, hogy igen. Szerintük minden jelenség, vagyis az egész univerzum megjelenik aztán eltünik, csak oly rövid idö alatt, hogy mi azt folyamatosként észleljük. Ahhoz hasonló ez, mint ahogy a mozivásznon a vetítést is folyamatosnak látjuk, pedig váltakozva jelennek meg képek. Ez is szakaszos, csak folyamatosnak tünik.
A fényhez visszatérve, a modern tudomány itt is a "szokásos" következtetésre jutott, ha a megfelelö felbontásban látjuk, nem folyamatos, hanem szakaszos. Nem folyamatosan érkezik a fény a megfigyelöhöz, hanem egységekben - fotonokban...

Vajon az idö nem csak a létezés illúzióját kelti? Hiszen amit mi létezőnek vélünk, az valójában felváltva létezik és nem létezik!
Akkor hát miféle valóságban élünk?
 

 
 
>>> A fórumos találkozó <<<
ynul2005. május 26. 20:35
 
 
zsiráf
 

 
 
>>> A fórumos találkozó <<<
KazeE2005. május 26. 20:01
 
 
Alphagirl, most viccelsz? :D
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
E-mbri-O2005. május 26. 19:56
 
 
én is kapálok Ymor,de nekem ez a munkám(kertész).
ha gondolod te salvia én mush ügyben tapasztalatcserélhetünk.
amúgy a mészröl már hallottam és a gipsz is jó hozzá.
én a silvit kokuszrost vermikulit és cofuna/sz.marhatrágyában nevelem.
a gombához trágya nélkül kiváló például ez a keverék.
1.5 nap alatt beindul a fonalazódás.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Ákimáki2005. május 26. 19:42
 
 
Hááát... ha két órával elöbb idetolom a képem, biztos megnéztem volna Hórusz Szemét. Na mindegy. Mindenestre a múlt héten még valamikor este fele (iszonyat fáradt voltam), láttam egy érdekes filmet a spektrumon. Csillagász aktivisták voltak benne, akik a "fényszennyezés" ellen harcoltak (mennyi szenet kell elégetni egy amerikai nagyváros állandó díszkivilágításához???).
Na mindgyárt megpróbálom megkeresni, mert még volt benne egy csomó érdekes dolog. (a tobozmirigy -a harmadik szem - a rövid hullámhossszu fényre érzékeny, az alapján szabályozza az alvásritmust. Milyen érdekes, hogy az "ezoterikus energetika" szerint is éppen a kék fény van hatással a második csakrára - a spirituális szemre - ami a tobozmiriggyel egyvonalban helyezkedik el az ábrázolásokon...)
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
rTyler2005. május 26. 17:05
 
 
Ma 17:35 Spektrumon Hórusz szeme sorozat.
Bocs, de én is csak most vettem észre.
Szal van még fél óra :)
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Én+te+ö=gén2005. május 26. 16:00
 
 
London Heathrow repteren meteres E. Sylvester Vizi plakat, mint magyar turizmusreklam. A cim: "Talent for entertainment". Hat az van neki :)
 

 
 
>>> DXM Robitusin <<<
6ix5ive2005. május 26. 15:34
 
 
Az biztos h változik a karaktere, 3. szinten még nem voltam,de azért eltérőek a karakterek. De abból indulok ki,h mikor 1. szint + Z akkor nemigazán tudtam a kettőt különválazstani,lehet enne kaz oka h vannak 1 szint belépőnél hasonlo reakciók mint Z-re. Tehát nmem tudtam megmodnani h most melyik tol egy ideig,utána pedig érezhetően a dxm vette át a szerepet. Azért sztem oda kellene figyelni,h mit mivel,ugyanis a dxm sztem karakteres és "veszélytelen",pure dxm. De mással nemtudom,Z-vel biztosan jo. mire kiv vagyok h milyen lehet spurival,de pl LSD vel meg MDMAval tuti nem probálnám ki,mivel nemtudnám h az effektek h mosodnának össze,és azért sztem rátenne egy lapáttal ugy h nem venném ki h msot ez dxm volt. Bár ha tyler tényleg ugy van,akkor uhhh,veszélytelenül "gyilkos" :D
 

 
 
>>> A fórumos találkozó <<<
deeptrip2005. május 26. 15:31
 
 
Zsiráfunk nincs?
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
deeptrip2005. május 26. 15:29
 
 
Az amúgy ugye jó, ha valami vastagfalú kerámiabögrében mikrózom a földet és lefedem celofánnal. Mert így az csak nem olvad meg vagy?
 

 
 
>>> A fórumos találkozó <<<
Én+te+ö=gén2005. május 26. 15:29
 
 
Ejnye, hol a diszkréció és az adatvédelem?

Leplezze le mindenki saját nemét/korát ha akarja, de ne másokét.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
deeptrip2005. május 26. 15:27
 
 
Holnap casing. Erdőben találtam szép szemcsés sárszínű földet, levelek alól szedtem és tele volt gilisztával. Azokat persze eltávolítottam. A másik sajna elfogyott a virágföld, de van egy fekete fenyőknek való föld. Tehát két alternatív földtípus, remélem beválik mind kettő!
 

 
 
>>> Tudathasadás vs skizofrénia <<<
Magic Máshszoba2005. május 26. 14:46
 
 
Hello!!!

Tudat hasadás=skizofrénia=a tudás utjára tévedt áttlag ember aki vagy megilyedt vag föladt az út közepén és már vissza ut esélye nagyon naqgyony kevés
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
deeptrip2005. május 26. 14:44
 
 
Igen ismerősöm próbálta, olvashatsz róla a legutóbbi élménybeszámolómban amit ide írtam.
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
valmont2005. május 26. 13:57
 
 
Erigon szirup: kodeint tatalmaz; ha jól emlékszem, 200 mg per deci v. üveg, nemtom már. Rá van írva, hogy vigyázat! Kellemes íze van, gyerekektől távoltartandó! Képzeld el, a kiskölyök megissza, aztán mire hazamész, már függő... Na mindegy, ez offtopic volt, a kérdésem: érdemes megnézni?
 

 
 
>>> Psychostimuláns <<<
valmont2005. május 26. 13:08
 
 
http://designer-drugs.com/pte/12.162.180.114/dcd/chemistry/
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
rTyler2005. május 26. 13:06
 
 
morpheka, élsz még?
 

 
 
>>> DXM Robitusin <<<
valmont2005. május 26. 13:01
 
 
Rhinatiol köhögéscsillapító szirup felnőtteknek: kapható még?
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
valmont2005. május 26. 12:04
 
 
Ha jól tudom, a Wild Dagga a Leonotis leonorus vagy leonotis sibilli... valami, sibillicus v. ilyesmi. Afrikai növény.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
badtRIP2005. május 26. 10:35
 
 
no es probalta mar vaalki a gomba+belyeg combot? kivancsi lennek milyenek a hatasok...
 

 
 
>>> Mi tartott vissza, amikor halálvágyad volt? <<<
Vino2005. május 26. 10:27
 
 
engem inkább a KI vagy a KIK tartottak vissza
 

 
 
>>> Mi a TE mérged? <<<
DeadMan2005. május 26. 05:07
 
 
Nálam
cigi volt 10 évig most remélhetőleg egy ideig nem.
lufi néhanéha általában zöld mellé.
zöldike no ő azért lényegesebben gyakoribb résztvevő :)
LSD volt rá alkalom de sajnos full tripp nagyon nem akar lenni belőle
kalapos varázsló no igen :D biztató :D jó úton haladok asszem :)) biztatóak a kilátások szépen fokozatosan nő a dózis :D
LSA 3x harmadszorra már csak ímmel ámmal ... lehet hogy kényes a gyomrom?
salvia hát eccer elméletileg ... lehet h kamu volt, ugyanis nem volt semmmi :-/ mindenből tanul az ember ... még ebből is.
álmok?! nagyon jó meglátás ... "sajnos" javíthatatlan vagyok magamis
zene?! no igen talán mind közül ezt titulálnám leginkább az én mérgemne, cuccomnak, anyagomnak, kábítószeremnek.... ez az ami sose fog elereszteni és nem is akarom hogy eleresszen :))


Üdv
Dead
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
DeadMan2005. május 26. 04:22
 
 
THX a linkeket nézegetem ... fincsiii :D
 

 
 
>>> Webtrip <<<
--642005. május 26. 00:55
 
 
a pontos idő:
http://www.lares.dti.ne.jp/~yugo/storage/monocrafts_ver3/03/index.html

bocs ha volt!
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
CandyFlip2005. május 26. 00:35
 
 
danika: Zsirály! :-)

Ákimáki: Ez nagyon badger gyilkos badger, badger badger...

A nagy hanyattfless legyen veletek!

CFP
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Ymor2005. május 25. 23:42
 
 
Az öreg vagy sérült leveleket minden képpen eldobálja a zsálya, ha aktív növekedésbe kezd. A levélhullatás tehát nem biztos, hogy rosszat jelent. Zsályánál csak egy a rossz, ha fonnyadni kezd pedig nedves a föl. Ha ilyenkor a sátor nem használ akkor elpusztult a gyökér és csak az újragyökereztetés segít. A sűrű öntözés és a gyakori tápsózás is inkább hátráltja különösen amíg kicsi.

Zsályával tényleg türelmesnek kell lenni, nem szabad túlgondozni. Nem szabad gyakran változtatni a helyét és a klímát, mert ídő kell neki, hogy alkalmazkodni tudjon az új viszonyokhoz (2-4 hét). Kinézel neki egy jó helyet (télen világosat, nyáron félárnyékosat) és otthagyod.

A kiültetés nagyon jó neki, de szerintem már kicsit késő van hozzá. A május eleji hüvösebb, esősebb idő volt az ideális. Már nagyon meleg napok is vannak, aminek ha gyenge a növény nem fog ellenálni, gyenge hozzá a gyökérzete.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Ymor2005. május 25. 23:10
 
 
E-mbri-O

Gratulálok az újszülött zsályádhoz. Az első év, a kisdekor mindig nehéz. Ki kell ismernetek egymást, kiépíteni a bizalmat egymás iránt. Utána már könnyebb. Én már azért morgok, mert sokat kell őket kapálni a kertben.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Ymor2005. május 25. 23:05
 
 
Én is remélem, hogy elég lesz, pláne hogy majdnem 45 percig is forrhatott, nem mértem pontosan. Csak a nagy tömeg miatt voltak kétségeim, azért kell egy kis idő, mire egy literes üveget átjár a hő.

Utána olvastam a csiperke gomba termesztésének szakkönyvben. A csiperke elég hasonló a mágikus gombákhoz, csak nem subtrópusi, így 5-7 C -vel alacsonyabb átlaghő kell az egyes fázisokban. A termesztési előírások megegyeznek a netes teckekkel, csak ott a süti készítést gombacsíra előállításnak nevezik.

A casing ügyben (amit magyarul takarásnak neveznek) viszont tudtak újat mondani. Itt a fórumon többen a virágföldre esküsznek, mint takaró anyagra de a csiperkések szerint az nem ideális.

Az ideális takaró anyag jó nedvtartó képességű, hogy a gombafonalat vízzel lássa el, de NEM tartalmazhat a gombafonal számára tápanyagot (mint a virágföld). A gombafonal táplálék mentes közeggel érintkezve érzi, hogy vége a terjeszkedésének és ez termőtest képzésre serkenti. A tápanyagmentes takaróanyag emellett a fertőzés ellen is véd, nem tudnak rajta és benne a penészspórák szaporodni. Ráadásul mivel a gombafonal nem szövi át, csak a gomba kalapja töri át, az egyes termésciklusok között öntözhető, amivel megduplózódik a hozam.

Csiperke termesztésben a legnagyobb termést a 0,5-1 cm vastag 50% tőzeg 50% mészkőörlemény öszzetételű takaróanyag biztosítja.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
laca2005. május 25. 22:55
 
 
http://www.tilos.hu
http://www.chi-recordings.hu
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
deeptrip2005. május 25. 22:14
 
 
"Ha minden igaz, akkor lesz még egy kísérlet a közeljövőben, dupla mennyiséggel, és ezúttal zé nélkül, hogy ne azon filózzak, hogy ez most a thc, vagy a lizergsav."

Bélyegnél érezni fogod, hogy mikor üt be. Megmásíthatatlan lesz, filózás kizárva. :)
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
E-mbri-O2005. május 25. 22:09
 
 
nekem is lassan növekszik-megszokja és rendben lesz.
lehet,hogy túlgondozzuk.
probáljátok kiültetni.
én 55-65%pára alatt tartom,de így is száradnak a levélvégei...
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Airborn2005. május 25. 21:56
 
 
Szomoruan latom, h mindenkinek van Salviaja, csak nekem nem, mert nem tudom, h honnan lehet szerezni :( (esetleg valaki irhatna egy mailt, de csak maganba :D (remelem nem fogjak ezert torolni a hozzaszolasom)).
Amugy mitol lehet, h sok mindenkinek szinte egyszerre elkezdett pusztulni a novenye?
Nem lehet, h valamien betegseg?
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
E-mbri-O2005. május 25. 21:05
 
 
Ymor,akkor egy helyröl van a palántánk valószínű...
a gyökerek nem jöttek a felszínre de 2 hét után még él
a kis levélpár......remélem.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
rttn2005. május 25. 20:43
 
 
Re 314
Mottó: Jobb későn, mint soha!
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ!
(azért írok csak most, mert anno halogatva a dolgot végül teljesen feledésbe merült a dolog, elnézést...)

Amúgy azóta annyi történt, hogy már nem vagyok outsider, nagyon hosszú várakozás után május elsején volt szerencsém egy egész Biciklis bélyeghez, de az LSD-s hatások elmaradtak. "Csak" a mellé elpöffentett zé tombolt, viszont az szokatlan erősséggel.
Szóval óriási csalódás volt. Leginkább az, hogy ami a fő mozgatórugója ennek a projectnek, a nem evilágiakkal (eltávozottakkal) való kapcsolatfelvétel sem jött létre. Biztosan nem a bélyeg a hibás, mert másoknál - akik ugyanebből a sorozatból fogyasztottak - jelentkeztek a savas dolgok.
Ha minden igaz, akkor lesz még egy kísérlet a közeljövőben, dupla mennyiséggel, és ezúttal zé nélkül, hogy ne azon filózzak, hogy ez most a thc, vagy a lizergsav.

Ui.: egy momentum azért volt, amit a bélyegnek tulajdonítok: egy kis időre megállt az idő. Ugyanis az történt, hogy már a zé lecsendesedésekor a tévét bámultam. Egy riporter dumált valamit, egy tabellát mutattak, és folyamatosan ugyanazt a pár szót ismételgette. Mint amikor a lemezjátszón a tű visszaugrál a karcos lemezen. Nem tartott sokáig, olyan fél percnek éreztem, érdekes volt.

Ui.2.: meg még egy, ami talán szintén: szintén lecsendesedéskor narancsevéssel próbálkoztam, de nem volt türelmem hámozgatni, és vadul beleharaptam, szürcsöltem az édes levét. Ez a fürdőszobában történt, folyt rólam a narancslé. Felpillantottam a tükörbe, és hirtelen egy buta, és kegyetlen vadállat "én"-t éreztem egy pillanatra, egy sikeres vadászat után áldozatát minden lelkiismeretfurdalás nélkül marcangoló "én"-jét. Nagyon erős, és egyáltalán nem kellemes szituáció volt, lévén hogy vegetáriánus vagyok, és mindennemű erőszaktól írtózom. De hamar jött, hamar elmúlt, és visszakerültem abba a kellemes "lejövős" fázisba.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
deeptrip2005. május 25. 20:28
 
 
Ymor forrástól számítva simán! Érted van aki 10 percig mikrózza, az lófasz 30 perc kuktázáshoz képest szerintem.

Jimi van egy ilyen melegítő izé benn, szóval voltak ingadozások, de javarészt meleg van (23-24 fok). Na mindegy majd a casing meghozza a várt eredményeket remélem! : )

Kár, hogy Mágikus Majálisra nem értek be. :(
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
deeptrip2005. május 25. 20:25
 
 
Örülj neki! Ez a leszokás legeffektívebb módja. Bár csak én is megundorodnám a cigitől hallod...
 

 
 
>>> Mi tartott vissza, amikor halálvágyad volt? <<<
KazeE2005. május 25. 19:53
 
 
Azt hiszem legtöbbször az a gondolat tart vissza, hogy ha végeznék magammal, az sokaknak okozna szomorúságot, főleg szüleimnek, mégha nem is nagyon látom őket, valamennyire az ő nehezen felépített "munkáját" rombolnám le, és azoknak a kevés barátomnak, akinek komolyabb szomorúságot okozna a halálom. Azt hiszem amíg az emberben van elég szeretet önmaga és mások iránt, addig nem tudna magával végezni. akinek mégis komolyabban beugrik a gondolatai közé, az öntse le magát 1 pohár hidegvízzel és nézzen a tükörbe, tegyen be 1 szép zenét, és gondolkodjon tovább :)
Mindig vannak olyan emberek, akik szívesen beszélnének a problémákról, és olyanok akik meghallgatják azokat és egyszer úgyis rátalálnak 1másra ha akarják.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
KazeE2005. május 25. 19:45
 
 
Úgy döntöttem ma a tegnapi után, hogy leállok a papírral, mindezt abból az egyszerű okból kifolyólag, mert 1részt szar volt a set/setting, ez már a második olyan alkalom hogy depressziós lettem másnap, az agyamnak is megterhelő dolog, és ma még ráadásul valamiféle pánikrohamom is volt a jövőmtől meg a vizsgáim miatt; 2x kellett hidegvízzel lemosnom az arcom hogy észhez térjek, nem tudtam igazán megfogni a rosszullétem okát. gondolom a szombati bogyózás is közrejátszott, hogy lement a szerotoninszintem, de ilyet nem akarok még1x átélni hogy azt fontolgassam hogy mikor és hogy ölöm meg magam ha ez/az nem fog összejönni. nem akarok senkit sem paráztatni, haveromnak bejön, nekem nem. azt hiszem megtapasztaltam mindent a bélyeg hatásairól amire kíváncsi voltam, mert vagy 6x biztos próbáltam, de többet nem kérek belőle... :'(
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Jimi2005. május 25. 19:36
 
 
Danika van már termés ?
Ha nincs lehet ,hogy hideg van rá. A bőséges termést árasztó sütiket gondolva ,hogy megy ez nekem ki raktam az akvárium melegítővel mesterségesen fűtött helyről egy fűtetlen tartóba. Azóta a már ki alakúlt gombik is megáltak a fejlődésben nem ,hogy újak jöjjenek. emiatt gondolom a hőfok nagyon fontos lehet. Melegítőt is vegyél.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Ymor2005. május 25. 19:34
 
 
Szerintetek 30 perc alatt kuktában egy befőttes üvegnyi virágföld steril lesz?
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2005. május 25. 19:30
 
 
ja meg az nem is olyan jó önmagában, a laszti sokkal többet kihoz belőle, naggyon megdobja, főleg ha az jó! De azér tnem szabad ennyire belemenni, vagy csak ritkán...Mostanában kb 2 havonta bulizom nagyot,amúgy semmit, így nem lehet semmi bajom.
OFF
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2005. május 25. 19:26
 
 
kolorize
nehét jó spurit találni, legutóbb kénytelen voltam közel 1g-ot elnyolnmni, nem volt semmi hatás... előtte meg 1/4-től kikészültem és egész este pörögtem meg járt a szám! Ami picit nedveskés, vagy kristályos, az a nagyon jó!vagy ha zselés!jó helyeken jót adnak...K
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
deeptrip2005. május 25. 18:55
 
 
Ymor zsíír, várom a fejleményeket a növénykéiddel kapcsolatban!
Ma vettem TESCOban ket kicsi meg egy nagy lezárható műanyag dobozt. Casing péntekre várható, addig még ások kis erdőföldet. :)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
deeptrip2005. május 25. 18:51
 
 
Annyira igaz, mint amennyire elhiszed.
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
deeptrip2005. május 25. 18:49
 
 
Én csak arra céloztam, hogy Juan tanításai indiánosak, míg én nem vagyok indián, ezért inkább közvetlenül próbálom megismerni a dolgokat, ami bennem máshogy raktározódik el, mint egy indiánban. Persze ez tökmindegy a lényeg, hogy meglásd és felismerd a dolgokat, csak mondjuk én nem várnám el egy kínaitól, hogy megértse a gondolatmenetemet, mert tudom, hogy mások vagyunk.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Airborn2005. május 25. 18:12
 
 
Hello!
En meg nem probaltam a papirt, de hallottam olyasmirol, h attol fugg, h mien lesz a trip, h mien papirt hasznalsz, mert ugye vannak minden fele mintajuak es ha pl egy halalfejest probalsz ki, akkor jon a kaszas meg hasonlok.
Meg ugyan ezt hallottam az ekirol is, h mas az elmeny, kulonbozo mintaju tabiknal.

Ez mennyire igaz?

Mert elvileg ennek nem lehet koze a triphez, mert ugyebar ugyan az az anyag van benne, fuggetlenul a mintatol, nem?
Vagy valamiben elternek ezek egymastol?
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!